Jump to content

Moto Zajednica

Da se zna ko kosi a ko je Valentino Rossi!!!

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Evo novijeg intervjua sa Rossijem, koji je uradila italijanska televizija Matrix. Kompletna emisija je trajala 2 sata, a ovo je snimak dela kada je bilo govora o slavnim trkama protiv Biaggija. Iako je na italijanskom jeziku, odlično se može razumeti za koga su navijali tadašnji komentatori Guido Meda i Loris Reggiani, koji je i sam bio GP trkač. Nadam se da će biti još koji insert, ali za sada ovaj.

 

http://www.youtube.com/watch?v=4XL_oZkmJ04

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Pre trke u Indianapolisu prošle godine, Yamaha i Fiat su promovisali svoje proizvode na jedinstven način tako što su italijanskom DJ Albertinu sa Radija DJ dali zadatak da Fiatom Cinquecento iz 1963. godine odvuče Yamahu M1 Valentina Rossija od New Yorka do Indianapolisa. Evo i videa:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

jedan je doktor...pratim njegovu karijeru od pocetka u 125ccm....ne znam zasto ali jos tad mi je odmah postao omiljeni vozac i ako nisam ljubitelj tih velikih pobednika(npr, Shumahera mrzim)......po meni dugo nece izaci na stazu vozac kao sto je on!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Da ne otvaram novu temu....

 

Danas nam je divan dan, divan dan, divan dan. Nasem Valentinu rodjendan. :)

Valentino Rossi je danas napunio 30god.

Neki ga vole neki ne ali jedno je sigurno, mozemo biti srecni sto zivimo u vreme ovakvog sampiona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ovako izgleda nova 404 strana na Dainese sajtu:

 

error_404.jpg

 

Za one koji ne znaju, strana 404 se pojavljuje kada sa servera tražite nepostojeću stranicu. Znači, kad god neko omane link i zatraži nepostojeću stranicu sa Dainese Web servera, dobiće ovakvu stranu ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Brate, kolko je njemu dobro, nema dalje.

Ovakvog lika treba poštovati, pa i da mu je cela karijera kao Melandrijeva prošla sezona, a kamoli ovako.

 

ROSSI za predsednika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Acime caru hvala ti na ovim prelepim linkovima.........drago mi je sto si razbio famu o tome da ili gej ili ne...ja naravno nisam homofobican ali jako mi je drago sto sam ga video sa ovom slatkom curicim......ja sam prosli put trazio ovako nasto ali nisam nasao..hvala ti jos jednom..a Valeo moze sta hoce pa drzi svoj privatan zivot inkognito...samo neka on nama jos dugo tera i neka ga bodrimo jos dugo mi njegovi fanovi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Pazi, on ne menja ženske svaki dan, kao što bi većina radila da je na njegovom mestu, pa je neko verovatno zbog toga smislio da je gej, ali čovek ima devojke i to one iz visokog društva i nema tu šta da se priča. Osim toga, posvećenost motociklizmu, kao i svakom drugom sportu, ne ostavlja mnogo vremena za jurenje sukanja i pijančenje po diskotekama. Eto i Stoner se mlad oženio i to je to, ne menja ribe svaki drugi dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja