Jump to content

Moto Zajednica

10.Moto GP Red Bull Ring – Spielberg Austria

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 666 postova

Kad smo kod Ianonea,ne znam da li sam samo ja stekao utisak da je ovu trku (bez obzira koliko ona bila ''jednostavna'' i naklonjena za Ducati) odvzao nesto zrelije u odnosu na vecinu ove sezone...(ne kazem da je sazreo,verovatno je samo puka slucajnost) :)

Да је којим случајем Дови био испред њега у последњем кругу, било би џа или бу. То што му се сада поклопило, не значи да се опаметио. Нити да је бољи возач него што је био.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

 

Kad smo kod Ianonea,ne znam da li sam samo ja stekao utisak da je ovu trku (bez obzira koliko ona bila ''jednostavna'' i naklonjena za Ducati) odvzao nesto zrelije u odnosu na vecinu ove sezone...(ne kazem da je sazreo,verovatno je samo puka slucajnost) :)

Да је којим случајем Дови био испред њега у последњем кругу, било би џа или бу. То што му се сада поклопило, не значи да се опаметио. Нити да је бољи возач него што је био.

 

Na pretpostavci ovakvog scenarija sam i tipovao u kladionici odnosno nisam ni jedan Ducati stavio na prva tri mesta ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

 

Kad smo kod Ianonea,ne znam da li sam samo ja stekao utisak da je ovu trku (bez obzira koliko ona bila ''jednostavna'' i naklonjena za Ducati) odvzao nesto zrelije u odnosu na vecinu ove sezone...(ne kazem da je sazreo,verovatno je samo puka slucajnost) :)

Да је којим случајем Дови био испред њега у последњем кругу, било би џа или бу. То што му се сада поклопило, не значи да се опаметио. Нити да је бољи возач него што је био.

Amin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Motom, sta biva sad, jel Dukati gubi dva agregata ili su izjednaceni sa Hondom i Yamahom jos na pocetku sezone?

 

Od ove godine Ducati nema nikakve povlastice, znači egal je sa japancima.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Doviciozo ovo malo brzine sto ima je iskljucivo zato sto mu je Ianone daje..kad nema njega ili eventualno Rosija da juri nema ga nigdje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Dobro, to je generalno karakteristika vozača. Malo ko ume da drži maksimalan "pejs" bez da ne juri nekog.

Nekako je jaca motivcija kad juris nekog, nego kad si prvi, i ispred tebe sve cisto , mada Lorenzo je tu prilicno jak, izbije na celo i samo cepa, i nemogu da ga stignu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Evo ga sad Manijak prvi, i posvetio pobedu Kejsiju Stoneru, jesam Rosista, ali ne mogu da Manijaku ne skinem kapu na taktickoj i zreloj voznji u ovoj trci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

 

Dobro, to je generalno karakteristika vozača. Malo ko ume da drži maksimalan "pejs" bez da ne juri nekog.

Nekako je jaca motivcija kad juris nekog, nego kad si prvi, i ispred tebe sve cisto , mada Lorenzo je tu prilicno jak, izbije na celo i samo cepa, i nemogu da ga stignu

 

 

Nisam siguran da je baš do motivacije. Više je to što pred očima imaš "how to".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Evo ga sad Manijak prvi, i posvetio pobedu Kejsiju Stoneru, jesam Rosista, ali ne mogu da Manijaku ne skinem kapu na taktickoj i zreloj voznji u ovoj trci.

Složiću se sa ovim, kad vidim par narednih trka. Imao je i u Moto 2 brilijantnih izdanja i onda krene tarapana. Ma neka uzme sve trke do kraja, sa srećom mu bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

 

Evo ga sad Manijak prvi, i posvetio pobedu Kejsiju Stoneru, jesam Rosista, ali ne mogu da Manijaku ne skinem kapu na taktickoj i zreloj voznji u ovoj trci.

Složiću se sa ovim, kad vidim par narednih trka. Imao je i u Moto 2 brilijantnih izdanja i onda krene tarapana. Ma neka uzme sve trke do kraja, sa srećom mu bilo.

 

Dobro je,poceo sam da mislim da sam samo ja stekao takav utisak kada sam prokomentarisao pre neki dan...pri tome,nisam mislio samo na dan trke nego na ceo vikend (ogradio sam se da je mozda samo bljesak i slucajnost,ali sam definitivno stekao takav utisak)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja