Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

  • Drug član, 2063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Е подседи ме.
У недељу током вожње, свима редом се јављам.
Од свих сам добио поздрав, осим од 3 од 4 скутераша која ме искулираше, иако сам спустио руку готово 100 метара пре него што смо се сусрели.
Једини скутераш који ми се јавио био је на Бенгули.
Тако да од недеље се скутерашима више не јављам... 
Ово је требало у "Шта вас је данас изнервирало" али ме ти сад подсети. 
Ej ja moram da naglasim da se u zadnje vreme vozači bmw brenda javljaju sve češće u prolazu.

Do duše imam svoju teoriju vezano za to...pa mislim da se stvara neka nova fela bavaraca

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Pa sve više tih kako @bdada kaže kljunaša ide sa cenama dole u polovnom segmentu pa se polako dolazi valjda u balans normalnih kolega kojima je ok javiti se.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2342 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Koliko puta su me ispalili s tim javljanjem, javljam se samo paši ako ga sretnem. Prepoznam ga po svaji sa belom kacigom.

Možda ima neki fazon, turing se ne javlja dual sportu, avantura eru itd:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5854 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Zasto se toliko opterecujete tim javljanjem. Blicni ili pruzi ruku pa odgovori - odgovori. XY puta su mi se BMW-jasi javljali a maxiskuterasi nisu, R-asi jesu a neki drugi nisu... Nema to veze sa motorom vec sa INDIVIDUOM koja ga vozi. Stavljati sve u isti kos je u rangu onog - svi motorasi divljaju u saobracaju i uvek su krivi za udes. To bas ne volimo kad cujemo, procitamo jel' da?

 

Uzivaj u voznji i javi se kolegi. Ako ti nije odgovorio, mozda te nije video, mozda je nov na motoru, mozda je ok lik ali ne voli da se javlja drugima... Mozda je samo seronja... Eto koliko je prosto :moto2:

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda SH150i, Suzuki GSX-650FA

Jel ima trk 2022 model za probu? Zanima me jel i dalje vibrira levi fuzaster kao na starom modelu. Navodno sad za 2022. imaju i slipper clutch, pa je i kvačilo mekše. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 1 minut, alexanto je napisao:

Zasto se toliko opterecujete tim javljanjem. Blicni ili pruzi ruku pa odgovori - odgovori. XY puta su mi se BMW-jasi javljali a maxiskuterasi nisu, R-asi jesu a neki drugi nisu... Nema to veze sa motorom vec sa INDIVIDUOM koja ga vozi. Stavljati sve u isti kos je u rangu onog - svi motorasi divljaju u saobracaju i uvek su krivi za udes. To bas ne volimo kad cujemo, procitamo jel' da?

 

Uzivaj u voznji i javi se kolegi. Ako ti nije odgovorio, mozda te nije video, mozda je nov na motoru, mozda je ok lik ali ne voli da se javlja drugima... Mozda je samo seronja... Eto koliko je prosto :moto2:

У праву си, ал' увек полазим од себе, ја се јавим колеги макар био у сред кривине, на колену...
Некако ми то примарно кад седнем на мотор. Можда је претерано са моје стране, али очекујем то и од других.

Једино да не виде или да је нов на мотору, али тешко, јер кад видим да ми иде у сусрет спуштам руку чим га угледам, макар био и на 200 метара од мене, а сви, па и нови, знају за наше обичаје на друму.
Сва образложења кад изанализираш, на крају дођеш до тога или ти се јавио или је, што ти кажеш, сероња. Ово друго ме изнервира, некако ми буде труло... ал' оно, сви гледамо другим очима.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
2 hours ago, cikamike said:

Zar se nije vec negde komentarisala ova fotografija...

Po dokaznom materijalu:

 

1. R1250GS/adv - 1822

2. TRK 502e/x - 1554

Pa benellisti koriste kineski digitron, ne moze vise od 1600 da sabira zato jbg :P 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6914 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Sretnu se dva vozača. Jedan vozi Multistradu V4 Pikes Peak a drugi TRK. Pita ovaj sa TRK-om kako se vozi Multistrada?

 

-Veli dukatisa, ma odlično, Brembo kočnice, radarski sistem napred nazad, OHLINS napred nazad... Prezadovoljan sam. 

-Odgovara ovaj na TRK-u - Pa ne znam baš... Slabo ih nešto voze ljudi :D

 

Nije ni čudo, TRK iz daljine ume da prevari i zaliči na GS-a pa se ovi zeznu i jave se. Kad shvate, posle kasno. 

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X




 
Nije ni čudo, TRK iz daljine ume da prevari i zaliči na GS-a pa se ovi zeznu i jave se. Kad shvate, posle kasno. 


Istina...baš liče, pogotovo na kljunu i farovima oO


d2d294f1335ea13005751a2ae2248f42.jpg

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6914 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ma idi... Sad može da se prevari neka sponzoruša da misli kako je skup motor :D A ono prc, 6500 još kreditiran.

 

Da mi ne zameri neko, teramo šegu malo. Mada ko vas šiša, da ste neki vi bi organizovali neku vožnju ili druženje... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Gs je ovaj zuti?
 
 
E, a jel uporedjivan ovde negde na forumu cf 650 mt sa 502???
MT jači agregat, manji motor, više gradska varijanta. Nije loš ali nije za visoke ljude...bio je debelo u prednosti po ceni dok mu nisu povećali istu za 1000e.

502 veći, robusniji, grad-magistrala pun pogodak, za ljude 190cm i više sasvim udoban.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: Valpovo
  • Motocikl: MT 07

Iz prve ruke, a ja sam druga pa prenosim. U razgovoru sa Talijanima zašto ga kupuju odgovor je jednostavan.

Nostalgija i poštivanje svog bivšeg  brenda. Bez obzira na to gdje se sada proizvodi.

Ista je situacija i u Austriji. Najprodavaniji je Ktm. Odgovor je isti.

U Češkoj se pojavila nova Jawa i prodaja ide kao luda. Motor je 350ccm 4T, a cijena oko 6t evra. Opet nostalgija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1376 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650
Pre 19 sati, mick je napisao:

MT jači agregat, manji motor, više gradska varijanta. Nije loš ali nije za visoke ljude...bio je debelo u prednosti po ceni dok mu nisu povećali istu za 1000e.

502 veći, robusniji, grad-magistrala pun pogodak, za ljude 190cm i više sasvim udoban.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 

Ja sam 178, znaci mera? :)

 

U Nemackoj prodato cirka 16-18.000 motora??? Za prva 4 meseca. Bogato trziste, nema sta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Јес да није Бенели, али је будући мотор исте кинеске компанија која је власник Бенелија.

Мож се преведе сас гуглета, куј неће да гледа само слике.

 

WWW.CARADISIAC.COM

Marque appartenant au géant chinois Qianjiang, à l’instar de Benelli, QJ Motor a développé un trail de moyenne cylindrée équipé d’un V2 de 650 cm3 assez proche de celui utilisé par la...

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 376 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Izvinjavam se na off-u, neko pomenu Jawu, model RVM 500 konkurencija TRK, ne izgleda uopšte loše. Jeste sve postalo copy paste, ali se svako bori za deo tržišta.2_167.thumb.jpg.faa1144f8d87c81bcddc395ff16bafd0.jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Јес да није Бенели, али је будући мотор исте кинеске компанија која је власник Бенелија.
Мож се преведе сас гуглета, куј неће да гледа само слике.
 
S1-le-trail-qj-motor-de-650-cm3-arrive-sur-le-marche-715202.jpg WWW.CARADISIAC.COM
Marque appartenant au géant chinois Qianjiang, à l’instar de Benelli, QJ Motor a développé un trail de moyenne cylindrée équipé d’un V2 de 650 cm3 assez proche de celui utilisé par la...  
 
 
Bilo je priče o ovome pre nekoliko...

Ko new TRK...

Ako bude V650 sa 75 KS...
Top

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Motocikl: Suzuki Burgman 200
On 5/18/2022 at 12:58 PM, Marko05 said:

У праву си, ал' увек полазим од себе, ја се јавим колеги макар био у сред кривине, на колену...
Некако ми то примарно кад седнем на мотор. Можда је претерано са моје стране, али очекујем то и од других.

Једино да не виде или да је нов на мотору, али тешко, јер кад видим да ми иде у сусрет спуштам руку чим га угледам, макар био и на 200 метара од мене, а сви, па и нови, знају за наше обичаје на друму.
Сва образложења кад изанализираш, на крају дођеш до тога или ти се јавио или је, што ти кажеш, сероња. Ово друго ме изнервира, некако ми буде труло... ал' оно, сви гледамо другим очима.

Priznaje li se ablendovanje ili sirena? Nov na motoru u krivini, opravdaj to :) Ne piše mu na kacigi da je nov.
Nov sam na dva točka, ne računajući moped, i stvarno mi je bio poseban utisak to pozdravljanje na putu, iako sam skuteraš. Od Pakovraće do Užica 20-30 motocikala u susret i isto toliko pozdrava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 3 minuta, Мркс je napisao:

Priznaje li se ablendovanje ili sirena? Nov na motoru u krivini, opravdaj to :) Ne piše mu na kacigi da je nov.
Nov sam na dva točka, ne računajući moped, i stvarno mi je bio poseban utisak to pozdravljanje na putu, iako sam skuteraš. Od Pakovraće do Užica 20-30 motocikala u susret i isto toliko pozdrava.

Признаје се све, маши и рукицама и ногицама, пали бакље... само немој проћи к'о поред турског гробља.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 467 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
Pre sat vremena, Marko05 je napisao:

Признаје се све, маши и рукицама и ногицама, пали бакље... само немој проћи к'о поред турског гробља.

Mare....javljaju se oni nego ti mnogo zalegnes u krivini pa ne vidis  :moto2:....pogotovo preko Borove glave(preriljao si fuzasterima asfalt ...tako se prica ...)

Promenio član Eol
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 6 sati, Eol je napisao:

Mare....javljaju se oni nego ti mnogo zalegnes u krivini pa ne vidis  :moto2:....pogotovo preko Borove glave(preriljao si fuzasterima asfalt ...tako se prica ...)

Ахахаха, ја одвозим Топола-Уе за сат и 5-6 минута (са точење горива у Чачку) па се опет свима јавим.:P

Нема оправдања за нејављање.

Зезај, зезај, од тебе сам то најмање очекивао...:jok:

:P

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja