Jump to content

Moto Zajednica

Šabac

Recommended Posts

  • Drug član, 1695 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 10 sati, Djeneral je napisao:

realno nema pojma šta je ispred kamiona

@Jašim,ovako nekako pogibe i prosle godine jedan iz_Batane?
Samo mozemo zakljuciti da kamione ne treba preticati u blizini raskrsnica ako nismo apsolutno sigurni da ispred njih nema neko drugo vozilo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 46, 619 postova
On 9.5.2022. at 1:24, Disko Nindža je napisao:

Razumem neku odredjenu dozu kolektivnog osecaja sramote, ali nemas bas nikakve veze s tim nemilim dogadjajem.
Ljudi u automobilima svaki dan prave iste grozote pa se niko ne cima jer je narod navikao svakodnevno da cita u novinama o saobracajkama sa autima sto je i normalno jer auta ima 1000x vise na putevima nego motora, i niko se ne sramoti sto vozi auto...

Realan komentar Skroz

Isti slucaj i da je naletela Supruga Divac sa Mini Morisom ili Džip Sina Ruzicastog ili Narkoman Darko Lazic koji provereno leti preko 200 i pitanje kada ce da zavije nekoga u Crno a ti gataj da li da pustis Dete Biciklom do prodavnice

Plus razlika sto su oni Poznati a mi Nepoznati tako da se njima Moze

Slucajeva mali je Milion

Znaci ili da Prodam motor ili da postanem Poznat i Divljam opušteno 

Samo ako postanem Poznat Prvo sto bih uradio Otisao bih kod Alamunje

Da divljam u stilu

Promenio član cr4zyzola
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 419 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

Вештачење је у току. 

...  линија је била испрекидана, камион је мотоциклисти заклонио прегледност  приликом претицања и уочавање аутомобила .   

 ... возач аутомобила није безбедно  извршио скретање у лево, није се уверио  да безбедно може да скрене у лево   ...   

Други моториста  је  остао  позади  - иза камиона ,    није било бежања ,   није било тркања ( изјава очевидаца са идентитетом познатим само редакцији ...    или изјава:  погинули је стално ишао на трке!  /  од поузданог новинарског извора )  ,  није возио 200 на сат  ( како наводи  стручњак  који се случајно задесио баш у Церовцу  да каже коју паметну  ) 

Не ради се о баби  већ како је неко овде навео жени средњих година , мајци , баки.   Туга 

    Да трагедија буде већа , мотоциклиста није неки бахати клинац , татин син  већ  крвави  шљакер, вредан, радан   .     До сада баш одговоран , примеран  возач  који би сам себе осудио и пресудио за своју грешку  да је могао и да предпостави  шта ће се десити.      

 Дежурни  новинарчић,  хонорарац  који се бори за свој  фриленсерски динар,  сликао је и проследио вест на више адреса .  Редакција   дописује  по потреби, шаблону , инерцији.   Новине се продају . Кликће се .  

  Најгоре што  су  се појединци , чак и на  овом форуму  ставили у улогу  вештака , судије ,  пороте , џелата ,  савести овога друштва па у тој новој улози на основу доказа  из новина , са портала и коментара неумољиво врше своју нову дужност.  

Три живота више нема,   нема утехе а  нема ни  поуке . 

 

  • Sviđa mi se 18
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650
pre 11 minuta, Jašim je napisao:

Вештачење је у току. 

...  линија је била испрекидана, камион је мотоциклисти заклонио прегледност  приликом претицања и уочавање аутомобила .   

 ... возач аутомобила није безбедно  извршио скретање у лево, није се уверио  да безбедно може да скрене у лево   ...   

Други моториста  је  остао  позади  - иза камиона ,    није било бежања ,   није било тркања ( изјава очевидаца са идентитетом познатим само редакцији ...    или изјава:  погинули је стално ишао на трке!  /  од поузданог новинарског извора )  ,  није возио 200 на сат  ( како наводи  стручњак  који се случајно задесио баш у Церовцу  да каже коју паметну  ) 

Не ради се о баби  већ како је неко овде навео жени средњих година , мајци , баки.   Туга 

    Да трагедија буде већа , мотоциклиста није неки бахати клинац , татин син  већ  крвави  шљакер, вредан, радан   .     До сада баш одговоран , примеран  возач  који би сам себе осудио и пресудио за своју грешку  да је могао и да предпостави  шта ће се десити.      

 Дежурни  новинарчић,  хонорарац  који се бори за свој  фриленсерски динар,  сликао је и проследио вест на више адреса .  Редакција   дописује  по потреби, шаблону , инерцији.   Новине се продају . Кликће се .  

  Најгоре што  су  се појединци , чак и на  овом форуму  ставили у улогу  вештака , судије ,  пороте , џелата ,  савести овога друштва па у тој новој улози на основу доказа  из новина , са портала и коментара неумољиво врше своју нову дужност.  

Три живота више нема,   нема утехе а  нема ни  поуке . 

 

 

Ја сам баш мислио да је овај сајт нека врста савести, ако не целог друштва, а оно макар оног његовог дела који воли двоточкаше. Ако ико има право да коментарише, оно имају људи који су са несрећним колегом делили исту страст. Погрешио је, очигледно - платио је највећу цену. Има поуке - немојте, људи, да возите толико брзо тамо где брзини места нема. Ово је Србија, лоши путеви, ауто вози и онај који иначе не сме сам ни шпорет да укључи, а није само наша глава у питању... Покој души свима, жао ми је до неба.

  • Sviđa mi se 8
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1899 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Ni ja nisam tatin sin niti sam bahat,ali volim da stisnem gas.Tako vec 50 godina.Rodjeni brat da juri i ubije nekog,ne biga branio,kao sto branite motociklistu.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1482 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Pored pesaka i biciklista smo najosetljiviji u saobracaju, najmanji kontakt moze dovesti do najgorih posledica, ali cesto zaboravimo na to.

Sustina je da nismo ni mi na dva/tri tocka bas sveci

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Danas sam negde ostavio komentar na ovu tragediju. Mislim da niko od učesnika u saobraćaju nije poštovao saobraćajne propise, odnosno neka nepisana pravila u saobraćaju.

 

Nesrećnni vozač motocikla koji nije obratio pažnju (nije ni video verovatno), na uključenje sporednog puta na magistralni put (da li ima, nema znak,  je već upitno) i verovatno preticanje konstantnom brzinom kao što se koristi leva traka na auto putu, jer koliko god da je put prav i bez nadolazećeg saobraćaja uvek se mora usporiti do vozila koje će da se pretiče, pa onda sa manjom brzinom započeti radnju, pogotovu što ovde brzine druga dva vozila nisu bile velike. 

 

Vozaču kamiona se stavlja na dušu što više pažnje nije obratio na retrivizor jer se kod ovih situacija, kada ste gabaritom svojeg vozila smanjili mogućnost zapažanja kod drugih učesnika u saobraćaju, "dužni" da levim pokazivačem pravca odvratite vozilo iza vas da stupi u preticanje jer ste u takvoj situaciji da znate šta se dešava ispred vas i da se možda od vašeg vozila  ne vidi vozilo koje namerava  skrenuti na levu stranu. 

Mada, brzina motocikla je verovatno bila velika da bi se reagovalo u datom trenutku. Druga stvar, u pitanju je troosovinac, vozač (opet pretpostavka), koji nema to iskustvo i  odgovornost nepisanih pravila kao vozači tegljača kojima se dešava milion ovakvih situacija svakodnevno i do sada nisam naišao na takvog vozača koji me nije na ovaj ili onaj način upozorio prilikom preticanja.

 

Možda u celoj situaciji nesrećna žena snosi najveći deo krivice pod pretpostavkom da je skretanje sa magistralnog puta uradila ne obrativši dovoljno pažnje na svoj spoljni retrovizor, a pošto je vozilo udareno od pozadi, verovatno je celu radnju uradila na nepropisan način  (dijagonalno skretanje), od kojeg se ježijm. A tu je i ova situacija... Ako je žena dala migavac sa namerom da skrene levo,  a motociklista je već započeo radnju preticanja onda je krivica njena. Ako je ona dala migavac ranije onda motociklista nije smeo da je pretiče (ali je problem što je uopšte nije ili je kasno video od kamiona). Ovo su jako kompleksne situacije s više činilica koje se dešavaju u jako kratkom vremenskom toku. Ne zna čovek ni šta da kaže ni šta da misli. Velika tragedija...

Promenio član englis
  • Zbunjen 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Toliko napisanih gluposti, sa moje tačke gledišta. Voziš 50% (vrlo verovatno) preko ograničenja barem, i onda tražiš drugima dlaku u jajetu . Nesrećni čovek je, verujem bio kao čovek odličan, i verujem da je jedna retka greška... Onakva šteta na autu ne nastaje kada ga 250kg udari sa 50kmh. Ne treba da budeš veštak da bi ti to bilo jasno.

Gde je gospođa pogrešila? Migavac?Loša putanja? Ja lično ne bih očekivao nikoga da mi nailazi sa leve strane kada je kamion iza mene. 

Postoji sporedni put, postoji veliko vozilo od kojeg ne vidiš šta je ispred, voziš brže nego što je dozvoljeno... Što neko reče,baciš kockice i dobiješ loš broj... I ubiješ majku i dete.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6804 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Mene i dalje užasava da vi kao motociklisti OČEKUJETE da neko brine o vama i da vam se podređuju drugi na putu.

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1248 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
pre 44 minuta, englis je napisao:

Možda u celoj situaciji nesrećna žena snosi najveći deo krivice pod pretpostavkom da je skretanje sa magistralnog puta uradila ne obrativši dovoljno pažnje na svoj spoljni retrovizor, a pošto je vozilo udareno od pozadi, verovatno je celu radnju uradila na nepropisan način  (dijagonalno skretanje), od kojeg se ježijm.

Ovo te nisam najbolje razumeo, mada kapiram sta si hteo da kazes.

 

Ja prvi skrecem dijagonalno .... na otvorenom i brzom putu.

 

Imam drugara na ibarskoj, pravac malo pre ulaska u stepojevac iz pravca bg.

 

Isprekidana linija, vozim 80 a iza mene kolona vozila. Sta treba da uradim, da zaustavim saobracaj u kojem  je par šlepera iza mene i koji mi jašu na zadnjem braniku.

 

Nekih 50ak metara pre skretanja levo dam levi migavac a onda po malo motam u levo, gazim isprekidanu belu a onda nekih 10ak cm i predjem u kontra smer da bi svi oni iza mene imali pregled igre i shvatili moju nameru.

 

Naravno,  pazim na vozila koja mi dolaze u susret ....

 

Ali uvek, znači uvek se nadje neka pametnica koja me u tom i takvom usporavanju sa datim levim migavcem obilazi, prvo obidje kamion koji je iza mene a onda i mene uprkos tome sto sam moju radnju najavio vremenski dovoljno rano + moze da me vidi kako postepeno cm po cm motam ulevo...

 

U svakom slucaju uzasna tragedija koja moze svakome od nas da se dogodi.

 

Promenio član travelman
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 402 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Ajde po.... se po nastradalom. 99% Sam siguran da zmigavca nije ni bilo, jednostavno Zena skretala, kamion popustio gas, a kolega platio:'( svojom I tudjim glavama. U poslednje vreme niko pokazivac pravca ne koristi osim ako nije pred trafikom, radnjom...  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
41 minutes ago, travelman said:

Ovo te nisam najbolje razumeo, mada kapiram sta si hteo da kazes.

 

Ja prvi skrecem dijagonalno .... na otvorenom i brzom putu.

 

 

 

Pa sporedni put je upravan na ovaj magistralni ili koji već... Prestrojavaš se na vreme bežeći prema beloj liniji sa datim migavcem i kad dođeš do nekog ugla od dvededeset stepeni skreneš. U principu isto radim što i ti gore u komentaru. Pričam prestrojavanje sa kolima.  E sad, to što ti kažeš, ako vidiš gužvu iza sebe pa pređeš malim delom na suprotnu traku da bi propustio vozila iza tebe, ali ne znam koliko je to pametno ona uradila čim je udarena onako pozadi, a ne bočno. Izašla pod jako oštrim uglom, a on je već bio iza nje, dečko naleteo... Mislim, ne znam, nagađamo, ali takva mi se slika vrti u glavi.

Promenio član englis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Donji Milanovac

Tuga neopisiva , bas zbog ovakvih situacija  kada vozim auto i skrecem levo sa magistrale na neki sporedan put  ukoliko imam vozilo iza  dajem desni i usporavam da me pretekne  pa onda skrecem levo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 643 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.
Pre 6 sati, Pedja1971 je napisao:

 

Има поуке - немојте, људи, да возите толико брзо тамо где брзини места нема. Ово је Србија, лоши путеви, ауто вози и онај који иначе не сме сам ни шпорет да укључи, а није само наша глава у питању...

Jbg ovo dodje utopija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Можда и јесте утопија. Ја се надам да се нећемо оглашавати у овој теми, никад више. Иако је и то утопија.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Danas sam negde ostavio komentar na ovu tragediju. Mislim da niko od učesnika u saobraćaju nije poštovao saobraćajne propise, odnosno neka nepisana pravila u saobraćaju.
 
Nesrećnni vozač motocikla koji nije obratio pažnju (nije ni video verovatno), na uključenje sporednog puta na magistralni put (da li ima, nema znak,  je već upitno) i verovatno preticanje konstantnom brzinom kao što se koristi leva traka na auto putu, jer koliko god da je put prav i bez nadolazećeg saobraćaja uvek se mora usporiti do vozila koje će da se pretiče, pa onda sa manjom brzinom započeti radnju, pogotovu što ovde brzine druga dva vozila nisu bile velike. 
 
Vozaču kamiona se stavlja na dušu što više pažnje nije obratio na retrivizor jer se kod ovih situacija, kada ste gabaritom svojeg vozila smanjili mogućnost zapažanja kod drugih učesnika u saobraćaju, "dužni" da levim pokazivačem pravca odvratite vozilo iza vas da stupi u preticanje jer ste u takvoj situaciji da znate šta se dešava ispred vas i da se možda od vašeg vozila  ne vidi vozilo koje namerava  skrenuti na levu stranu. 
Mada, brzina motocikla je verovatno bila velika da bi se reagovalo u datom trenutku. Druga stvar, u pitanju je troosovinac, vozač (opet pretpostavka), koji nema to iskustvo i  odgovornost nepisanih pravila kao vozači tegljača kojima se dešava milion ovakvih situacija svakodnevno i do sada nisam naišao na takvog vozača koji me nije na ovaj ili onaj način upozorio prilikom preticanja.
 
Možda u celoj situaciji nesrećna žena snosi najveći deo krivice pod pretpostavkom da je skretanje sa magistralnog puta uradila ne obrativši dovoljno pažnje na svoj spoljni retrovizor, a pošto je vozilo udareno od pozadi, verovatno je celu radnju uradila na nepropisan način  (dijagonalno skretanje), od kojeg se ježijm. A tu je i ova situacija... Ako je žena dala migavac sa namerom da skrene levo,  a motociklista je već započeo radnju preticanja onda je krivica njena. Ako je ona dala migavac ranije onda motociklista nije smeo da je pretiče (ali je problem što je uopšte nije ili je kasno video od kamiona). Ovo su jako kompleksne situacije s više činilica koje se dešavaju u jako kratkom vremenskom toku. Ne zna čovek ni šta da kaže ni šta da misli. Velika tragedija...
Zbog ovakvog mišljenja i poimanja saobraćaja...

Se gine...

Samo da smo daleko kolega ti i ja jedan od drugog u saobraćaju. Ja pravila istog ne kršim, ali veruj znam i da se namestim kad mi se hoće...

Nema šta žena da pazi ... Na šta? Bacila pogled, videla nema nikoga osim kamiona, krenula da se isključi, naleće metak sa preko 120km/h i ubija dvoje ljudi. Što je ubio sebe njegova stvar, mogao je da nađe banderu i zapuca se, a ne da se igra IRON MAN-a na javnom drumu. Kada se preigra, onda se desi ovako nešto. Tužiti i tražiti odštetu, pa od porodice naplatiti maksimalno moguće po zakonu. Čovek je ubio dvoje ljudi.



Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk




  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 15 minuta, TAZZ je napisao:

Tužiti i tražiti odštetu, pa od porodice naplatiti maksimalno moguće po zakonu. Čovek je ubio dvoje ljudi.

Sta porodica ima sa ovim, da je on preziveo uredu, tuziti, nije bio maloletan pa da su oni krivi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

.

 

Menjam poruku....

 

Završavam diskusiju u ovoj temi koja nas je očito sve pogodila. Ko je izvukao pouku iz svega napisanog i svega što se dogodilo - super, ko nije izvukao nikakvu pouku - "super".

Očito niko neće više menjati svoje stavove i mišljenje.

 

Na osnovu svega napisanog samo ću reći : neka nam je sreća i Bog u pomoći svima na putu.

 

 

Promenio član Djeneral
  • Sviđa mi se 2
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre 3 sati, englis je napisao:

 neka nepisana pravila u saobraćaju.

 

Nesrećnni vozač motocikla koji nije obratio pažnju 

 

Vozaču kamiona se stavlja na dušu što više pažnje nije obratio na retrivizor

 

Možda u celoj situaciji nesrećna žena snosi najveći deo krivice 

Koliko besmislica napisanih...dvoje nevinih je ubijeno, nekoliko porodica zavijeno u crno ti pišeš ove gluposti?

 

Opravdavaš onog koji je morao...pazi, morao da po zakonu prilagodi brzinu uslovima u saobraćaju a to je: 1.Kamion 2.put 3.njegova brzina kretanja. Kakve trice nepisana pravila, vozač kamiona, migavac, kriva žena koja je ispoštovala svaki zakonski okvir skretanja, nesrećni vozač motocikla...druže moj kad sedneš na dva točka imaš odgovornost prvo prema sebi jer si nezaštićen u odnosu na sve u saobraćaju sledeća je odgovornost prema drugima. 

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Po zakonu mogu da traže odštetu. A kriv je motociklista, ljudi da li ste svi položili za kategoriju ili ste kupili, ili vi i ja ne živimo u istoj državi sa istim pravilima saobraćaja.


Krećeš se 3 km/h preko ograničenja?
Ti si kriv, tačka. To je zakon.

Ne ubacujem u konstataciju tatine sinove, žene poznatih, krimi Džimi likove i ostalo...

Njima svima nema pomoći.

Dva mlada života je veseli džigibau ugasio.
Izigravao metak, te je tako i ubio dvoje.

Ja tu nemam saosećanja za njega. Trebao je samo zabosti banderu. Ne u ljude...

Kako dozvoljavam da ovo nije konvencionalno mišljenje, tako i vi dozvolite koji uzdižete ubice u nebesa i opravdavate ubicu i njegove postupke da ja imam različito od vaših.

Pozdrav svima

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Gradiška,RS,BiH/Ljubljana,SLO
  • Motocikl: trenutno bez motora

I meni je žao nastradalih,tuga teška. Glupo je polemisati ko je kriv ali evo ja bih samo jednu stvar pitao sve one koji kažu kriva je baka jer nije uključila (ž)migavac: Da li je dozvoljeno preticanje kolone vozila? Majku mu,valjda je neko pametan rekao ne zato što je opasno a ne zato što mu se tako sviđalo. Ne osuđujem nikoga da me ne shvatite pogrešno ali ne treba neke nove kolege koji čitaju da steknu dojam da ako si na motoru može i protiv pravila. Može,i ja to nekad uradim,prekršim i neka druga pravila ali dešavaju se i ovakve tragedije i to moramo svi uvjek imati na pameti u saobraćaju ma šta vozili. 

Promenio član igogitar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
Pre sat vremena, igogitar je napisao:

Da li je dozvoljeno preticanje kolone vozila? . 

Ајмо мало о Закону, шта је колона возила?

Pre 2 sati, TAZZ je napisao:

Krećeš se 3 km/h preko ograničenja?
Ti si kriv, tačka. To je zakon.

Ово није тачно. Ако ти неко пресече пут, а забрањено му је Законом, правилом саобраћаја, знаком, он је крив. До одређене границе. Не можеш да јурцаш 200 преко ограничења, али за 3 на сат ниси ти крив. 

 

Пошто нико од нас не зна шта се десило, логично закључујемо да је колега крив јер је ударио од позади, а шта се стварно десило, ваљда ће вештаци установити. 

 

Само немојте да претерујемо и лупамо безвезе. 

 

Pre 2 sati, mick je napisao:

kriva žena koja je ispoštovala svaki zakonski okvir skretanja

Сигурно није испоштовала, да јесте, не би је у траци за контра смер ударио од позади, већ бочно. Наравно, не тврдим да је крива или било шта друго, само чињеница је да није 100% испоштовала Закон. 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki z750 '08 / Suzuki k7 600 '07 / Yamaha Tracer 9 GT '21

Aman ljudi boziji!

Pokoj im duši i neka im je laka crna zemlja i putevi nebeski...

Pustite ih da se smire kas su vec pre vremena morali otici...

Promenio član m1lanche
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja