Jump to content

Moto Zajednica

16. Moto GP, 2 Covid sezone, Misano, Italija, 2021

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ma naravno, pa koja je vjerovatnoća da Kurta proćerda prednost od dvije trke koje može da prespava i jednu da bude ispred Banjaje?! Ali je ovo super da sljedeće sezone, neće biti samo očekivanja od šampiona Kvartarara i oporavljenog Markeza, već će tu biti i Peko jedan od kandidata. Omrsio se za pobjedu, ima dobru makinu.

Promenio član mixa
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

MM danas vise puta pao nego sto je vozio!?

A Peko se danas bas zdao. Qurta zasluzuje titulu, i verujem da ce je uzeti, ali zavrsnica sezone obecava ozbiljno trkanje 2022.

Luca Marini? :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
1 hour ago, Fredi said:

Odakle Luka u prvom redu?

Upao u posljednjem momentu. Izgleda da su mu uspjele te fore koje je govorio da ima, za proguravanje naprijed. Mada isto tako je rekao da ga Ducati prilično fizički izmori, pa je pitanje koliko će se moći držati u tim brzim krugovima, ali eto želja mu je top 10.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2119 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
Da li neko može tačno ili makar puko nagadjajući da mi kaže koja je Rossijeva strategija/ideja za ovu sezonu bila?! Otvoren sam za sve predloge.

Uh teska tema...

Ima raznih teorija i po meni su sve tanke. Jedina koja ima imalo smisla je vezana za $$$. Ta teorija je ujedno i najnepopularnija jer dalje implicira halavost veliki razmera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Vrovatno mnogo. Jer zamisli kad za Dvajes' godina kazes kao CEO Petronasa tamo nekom Arapinu koji treba da udeli par milki,  da je bas taj Rossi otisao u peMziju noseci ponosno muljavu zelenu boju sa belim ispisanim Petronas!? 

To mora debelo da se plati, siguran sam.

 

Druga stvar, verujem da nije novac u prvom redu. Zelja (kao kod MMa pa se izlomi jadan za sve pare) i osecaj moci valjda. Pri tom, i dalje je najomiljeniji vozac GPa i ima najvise navijaca.

 

Bre, ja sam na svirkama kad imam 12 ljudi koji se loze kako sviram, izuvao i trosio 110 % od tog adrenalina koji sam osetio jer me neko "primetio". Ne mogu da zamislim kako puca u grudi kad je taj broj 120000 na jednom mestu. 

To je stvar koja jaaaako radi pojedince.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom DL1000, Suzuki V-Strom DL650
Pre 20 sati, Djeneral je napisao:

Smesna situacija sa komentatorom na SK....jbga placam SBB pa sta cu nego da gledam trke na SK i da ih slusam i nadam se da nece lupetati previse.

 

Elem...treci trening Moto2...kamere prate Raula Fernandeza i to u krupnom planu...za neupucene to je fabricki KTM sa brojem 25...i u tom momentu izlazi na ekranu info da je Raul Fernandez pao...i tu krece briga komentatora sto je RF pao i covek se nada da je vozac dobro (pritom kadar i dalje prati RF kako vozi)!? Kadar prelazi na Casadei-a koji je pao i ponovo iskace grafika da je pao RF i odmah nestaje. Situacija je jasna...greska u grafici.

Ali...

Zabrinuti komentator nastavlja sa komentarima i brigom o RF....i do kraja treninga nekoliko puta ponavlja da se nada da je RF dobro.

I do svega toga nebi doslo sa je samo gledao prenos koji je komentarisao...jasno bi mu bilo da RF nije pao i da je greska u grafici. 

 

Mrzim kada komentarisu nesto a uopste ne prate desavanja na stazi...

Pretpostavljam sa je to bio Dzankic, ne lici mi to na Ercega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Mol
  • Motocikl: Yamaha thundercat

Zao mi je Fernandesa ne shvatam sta se desilo, strasan pad. Bezeki kako se zaleteo mooooozda stigne i do podijuma mada malo je krugova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja