Jump to content

Moto Zajednica

Tenere - 40 godina od izlaska prvog modela

Recommended Posts

  • Drug član, 1477 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Pa ajde, što kažeš, pozvaću i pitaću. Jer mi raspravljamo a možda njima nije to uopšte interesantno.

Ma kakve pohvale, nikakav mi nije problem, baš bi mi bilo drago da se upoznamo i podružimo!

Promenio član antir3ality

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Kosjerić
  • Motocikl: XT1200Z

Ako oni sponzorišu, ja ništa ispod trbušne plesačice ne prihvatam. :lol2:

Meni bi bilo truba da pitam za sponzorstvo za 20 majica, ali apsolutno nemam problem da bilo čiji logo bude na majici (znači, nisam protiv).

I paketići - može. I ako treba da se plati - može. 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1477 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
2 minutes ago, kloktor said:

Meni bi bilo truba da pitam za sponzorstvo za 20 majica

Dok sam studirao bio sam u fund raising timu studentske organizacije. Skupljali pare za razne neke razmene, sajmove, projekte itd.  U početku mi je bilo truba da pitam bilo koga za bilo šta, a posle bih bez problema pitao ne za 20 nego za 5 majici :D Iskoristiće se, nije problem :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 973 postova
  • Lokacija: Zaječar, Beograd, Grenoble
  • Motocikl: Yamaha XT600 Rally Replica

Pozdrav društvo,

 

Pre svega super što se neko setio da pokrene ovu temu :)

 

Ja se bih voleo da budem deo ovog skupa ali nažalost mislim da neću moći da se organizujem obzirom na organizaciju i učestvovanje za predstojeći Hellas Rally koji je do 30.05. te ne verujem da ću biti slobodan za organizaciju odmah tog vikenda ali ko zna....ako budem uspeo da se izborim sa vremenom eto i mene.

 

Znam još nekoliko vlasnika sa T7 koji bi se verovatno uključili u organizaciju ili bar prisutnost tako da ću i sa njima da podelim info. 

 

Što se tiče uvoznika mislim da je uvek dobro da makar budu obavešteni , pa neka svesno propuste organizaciju ako smatraju da je tako pametnije....šteta što na kraju svega sve ovakve akcije potiču od nas umesto da budu organizovana druženja od strane uvoznika ali izgleda da nam je tako ovde na našem tržištu...

 

Ako ništa drugo, dobro bi bilo da se kontaktira redakcija BjBikers ( @Jovan Ristic ) pa da se napiše neki kratak članak ili info da ljudi budu obavešteni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1477 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

@baltrekk bilo bi super ako uspete da dođete!
Što se tiče redakcije (aka Jovan) naravno da su dobrodošli, ali već smo pričali na temu širenja organizacije i broja ljudi i složili se da ipak ovo treba da ostane manji, interni skup , prvenstveno forumaša. Evo ovde je bilo o tome:
https://forum.bjbikers.com/topic/214204-tenere-40-godina-od-izlaska-prvog-modela/page/3/#comment-2879170

Srećno na reliju!

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 973 postova
  • Lokacija: Zaječar, Beograd, Grenoble
  • Motocikl: Yamaha XT600 Rally Replica
2 minutes ago, antir3ality said:

@baltrekk bilo bi super ako uspete da dođete!
Što se tiče redakcije (aka Jovan) naravno da su dobrodošli, ali već smo pričali na temu širenja organizacije i broja ljudi i složili se da ipak ovo treba da ostane manji, interni skup , prvenstveno forumaša. Evo ovde je bilo o tome:
https://forum.bjbikers.com/topic/214204-tenere-40-godina-od-izlaska-prvog-modela/page/3/#comment-2879170

Srećno na reliju!

 

 

Ok, podelio sam info pa ako se još neko uključi  - super.

 

Možda nije loše da se ima i neki br telefona za kontakt za svaki slučaj.

 

 

Ps. Hvala! Trebaće mi sva moguća sreća!  :D

Promenio član baltrekk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki Zephyr 550, Yamaha XTZ750 SuperTenere

Ideja za sponzorstvo uopste nije losa. Nista ne moze da se izgubi.

Tako da sam za.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4608 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Samo da se javim da pratim na času. Ako nešto treba, slobodno pišite. Video sam temu i planirao sam jedan tekst u toku meseca, ali povodom 40 godina Tenere, da obradm modele po generacijama.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Бор
  • Motocikl: Yamaha XTZ660 Tenere

свиђају ми се ова два предлога, Marko81 и antir3ality само би додао још ако може да се уради на црној мајци, као предлог неби да се петљам у посао, много ствари треба да се склопе од припреме, врсте штампе, све је супер што се уради :D

image.jpeg

444.jpg

Promenio član тене рас
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Aprilia ETV 1000

Ima li sanse za jednu Apriliju-padobranca ? :D

Hteo sam da kazem,sto se tice grupne voznje da za to nemate vremena, trebalo bi onda biti okupljanje u petak, druzenje i voznja subota,i nedelja razlaz.

I to mora biti u krugu smestaja i povratak u smestaj, drugacije ne moze jer ce ljudi dolaziti sa svih stana srbije.

Ako se na primer vodi voznja u nedelju 50-100km u jednom pravcu, nekom ce to biti blize kuci 100km a nekom +100km od kuce,taj onda nije racunao da ce mu trebati vise vremena da se vrati kuci.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Eh sad već odosmo u 3 dana organizaciju što je za mene već misaona imenica. Iskreno, jedva sam izdejstvovao da budem slobodan i taj 03.06  (verovatno i 04.06, voleo bih da prenoćim) a kamoli još dana da se produži.

Imajte u vidu da nas većina radi, da imamo žene i decu, ne znam kako vi, ali ja nemam baš mnogo slobodnog vremena.

 

Na kraju krajeva, lako se svi dogovorimo, tako će i biti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1967 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 1 minut, Novola je napisao:

Eh sad već odosmo u 3 dana organizaciju što je za mene već misaona imenica. Iskreno, jedva sam izdejstvovao da budem slobodan i taj 03.06  (verovatno i 04.06, voleo bih da prenoćim) a kamoli još dana da se produži.

Imajte u vidu da nas većina radi, da imamo žene i decu, ne znam kako vi, ali ja nemam baš mnogo slobodnog vremena.

 

Na kraju krajeva, lako se svi dogovorimo, tako će i biti

U nedelju (4. jun) ujutru, posle doručka  bi mogli da se provozamo do Krupajskog vrela koje je na samo 9 kilometara udaljenosti islikamo, popijemo nešto pa kućama.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
1 minute ago, Arso said:

U nedelju (4. jun) ujutru, posle doručka  bi mogli da se provozamo do Krupajskog vrela koje je na samo 9 kilometara udaljenosti islikamo, popijemo nešto pa kućama.

Pa to nije loša idejica, sasvim izvodljivo. Može što se mene tiče

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 965 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Ja pratim, nisam siguran dal ću moći da dođem, al sam zainteresovan za majice

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere
свиђају ми се ова два предлога, Marko81 и antir3ality само би додао још ако може да се уради на црној мајци, као предлог неби да се петљам у посао, много ствари треба да се склопе од припреме, врсте штампе, све је супер што се уради
image.thumb.jpeg.ffd9f7ff19cafe444806ed0ff16f1375.jpeg
444.thumb.jpg.89b7b5f95a150a28ccf93ae143fcb056.jpg
Ja ovako nesto licno ne mogu da uradim. Ovo jedino neko ko radi dtf/dtg ili sito stampu. Nisam juce stigao da napravim neki primer. Nadam se danas u toku dana.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Jeste da nisam 100% siguran da dolazim, ali da dam svoje mišljenje o "sponzorstvu" zastupnika.

Nisam siguran da li i koliko imaju interes da bilo šta doniraju za zatvoren (mali) krug ljudi. Verovatno bi im bilo interesantnije da to bude što veći, otvoren skup i samim tim brojniji, ali i kompleksniji za organizaciju. Ali, što se kaže, ko pita, ne skita.

 

Što se majice tiče, ja sam za XL, dolazio ili ne.

Ukoliko dolazim, poveo bi kuma (Tenere 660) pa bi ja došao sa XT 600 E.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3986 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Kao što netko već reče, pitati ih pa neka su upućeni u zbivanja oko događaja kojeg su oni kao uvoznik trebali organizirati.
Diljem svijeta će biti organizirana obilježavanja ovog vrhunskog jubileja, izuzetna prilika za vrhunski PR.
Ako imaju sluha za isti.

Što se tiče redakcije BJB bilo bi ljubazno jedan podrobniji osvrt na 40. godišnjicu legende zvane Tenere.
Retrospektivno, dakako.
Hvala Jovanu.
Ako ti trebaju bilo kakve informacije, javi se.
LP svima.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1477 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
15 hours ago, Surla85 said:

Ima li sanse za jednu Apriliju-padobranca ? :D

Hteo sam da kazem,sto se tice grupne voznje da za to nemate vremena, trebalo bi onda biti okupljanje u petak, druzenje i voznja subota,i nedelja razlaz.

I to mora biti u krugu smestaja i povratak u smestaj, drugacije ne moze jer ce ljudi dolaziti sa svih stana srbije.

Ako se na primer vodi voznja u nedelju 50-100km u jednom pravcu, nekom ce to biti blize kuci 100km a nekom +100km od kuce,taj onda nije racunao da ce mu trebati vise vremena da se vrati kuci.

Verujem da govorim u ime svih kad kažem da je svaki kolega dobre volje sa foruma, koji hoće da se druži - dobrodošao.

Inače zato smo i zamislili tako da glavni događaj bude ručak i druženje, gledanje motora i priča - Da svako može da se organizuje kako mu odgovara za dolazak, odlazak, zajedničke vožnje, smeštaj itd.
Već je neko pitao za dolazak dan ranije, u petak, što je isto skroz super, ko može.

Čuo sam se sada opet sa Bojanom, vlasnikom farme, da potvrdim za termin.
Dakle kao što smo pričali svako neka zove i rezerviše za sebe smeštaj, po potrebi. Samo se pozovite na Nikolu, skup motorista, kako god.
Ručak ide od 1200 do 1800 (to sam sada shvatio) i detalje takođe možemo da razmatramo kada se termin približi.
Kada budemo imali konačan broj ljudi i noćenja - možda dobijemo i neki grupni popust.
Toliko za sada od mene.

Promenio član antir3ality
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1477 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Pa i meni pade na pamet ali zaboravio sam da pitam. Pitaću sledeći put kad se čujemo, ali pretpostavljam da nema potrebe rezervisati. Široko je polje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1967 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 4 minuta, doktor je napisao:

Da li je potrebno rezervisati i varijantu šator?

Pitam zato što neću znati unapred.

'Ajde bre Doktore namikeri nešto pa da se družimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja