Jump to content

Moto Zajednica

Moto Morini X-CAPE 650

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

@sasacg Sunce ti poljubim, nestade motor ispod tebe! V-Strom ti još deluje kao da ti pristaje, pa onda X Cape i na kraju TRK. Vidi ako neko ima V-Strom da probaš. Zaista se dosta razlikuju. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Vizuelno ti je svaki malen... Trk izbegni ako imas A kategoriju. Probaj i versys 650.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
Vizuelno ti je svaki malen... Trk izbegni ako imas A kategoriju. Probaj i versys 650.
Versys je po dimenzijama cak i malo manji od Morini-a. A i Motoring izgleda nema nista izlozeno. Jedino u NS ili kod Culeta da probam.
TRK verovatno otpada zbog manjka snage.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Drugare...nije te bog dao za ovakve igračke.

Deluje mi kao da mora motor da se kupi....mora li? Mislim, očigledno je da su ti svi mali i da će ti biti problem da ih voziš na duže. Brzo ćeš da se smoriš i da tražiš drugo...veće. 

Dođe mu isto kao i lepe cipele, al' broj manje....džaba im lepota, kad ih voliš samo kad ih skineš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
Drugare...nije te bog dao za ovakve igračke.
Deluje mi kao da mora motor da se kupi....mora li? Mislim, očigledno je da su ti svi mali i da će ti biti problem da ih voziš na duže. Brzo ćeš da se smoriš i da tražiš drugo...veće. 
Dođe mu isto kao i lepe cipele, al' broj manje....džaba im lepota, kad ih voliš samo kad ih skineš.
Apsolutno se slazem...Gabariti mi nisu nimalo sjajni za ovu igrariju ali cinjenica je da imamo dosta dvometrasa koji se snalaze i na manjim motorima. Isto mislim kao i ti, da vrlo lako moze da se desi da cu zeleti promenu na nesto vece, jace... za max 2 godine. Ne mora se nista, naravno. ali mi je ovo zelja vec godinama. Sad su se poklopile stvari i, sto bi rekli u CG, vakat je da se prelomi

Pokvarismo temu o Moto Moriniju

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 4 minuta, sasacg je napisao:

Apsolutno se slazem...Gabariti mi nisu nimalo sjajni za ovu igrariju emoji51.png ali cinjenica je da imamo dosta dvometrasa koji se snalaze i na manjim motorima. Isto mislim kao i ti, da vrlo lako moze da se desi da cu zeleti promenu na nesto vece, jace... za max 2 godine. Ne mora se nista, naravno. ali mi je ovo zelja vec godinama. Sad su se poklopile stvari i, sto bi rekli u CG, vakat je da se prelomi emoji16.png

Pokvarismo temu o Moto Moriniju emoji16.png

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Jel mora nov motor? Možda da uzmeš nešto polovno, nešto što bi ti moglo odgovarati...

Promenio član Jovan Ristic
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
Jel mora nov motor? Možda da uzmeš nešto polovno, nešto što bi ti moglo odgovarati...
I o tome sam razmisljao, ali obzirom na nenormalne cene polovnjaka u poslednje vreme, ne isplati se. Da uzimam polovno, ne bih starije od 5-6 godina. U tom slucaju, bilo sta vecih gabarita - GS, Multistrada, Versys 1000...sve je preskupo

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 1 minut, sasacg je napisao:

I o tome sam razmisljao, ali obzirom na nenormalne cene polovnjaka u poslednje vreme, ne isplati se. Da uzimam polovno, ne bih starije od 5-6 godina. U tom slucaju, bilo sta vecih gabarita - GS, Multistrada, Versys 1000...sve je preskupo

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Da, jasno. Ne znam šta da ti kažem na mukama si :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova

Moto Morini X-Cape porucen i bice spreman i registrovan na vreme, tacno nakon mog povratka sa odmora za 2 nedelje
Juce sam uzeo demo model na test i odusevio se motorom. Hvala Euro Sumaru i Andriji na tome sto su izasli u susret svakom mom zahtevu! (ovo nije reklama )
Obzirom da mi je ovo prvi motor i nemam nekog prethodnog iskustva sa istim, ne bih mogao da prenesem utiske kakve bi verovatno to mogao neko iskusniji.
Meni je motor jako dobro legao. Polozaj sedenja, upravljivost (koliko sam ja neiskusan to mogao da primetim), menjac koji glatko menja kroz brzine, kocnice taman dozirane kako treba, odlicno ogibljenje, cak i po nekim neravninama i na kraju izgled, koji se meni licno jako dopada.
Porucio sam poviseni vizir, sto ce se pokazati verovatno kao dobar izbor, jer sa fabrickim, ja sa mojih skoro 2m, osecam udare vetra na 100+ km/h.
Dodao sam i crash barove, kao i stitnike rucica.
Motor se lepo vozi i u nizim obrtajima, ali pravu snagu isporucuje tek na visim. Sve u svemu, za prvi motor, mislim da je ovo vise nego dovoljno snage.
Evo par fotki, da vidite da mi ipak ne stoji kao bicikla, kako je izgledalo na onoj prvoj fotki d5dea4e5434a1607016194427bdb3edc.jpg9b5b4bff84c055bf111efc30956c4439.jpg5adc7f2f336a96840804470e16bef572.jpga835011a117dec4c825a48239b298f17.jpg69a3eb28cd593dedc2943dcaa9fa2ba2.jpg

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

  • Sviđa mi se 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova

I ja sam mator prilicno, ne brini...nego mi nekako lepse kad provucem kroz HDR. Valjda tako necu da pustim mladost da pobegne skroz

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 11 minuta, СајберГастарбајтер je napisao:

Тај на снимку нема алу фелне. Види се на 5:52, зато и може да пичи релативно безбрижно.

Aaaa jeste...nisam obratio pažnju. Onda teraj! :) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova

Motor preuzet u prosli petak. Nisam bio citav vikend tu, ali danas presao oko 150km oko Avale, po Kosutnjaku, gradu... Za sad sam odusevljen. Mozda zato sto mi je ovo prvi motor, ali svakako utisci su bas pozitivni

Evo par fotkib2d41e84ac959c57bb8cf476a0864a5d.jpgd8651adc9569a2e421e259fedf169f17.jpgce773e68829c7026adf65883b2bf1c62.jpg

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

  • Sviđa mi se 28
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja