Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 450 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
pre 55 minuta, Mr_Wolf je napisao:

Usled frke sa gumom juče sam skroz zaboravio na ovog profesionalca vrednog pomena.

Čoveku su se otvorila vrata na tovarnom delu i odlučio je da stane po sred magistrale da ih zatvori. Bez ikakvih indikatora da je ustvari stao.

Jos je i dobro, prosle nedelje lik sa sleperom kroz Banovce a zadnja vrata nezatvorena, malo do kamiona malo od kamiona. Sviraju ljudi ablenduju al boli ga stojko, verovatno konta da ga poznaju:ph34r:. Ovaj bar stao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1665 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050
1 hour ago, Mr_Wolf said:

Usled frke sa gumom juče sam skroz zaboravio na ovog profesionalca vrednog pomena.

Čoveku su se otvorila vrata na tovarnom delu i odlučio je da stane po sred magistrale da ih zatvori. Bez ikakvih indikatora da je ustvari stao.

Zašto li je stao posred puta, da ga pita čovek. Imao desno prostora koliko hoćeš. Koliko glupih ljudi ima to više nije normalno, internet generacije valjda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1096 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Ima likova koji ne zasniraju ceradu sa strane, pa ona leti pored kamiona,pa mu u susret dodjes kamionom i ona opali tvoj retrovizor a tebi otvoren prozor pa  staklo po glavi. Ne pitaj kako znam:tras2:

Promenio član Vampa
  • Zbunjen 2
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1832 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 19 sati, Mr_Wolf je napisao:

Ne znam, navigacija kaže da su za brzinu

 

Screenshot_20221016-165146_Video Player.jpg

 

Ma to je ubačeno jer tu često stoji policija sa tronošcem.

Ima više takvih lokacija gde navigacija pišti a ja znam da nema kamera.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 761 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Na Waze-u koji koristim postoji razlika između fiksnih kamera i mobilnih patrola. Ova je označena kao fiksna kamera za brzinu.

image.png.938ed9b9d3a0ea467aef829cbff0f255.png

 

Ja svakako računam da mi je jeftinije da usporim nego da utvrđujem ko je u pravu, ali nemojte da se zanosite da to što stoji patrola ne znači da nema i fiksnog radara. I na Jurija Gagarina kod buvljaka stoji fiksni radar već 10 godina, pa se patrola redovno zavuče ispod mosta malo dalje. U slučaju silaska sa novog mosta patrola gađa dalje od fiksnog radara - na samom silasku gde ljudi najbrže i voze.

Promenio član Mr_Wolf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 377 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Iskreno ne znam ni kako bi objasnila ovu situaciju , bahačenje , nemanje mozga. ..

Leštane pravac ka raskrsnici  , ispred mene automobi i autobus ...

Devojka u puntu koja hoce nece da obidje autobus , hoce nece ,hoce nece ...

Razmisljam se sta raditi , da li krenuti za njom ili cekati ...

U tom trenutku  gledano sa leve strane prednjeg trapa pojavljuje se  auto , baja vozeci u rikverc i to preko obe trake ciljano parkira auto na prostor preko puta perionice..

 

Ne znam da li sam dobro objasnila ali situacija bi bila katastrofalna da je neko od nas dve krenuo da obilazi bus.. napominjem isprekidana linija ,dozvoljeno preticanje , normalna voznja...

I zbog nenormalnog klinca kom je palo na pamet da uradi nesto sto nikada u zivotu nisam videla ...

Otislo sve dodjavola .... 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9234 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Goco da znades sledeće.....od okretnice tramvaja, sve dok se ne prodje Boleč gotovo da nema preticanja.

Mnogo je raznoraznih radnji sa obe strane, kafica, pumpi, perionica, stovarista, bankomata, marketa ....blenu, traže i ne da nas ne vide nego nismo im ni na kraj "pameti".

Mrzim taj deo sve dok ne dodjem do plantaže.

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 377 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
Pre 9 sati, Satelis je napisao:

Goco da znades sledeće.....od okretnice tramvaja, sve dok se ne prodje Boleč gotovo da nema preticanja.

Mnogo je raznoraznih radnji sa obe strane, kafica, pumpi, perionica, stovarista, bankomata, marketa ....blenu, traže i ne da nas ne vide nego nismo im ni na kraj "pameti".

Mrzim taj deo sve dok ne dodjem do plantaže.

 

Od okretnice tramvaja uopšte ne idem kada vozim ka Smederevu , idem auto putem pa Bubanj Potok kroz Leštane... Na taj deo sam mislila ali generalno ne zna se koji je gori ...

 

Cuvajmo se 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 870 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Malopre idem Južnim bulevarom, gornji deo. Ispred mene autobus pa auto iza njega i ja. Idemo 40ak kmh jer se bližimo semaforu na kom je crveno. Uz desnu ivicu paralelno stoji 500L, vidim gospođa kucka poruke. Iz čista mira bez sklanjanja pogleda sa telefona i obraćanja pažnje na saobraćaj, bez žmigavca - odluči da se i ona uključi u kolonu i to baš u mene, kao da ne postojim. Mala brzina i pomerim se ulevo. Krećemo se i dalje ka semaforu, ja ispred nje, gledam je u retrovizor i ona sve vreme kuca poruke ili šta već, ne gleda na put uopšte, sve mi bliža zadnjem točku!!! Kako kolona usporava pred semafor ona ništa, samo u telefon gleda. Ja se pomerim skroz levo i gospođa lagano naguzi auto ispred mene... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 58 minuta, QmBGD je napisao:

Malopre idem Južnim bulevarom, gornji deo. Ispred mene autobus pa auto iza njega i ja. Idemo 40ak kmh jer se bližimo semaforu na kom je crveno. Uz desnu ivicu paralelno stoji 500L, vidim gospođa kucka poruke. Iz čista mira bez sklanjanja pogleda sa telefona i obraćanja pažnje na saobraćaj, bez žmigavca - odluči da se i ona uključi u kolonu i to baš u mene, kao da ne postojim. Mala brzina i pomerim se ulevo. Krećemo se i dalje ka semaforu, ja ispred nje, gledam je u retrovizor i ona sve vreme kuca poruke ili šta već, ne gleda na put uopšte, sve mi bliža zadnjem točku!!! Kako kolona usporava pred semafor ona ništa, samo u telefon gleda. Ja se pomerim skroz levo i gospođa lagano naguzi auto ispred mene... >:(

Kod žena vozača je jedina pozitivna osobina što uglavnom ne voze brzo i agresivno (pa shodno tome retko izazivaju teške nesreće), ali su u saobraćaju nepažljive i potpuno nepredvidive.

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 870 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Evo, da ne bude samo kako su kod nas sudovi blagi...: 

WWW.BLIC.RS

Odluka je donesena zbog činjenice da je sudski proces trajao dugo. Takođe, uzeto je u obzir da se optuženi pokajao i to što nema dosije.

Pijan i drogiran za volanom ubio 2 osobe, jednu teško povredio i dobio 3 godine... Užas.

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 377 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
Pre 4 sati, nafetS je napisao:

@NolankaProduži još malo autoputem, pa preko Vrčina na Zaklopaču.

Preko Zaklopače samo kad se mora , toliko je asfalt klizav da nije normalno ali je generalno lepa putanja , šteta uklizali traktori hahahahahah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1740 postova
  • Motocikl: /
Pre 20 sati, GR 46 je napisao:

 

 

I zbog nenormalnog klinca kom je palo na pamet da uradi nesto sto nikada u zivotu nisam videla ...

Otislo sve dodjavola .... 

 

Svakakvi su se tu doselili...

Taj kraj je jednostavno takav, celo Lestane. Cudni mnogo ljudi...

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1665 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050
4 hours ago, QmBGD said:

Evo, da ne bude samo kako su kod nas sudovi blagi...: 

WWW.BLIC.RS

Odluka je donesena zbog činjenice da je sudski proces trajao dugo. Takođe, uzeto je u obzir da se optuženi pokajao i to što nema dosije.

Pijan i drogiran za volanom ubio 2 osobe, jednu teško povredio i dobio 3 godine... Užas.

 

Svuda u svetu se na krivca saobraćajne nesreće sa smrtnim ishodom gleda sa strane olakšavajućih okolnosti. Razlog je jasan, taj generalno nije više opasan po okolinu kao višestruki silovatelji, ubice, lopovi,...

A večina njih se jako opameti u saobraćaju i ne prave gluposti.

Zatvor košta i svaki zatvorenik je jako skup za državu. Iz tih razloga se pomiluju, pa dodje novi predsednik i smanji kazne gomili zatvorenika i sl. 

Promenio član milomir22
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer
Pre 5 sati, GR 46 je napisao:

Preko Zaklopače samo kad se mora , toliko je asfalt klizav da nije normalno ali je generalno lepa putanja , šteta uklizali traktori hahahahahah

Nisam prosao tuda da nema nesto prosuto po putu, po sred, sto ispada iz prikolica itd. Izbegavam iako jeste pitanja dobra

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1335 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre 3 sati, ser je napisao:

Svakakvi su se tu doselili...

Taj kraj je jednostavno takav, celo Lestane. Cudni mnogo ljudi...

 

Al što ja mrzim onaj potez od kaludjerice pa do malo ispred radmilovca gde se konstantno sliva/izliva septička i teče ulicom.

 

Pre 8 sati, Zuba87 je napisao:

Неискусно, могао си да се наместиш, да те нагузи, па да тражиш задовољење. :)

Ovo je iskusno al od strane jednog kavezara ....

 

Višnjička, duple trake, svaki dan vozim u isto vreme pa već popamtio kola i ko kako vozi.

 

Svaki dan oko 17h se pojave baje na trotinetima, njih dvojca.

 

Trotineti tjunirani, neki veliki, nisu ovi klasicni.

 

Oni kacige, stitnici za kolena i laktove, rukavice i sva ostala prateca fensi oprema.

 

Obilaze kolenu, zavlače se u dupe ko da voze zglobni bus ili šleper, prvi na semaforu .....

 

Situacija ... kreni stani, prva druga ... baja jase nekom mučeniku na zadnjem braniku, pali se crveno i kolona staje. Ne znam koji je kavez u pitanju al kad se upali zeleno baja potera kavez malo zustrije i dade fore ovom na trotku da se zaleti a onda nabode na kočnicu i ukopa se u mestu a onda pun gas u prvoj i upisa se nekih 10ak metara. Zapali gume ....

 

A fensi baja na trotku kad se ovaj ukopo u mestu u strahu zabode prednju, uvise se oni prednji točkići a zadnji ih preskočiše i napravise salto za medalju.  Mukica zaplivo po asfaltu.

 

Nije lepo smejati se tudjoj nesreći al dobi ono što je tražio danima.

 

 

 

 

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra




 
A fensi baja na trotku kad se ovaj ukopo u mestu u strahu zabode prednju, uvise se oni prednji točkići a zadnji ih preskočiše i napravise salto za medalju.  Mukica zaplivo po asfaltu.
 
Nije lepo smejati se tudjoj nesreći al dobi ono što je tražio danima.



Od tebe ne čudi više ništa...
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2904 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
3 hours ago, milomir22 said:

Zatvor košta i svaki zatvorenik je jako skup za državu. Iz tih razloga se pomiluju, pa dodje novi predsednik i smanji kazne gomili zatvorenika i sl. 

Vecina zatvora posjeduje ekonomije, tako da uz dobro rukovodjenje budu jos i u plusu. Sudjenja, vozanja, obezbedjenje je druga stvar i dosta kosta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 904 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
Pre 9 sati, zika56 je napisao:

Kod žena vozača je jedina pozitivna osobina što uglavnom ne voze brzo i agresivno (pa shodno tome retko izazivaju teške nesreće), ali su u saobraćaju nepažljive i potpuno nepredvidive.

 

I veliki su arčitelji kola ,pre svega menjačkog sklopa. Grebatorke okoline kvake spolja i unutra, unistiteljke volana i svih prekidača.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1335 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
pre 16 minuta, punisa 16 je napisao:

I veliki su arčitelji kola ,pre svega menjačkog sklopa. Grebatorke okoline kvake spolja i unutra, unistiteljke volana i svih prekidača.

I onda neko u oglasu napise žena vozila, nemam nista protiv toga al mi nije jasno zasto bi to bila prednost prilikom prodaje.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 904 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
pre 3 minuta, travelman je napisao:

I onda neko u oglasu napise žena vozila, nemam nista protiv toga al mi nije jasno zasto bi to bila prednost prilikom prodaje.

Upravo tako. Ja sam pre otprilike 4-5god kupio golfa sa nepunih 60 000km sa DSG menjacem VII stepenim od poznate vlasnice u Nemackoj. Moja zena ga je vozila do 93 000km. I saranile su ga. Moralo da se otvara radi...,da ga je vozio neki muskarac verujem da bi se kvar kasnije desio.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1740 postova
  • Motocikl: /
Pre 8 sati, travelman je napisao:

Al što ja mrzim onaj potez od kaludjerice pa do malo ispred radmilovca gde se konstantno sliva/izliva septička i teče ulicom.

Pa kad su svi koji zive pored puta zatrpali one kanale i pustili cev direktno iz kupatila na ulicu. A onde gde su ostali nikad niko nije ocistio jer Grocanski opstinari ne znaju kako se salje zahtev Beograd putu za ciscenje. A jos manje da organizuju sami, cak imaju i kako da operu pare (imaju par "istaknutih" clanova sa radnim masinama)...

 

I zamisli sad kad prodjes motorom, pa jos ides iza nekog, a oni tockovi bacaju :D

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja