Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Agility + 300

Recommended Posts

  • Drug član, 3042 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Meni letos uspela da se provuče pčela između kratkog vetrobrana i vizira od jet kacige, i ubode me u obraz.

E rekoh, nećeš ga više majci, naručujem ponovo visoki vizir :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i
Cista propaganda,zato ovi sa japancima uzivaju u voznji i cute.
pusti čoveka da uživa u novom motoriću. Svaki je dobar onoliko koliko je vlasnik zadovoljan. A sudeći po postovima ovde, ovaj vlasnik je prezadovoljan. A za japance je istina da ih ne treba hvaliti, sami izmame osmeh na lice.

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3042 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

A nije propaganda, @Jozza me kapira. Skuter sam kupio malo imulsivno, a ispostavilo se da je dobar i da mi skroz paše.

 

I uopšte sad ne čeznem za nekim drugim, jačim, boljim, fensijim... Recimo, volim da čitam tekstove o X-Adv, ali me ne tišti to što ga nemam. Bar ne još uvek, dok je ovaj nov. Hoću da uživam u tom osećaju koliko mogu, kao dete, znam da neće predugo da potraje.

Kao Petrija - "to što sam imala, to sam i volela, to što sam volela, to sam i imala" :) 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

I ja sam moj kupio čim mi je tresnula zabrana na B kategoriju, trebalo mi je za švrćkanje do posla, do mojih, do prodavnice. Nisam se pokajao, ali ipak mi fali maaaalko više snage, tako da kapiram da je 300-ka "sweet spot"

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3042 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
pre 16 minuta, Jozza je napisao:

li ipak mi fali maaaalko više snage, tako da kapiram da je 300-ka "sweet spot"

Axa, malko je nezgodna ta 200 klasa. Vozio sam Scarabeo 200. Taman da ti odškrine vrata maxi sveta, ali ipak nedovoljno udoban i snažan da skroz uđeš :) Mada, sa njim gde sve nisam bio, prelazio 7.000 km po sezoni, šta nisam ni sa jednim drugim skuterom. Sve se može kad se hoće (i obrnuto:).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Ovo moje sokoćalo samo nosi 200i značku. Motor je 163ccm, a to je dovoljno da se vozi, al' malo da izvuče osmeh na lice.

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 356 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Liberty 150 - Beverly 250ie - Majesty 400
Pre 3 sati, boza_kg je napisao:

..Scarabeo 200. Taman da ti odškrine vrata maxi sveta, ali ipak nedovoljno udoban i snažan da skroz uđeš :) 

Haha.. koliko asocijacije u ovoj recenici..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1908 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

200ccm je super za trckaranje po gradu,i blizoj okolini.Taj Agility 16+ 200i zamalo da kupim pre dve godine.Ali,imali su samo jedan na stanju,a  sledeca tura cekala se mesec ipo dva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Ja seo na skuter u salonu, pitao ima li veći vetrobran i debela člankovota sajla, platio i izašao iz salona. Sutradan stigao kombi, skuter dostavljen

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2454 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
1 hour ago, cezarpa said:

200ccm je super za trckaranje po gradu,i blizoj okolini.Taj Agility 16+ 200i zamalo da kupim pre dve godine.Ali,imali su samo jedan na stanju,a  sledeca tura cekala se mesec ipo dva.

Ja sam otišao i seo,  kazao "ovo ne vredi te pare". To nije loš skuter, ali je preskup za to što pruža.

Bio je 2800e, PCX je bio 3300e. Nije 500e malo para, ali je razlika drastično velika. Plastike, materijali, sedište...

Kažem, dok su bili 2100-2200e to je bio dobar pazar. Da ne kažem da ga je moj drugar pre dosta godina kupio novog za 1850e sa koferom, Agility City 125, i dan danas ga ima, prezadovoljan. Zbog njega sam i otišao da vidim taj 200i...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Mene je 2018-te izašao 2500eur, sa koferom. Plus sam dobio popust na kacigu, jaknu, vetrobran i sajlu.

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3042 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
Pre sat vremena, Andrej_Hotstepper je napisao:

Ja sam otišao i seo,  kazao "ovo ne vredi te pare".

Kymco Agility 16 Plus 125, nov košta 2.390€. Tačno hiljadarku manje nego Honda PCX 125. I ubedljivo je najjeftinija 125-ica na tržištu, (ne računajući bezimene kineze). I kako bre opet skupo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Nisam naisao na strastvenijeg vozaca - "zastupnika" nekog brenda :)

 

Pa mnogo potenciras na kymco, da mi ponekad dodje da napisem "dosta b'e b'ate"

 

Imam osecaj kao da sam sebe tesis sto si ga kupio i da time opravdavas tvoj izbor. Na svaki post vezano za kymco uporedjujes koliko je od kog povoljniji. Nekada nije bitno da bude povoljnije... 

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Ne temu cene, motorna vozila se kupuju dok traje sajamski popust, ili bilo kakav popust. Razlika u ceni često nija mala

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3042 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

@Andrej_Hotstepper Sajt im nije merodavan, ne ažuriraju ga redovno, a i često kulovski stave višu cenu onoga što nemaju na stanju, edabi forsirali prodaju onog što trenutno imaju. Nisam upoznat sa detaljima za konkretan model, u oglasu za koji sam naveo link u prethodnom postu piše elektronsko paljenje i godište 2021.

 

pre 5 minuta, MaxiS je napisao:

Imam osecaj kao da sam sebe tesis sto si ga kupio i da time opravdavas tvoj izbor.

Pa pogrešan ti je osećaj, šta da ti kažem, jerbo to nije tačno, a pogotovu ne za svaki post. U ovom slučaju, na pr. odgovorio sam na Andrejevu tvrdnju o ceni, nisam je ja potencirao. Ali OK, primio k znanju, smiriću malo strasti glede Kymca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2454 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

A i da, ovo je moto forum. Pričamo o motorima, i o svemu što ide uz njih, ne vidim ništa loše. 

Nama lepo. Kome smeta nek ne čita. Tema je kymco 300+, pa smo se dotakli i cene drugih modela...

Sa druge strane, mene u društvu zovu "kymcov svedok" jer ko o čemu ja uvek kažem da je kymco najbolja kupovina! (aludirajući da sam sektaš):lol3:

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 447 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer
Karburator verzija?
Na cenovniku sada piše EURO 3 2600e, EURO 4 2750e, e dal su obe EFI ili je samo EURO4 EFI ne znam...
 

2390€ je karburator, bio ja do salona da gledam za sina jer polaze A1 uskoro. Lep nema sta, jedino taj karburator….nesto je postao omrazen na forumu u poslednje vreme a uglavnom ljudi nemaju problema sa njima….

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2493 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja sam vozio Sprint 125 karburator, nisam imao problema sa njim ravno 10 godina. Kupljen nov 2011.

Ako je kinez izdržao toliko valjda će i ovaj.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2454 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
38 minutes ago, Borkosan said:


2390€ je karburator, bio ja do salona da gledam za sina jer polaze A1 uskoro. Lep nema sta, jedino taj karburator….nesto je postao omrazen na forumu u poslednje vreme a uglavnom ljudi nemaju problema sa njima….

Nisam ni ja ikad imao problema sa karburatorima, niti imam išta protiv ali sam bio rešio da kupim NOV motor u 2021. godini letnja Gospodnjeg i da ga vozim 10-15 godina, pa neću kupiti karburator... a razlika svede u 200e..  

Pa onda bude, a za još 200e je 200i.... 

Pa onda bude čekaj, Honda je par stotina više i sve je lepše na njoj, a pride stane full face kaciga ispod sedišta (što Agilitiju ne mogu da oprostim...)...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3042 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Jutros sam oprao skuter u perionici, kao i mnogo puta do sada, ali danas izgleda voda ušla tamo gde ne treba.

 

Na videu se vidi čudan efekat koji se pojavio. Migavci se sami nekako polovično pale i gase, kao i signal na instrument tabli, a motor ugašen, nema ni kontakta :)

 

STREAMABLE.COM

Watch "Blink" on Streamable.

 

Provozao sam ga jedno 40-ak km, ko' velim da se zagreje i osuši, i ostavio na promaji nekoliko sati.  Blinkanje je prestalo. Nadam se da mu nije ništa :)

 

Sve u svemu, pažljivo sa pranjem, svašta može da se desi :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja