Jump to content

Moto Zajednica

Cao svima!

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav ljudi,

Ovo predstavljanje kasni jedno 3.5 godine, posto sam clan od novembra 2018 (a pratim forum i duze od toga). Medjutim, kako sam tada bila jako daleko od motora odlucila sam da ostavim ovu temu za neki kasniji dan. U medjuvremenu sam procitala mnogo putopisa, saznala puno zanimjlivih stvari, cak i kupila kacigu od kolege sa foruma. I, mozda najvaznije, krenula kod Jasminka na casove za A2.
Inace se zovem Anja, imam 26 godina, radim u IT sektoru. Prosle godine sam obisla par salona u Beogradu, sela na dosta motora manje kubikaze, i favorit mi je bio MT-03 (koga naravno nije bilo u prodaji, i nisu znali da li ce biti za 2022.). Posto sam sitnije gradje vecina motora mi je bilo preveliko, doduse u tom trenutku nikada nisam sela na motor, a kamoli vozila jedan. Ispostavice se na kraju da je na ~20m od moje kancelarije Benelli salon. Benelli bn125 je jedina masina na koju sam sela, gde sam sa obe noge dodirivala pod :) takodje je jeftin, lep, a kako kazu prijatni momci iz salona, okretljiv i zahvalan za pocetnike. Tako da pikiram na njega trenutno, ali nista pre polaganja, nisam u zurbi. Jasminko tek treba da me osposobi za vozaca :lol2:
 

  • Sviđa mi se 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Pozdrav i dobrodošla!
Trk u Deltu, možda im i dalje stoji jedna honda rebel, 500ccm, a2.. Sedište nisko da niže ne može, baci pogled :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Downtown LA
  • Motocikl: Tomos APN6 Grasshopper Benelli BN 125 ex-Red Baroness Honda VFR 800 VTEC Maleficent Ducati Multistrada 1200s

Dobrodosla! Taj Benelli uopste nije los, ako ga budes uzimala jedino sto bih ti preporucio je da odmah promenis gume. Kinezi koji dolaze na njemu, koliko god da su novi, nisu bas prijatni na vlaznom asfaltu. Sto se tice odnosa cene i kvaliteta, moje misljenje je da je best buy. Vozio sam ga kao da sam ga ukrao i nikakve probleme nisam imao sa njim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala svima :) @Drinkero hvala na savetu, zapamticu. Da, stvarno je cena maksimalno korektna, a ipak je novi motor oko koga nadam se nece biti posla sa moje strane. Ici cu ovih dana da vidim da li imaju na stanju, koliko se ceka i slicno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Raste kao vozačica :)

 

Edit: Baš sam nevaspitan - doborodošla koleginice! Drago mi je da vidim sve više vozačica motorcikala kako na putu tako i na forumu. :sampion:

Promenio član QmBGD
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Jesam, naravno. Do tada bujaš, a posle tridesete rasteš u gadnu babu. :D

 

Moram da se ogradim, ovo je izraz koji sam od žena čuo, međusobno se časte tako.

 

Za svaki slučaj, šta znam kako ko tumači, raznog naroda ima. :Mina:

Promenio član Jupiter
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650

Zdravo Anja,

 

Dobrodošla! Da li si možda videla ovu Yamahu XSR 125? Imaju je izloženu u Yamaha Barelu na Novom Beogradu i to baš u ovoj crnoj boji sa slike ispod. Meni se čak svidela više od XSR 700, iako je cena za 125cc možda previsoka, pa je Benelli verovatno ipak bolji izbor za prvi motor, posebno ako ne planiraš da ga zadržiš, ali mislim da vredi videti. Meni se od Benellijevih modela najviše sviđa Leoncino, ali za šta god da se odlučiš, mislim da nećeš pogrešiti. 

 

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha XSR 125, 2022. godište, Naked, Novi Beograd. Cena 4.890 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

Pozdrav,

 

LR

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd

Stigao motor, jako sam zadovoljna :jee: jeste manji i jeste "spor" ali taman za mene, za pocetak. Cekam malo lepse vreme pa da ga redovno vozim, makar do posla za sad

@Lone rideripak je bas velika razlika u ceni

IMG_20230412_173335.jpg

IMG_20230412_183651.jpg

  • Sviđa mi se 18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

dobrodošla :BJBmoto:

 

Baš ti lepo stoji motor, to je to .

 

Sad ulaži u opremu ( čizme , pantalone ..)ako nisi.

Promenio član Džim Džarmuš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650

@anya Mislim da si napravila sjajan izbor za prvi motor, koji uz to i odlično izgleda! Najbitnije je da si kupila motor koji ti odgovara i na kome ćeš uživati u svakom trenutku vožnje, a to što je i mali i spor (možda), ja samo vidim kao prednost. Kao što je kolega iznad napisao, gledaj da što pre kupiš sertifikovanu moto opremu sa protektorima, ukoliko već nisi. Ako ti bude bila potrebna pomoć sa izborom opreme, javi.

 

Pozdrav,

LR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja