Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2018

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 666 postova

Recimo glava, psiha. I odnos sa Rosijem. I odnos širokih narodnih masa prema oba vozača, baš zbog odnosa sa Rosijem. I to da će se teško naći dva potcenjenija vozača, svako u svom vremenu. Maksu bi bilo svejedno i da je uzeo par titula u gp-u, opet bi ga pljuvali.

A možda samo ja tako mislim, ne sporim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5775 postova
18 minutes ago, Djusi_998 said:

Iskreno, po snimcima iz garaže mi se čini da stvari oko Lorenca deluju nategnuto u najmanju ruku. Da ga je Ducati sažvakao i ispljunuo stoji ali mi je skroz nerealno da će izduvati za mesto u GP sve ukupno. 

 

P. S. Ne mogu da se odlučim da li mi više ide na ganglije to potpisivanje 2ogodišnjeg ugovora posle 3 trke ili dovođenje golo radnih momaka koji se još nisu razvili kako treba na sporijim motorima. 

Pa to, kako sam vec napisao, ovo nisu ugovori na osnovu rezultata nego jurnjava za sledecim Rosijem koji ce prodavati kackete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
1 hour ago, Fredi said:

Ako mislis na Maxa, poredjenje ti nije dobro.

 

1 hour ago, Biker-Boy said:

Definitivno nije dobro, jer Biaggi nikad nije uzeo titulu u kraljevskoj klasi

Uopšte nisam mislio na to... Crank vam je lepo objasnio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
49 minutes ago, Fredi said:

Kako odlicno. Lorenco tri titule i ko zna koliko pobeda Max nula titula i par pobeda.

Poredi se ponašanje i insistiranje na plati. Lorenzove 3 titule mu nisu donele ni četvrtinu popularnosti koju je Biaggi imao. 

Znači poredimo:

 

Ponašanje - vrlo slično 

Finansijske zahteve - vrlo slično 

Popularnost  - Lorenzo malo kaska

Kosa - različita 

Broj cipela - različit 

Mesto Rođenja - različito 

Btoj titula - različit 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
pre 41 minuta, Djusi_998 je napisao:

P. S. Ne mogu da se odlučim da li mi više ide na ganglije to potpisivanje 2ogodišnjeg ugovora posle 3 trke ili dovođenje golo radnih momaka koji se još nisu razvili kako treba na sporijim motorima. 

 

Mislim da je ovo sa vozačima moto2 koji se nemilice guraju u motoGP ustvari kritično. Umesto da od moto2 naprave jednu vrhunsku i ozbiljnu kategoriju oni je ustvari prave takvu da vozači gledaju što pre da je preskoče. A samim tim ljudi koji odu u motoGP imaju malo ili nimalo šanse da pokažu šta zaista znaju i umeju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
5 hours ago, severian said:

Voliš policiju? :D

 

 

Tuđu, lepo obučenu u gotivnim kolima! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ubedjen sam da ce Lorenco&Ducati kombinacija uskoro proraditi, a tad ce biti nezaustavljiv. Nece Lorenco nikud iz Ducatija. 

  • Haha 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova
pre 57 minuta, to crank je napisao:

Tuđu, lepo obučenu u gotivnim kolima! 

Pa, talijansku. Sva tri bullet-a checked :D

 

Uzeće Danilo neplaćeno ako dođe do toga, ne bojim se ja, ima Ducati veze... :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova
Pre 2 sati, abarth_maniac je napisao:

 

Obrazlozio sam svoje vidhenje njega kao "mlakonje". I drkosa najobicnijeg.

Ako izgubi mesto u GP, samo je on kriv i niko drugi. Licno mi nece biti zao, ne zato sto je los vozac, naprotiv, nego samo zato sto je tako sam sebi napravio!

 

A, to opet ono iz arsenala "dobar vozač, al' loš čovek"? :D

 

E, to je tek ozbiljno... 

 

Rekao bih da su pregovori u punom jeku. I ja da vodim Dukati, ovako bih spuštao cenu (kada mi se već namestilo da ako ne potpiše sa Dukcem, nema mnogo đe)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5244 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Jorge će još da im plati da ostane ali da je budala to nema dalje.:D

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3257 postova
  • Lokacija: Debrc
Pre 1 sat, to crank je napisao:

Poredi se ponašanje i insistiranje na plati. Lorenzove 3 titule mu nisu donele ni četvrtinu popularnosti koju je Biaggi imao. 

Znači poredimo:

 

Ponašanje - vrlo slično 

Finansijske zahteve - vrlo slično 

Popularnost  - Lorenzo malo kaska

Kosa - različita 

Broj cipela - različit 

Mesto Rođenja - različito 

Btoj titula - različit 

 

 

To i kazem, Lorenco moze da trazi toliku platu Max nije mogao jer nije imao rezultate za to, 15 miliona od Dukatija su potvrda.  Ako Lorenco proradi a izgleda da hoce, zadnje dve trke je brzi od Dovicioza u kvalifikacijama i u prvom delu trke, on Dukatiju moze doneti titulu Doviciozo ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Dobio je rok, prve 3 evropske trke. Rezultat, cena i odnos prema timu. Rezultata nema, odnos prema timu ogavan, s cenom ne popušta. 

 

@Fredi nekako četvrtasto sve shvataš. Ko namerno.

Dakle: Biaggi je tražio više nego sto su bili spremni da ga plate - Lorenzo traži mnogo više nego što su spremni da ga plate. Ne znači da su tražili istu svotu. Naprotiv. A Ducati se odavno debelo pokajao zbog tih 15 mjliona. 

A on traži isto opet. Dobiće tuki da izbije oči. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Jebiga sad tokranČe, ili da te oslovim sa Điđi?

 

Pa baš je nedavno Lorenco izjavio da nije bitno šta si radio i uradio ranije nego šta trenutno pokazuješ toliko i vrediš (parafrazirao sam). Posle takve izjave sigurno nije otišao kod šefa da traži još više kinte.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7077 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ja ne znam zasto se Lorenco uopste cima oko para, vec ima dovoljno da 10 zivota prozivi u najluksuznijem mogucem stilu,  bre ja bi vozio dzabe iz gusta samo da sam u kvalitetnom fabrickom timu,  a Lorenco vec ima love svakako na pretek, koji ce mu jos, samo se gomila, titula je vaznija od love.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

A otkud znaš uopšte da se Lorenco cima oko para, rek'o to crank?

 

Aj sad da pustim to crank-a na miru (štuca čovek verovatno), ipak su sve to glasine koje mogu a i ne moraju biti potpuno tačne. Po meni u tom natezanju lova za Lorenca više ima psihološki faktor da ne ispadne ono "molim vas zadržite me u timu, evo brisaću alat posle treninga" nego što mu je bitan keš. Polako, strpimo se još malo i sve će se samo kas'ti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1577 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
3 hours ago, Fredi said:

To i kazem, Lorenco ..... Dukatiju moze doneti titulu

 

Ma mooože, naravno.  ;)

Da se noću ušunja u Hondu, mazne pehar, pa otrči nazad do Dukatija.  :jee:

 

ili eventualno (infinitenzimalno verovatno),

 

4 hours ago, lalajko said:

... Lorenco&Ducati kombinacija uskoro proradi ....

 +

Splet okolnosti, ala:

15 hours ago, to crank said:

Morao bi da shvati i kako je došao do sve 3 titule. Prva je pala posle Rossi-evog loma, druga posle Stonerovog, treća nakin što se Rossi samoupucao na konferenciji za štampu posle P. Island-a.

 

:vutra:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4692 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

DRS i To crank, koliko je te godine imao pobeda Rosi a 

koliko Lorenco? Imam utisak na niste pratili Moto GP :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2496 postova
  • Lokacija: Zemun

Lorenzov status će se znati nakon Mugella i Barcelone. Trenutno leti iz tima, ako na te dve trke ne uzme makar podijume. Ako uspe i ostane dobiće ugovor sa mnogo nižom platom + bonusi prema rezultatima (ugovor kakav su imali Dovi pre 2 god i Rossi nakon 2013).

 

Pitam se koliko je još kad su mu zalupili vrata u Yamahi, znao da će Ducati biti samo masan čak za zbogom, ako mu ne dozvole da učestvuje u razvoju onoliko koliko misli da treba. Čovek sa tolikim iskustvom u MotoGP ne može biti glup. Deluje mi da Ducati nije na top nivou, već da mu na ruku idu razne okolnosti i posledice promene pravila. Te Stoner, te krilca, te Gigi, te lunchbox, stalno marketinški kreiraju sliku. Suzuki je barem stepenik iza. Mislim da je Brivio izjavio da im je dosta “stava” pa su izašli iz pregovora i uzeli Mira, klinca kojeg mogu da muštraju, da mu sastave ekipu koju oni hoće i malu platu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Tekst objavljen 11. Aprila

https://www.tuttomotoriweb.com/motomondiale/carlo-pernat-ducati-offre-4-milioni-lorenzo-suzuki-affare-possibile/148821/

 

The Lorenzo deal is a question of money

It is not only the Rossi-Marquez affair that keeps track in the course of the transmission, but also the future of Jorge Lorenzo , who no longer seems obvious after the latest declarations and results in the first two races. It will still take some races to make a final decision, with the Suzuki team ready to pounce on the three-time MotoGP champion."Lorenzo is desirable for Suzuki this year, also because last year Lorenzo's idea was to continue with Ducati. With the money he took and still takes, with the goal that has the Ducati, it was a perfect wedding - explained Carlo Pernat -. But in the first year as all the drivers have problems that he could not solve, he can not make 100% with a bike that is not easy to drive. Now the speech Lorenzo has opened, but you have to wait a couple of races, at least after Jerez. Then we have to see how much Lorenzo is prepared not to take ".

In the absence of major sponsors, with Repsol and Honda who have invested the maximum to arm Marc Marquez until 2020, and after the departure of TIM to the Borgo Panigale house, Ducati will not be able to offer much to Jorge Lorenzo. "After Marquez signed for a figure of around 15 million, and after the renewals of Vinales and Valentino, there is no money from before. Ducati said the drivers' budget is less than 50% of what it was this year, so it's a question of money - added the Ligurian manager -. Lorenzo must be content with 4 million , last year Suzuki to keep Vinales was willing to hunt from 5 to 6 million ".

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

It's amazing how people who have never actually met someone have a very clear opinion of what they are like and how easy they are to work with.

 

David Emmet

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova

E moj lalajko, vidiš da je pun forum ljudi koji bi bili bolji Lorenco od Lorenca, i sve znaju kako bi i šta bi trebalo da uradi, e samo da im je njegov život...

 

Čudo kako ljudi vole (i umeju!) da žive tuđe živote, a svoj (često) nikako.

 

:D

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
13 hours ago, dvlns said:

Mislim ako Jorge izdrzi do sledeceg maja da ce moci na Viñales-ovo mesto nazad :)

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja