Jump to content

Moto Zajednica

Aleksandar Tatalovic

Recommended Posts

  • Drug član, 645 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Ubise dete na pragu roditeljske zgrade na labudovom brdu. Deckic obozavao motocikle, i sacekase ga krelci i izbodose ga pred devojkom. Strasno.Pokoj mu mladoj dusi, saucesce porodici.

7A003483-5F21-441F-8EFC-BA22D79727E4.jpeg

  • Tužan 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Videh po novinama, zna li se koji indijanac je potegao nož?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 645 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.
pre 20 minuta, Štef je napisao:

Videh po novinama, zna li se koji indijanac je potegao nož?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 

Jure ih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Lion
  • Motocikl: NC700xd

Poznajem mu roditelje, a i njega sa imao prilike da upoznam. Momak je bio baš fin, mislim da nije ništa voleo kao što je voleo motore, želja mu je bila da vozi trke, a posle da ima servis motora.

Šljam koji mu je ovo uradio treba da ispašta do kraja života, jer je momak bio čista i dobra duša.

Neka mu je večni mir i široki nebeski putevi.

  • Sviđa mi se 2
  • Tužan 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Tuga velika ... Trebalo bi te divljake osuditi na najveću moguću kaznu, za primer! Nažalost, svi znamo da to ne funkcinoiše tako u zemlji Srbiji...

Pre neki dan čitam o ubici Vuka Stojiljkovića u Nišu 2014te ... Delo blaže okarakterisano i pored mnogih protesta u Nišu, kasnije mu je dodatno smanjena kazna, i uz dobro vladanje - eto njega na slobodi za godinu dve ... Imaće 30ak tad. Da ne pominjemo što se zna da je imao pomagače i pre i posle zločina - sinove poznatih "biznismena" u Nišu, koji se nikad nisu našli na optuženičkoj klupi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Ovo nesrećno dete je godina kao i moj sin. Gajiš ga od kilu mesa da postane čovek, i onda neko da sebi za pravo da ga izbode na smrt iz neznam kog razloga.

Mnogo sam besan i svašta mi prolazi kroz glavu, brišem sve što napišem. Mnogo, smo potonuli, mnogo.....

Bože daj snage i utehe roditeljima, a njemu neka je večan pomen, i Bog dušu da mu prosti.

 

 

  • Tužan 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

U kraju je gde mi zivi kum.....kazu da je bio sa devojkom i drugom....napadaci bili sa fantomkama....to su price koje kruze posle svega....navodno navijaci

Promenio član Eol

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Ne znam da li je tačno ali meni su rekli da je napadač bivši momak dotične devojke dok je nesretni mladić bio njen tadašnji dečko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 645 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.
pre 50 minuta, Marek1987 je napisao:

Ne znam da li je tačno ali meni su rekli da je napadač bivši momak dotične devojke dok je nesretni mladić bio njen tadašnji dečko.

Mislim da nije ta prica,jer bi napadac tako odmah bio identifikovan i uhvacen.

Promenio član Bole37

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Lion
  • Motocikl: NC700xd

Napadač jeste od dotične i nije samo problem nastao oko devojke nego su ta stvorenja htela da ga i opljačkaju, njega su izboli, a drugara isekli po ruci. Inače taj je indetifikovan, ali uspešno beži.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Mnogo ima droge oko nas, danas je omladini normalno postalo da se nesto konzumira od opijata, tuzno ali isitnito.

Pricajte sa decom, mnogo pricajte kako bi mogli prepoznati situaciju.... da vam ispricam sta mi se desilo pre 11-12 godina.

 

Vece bilo, ispratio curu (sad mi zence) do stanice. Ona u bus ja lagano nazad kuci.

Na 100m od mene je vrtic, priblizavam se i vidim da neko stoji na ćošku.

U jednom momentu nešto zasvetluca na par sekundi u visini butine. Isprva kanda mi se učini. Zasvetluca u prekidima opet.... ma jok ne cini mi se, nešto jeste.

 

Sad se već razdaljina izmedju njega i mene dosta smanjila, približavam se i jasno vidim da vrti leptir nož, glavom vrti levo desno, gleda uz i niz ulicu, čudno ponašanje.

Skontam da je to komšija koji je prvi do vrtica iz druge ulice, nekoliko godina mladji od mene, znamo se poodavno.

 

Taj mali je jedan od glavnih dilera droge, narkoman i tako uradjen sa nožem u ruci eto ga pred mene il ja pred njega.... isto mu dodje.

Kasno mi je da se povučem, suviše smo blizu, ruke vadim iz dzepova, spremam se za odbranu, leva ruka da hvata zglob, desnom da mu izbijem sve zube iz glave.

 

Kako je zakoračio ka meni, ima je nameru da me ubode po položaju tela. Samo sam jačim tonom izgovorio njegovo ime, levu nogu isturio napred.

Zastao je, pogledao me i rekao "brate to si ti", noz priljubio uz nogu, spakovao i vratio u dzep. 

Pogled mu je bio unezveren, nema pojma ni gde je ni šta radi, pitao me otkud ti.....?

 

Te noći oboje smo imali velike sreće jer se nista nije desilo, prvo ja sto sam prepoznao situaciju, drugo on jer je pitanje kako bi se završilo po njega u tom mom pomračenju uma kad padne klapna.

Nikad ga vise nisam video da je slicno ponovio a evo i dan danas je na istoj meti i odstojanju.

Jednom narkoman, uvek narkoman, setitie se 2019 kad sreća nije pogledala studenta iz Cacka :(

 

Moj brat Zoran, ima je takodje velike, bas velike sreće da prezivi kad se sreo sa narkomanima/dilerima takodje iz kraja, druga ekipa.

Njih troje nadrogirani divljali su kolima po kraju...... sve mozete procitati OVDE.

Dan danas Zoranu stoji zrno u vratu izmdju 2 i 3-eg prsljena.

Pogodjen je u glavu, ispod oka i metak je zakrenula kost usmerivsi ka vratu.

Takvog stanja odvezao se do Hitne, izasao i srušio.

 

Zato pricajte sa decom i ako vise nisu deca, moraju očekivati neočekivano kako bi spasli sebe, vratili se kuci.

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 11
  • Tužan 4
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1581 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Mene je zbog devojke u srednjoj školi lik pijan napao sa flašom kojoj je odbio dno (k'o u filmovima).

 

Sreća pa je bio dovoljno pijan da sam se izvukao bez ogrebotine, ali je bio spreman da me izbode, a posle je bežao i sklanjao se kad me vidi - od sramote.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZZ-R1100

@Satelis Kako je brat Zoran danas? Ako pitanje nije na mestu, ja se izvinjavam.

 

Drago mi je da je medju nama.

Promenio član estel

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja