Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2018

Recommended Posts

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
1 hour ago, srbac said:

DRS i To crank, koliko je te godine imao pobeda Rosi a 

koliko Lorenco? Imam utisak na niste pratili Moto GP :sampion:

Misliš na 2010. Ne sećam se broja pobeda alo su pred Rossi-ev lom bili barabar u prvenstcu. 

Sećam se svake trke koju sam odgledao na SK :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ove brojke su od pre Jereza. Mislim da više nema ponude u milionoma. Nude mu fixnu platu (fudbalersku) i bonuse za rezultate kao što rade sa Dovi-em već godinama ( @Fredi nije ista plata i nisu isti bonusi - samo princip) a on i dalje insistira na fix-u u milionima zbog tri titule.

Od tri trke nakon kojih treba da se donese odluka dve su propale, ostala je još jedna. Zamislite. realan, scenario u kom se JL kvalifikuje 5. i obore ga, ne njegovom krivicom, u 2. krugu. Šta onda? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
9 hours ago, Robin Hood said:

Jebiga sad tokranČe, ili da te oslovim sa Điđi?

 

Pa baš je nedavno Lorenco izjavio da nije bitno šta si radio i uradio ranije nego šta trenutno pokazuješ toliko i vrediš (parafrazirao sam). Posle takve izjave sigurno nije otišao kod šefa da traži još više kinte.

To ti pretpostavljaš, pretpostavljam? 

 

Insistira na parama koje niko nije spreman da mu da. 

Pročitaj Briviovu izjavu koju je Motom postavio ovde. To se dešavalo ovih dana. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
On 5/21/2018 at 5:51 PM, MOTOM said:

Shane Byrne - Medical Update 19th May
Shane remains in the Norfolk and Norwich University Hospital under observation for a range of injuries. The BSB Medical Team have been liaising closely with Shane’s family and the hospital regarding his condition.
A surgical procedure to stabilise spinal fractures is planned for the beginning of next week, with treatment for other injuries planned thereafter.

Shane Shakey ByrneVerified accoun
Update time.. apologies for putting this out so late but here's where I'm at.. I have 2 bruised lungs, all of my ribs fractured, 4 broken vertabrae, a broken neck in 2 places, broken septum, collarbone, multiple other back fractures, fortunately no paralysis which was a big....
Big bonus as paralysis was a major issue and concern, the 1 at question from my surgeon after seeing my x-rays was how on earth are you not paralysed! His operation to fix the back and neck ran obvious risks of paralysis potentially coming back in the mix, fortunately the op
Went very well, I'm now pretty sore and beaten up but a rehab and recovery program always starts the instant a crash ends, it's a long road ahead but for once I got a great start and can't thank all of you for your confirmation support throughout these difficult time,...
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2496 postova
  • Lokacija: Zemun
1 hour ago, lalajko said:

It's amazing how people who have never actually met someone have a very clear opinion of what they are like and how easy they are to work with.

 

David Emmet

Prica o Lorenzu, glavnom tehničaru, data monkeyu, momku koji kuva špagete, vozaču kamiona, tipu koji mota kablove ili generalno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ali ta izjava funkcioniše dvosmerno zar ne? Mislim, isto kao na primer za Kejsija Stonera? Mislim, pisalo se ovde da je čovek duša i milina. Divan. Isto se pisalo i da je Rosi đubre pa još i peder. Evo i ovde se svašta nešto piše...

Zar nisu to isti ljudi pisali kojima sada smetaju komentari o DžejLo ? Osim ToCranka....za njega se brinem što ne voli DžejaLoa.

 

Ne znam, evo pomislio bih na neke dvostruke aršine ali znajući da toga ovde nema prosto ne znam šta li je u pitanju...možda, ali samo možda lalajkovizam (nova reč koja iskazuje antipatije prema svima koji ne obožavaju Stonera) ili severianizam (nova reč koja iskazuje antipatije prema svima koji imaju zamerke na ponašanje "vanzemaljaca") ili ToCrankizam (nova reč koja iskazuje antipatije prema svima koji navijaju za Rosija) ili Djeneralizam (nova reč koja iskazuje antipatije ka svima koji ne vole Rosija).

 

Eeee....znam...bukvalizam. Pojedinci su previše bukvalisti.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4692 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05
Pre 2 sati, to crank je napisao:

Misliš na 2010. Ne sećam se broja pobeda alo su pred Rossi-ev lom bili barabar u prvenstcu. 

Sećam se svake trke koju sam odgledao na SK :D

Mislim na 2015 kad je Lorenco uzeo titulu imao je 7 pobeda Rossi 3, e pa ne moze se uzeti titula sa 3 pobede.

 

Te godine je Lor pobedio 4 puta za redom, pre Rosijevih ispada i kukanja na Markeza tako da nema ni reči da nije zaslužio titulu.

 

Žao mi je ali Lor nije kriv sto deda nije uzeo 10 titulu.

 

Nadamo se da ce ta Yamaha proraditi...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
32 minutes ago, srbac said:

Mislim na 2015 kad je Lorenco uzeo titulu imao je 7 pobeda Rossi 3, e pa ne moze se uzeti titula sa 3 pobede.

 

Te godine je Lor pobedio 4 puta za redom, pre Rosijevih ispada i kukanja na Markeza tako da nema ni reči da nije zaslužio titulu.

 

Žao mi je ali Lor nije kriv sto deda nije uzeo 10 titulu.

 

Nadamo se da ce ta Yamaha proraditi...

 

 

Jebe se meni dal je baba uzela 9 ili 19 titula. Ali da VR nije uradio šta je uradio u Maleziji, starovao bi sa normalne pozicije u poslednjoj trci i vrlo verovatno uzeo titulu. 

3 pobede, 1 pobeda, ni jedna pobeda... 

Sve jedno. 

A o zasluženosti i ne zasluženosti nisi čitao u mojim postovima.

Oće momak iste pare ko Marquez. Dobiće Q da izbije oči! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

@Robin Hood ti postuješ iz perspektive više inteligencije, ja prenosim šta govore ljudi kao Brivio (ne treba im još jedan sa stavom a o parama nema ni govora) i Tardozzi (ako mu motor ne odgovara i pare koje nudimo nisu dovoljne... slobodan je građanin). 

Svako je slobodan da donese svoj zaključak o vozaču koji se i pored te 3 velelepne titule doveo u poziciju da će Dorna uz pomoć zavrtanja ruku morati da mu obezbeđuje ugovor. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 2 sati, MOTOM je napisao:
Shane Shakey ByrneVerified accoun
 
Update time.. apologies for putting this out so late but here's where I'm at.. I have 2 bruised lungs, all of my ribs fractured, 4 broken vertabrae, a broken neck in 2 places, broken septum, collarbone, multiple other back fractures, fortunately no paralysis which was a big....
Big bonus as paralysis was a major issue and concern, the 1 at question from my surgeon after seeing my x-rays was how on earth are you not paralysed! His operation to fix the back and neck ran obvious risks of paralysis potentially coming back in the mix, fortunately the op
Went very well, I'm now pretty sore and beaten up but a rehab and recovery program always starts the instant a crash ends, it's a long road ahead but for once I got a great start and can't thank all of you for your confirmation support throughout these difficult time,...
 

Mislim da je Šeki završio karijeru, baš ga gotivim i ako se posle ovakvih povreda vrati na stazu svaka mu čast.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Post sezonski raspored rada Lorenza:

 

-Potpisanje ugovora sa agencijom za bezbednost motociklista kao glavni instruktor Vladimira Jevtica
-Gostovanja kod Dea(e) i Šarape u jutarnjem programu
-Gostovanje kod Marića u emisiji "Goli život"
-SAT specijalna emisija o bezbednosti motociklista sa Mladenom Alvirovićem, pokazuje šta je kontra upravljanje
-Učestvuje na promociji sajma u Beogradu
-Snima reklamu za "Imlek", moja kravica sa nekom musavom decom flekavom od coko mleka
-Član žirija zvezdi granda sa Acom Lukasom
-Registruje se na BjBikers da objasni svima šta se dešava i da palamudi u temi "Smederevski put" i "Šta vas je danas iznerviralo"

-Sklapa dil za majce sa MotoCicijem

-Preseliće se u stan na Miljakovcu

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja sam skoro siguran da je završio. 

42 godine, titule,... 

Videćemo. Možda postane komentator :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

@to crank

 

Pa samo pokušavam da se držim zdravog razuma. Sumnjam da će Lorenco napustiti motoGP jer mu je malo para. To bi mi bio nekako najgluplji razlog.

Sa druge strane Dukatiju je valjda jasno da tim potezom dvogodišnje ulaganje ide u wc šolju i pušta se voda.

 

Prosto su mi i jedna i druga opcija toliko neverovatne da ih neko iole razuman donese, to je sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
5 minutes ago, Robin Hood said:

@to crank

 

Pa samo pokušavam da se držim zdravog razuma. Sumnjam da će Lorenco napustiti motoGP jer mu je malo para. To bi mi bio nekako najgluplji razlog.

Sa druge strane Dukatiju je valjda jasno da tim potezom dvogodišnje ulaganje ide u wc šolju i pušta se voda.

 

Prosto su mi i jedna i druga opcija toliko neverovatne da ih neko iole razuman donese, to je sve.

 

Najčešća rečenica u komentarima upućenih je "running out of options" 

Zasrao u Yamahi, zasrao u Ducatiu, zasrao sa Suzukijem, insistirajući na parama.

Sad se više ni ne pita šta bi a šta ne bi. Jedina opcija mu je dobar rezultat u Mugellu i pristanak na platu. Jedno od dva bojim se neće biti divoljno.

Sva ostala fabrička mesta su POPUNJENA! 

Hendikep šansa je da se Dorna navali na Yamahu i izboksuje treći fabrički motor. (ovo je potpuna špekulacija!) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2123 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
Post sezonski raspored rada Lorenza:
 
-Potpisanje ugovora sa agencijom za bezbednost motociklista kao glavni instruktor Vladimira Jevtica
-Gostovanja kod Dea(e) i Šarape u jutarnjem programu
-Gostovanje kod Marića u emisiji "Goli život"
-SAT specijalna emisija o bezbednosti motociklista sa Mladenom Alvirovićem, pokazuje šta je kontra upravljanje
-Učestvuje na promociji sajma u Beogradu
-Snima reklamu za "Imlek", moja kravica sa nekom musavom decom flekavom od coko mleka
-Član žirija zvezdi granda sa Acom Lukasom
-Registruje se na BjBikers da objasni svima šta se dešava i da palamudi u temi "Smederevski put" i "Šta vas je danas iznerviralo"
-Sklapa dil za majce sa MotoCicijem
-Preseliće se u stan na Miljakovcu


hahahhahahahahahhahahah.... “sa nekom musavom decom...”

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Svaka reč gore je ko prstom u oko, ogoljena suština.

Biće šteta i za Horhea i za šampionat ako ne bude vozio, mada ja taj scenario još uvek ne mogu ni da zamislim.

Sa druge strane, očigledno je i on lajsna, pa sam dodatno komplikuje situaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja