Jump to content

Moto Zajednica

Predstavljanje

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda CB500FA

Ae da vidimo da li sam pogodio, ili me neutralna prati i ovde.. :/

Miloš, vrlo blizu 40 god., vozao 50cc (kad god bio u Grčkoj i doskorašnji vlasnik Peda skuterčića). Od Oktobra prošle godine "ponosni" vlasnik A2 kategorije, od Aprila ove jedne prelepe CB500FA Hondice, 8 godina stare. Kupljena posle 1371h provedenih na Internetu kako,šta,ko,kad i koliko... od toga 30% na BJBikers forumu, pročitani svi putopisi (sa uživanjem) i resto ponešto. Polagao na automatiku (Piaggio Beverly 500), kupio manuelnca, vozio ga 2 puta (do Tehničkog i do servisera za zamenu ulja i filtera). Cirkus ... Planirao da izadjem na otvoreni sutra/prekosutra (do Golubca-Soko Banje) rute... Koliko pametno, sumnjam, s'obzirom da mi se mozak i dalje nije privikao da vožnja kola I staž od 20 godina ne znače apsolutno ništa za ovaj motor, proglašen za "top 3 početnička" A2 kategorije... Uglavnom, jedva čekam da se pridružim i podružim sa kompletnom ekipom BJB zajednice, sa kojom sam se "družio" cele zime:) 

P.S. Ako neko planira na Istok / Jugoistok Srbije narednih 2-3 dana častim kafom/pivom druženje-edukaciju i eventualno ram za tablicu ako neko ima viška,  stranac je i tablica je u koferu 

  • Sviđa mi se 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3051 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Zdravo komšo, dobro došao! Ako si iz Kg, ram za tablicu imaš da nađeš na Max Petrol pumpi, iznad Plaze, ka Stanovu. Imaju i plastične i metalne.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda CB500FA
pre 46 minuta, boza_kg je napisao:

Zdravo komšo, dobro došao! Ako si iz Kg, ram za tablicu imaš da nađeš na Max Petrol pumpi, iznad Plaze, ka Stanovu. Imaju i plastične i metalne.

Jesam, hvala komšo, taman da uzmem ujutru :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Dobro došao Miloše.
Vozi se koliko god možeš sebi da priuštiš.
Za početak biraj rasterećene puteve i mirnije delove dana. Dok se ne upoznaš sa motorom i naviknete jedan na drugog.

Vidimo se po temama

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 258 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Dobrodosao,ja 30 god nisam vozio motor mozda tudje skutere ukupno 2 km u martu u 51 polozio za A i prva voznja od KG do Sopota 80 tak km.Kreni u voznje i vozi kako je tebi udobno.Sa svakim predjenim km bice ti sve lakse

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja