Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem neki petrolhead auto

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675

U potrazi sam za nekim autom, nemam nesto precizno, favoriti su mi vw corrado(nema na oglasima) i mazda rx-8(jacu verziju 231ks i 6 brzina, ova jedna sto ima na oglasima nije mi nesto, malo je umoran enterijer, svakako cu ici da je pogledam sledece nedelje).

 

U principu treba mi kontakt ako znate da neko prodaje ili bi prodao auto koji nije na oglasima, nemojte mi slati oglase jer sam verujte mi sve vec prelistao, neke zvao, neke isao da pogledam... 

 

Budzet mi je nekih 4-5.000€ za sad. 

Ne mora biti u savrsenom stanju, ali ne kupujem ni zapocete projekte bez dovoljno delova i slicno. 

Iskljucivo benzinci. 

Evo jos nekih modela cisto da znate u kom pravcu idem:

Toyota MR2 

Toyota Celica turbo

Mazda mx5

Alfa romeo gtv-spider

Neki Bmw serija 3 3vr interesantan 

Punto mk1 gt turbo

Honda CRX 

Honda Prelude

Rover 220 tomcat turbo

...

 

U oglasima sam na polovnimautomobilima i na kupujemprodajem vec 2-3 meseca ali nema zdrav i povoljan primerak, ili cu morati da se pomirim sa ovim novim cenama koje su otisle za ove raritetnije polovnjake 2-3x u poslednjih 2-3 godine ili na kraju necu kupiti nista...

 

 

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 890 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Izvini za off ali bilo je jače od mene
Inače sretno sa potragom jer će ti trebati. I ako-kad nađeš nadam se da ćeš podeliti bar neke slike.

Sent from my M2006C3MII using Tapatalk



1430330f9cdafc1aa3690fde2994ff46.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675
14 minutes ago, Interceptor BP said:

Izvini za off ali bilo je jače od mene emoji846.png
Inače sretno sa potragom jer će ti trebati. I ako-kad nađeš nadam se da ćeš podeliti bar neke slike.

Sent from my M2006C3MII using Tapatalk



1430330f9cdafc1aa3690fde2994ff46.jpg

Hvala i podelicu ako nesto uzmem, imao sam alfu jednom, bio dobar primerak, ne bezim od Alfe. Dobro me je sluzila :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Nije neki "petrolhed" auto, ali, dobro je vreme za kupovinu mercedesa C124 i CLK '98-'01.

 

Cena dostigla najnizu tacku i pocela da raste...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 890 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE
36 minutes ago, MaxiS said:

Nije neki "petrolhed" auto, ali, dobro je vreme za kupovinu mercedesa C124 i CLK '98-'01.

 

Cena dostigla najnizu tacku i pocela da raste...

Misliš W124.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 750 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Ja bih trazio Peugeot 205 gti ili Renault 5 gt. Mercedes ckupe 124, Lancia Delta Intengrale itd... Mada su cene takve kakve jesu da po meni jedino uzeti neki noviji pa cekati njegovu istoriju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675
10 minutes ago, Zarkela said:

Ja bih trazio Peugeot 205 gti ili Renault 5 gt. Mercedes ckupe 124, Lancia Delta Intengrale itd... Mada su cene takve kakve jesu da po meni jedino uzeti neki noviji pa cekati njegovu istoriju

Bukvalno kako si rekao, mislim da imam para uzeo bih novi yaris gr sa performace paketom (lsd napred i pozadi). On ti je buduci klasik realno.

C 124 kupe vec otisla gore cena, 205 gti  nema vec god. Dana na oglasuma, r5 gt bio je neki, ali limarija zbogom, sasija neupotrebljiva.

Problem nastaje sad sto i zbog cena kakve su na trzistu ovi otpakuju krseve koji su stajali po 10+godina i traze nerealne pare a nemaju ni papire, sta cu sa njim koji moj ? 

Mislim 124 si imao bas dobre primerke do 2.000€, sad ispod 3000 nema... Mislim pratim trziste vec bar 5 godina, samo tek sad imam nesto para, pobeglo mi mnogo doobrih primeraka za pristojne pare, sad mi zao i da dam mnogo 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Još uvek možeš da nađeš povoljno Clio 2 RS i Clio 3 RS. Megane R26 isto. Cene su počele da im skaču od skoro ali još uvek mogu povoljno da se nađu.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 750 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Isti slucaj, samo sto ja pratim vec od studentskih dana, negde od 2010 god. Secam se, bese to davno. Covek je doterao R4 u savrsenom stanju na otpad, parkirao je i odneo kljuceve i saobracajnu. Dusa me bolela. Eee koliko je fantasticnih automobila otislo kada je bilo staro za novo. Prava steta. I ovo sto zabranjuju uvoz zbog evro norme a dozvoljavaju da se odnose stari automobili. Tek za to nemam reci. Od posljednjih sto sam propustio jer nisam mogao da izadjem sa posla bio je Peugeot 505. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 750 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
pre 2 minuta, Alekre je napisao:

Još uvek možeš da nađeš povoljno Clio 2 RS i Clio 3 RS. Megane R26 isto. Cene su počele da im skaču od skoro ali još uvek mogu povoljno da se nađu.

Moze, ali tesko. Sad su to automobili u godinama i poprilicno su iznjakani. Meni je zanimljivi Clio 2 u full opremi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 151 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki vulcan 1500

Nešto se ne razumem u tražene aute ali moj komšija u selu gde mi žive roditelji prodaje neki punto žute boje čuje se kao motor i ide kao mećava a prodaje ga za nekih 600 eura :D Zanimljivo izgleda i zasigurno nije "običan". 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 11 minuta, Hertzeg je napisao:

Nešto se ne razumem u tražene aute ali moj komšija u selu gde mi žive roditelji prodaje neki punto žute boje čuje se kao motor i ide kao mećava a prodaje ga za nekih 600 eura :D Zanimljivo izgleda i zasigurno nije "običan". 

Abarth? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 151 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki vulcan 1500

Ne znam da li ga ima. Ti si iz Kikinde a auto je iz Bočara, znači 15 min vožnje. Mogu da vas spojim pa se dogovarajte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Renault Clio RS 182hp, 2004. godište, Kupe, Benzin 1998 cm3, vozilo prešlo 208000 km, Beograd. Putnička vozila - Polovni Automobili

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Renault Megane SPORT, 2007. godište, Hečbek, Benzin 1998 cm3, vozilo prešlo 130123 km, Pančevo. Putnička vozila - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Opel Kadett GSI, 1986. godište, Hečbek, Benzin 2000 cm3, vozilo prešlo 200000 km, Sombor. Putnička vozila - Polovni Automobili


Послато са 21091116UG помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Brat me baci u rebus sa temom. Obzirom da ti je limit tih 3000 eura,ili oko toga, nije neki izbor. Mada ni za duple pare ne može da se uzme dobra kockica kako vidim....

Al ajde da bacim još neki predlog....

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda CRX 1.6 16V, 1987. godište, Hečbek, Benzin 1590 cm3, vozilo prešlo 180000 km, Beograd. Putnička vozila - Polovni Automobili



WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Opel Corsa A Gsi, 1991. godište, Hečbek, Benzin 1600 cm3, vozilo prešlo 32000 km, Beograd. Putnička vozila - Polovni Automobili


Послато са 21091116UG помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
C124. Kupe. 
A za mercedese tek mrka kapa. Pokupi sve Faltdach oldtimers iz Banja Luke. Skoro je bio negde kod Mladenovca uzeo neki 190 2.4 jako redak auto. Ima neke dojave ili šta već... Takođe,dosta rariteta se razgrabi u poznatim krugovima. Uglavnom ovi što to masovno rade, 5000 ljudi zna da on traži GTI recimo i dobija kola bez da budu na oglasu, dok se to pročuje da neko negde ima, on već kod njega na prokolici i mi možemo da ga kupimo ali za duple pare.

Послато са 21091116UG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675

Hvala svima na predlozima, ali mi je jednostavno skupo i trenutno mi prelazi budzet. 

Puntic od komsije meni licno nije zanimljiv. 

Ne znam kako da objasnim, ali ne mogu da svarim neke cene. clio 2 rs 6500e, megane sport 8500e ( imao sam ga za 4.5 kad nisam imao para, pa jel moguce da je sad 8500.... Okej ovaj ima samo 130.000km na satu, ali opet) Kadet mi nije zanimljiv uopste, kao ni fiat bravo, Tako da na kraju kao najbolje predloge ostaje Corsa GSI ( ali mi je iskreno cena i za nju jaka). Tako da najrealnija opcija ostane Honda CRX sa bar najpribliznijom realnom cenom. 

 

Ovo sam danas gledao bas dugo, cena mi je manje vise ok, moze se spustiti jos malo sigurno, ali mi sumnjivo da ima jos jedna u istom mestu, deluju mi da su od istog lika iako su odvojeni oglasi jer na jednoj slici sam video jednu pored druge, pa mi deluje da je neka trange frage delovi varijanta xD 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda Prelude , 2000. godište, Kupe, Benzin 2000 cm3, vozilo prešlo 260000 km, Lozovik. Putnička vozila - Polovni Automobili

A evo i druge koja mi je opet preterana cena...

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda Prelude ZA MOTOR, 1995. godište, Hečbek, Benzin 1999 cm3, vozilo prešlo 150000 km, Lozovik. Putnička vozila -...


Iskreno se nadam ovako neke kombinacije kao kolega Herzeg sto javio, ima komsija prodaje, ili video sam tu i tu nesto, ja u poslednje vreme, kad god putujem bilo gde, dam zeni da vozi i samo zevam po dvoristima ne bih li nasao nekog Corrado-a. Ali slabe vajde,mada juce mi je bivsi sef poslao sliku:

IMG-20230202-WA0005.thumb.jpg.fceb070540d8305bfb6ea0a2e6430ff8.jpg

kao evo onog auta sto trazis ima 4 u dvoristu tu i tu, ta i ta ulica, tako da oticicu i tamo cim mi se malo vremena oslobodi od posla da vidim mogu li doci do nekog kontakta ciji su automobili.

 

Promenio član matke92
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja