Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 50 minuta, gavrela je napisao:

Ovo itekako ima smisla, jer se japanci & co vozaju i prelaze "pravih 45k" pa su motori presli boga oca i dalje se voze.

Dok je beneli sampion onaj koji je prebacio 7.5k godisnje, zamisli :lol2:

Nema bre jedan od tih 40 alibaba da vidis sa ozbiljnom kilometrazom, da vidis da li moze da guli kao ostali 100k i kakvo je stanje onda.

Prvi ovaj mick je klasican internet bajker koji hvali kineze na sva usta po forumu je presao za 2 meseca mozda 200km i u fazonu "TEBRA 0 PROBLEMA SA BENELIJEM, UZMI BENELI PLS VERUJ MI NAJJACI MOTOR I ODNOS CENA KVALITET UZMI BENELLI PLS VERTUJ MI TEBRA".

Silni i mocni  adv kad ga covek vidi, a ono masina od 46 konja koji kad natovaris 3 kofera moras da prebacis 4 nize da bi obisao Yuga.

Nemam nista protiv motora, super pocetnicki motor koji sluzi za prelazak na nesto vece i sjajna cena pre svega, problem je u sveznalicama koje kao gorepomenuti koji su najdalje otisli do Deliblatske pescare u avanturicu i predstavljaju ga kao ne znam sta.

Pazi, pošto veoooma dugo pokušavaš da me isprovociraš a ja ti ne dajem to zadovoljstvo evo da završimo temu.

 

Konkretno u odnosu na tebe moj staž vožnje motocikala evo ulazi u petnaestu godinu (legalno). Za to vreme vozio sam i posedovao sijaset raznih vrsta motocikala i skutera od 250cc pa do 1000cc. O pređenim kilometrima je izlišno govoriti...

 

To što sam ja odabrao TRK500X umesto krmače od 100k km na satu  je moja stvar i moje iskustvo koje mi nakon 15 godina govori da mi jači motor ne treba (tj. da sam se iživeo i nisam paljevina kao ti) i da sa ovim NOVIM MOTOROM mogu da uradim isto što i ti sa tvojim od 5000 konjskih snaga i 200.000 kubnih santimetara moožda čak i bolje od tebe. Jer druže moj poremećeni...nije bitan motor koji voziš već zadovoljstvo koje dobijaš kroz vožnju. I da vozim 50cc a da ta dva točka izmamljuju moj osmeh na licu i zadovoljstvo eto i to bih vozio...kao što sam kao klinac i vozio i za šta me vežu prelepe uspomene! 

 

Sledeće...pošto nemaš poštovanja prema starijim članovima foruma jer evidentno ni ne znaš šta to znači nema potrebe više mene da peckaš jer zaista nemaš nikakvu dodirnu tačku samnom, ali bukvalno.

 

Ukoliko nastaviš neće biti druge nego da ti rečima pojasnim koliki si psihopata i paćenik a da ne govorim o narcisoidnosti koja proizilazi iz tvoje potrebe da ponižavaš druge i da ga šiljiš na konto tvog velikog i jakog motora koji verovatno zamišljaš kao produžetak sopstvenog falusa.

 

Jako je žalosno što je snobovski način razmišljanja ušao i u svet motociklizma sa određenim brendovima...ubija se duh motociklizma.

 

Mani se mene i mog kinesko/italijanskog motora i igraj se u tvojoj umišljenoj kraljevskoj klasi, prosto nismo ista liga.

 

Ende...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
25 minutes ago, TAZZ said:

Sve si u pravu!
Ajde sad idi i ostavi nas pokineže mukice da se divimo Benelli-ju, a ti uživaj u gledanju svog Dorata.

Drugo
Mick-a uzimaš u usta?
Pazi da se ne zagrcneš, dok smo sedeli u kafani, posle pića, u klonji videh slučajno da je čovek obdaren... Svaka tebi čast kad možeš da ga turiš u svoja usta ...

Nemoj Mili da se gađamo pepeljarama u kafani, nekome će se raspolutiti lobanja bezveze.

A ako stvarno toliko voliš da nas uzimaš u usta, samo operi zube posle drugih, kad mene uzmeš...

Ajde putuj.


Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk



 

Au care, pa nisam ni zamisljao da si toliki turbo mongoloid. 

U nedostatku argumenata i i tvoj batica koji gledate kurceve medjusobno po kafanama odmah krecete da vredjate :lol2:

Jedan je internet bajker, a drugi internet ratnik, kakav kombo :D

Izvinjavam se svima sto cu samo ovaj put morati da se spustim na tvoj nivo.

Nisam tip kao ti koji gleda penise po kafani, iskljucivo me interesuju zene, pa tako da mogu samo da provozam na svom bavarcu vase gospodje i da posle vidim te kamencice gde upadaju :ph34r:

Nemoj se brukati, care, od svog stomaka svoj verovatno ne mozes ni da vidis  pa gledas od toplog brata po toaletima, pusti me ovih lovackih prica, nebitan si totalno da bih i tastaturu trosio na tebe. Slobodan si. 

Stvarno ne mogu vise da se spustam na tvoj nivo, izvini.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Sve si u pravu...
Uzmi moju gospođu slobodno, spasićeš me problema. A stomačinu imam ogromnu, nemerem videti bre stopala, a kamoli tuki.

Sve si u pravu...

Kissić!

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

S obzirom na cene polovnih motora u poslednje vreme, jako pametno deluje kupovina novog motora, trk nije skup i verujem da mnogo pruza za te pare. 

A sto se tice snage, sve zavisi od potreba i navika, ja 25 god vozim motore, svo to vreme nisam bio bez motora i trenutno vozim motor od 27ks, sasvim zadovoljava moje trenutne potrebe.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Ljudi batalite ciji je veci. Trk nije skup, za svojih 48ks sasvim solidno ide(uvek sam na motoru bio bez kofera i putne opreme i saputnika),gabaritan je i ima lepu liniju i zastitu od vetra ali da je kvalitetan to ne moze vise niko da me ubedi. Upalim Hondu u garazi pustim je da radi pola sata sve je ok a upalim pašin benelli da malo odradi zbog akumulatora i posle 10 min pali se ventilacija u garazi,auspusi usijani kao sto se na mom desavalo jer je senzor ulazne temperature vazduha crko i nije imao dobru smesu i sagorevanje. I da, jel sam spomenuo da mu je i druga vodena pumpa procurela. On pali,ide,vozi ali nesto nije dobro a to se otkrije kada ih teras da ga nakace na dijagnostiku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Mene je ova tema ubedila da kupim benelli jer jbga nov motor povoljna cena i sva ta igranka me kostala lepih para a najvise zivaca. Vec sam jednom napisao vecina vas vozi facelift model mozda su sve te greske resene ali ja kada sam kupovao bio je samo predhodni model na stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Mili....
Ti si jedan u 1000

Jebiga...
Šta da ti kažem...od hiljadu riba u diskoteci, ti bi uhvatio onu sa kitom...


Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 8 minuta, Vampa je napisao:

Ljudi batalite ciji je veci. Trk nije skup, za svojih 48ks sasvim solidno ide(uvek sam na motoru bio bez kofera i putne opreme i saputnika),gabaritan je i ima lepu liniju i zastitu od vetra ali da je kvalitetan to ne moze vise niko da me ubedi. Upalim Hondu u garazi pustim je da radi pola sata sve je ok a upalim pašin benelli da malo odradi zbog akumulatora i posle 10 min pali se ventilacija u garazi,auspusi usijani kao sto se na mom desavalo jer je senzor ulazne temperature vazduha crko i nije imao dobru smesu i sagorevanje. I da, jel sam spomenuo da mu je i druga vodena pumpa procurela. On pali,ide,vozi ali nesto nije dobro a to se otkrije kada ih teras da ga nakace na dijagnostiku

Aaaa druže dokle više. Pa mesecima si ovde kukao na probleme i ako si imao svako zakonsko pravo da vratiš motor i uzmeš drugi. Ti to nisi radio uz sve naše dobronamerne sugestije već si nastavio po svom i uvek si pravdao svoje akcije ''da vidim kako će sad biti'' a to je druže moj znatiželja. Pri tome živiš u Austriji gde potrošač/kupac ima veća prava od prosečnog stanovnika Srbije.

 

Ništa od toga nisi uradio već si tako motor stavio na oglase, za veću cenu i kupio drugi motor. 

 

Prosto nisi hteo da se maješ sa motorom jer si u glavi prelomio da želiš drugi motor...prosto nije ti bilo bitno.

 

Ja osim tebe do sad niti jednu osobu koja poseduje TRK nisam video niti čuo da je imao iste ili slične probleme.

Promenio član mick

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
5 minutes ago, mick said:

 

 

Konkretno u odnosu na tebe moj staž vožnje motocikala evo ulazi u petnaestu godinu (legalno). Za to vreme vozio sam i posedovao sijaset raznih vrsta motocikala i skutera od 250cc pa do 1000cc. O pređenim kilometrima je izlišno govoriti...

 

 

A ti znas koliko dugo ja vozim? Ti znas koliko sam ja motora do sad posedovao? 
Ja jesam mlad, ali to ne znaci da nemam iskustva, dole cu ti slikati svoju vozacku pa imam staza vise nego ti.
Jos jedan random argument koji ne mozes da potkrepis ni sa cim, prosto samo lupas gluposti.

14 punih god A kategorije i +2 god psp, sa 14 god sam legalno prvi put seo na dvotockasa (a vozio sam i ranije,al aj racunamo samo legalno). TO je 16 godina legalnog, care. 
Ja imam 30 god, a ti imas 50+?  Smesan si.

Aj da pricamo o kilometrima.
GSA vozim od maja prosle god i do sad 21k na satu, znaci to nije ni punih god dana, i to cu da ti dole okacim kao dokaz, nije mi tesko da te useravam ovako do sutra.

Ti 21k km nisi presao sa onim prethodnim koji si bio drugi vlasnik, prodao si motor sa koliko 13k km? 
ZNaci nisi presao u poslednjih 4-5 godina bre kao ja za manje od 12 meseci, nemoj srati vise, majke ti.

 

To što sam ja odabrao TRK500X umesto krmače od 100k km na satu  je moja stvar i moje iskustvo koje mi nakon 15 godina govori da mi jači motor ne treba (tj. da sam se iživeo i nisam paljevina kao ti) i da sa ovim NOVIM MOTOROM mogu da uradim isto što i ti sa tvojim od 5000 konjskih snaga i 200.000 kubnih santimetara moožda čak i bolje od tebe. Jer druže moj poremećeni...nije bitan motor koji voziš već zadovoljstvo koje dobijaš kroz vožnju. I da vozim 50cc a da ta dva točka izmamljuju moj osmeh na licu i zadovoljstvo eto i to bih vozio...kao što sam kao klinac i vozio i za šta me vežu prelepe uspomene! 

Ukoliko nastaviš neće biti druge nego da ti rečima pojasnim koliki si psihopata i paćenik a da ne govorim o narcisoidnosti koja proizilazi iz tvoje potrebe da ponižavaš druge i da ga šiljiš na konto tvog velikog i jakog motora koji verovatno zamišljaš kao produžetak sopstvenog falusa.



To je tvoj izbor, i tu je sve kul, dok ne nameces svima drugima i pravis se pametan. Tu ja imam problem sa tobom, vozi ti sta god ti je zelja i volja, sta mozes da sebi priustis i u tome da pronalazis zadovoljstvo, ali nemoj biti full toxic mongoloid koji ide i prosipa pamet svuda po netu, pa nije ti ovo tvoja privatna viber grupica gde mozes da siljis penis jer si tamo BAJA ADMIN.
To circlejerkovanje ostavi za tamo, tamo si glavni, zavuci se tu i ne mrdaj. Uzivajte, vozajte se, sve je top. 
Ne prodje dan jedan bre da ne pomenes BMW i slicno, dok te nisam ja par puta bocnuo i odmah si pretio da ces banovati jer kako sme neko tebi da protivreci jer si ADMIN. I to nisi uspeo jer ima mnogo normalnih i zdravih ljudi, i drugih admina.
Meni deluje da si iskompleksiran covek u krizi srednjih godina koji sebi ne moze priustiti sta srce zeli, pa onda pljujes po drugima.
Ja sa 30 god uzeo GSA ispod cekica za kes, ti sa 50 god uzeo trk na kredu i govoris tamo po grupi meni da MENE DRMA KRIZA SREDNJIH GODINA. Daj tebra, uozbilji se, molim te.
Nikad nijednog momka nisam ponizio i gledao sa visine u ovom smislu, ali me ti teras da tebe na taj nacin ponizavam jer si do jaja iskompleksiran. Najmanje se sa GS-ovcima i vozim, ako te bas i to zanima.

Ove pretnjice tebe i Tazza dovoljno govore koliko ste smesni, imas moj broj telefona tamo u grupi, obrati mi se direktno pa da vidimo kakav problem imas. Ja sam vam u kraju na Mirijevu svake nedelje, valjevske table, bilo kakav problem mozemo da resimo kad zelite. Ne morate bas ovde da ispadate pred celim forumom indijanci.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Pa vidi nisam jedini jedan sam izbacio iz garaze a jedan je jos uvek tu a iste stvari ga pogadjaju. Manite se vise kitova ja sam iz ove druge sekcije gadi mi se i svoj da uhvatim.

@mick vidi probao sam da vratim motor ali koliko ja iskustva imam potrosac u austriji ima ista prava kao i u srbiji nisam mogao tek tako da vratim motor sve dok god su mogli da ga poprave. Kupio sam drugi motor pa kada je benelli bio gotov otisao sam sa namerom da ga tamo i ostavim. Dobio od dilera 3600 evra za njega ali u dogovoru sa njim ostavio ga za 4700 ali pare kada se proda. Prodao se za oko 2 meseca za nesto blizu 6000 sa svim stvarima koje sam ja na njemu dodao tako da ja nisam motor prodao za vise nego sto sam kupio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
3 minutes ago, gavrela said:

A ti znas koliko dugo ja vozim? Ti znas koliko sam ja motora do sad posedovao? 
Ja jesam mlad, ali to ne znaci da nemam iskustva, dole cu ti slikati svoju vozacku pa imam staza vise nego ti.
Jos jedan random argument koji ne mozes da potkrepis ni sa cim, prosto samo lupas gluposti.

14 punih god A kategorije i +2 god psp, sa 14 god sam legalno prvi put seo na dvotockasa (a vozio sam i ranije,al aj racunamo samo legalno). TO je 16 godina legalnog, care. 
Ja imam 30 god, a ti imas 50+?  Smesan si.

Aj da pricamo o kilometrima.
GSA vozim od maja prosle god i do sad 21k na satu, znaci to nije ni punih god dana, i to cu da ti dole okacim kao dokaz, nije mi tesko da te useravam ovako do sutra.

Ti 21k km nisi presao sa onim prethodnim koji si bio drugi vlasnik, prodao si motor sa koliko 13k km? 
ZNaci nisi presao u poslednjih 4-5 godina bre kao ja za manje od 12 meseci, nemoj srati vise, majke ti.

 

 

Nije stalo sve u jedan post, ostao sam duzan fotke koje sam obecao.
 

 

NtaWd1s.jpg
q2Yfyef.jpg

 

 

Promenio član gavrela
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

@gavrela sine...lepo rekoh. Žalosno je što su ljudi poput tebe ušli u ovaj svet. Žalosno je što su ljudi poput tebe ekipa koja šilji sa tim da je kešom platio motor a da su drugi ispod. Žalosno je što ti smatraš da si u pravu i ako niti jedan jedini komentar ikad nije bio tebi upućen. Pronašao si se uvređen samo na pominjanje BMW marke kroz šalu nekolicine drugara koji se poznaju koji voze zajedno i koji šalu razumeju. Uleteo si nepozvan u konverzaciju i ubedio sebe da se tebi obraća neko a realnost je sine moj da te niko nije niti pomenuo niti primetio kao što te ni ne primećuju jer si takav kakav si a žarko želiš da te primetimo.

 

Najžalosnije je to što sebe blamiraš i busaš se ugrudi pozivima na neka...viđanja. Ja sam u tvojim godinama bio...a ti u mojim nisi, tako da kad dođeš u moje godine možeš nešto da kažeš na konto nekih stvari. 

 

Još jedna stvar...budi pametan, ne uplići stvari koje nemaju veze sa ovim forumom (konkretno mislim na viber grupu). Ne pokazuj koliko si naopak i zelen. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Malo je falilo da me i ta muka pogodi ali u tom trenutku nisam nasao neki koji je spusten jer sam nizak 178 samo. Kada budem video benelli sa km iz videa kupicu ga ponovo obecavam 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 17 minuta, Vampa je napisao:

Pa vidi nisam jedini jedan sam izbacio iz garaze a jedan je jos uvek tu a iste stvari ga pogadjaju. Manite se vise kitova ja sam iz ove druge sekcije gadi mi se i svoj da uhvatim.

@mick vidi probao sam da vratim motor ali koliko ja iskustva imam potrosac u austriji ima ista prava kao i u srbiji nisam mogao tek tako da vratim motor sve dok god su mogli da ga poprave. Kupio sam drugi motor pa kada je benelli bio gotov otisao sam sa namerom da ga tamo i ostavim. Dobio od dilera 3600 evra za njega ali u dogovoru sa njim ostavio ga za 4700 ali pare kada se proda. Prodao se za oko 2 meseca za nesto blizu 6000 sa svim stvarima koje sam ja na njemu dodao tako da ja nisam motor prodao za vise nego sto sam kupio.

Sve znam :) zato od tebe očekujem objektivnost iznad svega. Ako pričaš o nedostacima moraš napomenuti celu priču jer ovako paušalno se stiče utisak da ti je bilo stalo da središ motor a priznaćeš nije bilo tako. 

Prosto svaki brend ima svoje loše primerke...uđi na sajt za opozive motornih vozila pa pogledaj vrhunske brendove kakve sve opozive imaju. To prosto više ne pije vodu...

 

P.S. Beneli ne možeš videti sa tom kilometražom jer je taj motor tek počeo sa proizvodnjom... :)  načekaćeš se!

Promenio član mick

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
11 minutes ago, mick said:

@gavrela sine...lepo rekoh. Žalosno je što su ljudi poput tebe ušli u ovaj svet. Žalosno je što su ljudi poput tebe ekipa koja šilji sa tim da je kešom platio motor a da su drugi ispod. Žalosno je što ti smatraš da si u pravu i ako niti jedan jedini komentar ikad nije bio tebi upućen. Pronašao si se uvređen samo na pominjanje BMW marke kroz šalu nekolicine drugara koji se poznaju koji voze zajedno i koji šalu razumeju. Uleteo si nepozvan u konverzaciju i ubedio sebe da se tebi obraća neko a realnost je sine moj da te niko nije niti pomenuo niti primetio kao što te ni ne primećuju jer si takav kakav si a žarko želiš da te primetimo.

 

Najžalosnije je to što sebe blamiraš i busaš se ugrudi pozivima na neka...viđanja. Ja sam u tvojim godinama bio...a ti u mojim nisi, tako da kad dođeš u moje godine možeš nešto da kažeš na konto nekih stvari. 

 

Još jedna stvar...budi pametan, ne uplići stvari koje nemaju veze sa ovim forumom (konkretno mislim na viber grupu). Ne pokazuj koliko si naopak i zelen. 

To je to, sabijanje opet DON JUAN pricama.
Sam tvoj post iznad gde napamet sve lupas i onda nemas sta da kazes pa prosipas mudrolije i lovacke price opet.

Tebrice, ti si internet bajker i boli te to kad ti kazem, jos posebno boli kad ti kazem pred tvojim drugarima jer su ti ortaci nabustovali ego do jaja. Navikao si da se ponasas kako zelis, pa kad te neko pokopa ili ima suprotno misljenje odmah KME KME i napadas jos jace i uvlacis svoje alibaba ortake da te brane. 
Na svakoj temi na forumu tebe neko napusava, pitam se sto?

Pa ti si kad sam te prvi put bocnuo na grupi nazvao sve BMW vozace nacistima? Jel shvatas koliko si malouman?
Uopstalom, jel zabranjeno pecnuti tvoje benelli ortake u grupi ili je dozovljeno samo da vi peckate ostale?
Pocelo je tako sto sam ja tebe malo trolovao, pa si kao i ovde odmah poceo da licno vredjas i slicno. Sad si naleteo na nekog ko ne cuti.
Imas kompleks nize vrednosti, jos si uzeo kineza pa ljudi vole da vas malo pale i to dvoje kad spojis dobijes tebe, iskompleksiranog internet bajkera.

Promenio član gavrela
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Trla baba lan, da joj prođe dan...

Živeo SUZUKI V-STROM DL1000A!

Usput Dejane, niti sam internet ratnik, niti isterujem kosmičku pravdu...

Nemoj mi drmati kavez, probudićeš mečku, šta ću posle?
Ja te niti prizivam, niti izazivam, pa da mi zakazuješ neke šorke...
Nisam iz tog nafuranog 90tih fazona priče...

Pametniji si od ovoga, batali priču, moje pisanije je bilo više nego komične prirode... Ako ispratiš, ja sam mnogo satiričan i sve okrećem na šegu i šalu.

Možemo da se vidimo, popijemo piće, jedemo i to je to... Ja niti se bijem, niti se davim, niti imam te ambicije...

Mislim da je život lepši od toga. Mnogo!

Još jednom, Sve si u pravu!

Ostaj mi zbogom i u zdravlju

Igor

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk





  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 8 minuta, gavrela je napisao:


Uopstalom, jel zabranjeno pecnuti tvoje benelli ortake u grupi ili je dozovljeno samo da vi peckate ostale?
Pocelo je tako sto sam ja tebe malo trolovao

Oooovvaaajjj sinak molim te pojasni mi koji su to ''moji Beneli drugari u grupi''? Pošto sam samo ja sa TRK u grupi...

 

I tvoje izvlačenje iz konteksta vezano za ''naciste'' je tako jadna i klinačka fora da nemam reči...sve govori o tebi. 

 

Opet još jednom te uljudno opominjem da ne mešaš stvari koje nemaju veze sa ovim forumom. Nije u redu prema onima koji su vlasnici istog...

Promenio član mick

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Vidi meni je bilo stalo da sredim motor da se vozim jer sam i dosta ulozio u motor ali od tog sredjivanja sam vise prosao sa drugim motorima nego sa njim. Vidi platio motor nov ulozio u gluposti sto mu nakacio prvi servis me je kostao 290 evra nakon kog sam ga vozio jos 2000km i sada mi kazes da mi nije bilo stalo do njega,veruj da jeste ne berem pare da bih olako bacao. Ostavio sam ga na prodaju nakon 10 meseci i 3000km jer jednostavno ko je jos imao volju da ga gleda kada je cele sezone bio u servisu. Ne osporavam da je lepo videti ga i voziti, ja sam imao problema i podelio sa vama na predhodnim stranicama pa koga zanima potrazice. Ovo je covek koji vozi preko 50000km godisnje i sa 630000 ga je dao Hondi i dobio novu afriku sa kojom je presao 150000 za nepune 3 godine.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06
pre 38 minuta, Vampa je napisao:

Pa vidi nisam jedini jedan sam izbacio iz garaze a jedan je jos uvek tu a iste stvari ga pogadjaju. Manite se vise kitova ja sam iz ove druge sekcije gadi mi se i svoj da uhvatim.

@mick vidi probao sam da vratim motor ali koliko ja iskustva imam potrosac u austriji ima ista prava kao i u srbiji nisam mogao tek tako da vratim motor sve dok god su mogli da ga poprave. Kupio sam drugi motor pa kada je benelli bio gotov otisao sam sa namerom da ga tamo i ostavim. Dobio od dilera 3600 evra za njega ali u dogovoru sa njim ostavio ga za 4700 ali pare kada se proda. Prodao se za oko 2 meseca za nesto blizu 6000 sa svim stvarima koje sam ja na njemu dodao tako da ja nisam motor prodao za vise nego sto sam kupio.

I da neko ne pomisli kako sam opet na dobitku i dobio tih 6000, ne ja sam dobio ugovorenih 4700

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 2 minuta, Vampa je napisao:

I da neko ne pomisli kako sam opet na dobitku i dobio tih 6000, ne ja sam dobio ugovorenih 4700

:) nema šta ko da pomisli...svi smo ispratili problematiku ne cimaj se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06
pre 51 minuta, mick je napisao:

Ništa od toga nisi uradio već si tako motor stavio na oglase, za veću cenu i kupio drugi motor. 

Zbog ovoga da neko ne shvati onako kako nije. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 1 minut, Vampa je napisao:

Zbog ovoga da neko ne shvati onako kako nije. 

Ne brini ovde samo jedna osoba ne shvata a meša se kao začin u sve :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Ja ne vidim NJEGA ovde Mick!

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
16 minutes ago, mick said:

Oooovvaaajjj sinak molim te pojasni mi koji su to ''moji Beneli drugari u grupi''? Pošto sam samo ja sa TRK u grupi...

miki? imas i ortake koju su potencijalni vlasnici kineza, imas i ortake admine koji upozoravaju mene jer tebe vredjam sa "internet bajker", dok ti vredjas bmw vozace da su nacisti i slicno, pa ti niko ne kaze nista jer si ti admin i drzite se svi zajedno.

Ne vidim poentu te toxic atmosfere, posebno u kom smislu ste grupu i napravili. 
Proslo je jedno 3 meseca otkad sam ubacen i do mog prvog posta u grupi, svakodnevno ste ti i ekipa bacali troll komentare na racun bmw vozaca. Sve kul, volim i ja da se sprdam i tovarim (do juce sam brate vozio japance), i tako je i bilo pa sam poceo tebe da bockam i provalio sam da te opasno trigeruje "internet bajker" prica, pa onda kad ti pocnes bmw bla bla ja tebe internet bajker bla bla. Samo sto ti ne mozes da tripis ocigledno i par puta si hteo da me "sankcionises" bez da sam te direktno uvredio i slicno, dok ti mene jesi u par navrata.

Volim i ja da se zezam i sprdam, ali dok je to u nekim pozitivnim granicama, ni ne poznajes me, a nazivas nacistom... 
Ja sam duplo mladji od tebe skoro, a imam kao sto si video i staza i kilometara vise nego ti, zasto ja ne bih smeo da prozivam malo tebe i ortake? Plasim se, sta? Ne. Imam za sta da se uhvatim i da te zajebavam? Imam, to sam ti dokumentovao.

Kako Zigara kaze: " moras da primas salu, i da dajes, 'nas ono, i da dajeees"
hqdefault.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja