Jump to content

Moto Zajednica

Lidl kaciga - Crivit Flip Up

Recommended Posts

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
1 minute ago, MaxiS said:

Uuuuuu dont miks grendamders end frogs. Iz mnogo razloga. Taj megan ima vec 400 soma na satu :)

 

Hahah, ali, ne mesaj!

Brate, pa ne moze 400k za 5g. 100-140k moze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1963 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Prodaj uzmi 3 CrivIta. Al nemoj posle da ti Crivit bude kriv kad ti bude zujalo u ušima
Ahhh pa zujanje može i usled drugih stvari!


Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
4 minutes ago, MaxiS said:

Moze moze. Moja skoda za 2 godine nagurala 200k na satu ;)

Po ovome možemo zaključiti da si ti ovu Crivit kacigu za 2 godine stavio na glavu 3 putaz ne izlaziš iz kola :D

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1963 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Po ovome možemo zaključiti da si ti ovu Crivit kacigu za 2 godine stavio na glavu 3 putaz ne izlaziš iz kola
A ti se javi!

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Hahah taman pisem kad se motori voze, kad predje 200 hiljada za 2 godine :neznam:

 

Mozda covek  nosi u kolima :spam:

Salim se malo, bolje ista nego nista

 

 

Screenshot_20220426-235310_Chrome.jpg

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2839 postova

možda sam već pisao da mi je drugar na skuterčiću promeno 2 komada  u reklaaaciji za godinu dana i na kraju uzo pare nazad.Mislim da nije valjo mehanizam za podizanje.To na žalost nije samo boljka jeftinih nego i skupih kaciga da pokretni delovipostaju nepokretni ili slabo pokretni sa nekakvim odstupanjima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Probao sam prošle godine tu Crivit kacigu i nije mi odgovarala, ili je bila mala ili je ogromna... što se tiče kvaliteta me je dosta razočarala, vizir se teško spuštao, krckala je na sve strane... to je moj utisak. Mislim da ne vredi te pare, bolje dodati još 1000 din i uzeti LS2 ili NOX. Ima i neke poljske relativno su fine pod ruku al ne znam kakve su za vožnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1963 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
možda sam već pisao da mi je drugar na skuterčiću promeno 2 komada  u reklaaaciji za godinu dana i na kraju uzo pare nazad.Mislim da nije valjo mehanizam za podizanje.To na žalost nije samo boljka jeftinih nego i skupih kaciga da pokretni delovipostaju nepokretni ili slabo pokretni sa nekakvim odstupanjima.
Ja sam 5 dana po kupovini MT kacige reklamirao vizir za sunce. Imao sam osećaj da ću polomiti ručkicu za spuštanje i podizanje vizira. Problem "rešen" podmazivanjem

A oko Cirvita jeste vizir ima teži hod.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 593 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

Onaj crivit cini mi se bese 6000 pre dve-tri godine?Ja je uzeo tad, i evo sve je na svom mestu.

Sve mrdaju i krckaju pa i ova.Uz nju ide dupla unutarnja postava(deblja i tanja).Sve radi lepo i dalje, podizanje vizira(i bas stoji dobro nema da mrdne), podizanje prednjeg dela u voznji bez problema, naocare ne glave vec bas lagano rade.

Jedina mana ko nema nikakav vizir na motoru, oce da zvizdi na nekim brzinama vecim.Tipa na 130 i jace bas svira.

A inace ako neko misli da ce jaca i deblja plastika da bude garant zivota... pa msm mogu onda da vam naprave od titanijuma kacigu i ostace cela glava unutra... a ostatak... :stabre:

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750

Kupio danas u Lidlu ovu Crivit FlipUp kacigu, naravno da se za vise para  kupuje bolja, ova vredi toliko koliko i kosta...ili malo vise. Plastika je cvrsta, prilicno sigurna zbog rebrastog stiropora, odradice zastitu mada ako je udarac silovit ili pad pri velikoj brzini ne spasava ni jedna, sa skupom kacigom glava bude cela kao da si ziv, braco bajkeri, znate i sami svaki deo opreme je vazan ali ovde je tema dali ova kaciga vredi 9000 din. Mehanizmi su solidni (po.meni) malo su cvrsci sto znaci da ce vizir ostati u polozaju i pri vecoj brzini, velicina je za broj manja nego sto pise. ja nosim 58 a taman mi L 59-60. Ergonomija unitrasnjosti joj nije jaka strana  NE KUPUJTE AKO NE PROBATE, PinLok je holandski pa bi trebao biti ok, torba nije nesto narocito ali je bolja on "nista". Garancija 3 godine ipak nesto znaci.

Za ove pare se ne moze kupiti bolja a nova kaciga. Ako nemate 300€ za brend kacigu ova ce posluziti.

Kao za sve, "kol'ko para tol'ko i muzike"

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: Honda CBF 1000 FA

Ako neko ima Flip Up Lidl kacigu M, pa možda i S, da je nije koristio, da stoji nova jer mu recimo mala, a odgovara mu L, koja takođe nikada nije nošena, stoji u kutiji od kako je kupljena... da se menjamo?
Znači dajem L Flip Up lidlovu novu iako staru godinu dana za istu takvu ali manju. Treba mi za suvozača, a vozim se sam, tako da mi generalno ni ne treba, ali neki prijatelji bi da osete kako izgleda vožnja na motoru, pa bi bilo u redu da im učinim...


 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

S obzirom na "S" veličinu, pre bih rekao da prijateljice žele da osete čari vožnje

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja