Jump to content

Moto Zajednica

Putna asistencija za motocikle

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova

Pozdrav svima, ne znam da li ste culi da je Atlas uveo putnu asistenciju za motocikliste. Bezobrazno je visoka cena, a li se mozete iscenjkati kao sto sam ja uradio ili da se skupi vise ljudi u grupu pa da se tako dobije niza cena. U startu je 6000 asistencija za Srbiju i isto toliko za Evropu. Po tome sto nude isplati se samo Evropa sem ako ne oborite cenu na neku prihvatljivu pa uzmete obe usluge. Evropa podrzava neogranicen broj asistencija i svaka u vrednosti do 1000 eur, sto nije uopste lose, dok je za Srbiju bezobrazno skupa 6000 din za jednu asistenciju. Ja i par drugara planiramo opet u augustu Transfagarasan i Transalpinu, kao i splavarenje Unom pa smo se dogovorili da uzmemo kao grupa (svako za sebe ali smo nastupili kao grupa i cenkali smo se).  Nadam se da admin nece obrisati post kao vid reklame jer to zaista nije. Mislim da je ovo odlican pomak jer sam ih vec 5-6 godina zaredom svaki put kad sam uzimao asistenciju za auto davio pitanjima kada ce krenuti za motocikle. Nadam se da ce i neka osiguravajuca drustva krenuti tim putem i da cemo moci da kasko osiguramo nase ljubimce. 

Promenio član vsasa
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Ja koristim Wozzi, u okviru paketa su ti pokrivena sva vozila pa i motocikl. Cena evropa paketa je 4.500 dinara. Bas sam u nedelju bio prinuđen da prvi put iskoristim uslugu, doduse za auto. Za 15ak min mi nasli slep, koji je stigao za pola sata (bio sam u blizini Sapca). Sa moje strane sve pohvale, nastavnicu i dalje da ih koristim. 

Vozac koji me je odneo je potvrdio da nose i motocikle

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Što bi se cimao i cenjkao sa njima kad vozzi ima paket Evropa koji pokriva i Srbiju za nešto više od 4000 din, glasi na vozača i važi za auto i za motor. 

 

U vašem slučaju ste mogli da uzmete jedan paket na jednog od vas i pokrio bi servis ili šlepovanje bilo kog motora u grupi, samo kažete da je nosioci paketa vozio taj motor.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

I AMSS radi motocikle, i to godinama unazad. Vozzi je ok jer se ne vezuje za tablicu, ali što se tiče uslova svi su više manje tu negde. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1576 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 3 sati, Jupiter je napisao:

I AMSS radi motocikle, i to godinama unazad. Vozzi je ok jer se ne vezuje za tablicu, ali što se tiče uslova svi su više manje tu negde. 

 

U zavisnosti gde neko ide, i činjenica da samo Vozzi nudi neograničenu kilometražu za šlepanje može biti bitna.

Iako meni lično nije bitno, kad sam gledao, ostali su imali ograničenje vrednosti šlepanja 1,000eur.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Meni je istekao vozzi Evropa paket ovih dana, taman kada sam se vratio sa mora. Kupio bih za sledeći period onaj vozzi 40 paket, jer radim 50km od mesta stanovanja - ali se više ne prodaju nego se poklanjaju. Ako ima neko ko kupuje da mi pokloni, ja bih mu i platio koliko ono kao sada vredi... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1576 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
On 9.7.2022. at 18:24, aca-pn je napisao:

Poklonicu ti ja, imam dva i zaboravio za to. Pošalji mi br telefona na pp

 

Samo ako si kupio u poslednjih 30 dana - ti pokloni se moraju aktivirati u roku od 30 dana od aktivacije kupljenog paketa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300
On 5.7.2022. at 13:48, vsasa je napisao:

 Nadam se da ce i neka osiguravajuca drustva krenuti tim putem i da cemo moci da kasko osiguramo nase ljubimce. 

Ovih dana sam dosta gledao sta nude kao novo i saznao da samo Grawe radi osiguranje motora i skutera. Koliko sam shvatio, novih. Ne znam da li postoji mogucnost osiguranja nekih mtora do odredjene godine starosti. 

Da li je moguce da samo oni rade ovakvu vrstu osiguranja?

Promenio član Korto Malteze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
On 5.7.2022. at 20:10, Jupiter je napisao:

I AMSS radi motocikle, i to godinama unazad

Ako racunas 2 godine u godinama unazad onda si u pravu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Nije, više je. Možda 3, ili 4. :D Ne mogu da se setim koje godine sam prvi put platio, 18. ili 19.

 

53 minutes ago, piki said:

Ako racunas 2 godine u godinama unazad onda si u pravu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
Pre 17 sati, Jupiter je napisao:

Nije, više je. Možda 3, ili 4. :D Ne mogu da se setim koje godine sam prvi put platio, 18. ili 19.

 

 

WWW.AMSS.ORG.RS

AMSS je najveće i najstarije udruženje vozača u Srbiji. Pomoć na putu, šlepovanje, međunarodna dokumenta, tehnički pregled, osiguranje, sve za vozača...

od polovine 2020,sve pre toga je bilo njihovo muvanje,sreca pa nisi imao problem video bi i ako imas uplaceno da ti nista ne znaci,onda su ukinuli posto nisu mogli da ispostuju pa kad su izgubili gomilu klijenata,onda su se setili da treba da urade nesto,ali tad je bilo vec kasno posto smo se svi razmileli po drugim osiguranjima.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja