Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT-07 , super soco ts1200r
9 hours ago, Pedja1971 said:

Срдачан поздрав данашњем мамлазу у Неменикућама - не стаје на стоп, скреће лево, сече ме, уз то вуче приколицу са неким грађевинским материјалом и прича телефоном у левој руци - сам себи крије угао из кога долазим ја. Дакле, бејах му са женом, 3 пута...

Nas su danas udarili bas tako, mi imali prednost on znak stop, mi prosli on nastavio da skrece levo u ulicu kojom smo se mi kretali i udario nas u zadnji levi tocak. Svi se kretali sporo jer je bilo crveno na raskrsnici ulicu ispod, veca steta njemu nego nama, ali zbog osiguranja morali da cekamo policiju 2 sata 🫠

  • Zbunjen 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 45
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300

Evo ja da se upisem sa idiotlucima. Isao sam u subotu kolima u Dudovicu, Ibarskom, sa porodicom. Smer od Bgd, jedan crni audi uleteo u makaze, morao sam za 50% da smanjim brzinu da bi debil stigao da obidje i ne zabije se u mene direktno. Lik dodatno nasiroko ulazi nazad u svoju traku i u momentu vracanja u svoju traku vec ima 100m ispred vozila koje je obisao. Tacno sam hteo da mu j..m sve po spisku, ali tesko da bi ga stigao. 
Pored toga, jedan lik na motoru, sa suvozacicom, obilazi mrtav ladan preko pune, ulece u makaze i slanja se u svoju traku u zadnji cas. Mene zena pita, da ne vozis ti tako slucajno? Ja kazem, ne, jer ne stizem da izadjem iz grada :D 
Jos jedan lik na motoru, vozio kulturno, kulturno i obilazio, lanac na pola tablice :) 

U povratku, kolona na ulasku u bgdu, u predelu lipovacke sume. Kolona motocikala, nisam zagledao marku,  cepaju preko pune i obilaze sve redom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4840 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 7 sati, drmilan_ je napisao:

Nisam u toku? To ovaj link sa instagrama iznad? 

Da, Romeo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 367 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9
9 hours ago, djpesic said:

Evo ja da se upisem sa idiotlucima. Isao sam u subotu kolima u Dudovicu, Ibarskom, sa porodicom. Smer od Bgd, jedan crni audi uleteo u makaze, morao sam za 50% da smanjim brzinu da bi debil stigao da obidje i ne zabije se u mene direktno. Lik dodatno nasiroko ulazi nazad u svoju traku i u momentu vracanja u svoju traku vec ima 100m ispred vozila koje je obisao. Tacno sam hteo da mu j..m sve po spisku, ali tesko da bi ga stigao. 
Pored toga, jedan lik na motoru, sa suvozacicom, obilazi mrtav ladan preko pune, ulece u makaze i slanja se u svoju traku u zadnji cas. Mene zena pita, da ne vozis ti tako slucajno? Ja kazem, ne, jer ne stizem da izadjem iz grada :D 
Jos jedan lik na motoru, vozio kulturno, kulturno i obilazio, lanac na pola tablice :) 

U povratku, kolona na ulasku u bgdu, u predelu lipovacke sume. Kolona motocikala, nisam zagledao marku,  cepaju preko pune i obilaze sve redom. 

druze, izadji malo da se vozis motorom van grada😀, bez zene🤪

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1623 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

Pre neki dan mi izleti dete na pešačkom koje je bilo sakriveno iza renault scenic od je*enog pink taksija koji je našao da stane ispred samog pešačkog prelaza i uključi sva 4. Malac od najviše 7 godina, sam, bez pratnje ikoga starijeg, se iza ovog auta nije ni nazirao, a još je istrčao,  ja prilazim sa 30 na sat i jedva sam ga izbegao, da sam kočio, ne bih stao na vreme. Verovatno da tu ima i moje krivice jer nemam magičnu kuglu da u nju pogledam ili pasulj da bacim...  Razmišljao sam da se vratim i olupam reno nekim rekvizitom, ali od stresa nisam bio sposoban.

 

Po gradu mora da se vozi ultra oprezno, dele dozvole šakom i kapom ljudima koji su defakto nesposobni za saobraćaj. U subotu 18.05. sam bio svedok 2 saobraćajna udesa i naišao neposredno nakon trećeg, a samo sam se provozao malo po gradu. Krenula sitna kiša, sve brljivo i polu - pijano, zaleće, divlja, luduje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova

To parkitanje ispred pesackog ja ne znam koliko bih kaznjavao (200k i to je malo) mada imao sam slucajeva da se pakiraju i na sam pesacki ukljuci sva 4 i misli da je resio sve probleme...
Postali smo samoziva stoka koje skoro i da nema

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Visa R 50

Baja lagano kolima preko mosta na Adi, ali tramvajskog.
Bliže buvljaku ostao bez guma i nasadio motor na šine. I sad tramvaji iza njega, automobil zakucan, nema lakog načina da se priđe običnim paukom, ljudi iz tramvaja ni napred ni nazad da idu, a da se zna šta je pokušao...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
On 5/23/2024 at 1:18 AM, stikis said:

Postali smo samoziva stoka koje skoro i da nema

Ja to kada kazem, odmah me proglase drzavnim neprijateljem i ono "drugosrbijanac" kako vec :D

Pre neko vece lik na sred raskrisnice na semaforu upali sva 4 i on i verovanto mu je ono cale, izadjose iz auta i lagano odose negde, ko je hteo da skrene desno, nije mogao. I dalje mi je fascinatno kako su opusteno tako stali, nesto nije u redu sa mnom ociglednom :D

Promenio član Abi
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1692 postova
  • Motocikl: /
1 hour ago, astmario said:

Baja lagano kolima preko mosta na Adi, ali tramvajskog.
Bliže buvljaku ostao bez guma i nasadio motor na šine. I sad tramvaji iza njega, automobil zakucan, nema lakog načina da se priđe običnim paukom, ljudi iz tramvaja ni napred ni nazad da idu, a da se zna šta je pokušao...

Sta rade ljudi sa tom voznjom po sinama na tom mostu? Dal su izlapeli pa misle da je Savski :D

 

Al ozbiljno, malo po malo eto je slika kako neko stoji zaglavljen...

Bas sam se pre neki dan vozio tramvajem preko njega i apsolutno nema nikakve logike da neko slucajno zaluta. Na Nbgd strani kad se penjes iz Djordja S. jasno se vidi da je tramv bastica.

Jedino sa druge strane, u Sanje Zivanovica, onde kod Careve cuprije moze da se zbuni neko, al opet posle 5m ti je jasno da si zajebo stvar, stanes i vratis se u rikverc... Ili ako izlaze pijani iz restorana, pa samo gas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Upravo sada, ser je napisao:

Sta rade ljudi sa tom voznjom po sinama na tom mostu? Dal su izlapeli pa misle da je Savski :D

 

Al ozbiljno, malo po malo eto je slika kako neko stoji zaglavljen...

Bas sam se pre neki dan vozio tramvajem preko njega i apsolutno nema nikakve logike da neko slucajno zaluta. Na Nbgd strani kad se penjes iz Djordja S. jasno se vidi da je tramv bastica.

Jedino sa druge strane, u Sanje Zivanovica, onde kod Careve cuprije moze da se zbuni neko, al opet posle 5m ti je jasno da si zajebo stvar, stanes i vratis se u rikverc... Ili ako izlaze pijani iz restorana, pa samo gas.

 

Screenshot_20240526_214739_com.instagram.android.jpg

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1692 postova
  • Motocikl: /

Pa kazem ja, pijan deda... I jos skockan, 100% ide iz Careve cuprije :D

 

 

Bas se lepo izlazi, pravo iz restorana na sine

Screenshot_20240526_220812_Maps.thumb.jpg.9d5ab067bbdc1674d6335722bcb65792.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1623 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

Danas drugar i ja idemo iz Topole ka Bgu, prolazimo onu raskrsnicu gde je NIS pumpa i u susret nam ide grupa bajkera od kojih prvi na gsxr-u zadnjači, čovek je skroz propeo motor, tako da nema šanse da vidi šta se dogadja ispred, a tera maltene kroz centar, pritom pešaci sa strane, automobila i saobraćaja koliko hoćeš i sl. Ne kažem, vidi se da zna da tera kako treba, ali jbm mu mater, ima puteva i mesta za to, a to svakako nije uži centar pa makar i Topole...

 

Sindrom "gledajte me, strašno sam zaheban".

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 690 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200

Данас нас шесторица полако кренули ка Чачку, да одгледамо који дрифт па правац код немца на телетину. Елем, желео би да кажем за дневник, да данас оно што су ‘колеге’ радиле на Руднику тј на путу за Руднику да то није нормално. Прво, возе као манијаци, улећу, секу, као да су мачке па имају више живота. Од опреме, сем кациге и хвала Господу да су и то ставили, немају ништа, имају патке, тренерку, и по неко фармерице. Лик ме сече у кривини, диже мотор на точак поред мене и гас…други трећи, пети…вожња више него усиљена и на жилет… Генерално, тај пут избегавам за вожњу, али сад због састава екипе нисам желео да намећем своје мишљење и жеље али дефинитивно сам завршио са тим путем мотором…ипак волим ја себе… наравно има колега које су нормални, нормално возе, уживају у вожњи али изгледа да на том делу пута само у мањини…

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9085 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Rudnik vozati radnim danom il bas bas rano vikendom dok Rosijevci spavaju.

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Haha 5
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2536 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Ja Rudnik izbegavam nedeljom, samo kolima ako mora.

Hvala Bogu imam slobodnog vremena na pretek pa mogu radnim danom kad se uželim Rudnika i :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 690 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200

Стварно ми је не схватљиво, да људи толико мало цене живот, што свој а поготово туђ..😱

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1705 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 17 minuta, Немања je napisao:

Стварно ми је не схватљиво, да људи толико мало цене живот, што свој а поготово туђ..😱

 

Nema to veze sa cenjenjem života.

U tim mozgovima bukvalno ne postoji svest da je to što rade realno opasno.

Ne znam da li je stvar niskog IQ ili čega drugog, ali tako je.

Da je samo fazon "može da se pogine, ali adrenalin mi je draži" išli bi negde na stazu, ili vozili kad nema nigde nikog, ako ništa, ono zato što ne bi hteli da ugrožavaju druge.

Ovako samo pokazuju da tu ne postoji svest o opasnostima - kao što generalno ne postoji ni svest o bahatosti u saobraćaju.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Visa R 50
14 hours ago, ser said:

Pa kazem ja, pijan deda... I jos skockan, 100% ide iz Careve cuprije :D

 

 

Bas se lepo izlazi, pravo iz restorana na sine

Screenshot_20240526_220812_Maps.thumb.jpg.9d5ab067bbdc1674d6335722bcb65792.jpg

Jasno, ali brate ti odavde treba po ovoj plastici da voziš jedno 400m do tramvajske raskrsnice za banovo brdo/gospodarsku, onda treba da budeš mozak pa da skreneš levo ka banovom brdu, pa odatle opet još jednom levo da kreneš da se penješ na most i da nijednom ne posmisliš da je tu nešto čudno.

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1692 postova
  • Motocikl: /
5 hours ago, Satelis said:

Rudnik vozati radnim danom il bas bas rano vikendom dok Rosijevci spavaju.

Ili dok su Gsovci na svojim proputovanjima van drzave :)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 534 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

Da li je to ovisnost ili neka druga vrsta bolesti pa da se u svakoj temi mora negdje provuci GS, i to uglavnom podsmjesljivo i podrugujuce. 
Ja licno, iako ga vozim, vise vremena provedem na forumu iscitavajuci postove o novijim kinezima, Stromu i ostalim motorima gdje ima konstruktivna diskusija, nego na temama vezanim za GS ali je postalo monotono i donekle bolesno vrijedjati ljude koji ga voze gdje god i kad god smatrate za shodno, i to uglavnom nicim izazvani.
Šarajte malo braco red je

Promenio član Pirotehnicar
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2080 postova

 

@Pirotehnicar Batali kolega...

 

Svojim primećivanjem daješ na težini ovakvim floskulama i dok god ih neko primećuje one će se pojavljivati, jer...

Jbg, svako priča iz svoje vizure i svakom je dozvoljeno da priča šta mu na pameti.

 

Ova ponavljajuća mantra sa GS-om kao okidačem uglavnom kaže: ''Kiselo je grožđe...''

Uživaj u bembari, ultimativna je sprava!

 

  • Hvala 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 419 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Pre 1 sat, Libero je napisao:

 

@Pirotehnicar

 

Ova ponavljajuća mantra sa GS-om kao okidačem uglavnom kaže: ''Kiselo je grožđe...''

Uživaj u bembari, ultimativna je sprava!

 

Vau, evo da sam umro ne bih znao. Pa sta cemo mi sirotinja no da gledamo i mrzimo uspesne:BMW2: i njihove"ultimativne masine":ooo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja