Jump to content

Moto Zajednica

bmw 1100 rt

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Svetejeblo kakva  tema. Pojavila sa kljucna rec "bmw" u naslovu i vreme je za casove edukacije....

sta smo na ovom casu naucili:

-Agora potice iz grcke ,kolevke civilizacije gde se odvijala demokratija

-Rim je uspostavio forum koji je sadrzao trgovinu i sudstvo radi napretka

- Forum i Agora su pandan skupstine,senata,parlamenta a sve u cilju blagodeti 

-Pristup na forum ne znaci nikakvu licnu vrednost ili znacaj koju ljudi sami sebi dodele kad pisu

- Crnac je crno ruzan

- Belac je belo lep

-Neko voli da se zulja,neko da se ljulja jer misli testosteronom  ,a ne mozgom

- Ed Siran je muzicar decenije

- @sashac nije Alen Delon

- Demro nije kolega on je samo virtuelni druzbenik

- Kad postanes nezavisni serviser onda imas kompetenciju da mozes da komentarises 

- U africi zenskim bebama postavljaju okovratnike da izduze vrat

- Bmw je totalno nevazno koliko je presao i koliko je star

- R koji 5puta manje predje od GS-a koji se inace vise arci je losiji jer je bitna opremljenost

- Kad RT padne par puta razdese se plastike i pojavi se neka ogrebotina

- Forum treba da bude plodonosan,konstruktivan ,koristan,pozitivan

- Bmw sedmica i yugo su jako slicni kad stoje jedan pored drugog

- Motori su ko babe,umeju da skuvaju,pere,puse 

-Bmw ove godine ima stogodisnjicu 1920g je napravio  agregat koji se ugradjivao u druge marke

- Kod bmw nema nikakve razlike ni u cemu da li je izasao sa Frankfurtskog salona ili iz muzeja ,to sve isto

 

Koliko bullshit-a procitah u temi gde covek kupuje jedan motor ali bmw,koji je ,slozio bih se sa sashcem ruzan kao bolest,al siguran sam da je odlican za voznju. 

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 4
  • Haha 11
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Nitko nije pita za ljepotu dotičnog motora, dežurni iz estetske policije su se javili za riječ i time usrali i šefa i stanicu.
Gasi” internete”


Vozim motor, nisam bajker.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1958 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Kako bi to rekao Momčilo Bajatić: klasiku voli onaj ko razume, a kada su RS i RT u pitanju ovo je kasika.

 

BMW R 100 RT 1994 photo - 2

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Bulišt je dezavusinje svega i svačega, a poseravanje opšte kulture nebi da komentarišem jer živina sere svuda po dvorištu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Nitko nije pita za ljepotu dotičnog motora, dežurni iz estetske policije su se javili za riječ i time usrali i šefa i stanicu.
Gasi” internete”


Vozim motor, nisam bajker.


 
Drago mi je, šta god da si odlučio, učinio si pravi izbor za sebe. 
 
 
 
 



Pitao je, kako nije pitao:

pozdrav neznam dal je temi ovde mesto...ako nije nek admin premesti ...naime..posle 14 motora uglavnom japanaca --od coperado turinga i rr  ova resio da kupim bmw 1100 rt molim vase misljenje o istom hvala veliko




Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
@milos-v

nemas ti pojma. Kiselo grozdje, kazem ja. Kad budes uspesni ajtijevac bizmismen i budes mogao da priustis ovakav motor onda ce ti biti jasno.

Nema to toliko veze sa uspešnim poslovanjem, ili šta god već. Možda bas nasuprot.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Sve što više čitam teme gde se spominje BMW, to sam više ubeđen da bi se posedovao isti i vozio, mora da se poseduje posebna obuka (poželjno od strane gosn Đunte) i da se položi poseban ispit, kako iz opšte kulture, poznavanja opšte istorije, tako i poznavanju istorije fabrike BMW...

Takođe, da bi se (pravilno) održavao BMW, mora da se dobije ˝blagoslov˝ od nekog kompetentnog majstora (trenutno je jedino opet gosn Đunta tu jedini jer onaj drugi što je učio od Đunte je prebegao u inostranstvo...)

Suma-sumarum @demro.st, da li si ti stvarno siguran da imaš potrebne kriterijume da bi posedovao BMW, hm?

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Verujem da je Demro.st potpuno neiskusno i nenamerno ubacio buvu otvorivši ovakvu temu ili namerno pa sada pije kuvanu rakiju u toploj sobi po ovoj zimi čita odgovore i kida se od smeha?

Sumnjam da je problem BMW iz 1996, pitanje dozvoljava široku lepezu raznih odgovora.

Mislim da njemu 100% nije bitno da li se meni taj motor sviđa niti da li bi ga ja vozio  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 8 minuta, ThePainkiller je napisao:

Sve što više čitam teme gde se spominje BMW, to sam više ubeđen da bi se posedovao isti i vozio, mora da se poseduje posebna obuka (poželjno od strane gosn Đunte) i da se položi poseban ispit, kako iz opšte kulture, poznavanja opšte istorije, tako i poznavanju istorije fabrike BMW...

Takođe, da bi se (pravilno) održavao BMW, mora da se dobije ˝blagoslov˝ od nekog kompetentnog majstora (trenutno je jedino opet gosn Đunta tu jedini jer onaj drugi što je učio od Đunte je prebegao u inostranstvo...)

Suma-sumarum @demro.st, da li si ti stvarno siguran da imaš potrebne kriterijume da bi posedovao BMW, hm?

 

Ti i ja, kao i monogi, nismo iste kompetencije vek i u svemu, svako u nečemu prednjači, sasvim sigurno u nekoj drugoj sferi sam ja potpuno inferioran u odnosu na tebe kao i prema ostalima. Forum daje ravnopravnost, što je svakoko bezgranično dobro, ali  način korišćenja tog prava je diskutabilan u produktivnom smislu, za živinu je puna demokratija da sere gde stigne, za ljude to nije, kulturolška stvar od stare Grčke i Rima koji si umali uređenu kanalizaciju, Srbija je danas na nivou praistorije. Na istoriji se doktorira, jednako i na mašinstvu itd. na sranju i pljuvanju sigurno ne. Moji saveti i komentari su krajnje dobronamerni, opšte je poznato da na bilo koji način ne učestvujem u kupoprodajama, svega sam par drugarima aminovao kupovinu. Kako će kako da održava svoje, je njegova stvar, moje mišljenje je neobavezujuće, nikom nisam rekao da mora, pogotovu ne kod mene.  Da, problem je ispuniti i najelementarnije, čistoću, tuđ problem, moj svakako nije niti će ikad biti.  BMW ima vrlo jasan kriterijum, ne vidi se to iz fabričkih navoda uvek, nije BMW za svakog, a nije ni svako za BMW, mada je dosta tolerentan, al na kraju uzme danak nepoštovanju, zato sam i ocenio kao plus izbor motora od drugara. Nada sve, večina koja se eksponira, nit je imala, nit će imati ikad BMW, nema veze što ne postoji dodirna tačka, bitno je da "znaju". 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

ovaj bmw je ruzan kao ruzan san.:yamaha:Ja pitao zenu iz fazona,rekoh,zeno sta mislis da li da kupim ovog rt-a,kazu ljudi stiti od kise,udoban...Kaze ona na ovo ne bi sela da si zadnje musko na planeti,odvratnije nesto nisam videla,kupi ovo i stavi neku babu milfacu krezubu da se uklopi taman...Eto misljene iskrene zene...ahahahahahaha...

 

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 1 minut, sashac je napisao:

ovaj bmw je ruzan kao ruzan san

 

Očito da ga sanjaš, pusti, pusti snovi. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Kako se manifestuje taj problem sa visim stepenima prenosa? 

Krcanje pri saltanju?

Zvizduk zupcanika?

Ispadanje iz brzine?

Zvuk lezajeva u menjacu?

 

Kako prepoznati?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 1 minut, đunta je napisao:

 

Očito da ga sanjaš, pusti, pusti snovi. 

pa eventualno kao kosmar...Ne mozes birati snove jbg...:yamaha:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav svim učesnicima u diskusiji  ..uopšte se ne smejem na komentarima pazljio sam sve pročitao i puno toga shvatio ..hvala svima .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4387 postova
Kako bi to rekao Momčilo Bajatić: klasiku voli onaj ko razume, a kada su RS i RT u pitanju ovo je kasika.
 
BMW-R-100-RT-1994-2.jpg&key=5e6530fe5c7ec1f788c2563d7b7fc887e80d307ab4b0740d4171cf62a15b0f8b
Е то је КЛАСИКА у праву си.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Upravo sada, Astral je napisao:

Kako se manifestuje taj problem sa visim stepenima prenosa? 

Krcanje pri saltanju?

Zvizduk zupcanika?

Ispadanje iz brzine?

Zvuk lezajeva u menjacu?

 

Kako prepoznati?

 

Postoji neki statistički sabran sled, na prvom mestu je peti prenosnik, pošto su mali momenti, obično se to ne oseti i vozač ne primeti ništa. Ne znam napamet redosled, ali je u drugom prenosu to naj izražajnije. Manifestuje se kao trzaj sa udarom, traje to jako kratko pa opet ostane neprimećeno, obično se misli da nije pokret stopala bio dobar, vuča se nastavlja ko da ništa nije bilo. Sledeća faza je da menjač ostane ne ukopčan, ponovo stisne papučica i opet ko da ništa nije bilo, dešava se to i kad je sve ispravno i kod bilo kog motora. Završna faza je kad dođe do ispadanja iz zupčenja. Oba predhodna slučaja mogu biti jako opasni, pri preticanju u makazama, delić sekunde spašava glavu. Problem je što se to manifestuje sporadično, može i kroz godine, niz faktora utiče pa se dobrim delom i nesveno učestalost proredi, odlučnom komandom pri šaltanju, što je inače preporičljivo kod trkaćih sklopova kakav je u suštini i BMW-ov. Ja prilčno dobro umem da isprovociram menjač i relativno brzo ustanovim stanje, jedno od prvih pitanja sa klijentom je baš na ovu temu. Reparacija nije opravdana za toliko jeftin polovan motor, pa se preporučuje polovan menjač kasnijih godišta.

 

pre 13 minuta, sashac je napisao:

pa eventualno kao kosmar...Ne mozes birati snove jbg...:yamaha:

 

Što na javi, to u snu, previše se zaukplja nečim podsvesno, iako se svesno drugojačije iskazuje. Problem je osloboditi se presije zvane BMW, lek, zaboraviti ga il ga kupiti, kad se ima, onda je lep, ma kako bio ružan, a sanja se nešto drugo, jer je jedan san ispunjen. Vrlo jednostavno  dragi sagovorniče.

 

Vidim da postavljaš transparent Yamahe, kad neko dođe da mi traži da mu podignem performansu, ja mu upravo kažem da uzme Fejzera hiljadarku, motor ko san za takve snove.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1958 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 7 minuta, Krokodilo je napisao:

Е то је КЛАСИКА у праву си.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

 

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 3 minuta, đunta je napisao:

 

Postoji neki statistički sabran sled, na prvom mestu je peti prenosnik, pošto su mali momenti, obično se to ne oseti i vozač ne primeti ništa. Ne znam napamet redosled, ali je u drugom prenosu to naj izražajnije. Manifestuje se kao trzaj sa udarom, traje to jako kratko pa opet ostane neprimećeno, obično se misli da nije pokret stopala bio dobar, vuča se nastavlja ko da ništa nije bilo. Sledeća faza je da menjač ostane ne ukopčan, ponovo stisne papučica i opet ko da ništa nije bilo, dešava se to i kad je sve ispravno i kod bilo kog motora. Završna faza je kad dođe do ispadanja iz zupčenja. Oba predhodna slučaja mogu biti jako opasni, pri preticanju u makazama, delić sekunde spašava glavu. Problem je što se to manifestuje sporadično, može i kroz godine, niz faktora utiče pa se dobrim delom i nesveno učestalost proredi, odlučnom komandom pri šaltanju, što je inače preporičljivo kod trkaćih sklopova kakav je u suštini i BMW-ov. Ja prilčno dobro umem da isprovociram menjač i relativno brzo ustanovim stanje, jedno od prvih pitanja sa klijentom je baš na ovu temu. Reparacija nije opravdana za toliko jeftin polovan motor, pa se preporučuje polovan menjač kasnijih godišta.

 

 

Što na javi, to u snu, previše se zaukplja nečim podsvesno, iako se svesno drugojačije iskazuje. Problem je osloboditi se presije zvane BMW, lek, zaboraviti ga il ga kupiti, kad se ima, onda je lep, ma kako bio ružan, a sanja se nešto drugo, jer je jedan san ispunjen. Vrlo jednostavno  dragi sagovorniče.

 

Vidim da postavljaš transparent Yamahe, kad neko dođe da mi traži da mu podignem performansu, ja mu upravo kažem da uzme Fejzera hiljadarku, motor ko san za takve snove.

E salu na stranu,sem sto je ovaj bmw ogdvratan,odvratni su i mnogi drugi modeli...bmw-a.Nikad nisam posedovao ni jedan,niti mi pada na pamet.To svi znaju koji me poznaju.Ali ovaj rt noviji je skroz ok,kao i 1000rr.I to je to od bmw-a,sto bih ja eventualno odsanjao.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 1 minut, sashac je napisao:

E salu na stranu

 

pre 1 minut, sashac je napisao:

Nikad nisam posedovao ni jedan,niti mi pada na pamet.

 

Ovo su krucijalni navodi, koja te sila tera u "pamet", kad ti nije palo, nit ti pada, nit će ti pasti na pamet. To mi je enigma, voleo bi da mi iskreno odgovoriš, ne meni, mene baš briga, međutim, možda bi drugi hteli da znaju šifru. Nema imaoca BMW-a u temama o drugim motorima, umešam se ja tu i tamo čisto sa opšteg tehničkog stanovišta, ThePainkiller i ja smo se ozbiljno sukobili oko TDM amortizera, al to je izuzetak a ne pravilo, kad je u pitanju BMW, sve je suprotno, radije ćete da učestvujete nego leba da jedete. Zanima me taj fenomen, između germanskih marki postoji rivalitet, KTM nije moj izbor ni pod razno, al ga branim na neki način i kad imam retke prilike, uvek tražim da mu zavrnem gas i ne propuštam da izrazim i divljenje i poštovanje na glas, volim da sednem na cevasti Ducati u garaži i takođe da ga upalim i čujem, pa idem naokolo slušajući disonantnu simfoniju, imam prilike da viđam pravu trkaću Yamahu, šampionsku, pa uvek odvojm oko i užuvam, iako meni potpuno van bilo kakvog izbora i interesovanja.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 2 minuta, sashac je napisao:

E salu na stranu, sem sto je ovaj bmw ogdvratan,odvratni su i mnogi drugi modeli...bmw-a.Nikad nisam posedovao ni jedan,niti mi pada na pamet.To svi znaju koji me poznaju.Ali ovaj rt noviji je skroz ok,kao i 1000rr.I to je to od bmw-a,sto bih ja eventualno odsanjao.

Pa drugar, uopšte mi nije jasno iz kog razloga učestvuješ u ovoj temi kada je čovek postavio pitanje onima koji imaju neko iskustvo sa modelom motora za koji je zainteresovan?

Pri tome se uopšte nije raspitivao sviđa li se nekom ili se ne sviđa izgled tog motora (jer očigledno da čovek zna kako taj motor izgleda) nego o iskustvu oko voznih parametara i pouzdanosti (o čemu ti iz ličnog iskstava pojma nemaš). Isto ovo važi i za druge koji su komentarisali u ovoj temi, a koji nikada nisu seli na ovaj motor i onjemu znaju samo iz tuđih priča.

Pri tome uopšte ne tvrdim da je taj motor najbolji, (a posebno da je lep), nego sam izneo lična saznanja i iskustva.

A inače smatram da su ovakvi "upadi" u bilo koju temu gde se pomene BMW nekulturni (najblaže rečeno) bez obzira iz kog razloga to pojedinci čine).

Možda je BMW zaista najlošiji brend motocikla, ali mislim da bi ipak trebalo ostaviti pravo onima koji te motore koriste da o tome raspravljaju i daju savete onima koje to interesuje. Kao što je normalno da o Yamahi treba da iznose svoj sud oni koji je koriste (ili su je koristili), a isto tao i o HoHondi, Kawi, Suzukiju, Dukatiju, .....!

 

 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 8 minuta, zika56 je napisao:

Pa drugar, uopšte mi nije jasno iz kog razloga učestvuješ u ovoj temi kada je čovek postavio pitanje onima koji imaju neko iskustvo sa modelom motora za koji je zainteresovan?

Pri tome se uopšte nije raspitivao sviđa li se nekom ili se ne sviđa izgled tog motora (jer očigledno da čovek zna kako taj motor izgleda) nego o iskustvu oko voznih parametara i pouzdanosti (o čemu ti iz ličnog iskstava pojma nemaš). Isto ovo važi i za druge koji su komentarisali u ovoj temi, a koji nikada nisu seli na ovaj motor i onjemu znaju samo iz tuđih priča.

Pri tome uopšte ne tvrdim da je taj motor najbolji, (a posebno da je lep), nego sam izneo lična saznanja i iskustva.

A inače smatram da su ovakvi "upadi" u bilo koju temu gde se pomene BMW nekulturni (najblaže rečeno) bez obzira iz kog razloga to pojedinci čine).

Možda je BMW zaista najlošiji brend motocikla, ali mislim da bi ipak trebalo ostaviti pravo onima koji te motore koriste da o tome raspravljaju i daju savete onima koje to interesuje. Kao što je normalno da o Yamahi treba da iznose svoj sud oni koji je koriste (ili su je koristili), a isto tao i o HoHondi, Kawi, Suzukiju, Dukatiju, .....!

 

 

Zile,brate moj,a gde je potavljac teme naveo da zeli misljenje, samo od ljudi koji su posedovali isti?Moje je misljenje da je bas ruzan,i ja ga izrazih.:jee1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 1 minut, sashac je napisao:

a da se vi bemvejdzije ne lozite ovoliko,ne bih vas ja ni potpaljivao...:sampion:

Drugar, to što radiš je jadno i žalosno, ali ukoliko ti je to vrhunac zadovoljstva samo nastavi.:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Upravo sada, zika56 je napisao:

Drugar, to što radiš je jadno i žalosno, ali ukoliko ti je to vrhunac zadovoljstva samo nastavi.:takoje:

Nista tu nije jadno ni zalosno.Ne drami bespotrebno.:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

off na temu koja to i nije.

pošto živimo u čudnoj zemlji gde su cene motocikala skoro pa nenormalne i svako ko reši da kupi putni motor dodje u sličnu situaciju.elem pre par meseci bio u istoj dilemi,prevagnula paneuropa iz meni subjektivnih razloga.nisam mehaničar da bi sad objašnjavao rad jednog ili drugog al meni panka više odgovarala i to je to.

tema koja to nije.

postavljena na pogrešno mesto.čovek ne kupuje motor pa mu nudite,on samo traži pomoć ima rubrika pomoč prijatelja,rubrika turing motori i bar 3teme sa istom dilemom.

bez uvrede divim se svakom postavljanju teme od kolege uvek izazove besmislene polemike.potsećam na temu o yamahi 1100 pa kad je kupljena onda o prodaji iste.različite teme ali uvek ista priča.

dali treba pljuvati po bmw ili ne meni totalno nebulozno. u ceni honde ima i par bmw-a.probao nešto mi nije odgovaralo i to je to.

retko me isprovocira neka tema ali ovde ste baš zablistali.

kad već admini ne prekidaju ovu besmislicu molio bih kolegu da zaključa temu  i tako prekine ovu budalaštinu.

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja