Jump to content

Moto Zajednica

Dodatna oprema za V-Strom

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Dark,pa ne moze uz te kofere stara Maxia,ne pase  ;D

Hehhe...Pa gde si ti Sale..?Nema te kao evra... :D

Nisu mi se svideli Givi bočni koferi.Ovi Kapini su mi super.A Maxia će malko da se ljuti ali neka ;)

Ovi KApa si mi Betmen fazon-....Samo još i da letim pa gde mi je kraj--- ;D

Za ovo spamovanje kriv je jedan admin :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Kakva su vam iskustva sa Givi povišenim vizirom? Neko poređene MRA vs. Givi.

Znam da za razliku u ceni, ali me zanima kolika je realna razlika. Meni vetar baš smeta, pa hoću hitno da to rešim.

Takođe razmišljam da odem kod Ivana da mi napravi vizir (kao Givi).

Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8146 postova

Visok sam 194cm i vozim Givi poviseni vizir. U srednjem polozaju baca vazdusnu struju u vrh kacige. U visokom polozaju ne, ali onda su turbulencije (buffeting) prejaki i cima ti glavu. Ipak, unapredjenje u odnosu na standardni vizir je ogromno. I na kraju - sa njim motor deluje kao skuter ;)

 

MRA sam samo probao, nedovoljno da imam utisak. Teoretski (zbog vario dela) moralo bi da bude efikasnije.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

I mene interesuju iskustva sa MRA vizirom, imam poviseni Givi, i nisam previse zadovoljan, sto rece severian, mnogo je bolji od fabrickog, ali, u gornjem polozaju nemam problema sa vetrom i odlicno funkcionise, ali suprugu iza oduva vetar na vecim brzinama (sto mozda i nije toliko lose ponekad :) ), a u srednjem polozaju kad se ispravim skroz, meni smeta, a supruga nema problema.

 

Sve u svemu, nije los Givi, ali, ako bi se MRA vario pokazao boljim, menjam odmah :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 628 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: crf 1000

Imam Kapin poviseni vizir i zadovoljan sam.Cena 55 evrica kod  Motolenda.Sa originalnim sam ludeo od buke na dugim turama.Mra mi je mnogo skup.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Moram malo da offujem temu :) Dark svaka cast druze! Da sam neka poznata licnos ti bi mi radio styling  ;D Ja se nadam da cu uskoro kupiti Stroma i nadajmo se da cemo se druziti skupa  ;D ;D ;D Kao sto je Dark i rekao, ljudima znaci kad imaju neku temu poput ove, ne moram da trazim 2h nesto. Kad se otvorila tema V Strom Srbija  nije bilo toliko informacija o samoj opremi koliko o skupovima itd... Meni ovo bas znaci, tako da hvala  ;) Dark nadam se da cu imati prilike da te upoznam i nadam se da ces mi pomoci oko kupovine opreme jer mi se svidja sve sto si uzeo :) Sto se mene tice moj motor ce biti crne boje(ne volem zuto)  ;D ;D ;D sve ostalo je strava! Naravno da treba dosta love za tako nesto al' jbg... Leba da ne jedem bmw da vozim  :D :D :D

Svima sve naj ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Jos jedna vrsta dodatne opreme za Stroma 650 - ralica. ;)

 

Koga interesuje moze me kontaktirati na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

Evo ja imam taj MRA vizir ali sem tog i fabrichkog nisam probao trecu varijantu. Visok sam 176cm i sa fabrichkim vizirom na srednjem polozaju sam "primao shamare" na 130km/h kao da sam imao boks mech,  e sad sa MRA variotouring vizirom isto na srednjem polozaju to nemam, daleko od toga da se ne oseti ni trunka vetra ali ne pljushte shamari po lobanji i naravno Nolan N103 kaciga vishe ne fijuche kao sa fabrickim vizirom na stromu.  ;)

 

Nadam se da je pomoglo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Evo ja imam taj MRA vizir ali sem tog i fabrichkog nisam probao trecu varijantu. Visok sam 176cm i sa fabrichkim vizirom na srednjem polozaju sam "primao shamare" na 130km/h kao da sam imao boks mech,  e sad sa MRA variotouring vizirom isto na srednjem polozaju to nemam, daleko od toga da se ne oseti ni trunka vetra ali ne pljushte shamari po lobanji i naravno Nolan N103 kaciga vishe ne fijuche kao sa fabrickim vizirom na stromu.  ;)

 

Nadam se da je pomoglo.

 

Ja sam malo viši od tebe 189cm, pa me zanima koliko bi meni pomogao taj MRA?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Ja imam 185cm i imam MRA...nije savrsen,ali je MNOGOOO bolji od originalnog.

 

Svako ima neke svoje zahteve,zamerke i pohvale.

Ono sto jednom odgovara drugom je lose.

U pitanju je smo cena,koliko znam skuplji je od svih ostalih,ali i za tu razliku,pretpostavljam bolji

 

Mislim da je ovo dovoljno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

SlotereNiche, doteraj se ti blago nama do Panceva pa ako hocesh montiracemo moj MRA vizir na tvog stroma pa ga probaj niz drum (valjda cesh i da mi ga vratish  :D).

 

Za kolegu toliko mogu da uchinim jer ja da porastem do tvojih 189m nema trika nikako  ;)

 

Javi se slobodno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Da bre , au kakav si insajder  ;D

 

Nego jesi li video ti to na shta lichi, onako izbliza? Kako ti izgleda?

 

Danas svratio do Brke i rece mi da je jos neko iz Panceva trazio ralicu, pa sad videh da si ti :D

Danas smo gledali kako izgleda onako ne ofarbano, mogu ti reci da je super. Ja sutra idem za KM i ne cu biti tu do 1. Maja, tako da cu tek tad namestati ralicu. Farbacu ga u mat crnu da se slaze sa crash-barovima i nosacima kofera :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

Ma da bre mi Pancevci smo odlepili skroz :)

 

Rece mi Brrka da ce do srede biti gotovo sve (naravno crna mat) pa cim prestanu ove kise najavljene idem da montiram, jedva cekam. Tebi sretan put pa se upoznajemo nekom drugom prilikom  ;)

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Pa zar nema nikoga da napiše kakva su mu iskustva sa MRA vario vizirom? ???

Dobar je.Oko 110 eu.Preporuka je da ga ne peres grubom krpom.Mana mu je sto je previse nezan a meni smetaju cak i najmanje linijice na njemu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VStrom DL 650

cao stromovci, planiram da sutra krenem u kupovinu Leo Vinci auspuha za mog Stroma 650 K9 posto sam na YouTube cuo kako zvuci i dopalo mi se. Da li je neko od vas stavio te ili neke druge cevi, Akrapovic, Arrow, Yoshimura? Da li imate neki savet gde da kupim i da montiram? Video sam da ih u Beogradu prodaju u Motoghostu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

cao stromovci, planiram da sutra krenem u kupovinu Leo Vinci auspuha za mog Stroma 650 K9 posto sam na YouTube cuo kako zvuci i dopalo mi se. Da li je neko od vas stavio te ili neke druge cevi, Akrapovic, Arrow, Yoshimura? Da li imate neki savet gde da kupim i da montiram? Video sam da ih u Beogradu prodaju u Motoghostu...

 

ja imam leovince na mom stromu, al sam ih nabavio iz italije.

da montiraš možeš sam, 10-ak minuta posla.

na 650 ima jedino šmajser sa foruma wings auspuh, ne znam da još neko ima zamenske.. ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja