Jump to content

Moto Zajednica

Bahata i bezobzirna parkiranja

Recommended Posts

  • Drug član, 869 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Pre svega, celom tom ulicom su parking mesta obeležena da se parkira paralelno uz kolovoz, tako da su svi bahati, samo nemaju svi baš toliki :jee:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 403 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Kawasaki kle 500, sprint sport 49cc
Pre 5 sati, cezarpa je napisao:

Uostalom on placa veci porez drzavi

Jes, da nije registrovao na invalida. Dao nekom ko jedva sastavlja sa životom 200e i onda se qurci sa 3000 kubika a registracija ko da vozi peglicu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 403 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Kawasaki kle 500, sprint sport 49cc

A ne mislim na njega samo već generalno. Polovina tih je registrovana na taj način. A ne da je džukački nego... 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 615 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

ma ironično sam prokomentarisao, pretpostavljam da ga nije stavio uz trotoar da ne bi stao na sred pešačkog

 

p.s. ja bi i njega i crnog ispred njega odneo paukom...

Promenio član DonToni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1230 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
On 2.1.2023. at 22:38, sale970 je napisao:

image.thumb.jpeg.254ea81cc7a6b9d4cea5e5d1916f7f94.jpeg

 

 

Sivi pežo... Il pijano il drogirano

Ja nisam skrolovao do dole nego gledam sliku minut i po i razmisljam koji ti je kurac,sta je ovaj Reno pogresno uradio:lol3:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 785 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006

Van obeleženog parking mesta, na pola širine pešačkog prelaza, priteran skoro do zida - zatvoren prolaz pešacima.

Bio i pre pola sata tu kad sam prolazio.

Dominacija!

 

20230111-103712.jpg

 

  • Zbunjen 1
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 768 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, zeleni.

U Valjevu su oko N. Godine bas bili raspolozeni za inovativne vidove parkiranja. Ovaj na poslednjoj slici (plavi) sam ja koji uspevam da se uglavim ispred kuce mojih roditelja.

 

1f5144f35f65ef550b65d3321c9696b8.jpg672f79503b68c3b2cf2a7d3a14032fff.jpgdfc54bb61d0505c4ab49f09246af6900.jpgecce735b0c28233979611d42e8bdd97c.jpg

Promenio član grafigo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Ako objektivno pogledamo poslednje dve slike onda si ti taj koji se na silu ugurao na ovaj prostor i otezao ili onemogucio isparkiravanje ovog nisana. Neko bi reko bahato i bezobrazno;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 768 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, zeleni.

Jesam. Bahato sam se uparkirao ispred svog prostora. Silu nisam morao da primenjujem. On je regularno parkirao ispred lokala/garaze i stepenista koje vodi u kucu.

 

Inace, kada se parkiramo u ulici kao sto je on parkirao (sa 2 tocka na ivicnjaku), onda znaju da prodju i napisu nam kazne. Kada se parkiram kao sto su ova dva Citroena i ja, onda nema problema sa policijom.

 

Inace, covek je parkirao tu u 9 ujutru, crveni Citroen oko 13h, ja sam dosao oko 13.30, a on je prvi od svih nas otisao i to oko 15h. Nemam predstavu ko je bio jer se nije javio da mu Citroen i ja pomognemo da se isparkira.

Promenio član grafigo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900
2 hours ago, grafigo said:

Bahato sam se uparkirao ispred svog prostora. 

Tvoj prostor je tvoj prostor.

A da li je tvoje ono što je ispred tvog prostora? Tvoj prostor ima neke granice, dalje je neki drugi vlasnik (privatni ili javni)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900

Slikao ja danas u England....

 

Mini Moris se bahato parkirao pa su mu podigli zadnji brisač.

 

Mi bi rekli da je OK, čak ima i mesta još do linije, ali kod Engleza se zna red, Moris nije stao po sredini parkinga.

 

IMG-20230111-131255.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2228 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Letos stanem tik uz ivicu trotoara da mogu pešaci da prođu, sve ok nikom preterano ne smetam, izađem iz banke i...naravno mlada dama.

 

 

IMG_20221103_143154.jpg

  • Haha 10
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 448 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Pre 1 sat, rast je napisao:

Tvoj prostor je tvoj prostor.

A da li je tvoje ono što je ispred tvog prostora? Tvoj prostor ima neke granice, dalje je neki drugi vlasnik (privatni ili javni)

Cek bre, neko se debilno parkira ispred tvoje kuce i ti sta? Pozoves na kafu i ratluk? Trebalo je jos bolje da ga zagradi da ne moze da izadje. Jbt kako ste sve fini za tastaturom:staa3:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1783 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 12 sati, grafigo je napisao:

Jesam. Bahato sam se uparkirao ispred svog prostora. Silu nisam morao da primenjujem. On je regularno parkirao ispred lokala/garaze i stepenista koje vodi u kucu.

 

Inace, kada se parkiramo u ulici kao sto je on parkirao (sa 2 tocka na ivicnjaku), onda znaju da prodju i napisu nam kazne. Kada se parkiram kao sto su ova dva Citroena i ja, onda nema problema sa policijom.

 

Inace, covek je parkirao tu u 9 ujutru, crveni Citroen oko 13h, ja sam dosao oko 13.30, a on je prvi od svih nas otisao i to oko 15h. Nemam predstavu ko je bio jer se nije javio da mu Citroen i ja pomognemo da se isparkira.

Jel taj C4 nije Ivanin?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1335 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre 10 sati, mick je napisao:

Letos stanem tik uz ivicu trotoara da mogu pešaci da prođu, sve ok nikom preterano ne smetam, izađem iz banke i...naravno mlada dama.

 

 

IMG_20221103_143154.jpg

Nisi je valjda ti ovo navuko od pozadi, za kaznu :)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 768 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, zeleni.

Jeste, sestrin je. Uglavnom se ona parkira na to mesto gde sam se ja uvukao jer je njen auto nesto kraci pa ne viri na trotoar, ali ovaj put nije mogla jer na sirenu nije niko reagovao, tj. nije izasao niko iz okolnih kuca. Zato je parkirala kod komsija u dvoriste. Desi se i da oni parkiraju kod nas, jer njima neko zatvori ulaz, ali to ne vidim kao problem. Komsije smo, pa se tolerisemo i pomazemo.

 

Obzirom da je ovo dvoriste/kuca na 50m od ulice u kojoj se vrsi naplata parkiranja i  na 100m od zelene pijace, vrlo cesto se desi da dodju tako, parkiraju se i odu na po par sati da zavrsavaju svoje poslove u gradu. Zao mi je sto nemam sliku da je postavim kada je neko potpuno nepoznat dosao i uparkirao kola ovako kao sto sam to ja uradio, paralelno sa crnim Citroenom moga oca.

 

Ovako se otac pre parkirao, u svoje. I onda dodjes i nadjes parkiranog kao sto je npr. onaj crni Nissan.

 

Moj prostor je moj prostor i ima granice. Tako je. Ali bez obzira da li je dalje privatni, javni ili ciji vec, ti nemas pravo da ga (kolima) zatvoris. Zato smatram da se taj crni bezobrazno poneo. A od mene je dobio isto. Bezobrazno parkiranje.

 

Mislis li da nije bilo opravdano da zovem pauka da ga skloni ispred mog dvorista?

 

image.thumb.png.e3e84a8c9d014e6e110a0c1733a1038d.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja