Jump to content

Moto Zajednica

Tenere - 40 godina od izlaska prvog modela

Recommended Posts

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Što se tiče datuma,  još uvek ne mogu sa sigurnošću da kažem datum koji meni 100% odgovara, ali recimo druga polovina maja - jun. Manja verovatnoća da nam loše vreme pokvari akciju, a još uvek nije vrelo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Gledao sam malo po mapama, i evo naišao na ovo mesto koje čini se ispunjava sve ono što tražimo:
 

ECOMILANOVIC.COM

http://ecomilanovic.com/wp-content/uploads/2021/02/eko-farma-milanovic-video.mp4 Добро дошли на Еко фарму Милановић Одмор за душу и тело у здравом окружењу На...



https://goo.gl/maps/QThq1KYaJNNwV6hF9

Centralna Srbija, baš lepo mesto, puno zanimljivosti i lepih puteva u okolini. A i poklapa se predlogom kolege @Marko81 sa prethodne strane. Mada što se mene tiče može i bilo šta slično.

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere
Kolega Darko iz Požarevca, mislim znam da je vozio XT, radi štampu na majicama, moja pametnija polovina i ja smo ih nabavili prošle sezone. Nije ga problem kontaktirati i reći mu da osmisli dizajn u skladu sa 40. godišnjicom Tenere i kada utvrdimo konačan broj učesnika naručiti ih. 
Kolega Darko iz Pozarevca se javlja kao jako zainteresovan za druzenje . Za majice takodje mozemo da se dogovaramo ako ima zainteresovanih.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1960 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Pre 8 sati, antir3ality je napisao:

Gledao sam malo po mapama, i evo naišao na ovo mesto koje čini se ispunjava sve ono što tražimo:
 

ECOMILANOVIC.COM

http://ecomilanovic.com/wp-content/uploads/2021/02/eko-farma-milanovic-video.mp4 Добро дошли на Еко фарму Милановић Одмор за душу и тело у здравом окружењу На...



https://goo.gl/maps/QThq1KYaJNNwV6hF9

Centralna Srbija, baš lepo mesto, puno zanimljivosti i lepih puteva u okolini. A i poklapa se predlogom kolege @Marko81 sa prethodne strane. Mada što se mene tiče može i bilo šta slično.

 

Nešto se ipak kreće. Ajmo sa predlozima da ne ispadne na kraju kako smo samo sposobni da do besvesti palamudimo na forumu.

Promenio član Arso

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1960 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Kapetan Misin breg kod Donjeg Milanovca takodje ima mesta za satore kao i svoje smestajne kapacitete. Rekli su mi da su se bajkeri vec dosta puta okupljali kod njih, kako nasi tako i strani.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
9 hours ago, Arso said:

Haha imaju u ponudi kvadove, offroad turu :) 

Deluje stvarno fino, gratis kamp je super stvar, smeštaj dobar, zvuči zanimljivo. Mislim da ništa ne bi falilo.

 

Posle pogledah i Kapetan Mišin Breg, fantastično je! Pogled, blizina Golubačke Tvrđave, Dunavska magistrala, sjajan put. Klopa, smeštaj, sve zvuči super.

 

Na dobrom smo putu

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Бор
  • Motocikl: Yamaha XTZ660 Tenere

има неки датум у плану за скуп, можда повежете са just out-ом ако се и даље одржава...сад видим у наставку за  друге локације...

 

 

Promenio član тене рас

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Ja sam za. Koji god vikend samo da se ne poklapa sa Trebinjem. Mislim da bi trrbalo da se promeni ime teme tipa okupljanje povodom 40-godisnjice ili slicno

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Predlažem Eko Farmu Milanović, što sam već pisao, za 3. Jun (Subota). Noćenje po želji, kako kome odgovara. Koliko vidim na sajtu sve je za sada slobodno te noći. Zvaću kasnije da se raspitam oko detalja.
Ja bih predložio da recimo dogovorimo zajednički ručak ili večeru, i da to potvrdimo unapred, a ostalo (smeštaj, doručak, kamp) neka dogovara i plaća svako za sebe. Na licu mesta dogovaramo šta ćemo u nedelju, ko bude hteo.

https://ecomilanovic.com/cenovnik/

e
dit: Javiće mi čovek večeras da li ima mesta i koliko tog dana.

 

Promenio član antir3ality

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ja ne mogu doci u skorije vrijeme, prosto da se ne pravdam, a bilo bi mi drago da se skupite.


Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Meni odgovara, ja bih došao. Nije mi baš datum idealan ali ću da se uklopim. (Ne znam još kad radim taj vikend)

Predlažem zajedničku večeru, da se okupimo u toku dana kad kome odgovara, neko će doći pre, neko posle, i onda zajednička klopa.

Ja bih ostao u kampu, prespavao u šatoru, ujutru doručak i kući.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
5 hours ago, antir3ality said:

Ljudi, pišite, da - ne - možda, dajte neki drugi predlog, bilo šta, samo ne ćutite :D

I hvala ti što si se iscimao da nešto pokreneš. Svi mi kao nešto hoćemo, al niko prstom da mrdne.

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Pa i meni je čudno, imao sam utisak da nas ima više zainteresovanih, a sada se malo ko javlja ?
Dakle, ako sam dobro ukapirao, za sada bi došli u tom terminu: @Arso , @Novola , @Darko 012 i ja . Dakle samo nas četvorica.  @Marko81 da potvrdi.
Ja predlažem da ako Marko potvrdi da mu odgovara termin i mesto, da presečemo da je to to, i da najavimo ljudima nešto okvirno, pa da onda nastavimo sa promocijom i organizacijom :)

Ponavljam, ideja je da se okupimo u subotu tokom dana, da se družimo, gledamo motore itd, a uveče zajednička večera koju bi smo jedino najavili unapred.
Sve ostalo u svojoj režiji. Dogovor oko dolaska, potencijalna rezervacija spavanja , hrana. U nedelju se dogovaramo na licu mesta za neku vožnjicu, i to je to.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

@hitman@jasminko VIR ili neki drugi admin:

Može li u naslov ove teme da se doda [OKUPLJANJE] na kraju, i da se prebaci u "Raspored radova" ?

@тене рас pogledaj informacije iz prethodnih postova, da li bi došao ?

edit 2: Potvrdio mi je i jedan drugar sa T7, tako da računam da nas je petorica za sada.

Promenio član antir3ality

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

E pa super, baš mi je drago! Znači šestorica nas je trenutno, i imamo datum i mesto.
Napisaću uveče post sa detaljima. Sad sam već siguran da će nas biti više od desetak.

Dajte predloge za vreme večere ? Kapiram da je bolje malo ranije, tipa možda 19h ? 
I onda recimo da dolazak bude najkasnije do 17h, da poređamo motore, slikamo se itd., pa večera. A svakako verovatno će neki doći i ranije - lepo je tamo koliko sam video, i ima šta da se radi .
Na primer - besplatno je jahanje i obilazak džipom, ako ste gosti apartmana. Mada ja bih rađe da probam ovo Homoljsko kraft pivo :D Bacite pogled :

https://ecomilanovic.com/cenovnik/

 

Promenio član antir3ality
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 656 postova
  • Motocikl: XTZ 750

Slazem se svime. Ne zelim da predlazem nista drugo jer nema potrebe. Da se nadjemo i na kafi negde pa bi bilo ok.

Jedino sto sam hteo da kazem da je taj jun daleko. Ja bih da napravimo skup ako je moguce i ranije.

Vidim da si se upravljao po slobodnim terminima na njihovom sajtu, ali to ne mora da bude pouzdano.

Trebamo ih pozvati i pitati za neki raniji datum, naravno samo ako to odgovara svima ... ako ne, onda neka bude jun.

Promenio član Marko81

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Možda je kasno 19h za večeru.. ako neko želi isti dan da se vrati, baš će zaguziti dugo.

Mada realno, ne mož' ni u 17h da bude "večera".

Šta ja znam.

Što se mene tiče, svejedno je, svakako ne bih noću vozio nazad.

Da se vidi i koliko bi ta večera koštala da se to sve uredno podeli.

 

Za sad sve super :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Ja vrlo verovatno ne bih mogao u maju. Eventualno poslednja nedelja maja, ali to je onda samo nedelju dana razlike. Takođe, bilo bi lepo da vidimo i sređenu mašinu od @Lazar93 :)
Ali svakako nemam ništa protiv, kako većina kaže.

Samo da što pre odlučimo i odredimo datum pa da se organizujemo na vreme.

 

Mada, ako hoćemo da radimo majice što smo pričali, možda neke nalepnice, treba vremena da se to organizuje i uradi, za čas prođe mesec dana.
Ja sam se već čuo sa čovekom tamo na farmi, i proverio je za 3. Jun, kaže da je slobodno i da može i da nam sačuva mesta. Njima odgovara jer sutradan im je slava. U svakom slučaju treba da mu potvrdim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Zainteresovan sam, ali u ovom trenutku ne mogu da potvrdim prisustvo jer renoviram vikendicu pa dosta zavisim od majstora.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja