Jump to content

Moto Zajednica

Honda X-ADV 750

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 4352 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

To već ne znam, najbolje je da pitaš njega. :)

Meni je odgovaralo da ostane to pošto se žena često vozi sa mnom.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660
14 hours ago, Krejzi_manki said:

Jel vam ne upijaju vodu? Pričao sam da nekom ženom sto radi sedišta, negde je kod altine (ne umem tačno da objasnim), kaže mi ako mi nije nužda da ne diram ništa jer nikada ne može da bude kao fabricko.

Pre neki dan preuzeh modifikovano sedište od majstora, usput pitah i za odrzavanje materijala (kao prevrnuta koža). Njegova preporuka je ovaj sprej za impregnaciju:

 

334146.thumb.png.b9ca93f49384b7a1e0fc870d6166fe1b.png

 

Uzeh ga u Okov-u, 899 din. Nisam još isprobao da bih znao da li radi, samo prenosim preporuku... 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X Adv 750

Drugar je radio na burgmanu sediste, bilo je pocepano, uradjeno je ja mislim lepse nego fabricko, ali... ume malo vode da udje na mestima gde je konac pa se pokvasi sunjder. Ja motor vozim cele godine, leto, zima, kisa...jedino ga ne vozim po snegu i perem ga dosta cesto 😄 pa mi je problem cak i ako vode udje u sunjder pa posle treba vremena da se to osusi. Ovako prebrisem krpom i teram 😀. Ali svakako jeste lepse kada se uradi a i udobnije. Nisam pametan ocigledno 🤣

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4352 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

E i meni je Srđan preporučio taj Presto sprej za impregnaciju al ga još nisam kupio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 386 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

Neiskusno od strane obojice, Xadv se ne probava iz ista 2 razloga kao i kokain:

 

1. Skupo

2. Sigurno će ti se svideti a skupo

 

:D

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 6
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R, Integra 750
pre 53 minuta, Džim Džarmuš je napisao:

Ja ga vozio 1 dan ...odlepio sam koliko mi se svideo,ceo dan sam keezz imao😬

Mozes li ga usporediti sa svojim BMW-om? Sta ti se konkretno svidjelo? Svidja li ti se taj ADV koncept skutera ili motorizacija/mjenjac?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

Mogu,ja sam vozio  model iz '22.

 

Nakon prve vožnje mi je ovo palo napamet pa bih prvo uporedio menjač xadv 750 sa nc750 dct iz '21 (čini mi se da je ta godina),kojeg poznanik održava fanatično a vozio sam ga neku nedelju pre.

 

Na NC se baš čuje neki "klang"kad šalta(valjda lamele kad menja stepen prenosa )i to je normalno. Na x adv je to dosta tiše i uglađenije,(baš baš primetno),nema toliki cim i trz kao na tom NC.

 

U odnosu na C400gt mislim da  ima dosta lošiju zaštitu od vetra,ma da sam vozio samo grad  na x adv.(ma da postoje Hondini wind deflektori OEM koji su oko 100e i proširuju motor solidno,nisam probao efekat)

 

Farovi noću -nedovoljno testirano, jer sam samo po centru vozio,mislim da je bmw i tu bolji ali ne zato što je honda loša ..nego bmw ima baš bolesne farove.(ovde bi naknadne maglenke na Hondi mogle da izjednače odnos)

 

Smetalo mi je što honda ima samo neku malu pregradu napred za rukavice naspram dva velika odeljka na bmw ..Jako nepraktično za po gradu,da ostaviš mob,novčanik,manju flašicu itd..

 

Oba imaju dosta mesta za noge ali na c400gt možeš više da ih ispružiš napred(niže se sedi),dok   mi se kod Honde čini ,da vam kolena neće biti viša od kukova. .Na Hondi sam video da stavljaju "hajvej pegs" na kreš barove i da to uopšte ne izgleda loše..tako da ima i ona potencijal za" noge u napred", kome to treba.

 

Udobnost sedišta,nedovoljno testirano jer sam u gradu kratke relacije vozio..ali opet ponavljam .. kod GT je i ono zaista bolesno dobro,ostaje pitanje da li je na ovom prihvatljivo (a sigurno nije kao na c400 dobro u startu je to jasno).

 

 

Prostor ispod sedišta je dosta  bolji  i meni sasvim dovoljan kod Honde, jer na bmw je baš mali...tačnije može tu da stane nekih stvari ,rukavice letnja jakna,sajla za vezivanje ,podkapa,prekrivka za sedište i vlažne maramice😀..Ali teško nešto što nije savitljivo i mekano da ga prilagodiš prostoru.

 

Na hondi preko ležečeg nisam stajao,kao i preko šina i neravnina koje znam po gradu napamet,to mi se dosta svidelo u odnosu na c400gt koji ima hod amorta oko 112 mm dok honda ima 150 mm i deblje viljuške čini mi se.Ovo mi je najjači utisak( posle snage tj.ubrzanja),povlači bolesno x adv(čupa ruke što neko reče) to mi je keezz pravilo,ali ne i linearno kao cvt ,osete se prelazi između brzina.

 

Meni nije bilo rvanje sa njim.Da kazem da je nesto tezi i da je centar mase viši  u odnosu na c400gt ,sve to jeste ,ali meni je baš to leglo,oseca se kao da se vozi motor koji priliči krupnom čoveku.Silaženje ,penjanje sa/na ivičnjake i tako to ,po gradu ...pesma ,prija da ne razmišljaš da li ćeš ga "proburaziti".

 

Provlačenje isto kao sa c400, znači nisam oklevao ni sekund od standardne rutine između automobila,čak je i viši korman ide iznad retrovizora.

 

Dosta ljudi ga zagleda isto kao i bmw🙂

 

Zvuk sa standardnim topom ništa spec.

 

Znači onaj (vlasnik bmw)koji želi "leba preko pogače" u ovom slučaju to "leba"znači dooosta više snage i O.M., veće točkove,bolju amorizaciju i osećaj da voziš ozbiljniji motor ,da ne kažem pravi motor, nek kupi x adv750,on je stvarno i motor i skuter,već milion puta ponovljena rečenica ..ali zaista je tako.

 

Ako se setim nečega,dopisaću,jer ovo je samo deo ovde nema vož je po a.putu koja je sigurno žustrija ali pitanje da li je udobnija..Vožnja u dvoje..Sve to ne mogu da uporedim.

 

Edit.ovaj nije imao pegove za stajanje i vožnju sa nogama ispod dupeta ,pa nisam  mogao da testiram to u smisli klasične pozicije vozača na motoru ,pri  obaranju  u krivini npr.a svakako bi tu nedostajao rezervoar na koji bi se naslonio u naslanjanju u stranu i napred.

 

 

Promenio član Džim Džarmuš
  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R, Integra 750

Kako si napisao ono gore, ocekovao sam da ces reci da je svemirski brod za BMW-a, kad ono kako sam i mislio - i nije bas nesto puno bolja.
Mada ne znam zasto se uopste raspitujem kad znam da taj X-Adv ispod mene ko djecji tricikl izgleda pa definitivno ispada iz uzeg izbora :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

Obrtni momenat i dosta jači motor daje taj kez, samo tako !Čini se da sediš više i ceo osećaj je nekako moćniji .Samo ovo je razlog zbog kog bih ga odmah uzeo ..teško ke opisati.U ostalom dovoljan razlog ,ipak ..pričamo o motoru.Nema tu ništa racionalno.

 

Za racionalno je dosta i najobičniji skuter od 125 cc

Promenio član Džim Džarmuš
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 383 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 890 Duke R

Ja sam imao drugacije iskustvo. Vozim KTM 890 Duke R, koga zovu skalpel...ne bez razloga. Vozi se kao bicikl, lagan i upravljiv. Dolazi lik da ga pogleda i dolazi na svom X ADV. Dok je radio test voznju, ja uzmem da isprobam X ADV, au sto mi je nezgodno bilo, tezak, centar gravitacije visoko...opet, poredim babe i zabe. Da motor/skuter izgleda mocbo, izgleda. Uz malo privikavanja, terao bih ga bez bez da se nesto zalim. I iskreno bih ga garan terao i na duze u odnosu na ktm. 

Promenio član VladoGrcic
Typo
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750
Pre 4 sati, VladoGrcic je napisao:

tezak, cenat gravitacije visoko...opet, poredim babe i zabe. 

Da ,to sam i ja rekao, da ima viši centar težišta,  ali ja sam oko 1.90 i 90kg ,meni je legao.

Promenio član Džim Džarmuš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Forza 750

Ako smem da se umešam u ovo dopisivanje ... Nije X ADV ali je isti motor i menjač. 

U vožnji, stepenica iznad BMW. 

U svetlima, 2 stepenice ispod BMW 🤣🤣🤣

Ostalo, manje više u 10%

Ovo je bilo ugrubo. Pisao sam već o ovome

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750
pre 57 minuta, VladoGrcic je napisao:

I ja sam, 190 cm,92kg.

Druga impresija je da mu snage u nizim obrtajima ne fali uopste. 

Koliko možeš Ruskih zgibova?

 

Šalim se naravno ,ne zameri 🙂

 

Previše je to individualna, taktillna stvar na  motor mislim.Plus emocije i strast  koje te vode,često budu jači od racija.

 

Ali da vuče,vuče.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 804 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV
Pre 13 sati, Džim Džarmuš je napisao:

Mogu,ja sam vozio  model iz '22.

 

Nakon prve vožnje mi je ovo palo napamet pa bih prvo uporedio menjač xadv 750 sa nc750 dct iz '21 (čini mi se da je ta godina),kojeg poznanik održava fanatično a vozio sam ga neku nedelju pre.

 

Na NC se baš čuje neki "klang"kad šalta(valjda lamele kad menja stepen prenosa )i to je normalno. Na x adv je to dosta tiše i uglađenije,(baš baš primetno),nema toliki cim i trz kao na tom NC.

 

U odnosu na C400gt mislim da  ima dosta lošiju zaštitu od vetra,ma da sam vozio samo grad  na x adv.

 

Farovi noću -nedovoljno testirano, jer sam samo po centru vozio,mislim da je bmw i tu bolji ali ne zato što je honda loša ..nego bmw ima baš bolesne farove.

 

Smetalo mi je što honda ima samo neku malu pregradu napred za rukavice naspram dva velika odeljka na bmw ..Jako nepraktično za po gradu,da ostaviš mob,novčanik,manju flašicu itd..

 

Oba imaju dosta mesta za noge ali na c400gt možeš više da ih ispružiš napred(niže se sedi),dok   mi se kod Honde čini ,da vam kolena neće biti viša od kukova. .Na Hondi sam video da stavljaju "hajvej pegs" na kreš barove i da to uopšte ne izgleda loše..tako da ima i ona potencijal za" noge u napred", kome to treba.

 

Udobnost sedišta,nedovoljno testirano jer sam u gradu kratke relacije vozio..ali opet ponavljam .. kod GT je i ono zaista bolesno dobro,ostaje pitanje da li je na ovom prihvatljivo (a sigurno nije kao na c400 dobro u startu je to jasno).

 

 

Prostor ispod sedišta je dosta  bolji  i meni sasvim dovoljan kod Honde, jer na bmw je baš mali...tačnije može tu da stane nekih stvari ,rukavice letnja jakna,sajla za vezivanje ,podkapa,prekrivka za sedište i vlažne maramice😀..Ali teško nešto što nije savitljivo i mekano da ga prilagodiš prostoru.

 

Na hondi preko ležečeg nisam stajao,kao i preko šina i neravnina koje znam po gradu napamet,to mi se dosta svidelo u odnosu na c400gt koji ima hod amorta oko 112 mm dok honda ima 150 mm i deblje viljuške čini mi se.Ovo mi je najjači utisak( posle snage tj.ubrzanja),povlači bolesno x adv(čupa ruke što neko reče) to mi je keezz pravilo,ali ne i linearno kao cvt ,osete se prelazi između brzina.

 

Meni nije bilo rvanje sa njim.Da kazem da je nesto tezi i da je centar mase viši  u odnosu na c400gt ,sve to jeste ,ali meni je baš to leglo,oseca se kao da se vozi motor koji priliči krupnom čoveku.Silaženje ,penjanje sa/na ivičnjake i tako to ,po gradu ...pesma ,prija da ne razmišljaš da li ćeš ga "proburaziti".

 

Provlačenje isto kao sa c400, znači nisam oklevao ni sekund od standardne rutine između automobila,čak je i viši korman ide iznad retrovizora.

 

Dosta ljudi ga zagleda isto kao i bmw🙂

 

Zvuk sa standardnim topom ništa spec.

 

Znači onaj (vlasnik bmw)koji želi "leba preko pogače" u ovom slučaju to "leba"znači dooosta više snage i O.M., veće točkove,bolju amorizaciju i osećaj da voziš ozbiljniji motor ,da ne kažem pravi motor, nek kupi x adv750,on je stvarno i motor i skuter,već milion puta ponovljena rečenica ..ali zaista je tako.

 

Ako se setim nečega,dopisaću,jer ovo je samo deo ovde nema vož je po a.putu koja je sigurno žustrija ali pitanje da li je udobnija..Vožnja u dvoje..Sve to ne mogu da uporedim.

 

Edit.ovaj nije imao pegove za stajanje i vožnju sa nogama ispod dupeta ,pa nisam  mogao da testiram to u smisli klasične pozicije vozača na motoru ,pri  obaranju  u krivini npr.a svakako bi tu nedostajao rezervoar na koji bi se naslonio u naslanjanju u stranu i napred.

 

 

Sve što je rečeno za XADV kao da sam ja pisao :)

 

Ja bih opet dodao u poređenju sa ADV 350 da mi jako nedostaje "tovarni" prostor i keyless kofer. Svetla su mnogo bolja na ADV350 u odnosu na ovaj prvi model X-a.

Sa X-om takođe maltene ne usporavam preko ležećih, duplo bolje upija neravnine i koči. ide mnoooogo lepše... Nigde ga nisam "nasadio" na ivičnjak, što je sa ADV350 bila redovna pojava, nijednom nisam nabio prednje amortizere do kraja da lupe što se na manjem redovno dešavalo. Sa ovim po kiši budem dosta prljav - zaštita jako slaba.

Motor koji je osim izgleda pravi motor a zadržao je 90% praktičnosti velikog skutera. Mnogo više daje od skutera i sve to se i plaća kroz skoro duplo višu cenu svega (nabavna cena, održavanje, registracija, gume...), ali lično bih rekao da i pruža duplo više. 

Za vikend možda napokon napravim turu od 700+ km pa ću preneti utiske... Za sada mogu da kažem da autoput ne oseća ali je dosta vetrovito po telu, čak i sa ovim većim vizirom, mnogo gore nego na ADV350.

Po gradu saputnika od 60kg i kuče od 7-8kg, najveći lanac ispod sedišta i pun kofer ne oseća... Za manevrisanje u mestu mi nije lagan uopšte, guranje na uzbrdici je zahtevno jako - ADV350 sam kao bicikl gurao. Imam 188cm i cca100kg.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 383 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 890 Duke R
9 hours ago, Džim Džarmuš said:

Koliko možeš Ruskih zgibova?

 

Šalim se naravno ,ne zameri 🙂

 

Previše je to individualna, taktillna stvar na  motor mislim.Plus emocije i strast  koje te vode,često budu jači od racija.

 

Ali da vuče,vuče.

Slabo. Odabrao sam da se bavim biciklizmom 😂 jak na ravnom ali brda me ubise. 

 

Slazem se, zato sam vise puta naglasio da je referenca koju sam uzimao u tom momentu testiranja totalno drugacija od 99% ljudi ovde.

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4352 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750
Pre 19 sati, wragg je napisao:

ispod mene ko djecji tricikl izgleda

Probaj prvo, pa komentariši (ako ga nisi još probao).

Ja sam 196/115, ispod mene nije kao tricikl. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750
Pre 20 sati, wragg je napisao:

Kako si napisao ono gore, ocekovao sam da ces reci da je svemirski brod za BMW-a, kad ono kako sam i mislio - i nije bas nesto puno bolja.
Mada ne znam zasto se uopste raspitujem kad znam da taj X-Adv ispod mene ko djecji tricikl izgleda pa definitivno ispada iz uzeg izbora :)

Jeste bolja duplo za jači motor.(ali ova dva modela ne mogu da se upoređuju , nisu ista kategorija motora)

Bolja je amortizacija dosta baš.

U  ovome, što je najvažnije , jeste "svemirski brod".

 

Nećeš izgledati kao na triciklu siguran sam , on je izgleda veći od bmw  650 GT koji ti se sviđa,a mislim da ima i veće točkove:

 

Dimensions, Aerodynamics and weight
Frame type
Steel diamond
Steel tube construction with aluminum die cast unit
 
Wheelbase
1,590 mm (62.6 inches)
1,590 mm (62.6 inches)
 
Length
2,245 mm (88.4 inches)
2,217 mm (87.3 inches)
 
Width
910 mm (35.8 inches)
917 mm (36.1 inches)
 
Height
1,510 mm (59.4 inches)
1,412 mm (55.6 inches)
 
Seat Height
820 mm (32.3 inches) If adjustable, lowest setting.
795 mm (31.3 inches) If adjustable, lowest setting.
 
Ground Clearance
162 mm (6.4 inches)
 
 
Trail size
104 mm (4.1 inches)
91 mm (3.6 inches)
Promenio član Džim Džarmuš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R, Integra 750
pre 47 minuta, Alexa90 je napisao:

Probaj prvo, pa komentariši (ako ga nisi još probao).

Ja sam 196/115, ispod mene nije kao tricikl. :)

Ne znam na osnovu cega si zakljucio da sam jedan od onih sto pricaju na pamet. Probao, vozio.
Evo za bonus i jedna na C650GT. :)


 

PHOTO-2023-09-03-14-23-23.jpg

IMG_0423.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

@wragg

Iako su ova dva motora skoro istih dimenzija , bolje ti stoji bmw na slici ,to je zbog oblika "naduvanih" plastika na bmw , zbog kojih deluje veće , zaobljenije.Drugo je ugao slikanja i ova prepreka ispred Honde koja zaklanja motor, treće bmw je slikan sa manje razdaljine.

 

Ja sam taj efekat skoro dva ista motora od kojih c650 gt deluje mnogo veće opisao u temi za c400gt.

 

PS BMW ima šire sedište za suvozača što isto dodaje puno na utisku da je masivniji.

 

A i ruku na srce dimenzije se iskazuju u najvišoj ,najširoj,najdužoj takčki , neki se posle sužavaju a neki ne , tu je BMW dobio na masivnosti i veličini vizuelno  (ali adv ti nije baš kao trotinet kako si rekao).

 

Promenio član Džim Džarmuš
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Beverly300hp,Honda x-adv 750

I samo da dodam, ja bih pre izabrao x adv 750 u odnosu na c650 gt (i ako mi ,isto kao tebi bolje stoji  bmw )zbog :

 

Povozniji je ,jači je subjektivno,bolje se vozi i preko prepreka(vešanje,amortizacija).

Polivalentniji je u odnosu na različite tipove terena.

Novija tehnologija.

DCT

Postprodaja.

Zato što me baš briga za to "malo" ,što je motor veći vizuelno u očima posmatrača.  

Promenio član Džim Džarmuš
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R, Integra 750

Postujem, ali meni osobno ta x-adv nikako nije legla. Najprije jer nema mjesta ispod sica a onda i zbog lose zastite od vjetra i kise - dvije osnovne stvari zbog kojih se kupuje skuter. Ovako dobijes adv-skuter koji nije ni jedno od to dvoje. I meni je bila zanimljiva kad sam ju probao, ali ne dovoljno da kazem da ju moram imati. Ako vec DCT onda radije Forza ili Integra, a ako vec ADV sa DCT onda radije Africa Twin. DCT je ok, ali mislim da je variomat ipak pogodniji i ugodniji za voznju za skutere. Nesto nisam odusevljen cinjenicom da taj DCT hoce presaltati u visu u sred krivine. Nije mi se desilo, ali mislim da je @N.F.S. negdje pisao da ga je to zasmetalo na Integri.
Osim toga, skuter mora biti i ultra udoban, a na ovim Hondama mi sicevi izgledaju sve osim udobno.
Da me netko ne shvati pogresno, ja vjerujem da su to vrhunski motori/skuteri, ali eto preko tih nekih nedostataka ne mogu bas preci trenutno. Imam motor tako da mi ne treba kompromis izmedju motora i skutera, nego bas pravi maxi skuter.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja