Jump to content

Moto Zajednica

Xj diversion 900 PRODAJA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Prodaje se XJ 900 jamaha iz 1998 godine na satu 50000 km veoma lepo sačuvana.Lepo pali miran rad tih izbacuje planinski vazduh:jee:na izduvima.Prelepo zviždanje iz auspuha koje pravi samo diverzija.Uvoz Švajcarska poseduje servisnu knjižicu i originalni alat.Sve je na njoj ispravno.Kočnice odlične menjač perfektan nema stranih zvukova.Za ljubitelje šaljem video snimak putem vibera.Poseduje dva kjuča i ima nosače bočnih kofera.                                   Cena 2100 e podložna  je korekciji.             Ide na ime kupca.                                           Goran 0642273331 motor se nalazi u Nišu.                                                                   

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha xj diversion, 1998. godište, Touring, vozilo prešlo 49600 km, Niš. Cena 2.100 € - Motori - Polovni...

 

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Zimska cena 2000 e :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Nova Godina je cena niže za koji evrić :moto2::jee:1950 e lepše zvuči nego 2000 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Niko da me opsuje :moto2::jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Zamenjeno ulje u agregatu i u kardanu.7c310f26e3511e2beb1748309e26cda4.jpg

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Ajmo cena skočila na 2100e :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Iskreno, jedan savet. Dobro formirati cenu, isplanirati prodaju. Ovako kad se spusta cena i podize odvrati mnoge kupce koji prate oglas. 

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1307 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014

Sve je skočilo, devalvirao evro, prošao zimski popust, cena raste jer kreće lepo vreme, počinje sezona, sve regularno, prodaće se ovo bez problema.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.
On 29. 3. 2023. at 15:23, Zarkela je napisao:

Iskreno, jedan savet. Dobro formirati cenu, isplanirati prodaju. Ovako kad se spusta cena i podize odvrati mnoge kupce koji prate oglas. 

Ko želi i hoće ovakvi vrstu motora i dodje da vidi i proba obavezno ga kupuje.Pitanje je vremena.Slažem se za planiranje i organizaciju cene ali eto jače je od mene malo se igramo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Imam osećaj da će mi ostati kao kolekcionarski primerak uz horneta.Niko ne zove niko ne pita samo nude zamene.

Promenio član Goran1982

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Mogu da misle šta hoće. Prva stvar, trenutno se Srbiji vrlo teško prodaju polovna vozila. Placevi ponešto i trguju ali vlasnička vozila veoma kilavo. A druga, taj motor vredi više od nekih lomova sa oglasa sa mnogo većim cenama. Prosto, motor je iz nekog drugog vremena što se tiče ciklistike i pomalo je težak, kako bukvalno tako i za vožnju, malo je "krut". Danas više gledaju godine i kilometražu nego stanje vozila.

Ono što ga izdvaja je kvalitet izrade i jednostavnost. Sa malo savesnijim  održavanjem to ljudi ne zna da se pokvari. Toliko sam bio siguran u taj motor da sam mogao i oko sveta da krenem.

Budi strpljiv, svaka roba ima svog kupca, ko se bude pojavio se nekom realnom ponudom, biće i trgovine.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8426 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

I ja kada motore prodajem kupci ih pokusavaju cenom izjednaciti ili spustiti ispod tek uvezene macke u dzaku!

Par puta sam i pristao zbog svoje zelje i potrebe da trljam i srafim nesto drugo!

Vise ne, neka kupuju krseve i popravljaju takvi, ne prodajem pa i da mi ponudi cenu koja mi odgovara.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Malo sam ga dao na vazduh da razbaca ulje malo da nakvasi ležajeve radilice  

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Taj motor za 1700-1800 evra vredi svaki evro. Pa i za 2000 ako se zna sta se kupuje i od koga. 

 

2500-3000 ne bih dao za njega ni da je poslednji ocuvani primerak, jer treba znati kad je granica realnog i nerealnog. 

 

Jako se dobro osecam sto sam imao i posedovao ovaj motor (vozio sam i 600), to je jedna lepota od motora. Jednostavnost i sustina! Da imam samo 2k na racunu i da ocu da kupim motor, to bi bila diverzija ili mozda GSXF 750 Katana (i ona mi je ostala u ok secanju). 

 

Jedino sto nije nesto agilan i bas brz, al sam ga klao pun gas sa mnogim modernijim motorima, i da se ne lazemo, mnogi su zaostajali ili su se borili samnom u kategoriji od 600-900 kubika. Dakle, ako se zavrce, oce i on da pruzi uzitak. 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 675 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Agilan i brz, to je za drugu vrstu motora, Diverzija je putni motor, stara generacija. Mada zna i Divi da natera osmeh na lice posle 6000 obrtaja. Da imam viška kinte uzeo bih i ovaj od @Goran1982, od viška glava ne boli. :)

Ne brojim koliko puta za ovih godinu dana od kad ga kupih od @shlem, su ljudi zastajali, zagledali, hvalili ovaj motor. Znaju da je old school, to mu i drži vrednost. Naravno, mora da se održava redovno. Ko voli klasiku, neprejebivu, ovo je pravi primerak. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Zna da potegne kad se zavrne.Klasa više za 600 tke.Malo krut tvrd i težak.Za mene prelep volim gvoždje a i imam 40 tak godina pa volim takve motore iz moje mladosti.Čekam samo ozbiljnog kupca ako dodje da omiriše i proba znam da je prodat.Ovako preko telefona mrka kapa.U suštini uvek mi pravi društvo dok radim karburatore obavezno ga otkrijem pa razgovaramo hahhahahha.Preko zime bilo mi je dosadno te zamenih ulje u agregatu i kardanu.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
1 hour ago, Atorn said:

Agilan i brz, to je za drugu vrstu motora, Diverzija je putni motor, stara generacija. Mada zna i Divi da natera osmeh na lice posle 6000 obrtaja. Da imam viška kinte uzeo bih i ovaj od @Goran1982, od viška glava ne boli. :)

Ne brojim koliko puta za ovih godinu dana od kad ga kupih od @shlem, su ljudi zastajali, zagledali, hvalili ovaj motor. Znaju da je old school, to mu i drži vrednost. Naravno, mora da se održava redovno. Ko voli klasiku, neprejebivu, ovo je pravi primerak. 

Nema tu sta mnogo da se odrzava...

 

To ces da shvatis ako jednog dana predjes na noviju generaciju motora. Iz nekog razloga. 

 

Pogotovo nema, sto sam svedok koliko je kolega Slem uradio taj motor za sebe, a ne za prodaju. I tu je ulozeno dosta. Pa po meni, jedan si od srecnih dobitnika za sto imas taj motor. 

 

Ulje filtere i sitnice se porazumevaju, to ni ne racunam u neko odrzavanje. To je kao registracija, menjas ako planiras da vozis.  

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

P.S. 

 

Ono sto bih ja uradio na svakoj diverziji je samo jedan Ohlins ili eventualno Wilbers amortizer, progresivne opruge napred i pancirna kociona creva. Zastitio dole ako ima potrebe srediste izduvnih grana, kupio rezervni set za gume za karburatore da zamenim ako su lose, stavio jace prednje svetlo i izvukao zice za aku da mogu lakse da punim akumulator. I to je to. 

 

Pravac Mongolija:jee:

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 675 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

To za žice, za aku...

Aj to me posavetuj na pp, da trolujemo oglas čoveku.

Kako to da uradim? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
1 hour ago, Atorn said:

To za žice, za aku...

Aj to me posavetuj na pp, da trolujemo oglas čoveku.

Kako to da uradim? 

Provozaj se jedan lep dan uz dogovor kod kolege @Arakis, i resis sve oko struje sto ti treba. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja