Jump to content

Moto Zajednica

Smart moto trening: utisci, misljenja...

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Xt 660 R

@yogibearprva radionica jeste bila namenjena isključivo ženama jer je bila ideja da se organizatori upoznaju sa ženama u motociklizmu i da se devojke upoznaju sa time čime se društvo motociklistkinja bavi, ali i da ih dovedemo na smart workshop jer su bile definitivno suzdržane od dolaska na ove radionice. Sada kada znamo dinamiku organizatora i oni našu možemo da se bavimo zajedničkim temama i nastavimo da podstičemo žene da se bave motociklizmom na zabavan i bezbedan način. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
Pre 9 sati, Bole37 je napisao:

Pa sta fali sto je samo za zene...Ne kapiram???

I ja ne kapiram po cemu su zene motorciklisti drugacije od muskaraca, pa im treba poseban termin.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 670 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.
pre 19 minuta, aca-pn je napisao:

I ja ne kapiram po cemu su zene motorciklisti drugacije od muskaraca, pa im treba poseban termin.

Pa nije to poseban termin,samo je zenski. Organizovale se kao koleginice, i druze se zezaju, i nece da ih mi debili smaramo glupostima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 846 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Ja razumem šta je @ske hteo da kaže. Ovaj put tema je moto putovanje, opremanje motocikla, organizovanje rute itd. Naučićeš kako da budeš bezbednija u saobraćaju. Bez obzira na pol, ovo su teme koje svako može da sluša. Pogotovu sad kad se pripremamo za sezonu i pravimo planove za duža putovanja i planiramo rute. Zbog ovoga bih ja recimo voleo da dođem, iako sam putovao do sada, ali obožavam da čujem tuđa iskustva na ovu temu.

 

Primeri gde se pakuje uložak i slično su bili ironični sa svrhom da pokažu da nismo mnogo drugačiji i da je, u ovom smislu, tema univerzalna bez obzira na pol.

 

No dobro, videćemo se za mesec dana. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 360 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9
Pre 13 sati, Bole37 je napisao:

Pa nije to poseban termin,samo je zenski. Organizovale se kao koleginice, i druze se zezaju, i nece da ih mi debili smaramo glupostima.

Bole, u pravu si, nije to poseban termin, vec redovan, koji je ustupljen koleginicama. Da su se one organizovale, pa skupile i druzile van redovnog termina, ne bih imao nista protiv. I Bole, ne poznajem te, ali citajuci tvoje postove ovde na forumu stvarno nisam stekao utisak da si debil. Nemoj to da govoris samo da bi se dodvorio koleginicama. Pogotovo ne govori u mnozini. A koleginicama bi sigurno bilo bolje da se druze sa nama muskarcima jer cemo im mi pomoci u nevolji na putu sigurno mnogo cesce nego koleginice. Ako nista drugo, vise nas je nego koleginica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1106 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Ipak sam došla u BG... Kakvo druženje za pamćenje... :D

 

339310355_754547139416800_1097777748559359866_n.thumb.jpg.393a954a49b475ec23ef867fae6aaa32.jpg

Foto: Produkcija 46

 

Imala sam tu čast da upoznam i @yogibear. :takoje:

 

Uskoro krećem sa časovima na Online Smart Moto Treningu. :)

Promenio član Alexandra995
  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Odgledao sam 65% treninga, zadovoljan sam, dosta je pomoglo cak i za ovo malo km sto sam napravio, cim se prolepsa vreme upisujem i trening da zaokružim pricu dok je sve sveze. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1635 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
Pre 4 sati, Alexandra995 je napisao:

Ipak sam došla u BG... Kakvo druženje za pamćenje... :D

 

Imala sam tu čast da upoznam i @yogibear. :takoje:

 

Uskoro krećem sa časovima na Online Smart Moto Treningu. :)

Ništa manja čast nije ni meni pripala što sam te sreo i upoznao. :takoje: Kao što znaš, svratio sam samo na kratko pre početka radionice da bih se video sa nekim ljudima, onda sam morao da idem... Krivo mi je što sam do kraja dana bio zauzet, inače bih vas rado pozvao da sednemo negde pre nego što napustite Beograd. Nadam se da će biti još prilika. :) Što se same radionice tiče, drago mi je da si kući otišla sa pozitivnim utiscima. :takoje:

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1106 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
Pre 10 sati, yogibear je napisao:

Ništa manja čast nije ni meni pripala što sam te sreo i upoznao. :takoje: Kao što znaš, svratio sam samo na kratko pre početka radionice da bih se video sa nekim ljudima, onda sam morao da idem... Krivo mi je što sam do kraja dana bio zauzet, inače bih vas rado pozvao da sednemo negde pre nego što napustite Beograd. Nadam se da će biti još prilika. :) Što se same radionice tiče, drago mi je da si kući otišla sa pozitivnim utiscima. :takoje:

 

Radionica je trajala do 15:30, skoro 16h, posle smo do 18h bile u kafiću tu odmah pored. :)

Biće prilike sigurno. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1106 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Odgledala sam prve tri epizode, kako sam skapirala uskoro kreće praktični deo treninga. Jedva čekam. :takoje:

 

mototrening.thumb.JPG.569fac449e52389f92142447aa3eb63d.JPG

 

A dole je moj dream bike iz mlađih dana. :ljubav:

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1635 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
On 5. 4. 2023. at 16:17, Forsberg je napisao:

Ja razumem šta je @ske hteo da kaže. Ovaj put tema je moto putovanje, opremanje motocikla, organizovanje rute itd. Naučićeš kako da budeš bezbednija u saobraćaju. Bez obzira na pol, ovo su teme koje svako može da sluša. Pogotovu sad kad se pripremamo za sezonu i pravimo planove za duža putovanja i planiramo rute. Zbog ovoga bih ja recimo voleo da dođem, iako sam putovao do sada, ali obožavam da čujem tuđa iskustva na ovu temu.

 

Primeri gde se pakuje uložak i slično su bili ironični sa svrhom da pokažu da nismo mnogo drugačiji i da je, u ovom smislu, tema univerzalna bez obzira na pol.

 

No dobro, videćemo se za mesec dana. 

Evo prilike. :)

 

Capturemumum.JPG.a0fb52752f5d84dfae11d3150477ade7.JPG

 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Odradio i praktično sa Gospodinom Vladimirom, bas sam zadovoljan, sve je stvar vežbe, bukvalno sam odmah posle treninga bio opusteniji u voznji, sad mi je motor jos laksi za upravljanje :D 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1106 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Nišlije, ako ste zainteresovani da učestvujete, jedinstvena prilika da u svom gradu trenirate. :)

Sumnjam da ću dobiti 2 slobodna dana, neka iskoristi ovu priliku ko je u mogućnosti. Prijave su do sutra.

 

smart.thumb.JPG.3a2adc06097d77d757fb09cfd484fea4.JPG

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1000 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702
On 3. 4. 2023. at 13:03, Paljevina je napisao:

Isto veoma poučan video na temu bezbednosti na motoru:
 

 

Bez reflektujućeg prsluka ne idem ni piškit više!!  A što se tiče on line treninga ok...,ali bez pravog treninga nema vajde. Imate Mk Bezbednost,maltene stalno prave treninge,pa prvo pogledajte koji,pa ako ste zadovoljni vizuelno,prijavite se...  Barem sam ja tako radio,jer sam po prirodi sumnjičav. Ne reklamiram,samo sam taj ja prošao i samim tim imam riječi hvale, 

Promenio član mali_zmaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1635 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
11 hours ago, tibor said:

Jedva skontah da je u Beogradu ali info o ceni, nema nigde....

Osim dobre volje i nesto slobodnog vremena ne treba ti nista. Kao i sve prethodne radionice i ova je potpuno besplatna.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja