Jump to content

Moto Zajednica

bmw 1100 rt

Recommended Posts

  • Drug član, 3077 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Ako nekad budem kupovao neki BMW neću smeti postaviti pitanje ovde... pobićete se!!! :grr:

 

Izvinjavam se na off-u

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nije valjda da se bojiš par komentara koji nisu svi ‘niz dlaku’?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

ovde su problematine rakcije vlasnika bmw-ova,kad ne daj boze kazes nesto protiv.:takoje:Pa pocnu da prste argumenti znanja,i moralnih sr...:tras2:

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 54 minuta, sashac je napisao:

a da se vi bemvejdzije ne lozite ovoliko,ne bih vas ja ni potpaljivao...:sampion:

 

Ovakvo i svo slično učešće su  činjenice beznačajnosti, sagovorništvo ti samo "diže rejting", pa sad možeš da kažeš, al sam reko Đunti, al u suštini je kako ti je Žile kazao.

 

 

  

pre 43 minuta, rex je napisao:

kad već admini ne prekidaju ovu besmislicu molio bih kolegu da zaključa temu  i tako prekine ovu budalaštinu.

 

To je generalno opšti problem, kvazi demokratije i shvatanja foruma, ko živina. Admini bi trebalo da se bave svrsishodnošću i korisnosti. Virtuleni sagovornici su ne znam kolko puta ponovili istu reč, ružnoća, koji je to smisao. Kad bi se obrisali svi  postovi koji su citirani predhodno, šta bi ostalo, čista ružnoća, a kad bi ostali recimo samo moji postovi i još nekolicina, imalo bi šta da se pročita, makar to bio i of, mada istorija kulture to nikad ne može da bude. Na žalost, rijaliti se uvukao u sve pore, nisam zagovornik metle, al očito da bi valjalo da i to neko radi.

 

 

  

pre 35 minuta, sashac je napisao:

ovde su problematine rakcije vlasnika bmw-ova,kad ne daj boze kazes nesto protiv.:takoje:Pa pocnu da prste argumenti znanja,i moralnih sr..

 

Pa šta ti misliš, da živinariš i da je problem što se ukazuje na to. Izvini, nisam hteo da reagujem odmah, odakle tebi pravo, pošto negiraš a i nemaš argument,  da me svrstavaš u drogirane zato što imam i radim BMW recimo. Jel ti nepada na pamet da je to ozbiljna uvreda za mene,  može neko da pomisli da se drogiram i alkoholišem, jel misliš da treba da prođe bez ikakve reakcije. Naravno da je argumentacija na strani morala, znanja i kulture.   

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Djunta,i ti i Zika vidie nevidljive stvari.Gde sam ja naveo da si ti narkoman,zato sto radis bmw?Prosvetli me?I gde je Demro trazio samo misljenje ljudi koji su ga vozili,voze ili popravljaju?Gori ste sa demagogijom od Vucica...I sad zamislite temu bez vasih komentara(na moj komentar)...bila bi skroz ok.Demro covek lepo odgovorio da je na isparenjima,i zahvalio se svima,samim tim i meni.Ko je trazio od vas da reagujete na moj komentar?Vi ste ovde neka moralna inspekcija pravdoljubivih bemveasa,ili sam ja nesto proputio?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

RECENTLY BROWSING   10 MEMBERS

drs  shoyyka  Jupiter  zika56  sashac  zuna89  zemunac72  mickeyZ  Surla85  Sveti Atila

 

Ako ikada otvorim kafanu, zvaće se "Kod Propelera". Uvek najviše društva, bučno, zabavno, povremeno edukativno a povrh svega urnebesno. Posao, naročito u zimskom periodu ima samo da pršti. Ću se nabrojim šuškiiii :jee:

 

 

:lol2:

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 52 minuta, sashac je napisao:

Gde sam ja naveo da si ti narkoman,zato sto radis bmw?Prosvetli me?

 

 Malo li je bilo pogrdnih komentara na račun imaoca BMw-a, od droge do pederastije, u svokoj temi se  nastoji uniziti i to potupuno bez smisla i pokrića.

 

viber_image_2020-01-05_15-16-51.thumb.jpg.22c153f133f417ddd26678cecc459861.jpg

 

  

On 3.1.2020. at 22:15, sashac je napisao:

Ja ne znam da li ste vi na nekim drogama kad vam je ova avet lepa...:care:Strasno.

 

 

pre 52 minuta, sashac je napisao:

I gde je Demro trazio samo misljenje ljudi

 

Pošto očito ne razumeš pojam mišljenja koje sam nastojao pojasniti, misao je iskaz neke umne radnje, dok je ocena nečega, iluostovano kao toplo ili hladno, jednako ko lepo ili ružno, nagonska, znači, animalna percepcija jer smo mi viši oblik životinjske vrste, ko sa manjim ko sa većim umnim sposobnostima, ali osetljivost na toplotu je vrlo ujednačena kod ljudi. Pogledaj po netu te žene žirafe, sa izduženim vratovima, u toj sredini je to pojam lepote, naše poimanje je za tu kulturu ružno, drugim rečima, lepota je relativan pojam u svemu i svačemu, istorijski šaroliko oportun.

 

pre 52 minuta, sashac je napisao:

koji su ga vozili,voze ili popravljaju?

 

Tačno je da nije decidirano naveo, isto tako nije ni bio egzaktan da pita isključivo sa estetskog aspekta, a ti si celu temu dezavuisao u tom smeru, iako iz predhodnog je diskutabilno šta je lepota, pogotovu sa vremenske distance u prošlost, primer BMW-a iz 1923. Naravno da je pitanje sa prevashodnim tehničko praktičnim odgovorom, gde najmanju ulogu estetika, jer je to svačiju ukus, neko voli debele, neko voli mršave, jasna paralela različitosti ličnog afiniteta.

 

pre 52 minuta, sashac je napisao:

Ko je trazio od vas da reagujete na moj komentar?

 

Ko je pa tražio da ti komentarišeš zašta si već izrazio sa kakvog stanovišta nastupaš, bez padanja na pamet. Niko nije tražio ni isključivo od tebe, kao ni od mene, mada dobijam dosta pp-a upravo iz ovakvih razloga. Reko si jednom da doživljaš kao ružnim, dvaput, a ti na svaki post istovetnu kontaciju ružnoće. Ako ti smatraš da imaš pravo, na osnovu da ti je van pameti, BMW, onda i ja imam pravo zato što ga imam, vozim, radim, jednako i Žika i svako ko ima BMW.

 

pre 52 minuta, sashac je napisao:

Vi ste ovde neka moralna inspekcija pravdoljubivih bemveasa,ili sam ja nesto proputio?

 

Ja jako držim do morala, jedanko i Žika, kao i većina imaoca BMW-a, neću kažem svi naravno, ti i niko, neće da čuje uvredljive konotacije upravo iz moralnog poštovanja svih, a ti sam svojim komentarima svrstavaš sebe sam, tamo gde je i mesto. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ovde kod ovog modela jeste problem estetika.Slazu se ljudi iz celog sveta,pa i mnogi vlasnici bmw-a.Sve ostale"reči"koje si napisao ...mozda impresioniraju ove simpatizere sns-a...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 7 minuta, sashac je napisao:

Sve ostale"reči"koje si napisao ...mozda impresioniraju ove simpatizere sns-a...

 

Pa svi tvoji komentari su na isti kalup, ne reaguješ na jasan odgovor na tvoje decidirano pitanje, "impresivno", pad sneg na Aljasci, Indijacni seku drva.

 

  

pre 8 minuta, sashac je napisao:

,pa i mnogi vlasnici bmw-a

 

To si mogo samo nešto slično da pročitaš od mene, na račun mog motora.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
1 hour ago, shoyyka said:

Ako nekad budem kupovao neki BMW neću smeti postaviti pitanje ovde... pobićete se!!! :grr:

 

Izvinjavam se na off-u

A šta će vlasnici TDM-a nego da gledaju i da se krste :D

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 10 minuta, đunta je napisao:

 

Pa svi tvoji komentari su na isti kalup, ne reaguješ na jasan odgovor na tvoje decidirano pitanje, "impresivno", pad sneg na Aljasci, Indijacni seku drva.

Vreme je da se umesa psihologija... Sve što se desi u vašoj okolini, nemojte shvatati lično. Vi to shvatate lično zbog toga što se ne slažete sa onim što je rečeno, ma šta to bilo. Čim se ne složite, kroz vas počinje da teče otrov i vi ste zarobljeni u paklenom snu. Ono što vas drži zarobljene jeste ono što nazivamo ličnom važnošću. Lična važnost ili lično shvatanje stvari, izraz je maksimalne sebičnosti zbog toga što mi pretpostavljamo da je uvek reč o „meni“. Ja, ja, ja, uvek ja!Kazem ja isti kao Vucic.

Dragi Djunta,vidis da te Drs nece ni u kafani.:cirka1:

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 15 minuta, sashac je napisao:

Vreme je da se umesa psihologija..

 

Prihvatanje je dobar početak, ti ističu svi psihoterapeuti.

 

pre 15 minuta, sashac je napisao:

Sve što se desi u vašoj okolini, nemojte shvatati lično.

 

Sve je lično, što direktno, što indirektno ili prikriveno.

 

pre 15 minuta, sashac je napisao:

Vi to shvatate lično zbog toga što se slažete sa onim što je rečeno, ma šta to bilo.

 

Opet isto, ja ne verujem svojim čilima, već treba da prihcatim tvoje, zašta si i sam rekao da je van pameti.

 

pre 15 minuta, sashac je napisao:

Ono što vas drži zarobljene jeste ono što nazivamo ličnom važnošću

 

Lična važnost je lično ropstvo, a istindki rob je robovati nekom il nečem što ti je van pameti, pisanje o BMW-u je meni zadovoljstvo, slatko ropstvo.

 

pre 15 minuta, sashac je napisao:

Lična važnost ili lično shvatanje stvari, izraz je maksimalne sebičnosti zbog toga što mi pretpostavljamo da je uvek reč o „meni“.

 

Iznošenje nečeg svojeg, uvek može da se doživi i kao sebičnost, on zna a ja ne.

 

pre 15 minuta, sashac je napisao:

Ja, ja, ja, uvek ja!

 

Engleska Kraljica uvek govori u trećem licu za sebe, kraljevski manir, ja sam siromašan pa zato uvek kažem ja, za nešto što je moje ja, ja imam BMW,  ja vozim BMW,... šta je tu predsednikovanje.

 

  

pre 15 minuta, sashac je napisao:

Dragi Djunta,vidis da te Drs nece ni u kafani

 

E moj ti, nije meni život u kafani, a DRS i ja smo pili ispred garaže, ja kafu, il bolje kraljevsaki, on je pio kafu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Ono jes da se ploča zove Mercedes, al ne mari; Mercedes, BMW - isti qrac  :D. Važno je da naslovi pesama odgovaraju  :cirka1:

 

 

maxresdefault.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600
pre 4 minuta, đunta je napisao:

ja sam siromašan

 

pre 5 minuta, đunta je napisao:

ja imam BMW,  ja vozim BMW,

Bez loše namere, ovo me je nasmejalo danas.:D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 8 minuta, Due je napisao:

 

Bez loše namere, ovo me je nasmejalo danas.:D

 Vadiš iz konteksta i izvrćeš, kraljevski je govoriti u tećem licu.

 

A BMW iz teme vredi par hiljada.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 4 minuta, drs je napisao:

Ono jes da se ploča zove Mercedes, al ne mari; Mercedes, BMW - isti qrac  :D. Važno je da naslovi pesama odgovaraju  :cirka1:

 

 

maxresdefault.jpg

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600
pre 4 minuta, đunta je napisao:

 Vadiš oz konteksta i izvrćeš, kraljevski je govoriti u tećem licu.

 

A BMW iz teme vredi par hiljada.

Jesam izvadio iz konteksta, ali opet kažem bez zle namere. Minhenska robna marka je prestižna, i siromašni joj nisu ciljna grupa. Nespojivo je po njihovim shvatanjima. Jednostavno me je ljudski nasmejalo, nisam uopšte učestvovao u temi. Bez ljutnje molim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 2 minuta, Due je napisao:

Jesam izvadio iz konteksta, ali opet kažem bez zle namere. Minhenska robna marka je prestižna, i siromašni joj nisu ciljna grupa. Nespojivo je po njihovim shvatanjima. Jednostavno me je ljudski nasmejalo, nisam uopšte učestvovao u temi. Bez ljutnje molim.

 

Ma naravno, nego čisto se sve izopačuje pa zato. Na sreću mnogih, gde spadam i ja, zahvaljujući tome kakvi jesu, polovni BMW je došao na priistupačan nivo, što mnogi tumače i kao pravo da ga komentarišu, motor iz teme je pandam Golfu 2, samo za razliku od BMW-a nisam siguran da se iko okreće ili bavi popularnom dvojkom. Sve od BMW-a danas kao novo je prestižno i skupo, sigurno nije Čika Kuretov klan ciljan.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Imam ja negde u šupi plastičnu, skoro novu kanticu sa nacrtanim propelerom, pa ako je neko od pasioniranih zaljubljenika zainteresovan... Daću je jeftino, 100 evra. Možete u njoj držati šrafčiće, ili tako neke sitnice, perorez, mali čekić ili neki fin alat, zašto da ne... 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Ono jes da se ploča zove Mercedes, al ne mari; Mercedes, BMW - isti qrac  . Važno je da naslovi pesama odgovaraju  :cirka1:
 
 
maxresdefault.jpg&key=a26f111127da791629a766bc5c7b0cc76cb2ab87ab30de2e86b8933c86d8e916
 
 
Mercedes? E vidiš, to bi meni pasovalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200
 Vadiš iz konteksta i izvrćeš, kraljevski je govoriti u tećem licu.

 

A BMW iz teme vredi par hiljada.

 

 

Što implicira da samo ko ima plavu krv u sebi može da vozi BMW.

 

Zato je u samom simbolu plava boja

 

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Još jedna od potpuno pogrešnih predpostavki. Ima negde lično moja fotografija sa mojim učitečjem i prijateljem, Woody-em, u Minhenu ispod jarbola sa zastavom Bavrske. Nebo iznad nikad nije čisto ni kad je sunčan dan, jarko plavetnilo je prošarano belim oblacima i to je BMW ukomponovao u svoj prepoznatljiv znak. Može se popeti na vrh tog stuba, mladenci to često čine i tako izražavaju volju i veru ka životnom usponu, uspehu i zajedničkom podupiranju. 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja