Jump to content

Moto Zajednica

Novi član... jagodinac :-)

Recommended Posts

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kawasaki KLX 250, Yamaha DT 125R

Evo kako pravila foruma nalažu a i bonton jel te ;)   da se predstavim sa najosnovnijim o sebi:

Friško penzionisani profesionalni vatrogasac :popovanje: (otuda i nick name koji se vuče već 20 i kusur godina)... oduvek volim prirodu i boravak u njoj, pa je enduro motor bio jedini mogući izbor. Mislim 30g vozio MTB pa sad kako godine stigle rekoh da pređemo na nešto lakše, što ne koristi pedale :P

Kada ne vozim motor (zimi) onda igram stoni-tenis, tako da se aktivnosti međusobno dopunjuju, nema se vremena za izležavanje  ;)

 

Član sam foruma odavno još dok nisam imao motor... pa je onda stigao jedan lep Tomos ATX koji sam kupio sinu i pozajmljivao ga u međuvremenu da me mine želja na APN iz detinjstva :)....a onda je on kupio Yamahu DT 125 (1999g)  a ja sebi kineza Kinroad 200 XT (2006g) sa samo 500km na brojčaniku i slatko se vozao skoro 5g. Prošle godine potpuno neplanirano, iskočila prilika (drug kupio novu Teneru 700 a meni ponudio njegov KLX 250) koju nisma smeo da propustim, tako da sam od prošlog leta vlasnik ovog lepotana: Kawasaki KLX 250 iz 2015. godine sa samo 15.000km na brojčaniku.

 

Paaaaaa....  želim Vam dobre gume, lepo vreme na putu i naravno....  Bolje vas našao! :)

  • Sviđa mi se 21

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kawasaki KLX 250, Yamaha DT 125R

Zaboravih glavnu stvar, godine šta da se radi... :grr:

Sve što vozim za sada možete da pratite na facebooku na profilu "enduropomoravlja"... ima slika sa kratkim opisima tura i osnovnim podacima.

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100070512683860

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kawasaki KLX 250, Yamaha DT 125R

Sve ture imaju snimljene track logove, a one velike i značajne su snimane i GoPro kamerom ;)

Nisam vičan video montaži :/ ali svakako razmišljam da to sve stavim na youtube kada se stvore uslovi ili nadje vreme.

Sve track logove ću uskoro postaviti ovde na forumu, kao i kod Alpa na:

WWW.ENDURO-BALKAN.COM

Enduro Balkan - šuma, kamen, blato - na dva točka. Mesto za početak Vaše avanture.
Promenio član chief.fire
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja