Jump to content

Moto Zajednica

15. Moto GP, Aragon, Španija 2022

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4634 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

A što se Kvartararu otkopčao kombinezon? Baš nešto nema sreće sa Alpinestarsom, a ni Alpinestars sa njim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bila Honda NC700X, sada samo na 4 tocka
pre 24 minuta, BRACO je napisao:

Jedino ova dvamalja sa sk ne kontaju da je enea brzi..

nista ni ovi sa BT sporta nisu bolji, narocito kada krenu da kuju u zvezde britanske vozace.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5275 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Koji je mali kralj, i dalje se smijem tardocijevoj faci i onima iz crvenih heheh

Promenio član BRACO
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12800 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
53 minutes ago, dvlns said:

kada si blizu nekog ko se bori za titulu malo povedes racuna

Pogrešno si video. Taj što se bori za titulu je bio (pre)blizu ovom ispred. Mini highside MM na izlasku i ćao Qartararo. 

Ovo posle sa Nakagami-em mi nije iasno.  Dva puta sam pogledao i dalje ne kapiram šta se desilo 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12800 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
13 minutes ago, saxomofon said:

narocito kada krenu da kuju u zvezde britanske vozace.

Obaveza iz ugovora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Aprilia Sr 50

Ajde molim vas batalite Markeza. Jeste da je decko cesto kamikaza ali ovde uopste nije kriv. Izgubio je kontrolu i sta on je trebao da zna ko je iza i na kojoj putanji i u kojoj brzini vozi, to sto je igrom slucaja bio bas Kvartararo je druga stvar, drugi kontakt Nakagami njega prvo dodiruje, znate li uopste o kojim brzinama de tu radi, slusam ove komentatore i ne verujem osudu na Markeza. Enea bravo, mozda tih 5 poena i odluci sampionat ali jos je to daleko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4917 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
pre 39 minuta, to crank je napisao:

Ovo posle sa Nakagami-em mi nije iasno.  Dva puta sam pogledao i dalje ne kapiram šta se desilo 

Naglo je usporio, posledaca udarca Q, čini mi se da je neki poluodvaljeni deo kačio gumu.

 

WWW.MOTOGP.COM

Suffering problems with his RC213V, the 8-time World Champion was unable to avoid a collision with LCR Honda rider Taka Nakagami

 

Promenio član MOTOM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
Pre 2 sati, dvlns je napisao:

Slazem se ali nepotrebno pokusava da bude supermen. Mogao je i on da popase i da ga udari motor u ruku pa cao zauvek

 

Al to je on jbg 

Iskreno ne vidm sta je lose uradio. Da nije trebao da propusti sve vozace na startu kako nebi napravio neku havaraiju? Ipak je dosao da se trka. I nisam video da je agresivan bio danas. Kontakt sa Nakagamija jeste mozda malo cudan ali opet, pitanje je sto je tako odregovao, ipak idu mnogo brze nego sto izgleda. Verovatno se uspanicio i lose odregovao, a mozda je to i dobra odluka bila kako nebi i sebe skenjao, zajedno sa njim. I ako ga ne volim tog pederka posle 2015 opet treba biti objektivan. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4634 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Za kontakt sa Nakagamijem Markez kaže da mu je između zadnjeg točka i uređaja za spuštanje ostalo zaglavljeno krilo sa Kvartararovog motora. Kad je osetio udarac, nastavio je i nije primetio ništa čudno sa motorom. Kad je aktivirao uređaj za spuštanje, guma i krilo su počeli da se dodiruju i motor je počeo da mu vuče u levo, zato nije mogao da se pomeri posle prvog udarca sa Nakagamijem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2542 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
11 minutes ago, Jovan Ristic said:

Za kontakt sa Nakagamijem Markez kaže da mu je između zadnjeg točka i uređaja za spuštanje ostalo zaglavljeno krilo sa Kvartararovog motora. Kad je osetio udarac, nastavio je i nije primetio ništa čudno sa motorom. Kad je aktivirao uređaj za spuštanje, guma i krilo su počeli da se dodiruju i motor je počeo da mu vuče u levo, zato nije mogao da se pomeri posle prvog udarca sa Nakagamijem.

Ovo ja pričam celo popodne!

Oni na TVu govore kako je MM imao nameru, bla bla bla! Alo ljudi! Čovek nije lud! Vidi se da pokušava da iskontroliše motor koji mu beži, ja sam mislio da mu je guma pustila, ali ovo ima smisla... Na žalost, Taka je izvukao deblji kraj, i imao je sreće.... Uh, bilo gadno za gledanje...

Promenio član Andrej_Hotstepper
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2504 postova
  • Lokacija: Zemun

Ne razumem ovaj deo da se Qurta bori za titulu. Momak je u maltene slobodnom padu. Niti vidim kako je to Markezov problem, a za 10 sekundi trke danas je stavio barem 10 hiljada guzica u sedista na svakoj narednoj trci. To je puno hot dogova.

 

 

Danas stvarno vrhunac verbalne dijareje na SK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2504 postova
  • Lokacija: Zemun
6 minutes ago, Andrej_Hotstepper said:

Ovo ja pričam celo popodne!

Oni debili na TVu govore kako je MM imao nameru, bla bla bla! Alo ljudi! Čovek nije lud! Vidi se da pokušava da iskontroliše motor koji mu beži, ja sam mislio da mu je guma pustila, ali ovo ima smisla... Na žalost, Taka je izvukao deblji kraj, i imao je sreće.... Uh, bilo gadno za gledanje...

A jbg. Tabloidno komentarisanje. Videlo se u Moto2 sat vremena pre toga sta se desi kad posle starta na istom tom mestu neko malo popusti gas - odmah nalece lik iza i krece karambol. Mislim da MM nije imao pojma kuda ce sa motorom, da li unutra, da li spolja, ali pustiti gas tu je ravno ludilu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja