Jump to content

Moto Zajednica

MARUSHIN kacige

Recommended Posts

  • Drug član, 2309 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

bas mi je krivo sto ti ne odgovara kaciga. posto si imao ocekivanja.

Svaka duva sa donje strane.. E sada sto se tice tvog problema jedino gde moze da ulazi vazduh je kod ulaza kaiseva za kacenje pa da vazduh struji do usiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

bas mi je krivo sto ti ne odgovara kaciga. posto si imao ocekivanja.

Svaka duva sa donje strane.. E sada sto se tice tvog problema jedino gde moze da ulazi vazduh je kod ulaza kaiseva za kacenje pa da vazduh struji do usiju.

 

:'( izgleda da je tako,ali tu nema leka.  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Da li uopste postoji i gde moze da se kupi dodatak ispod brade za Marushin 888, posto mi se cini da se uz 999 dobija fabricki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Juče sam se nenadano ponovio,pazario sam Marushin M400 silver kacigu,sa flip-up sistemom za neverovatnu cenu od 8 850din ;D

Pošto momci iz Golsvortijeve ulice (BG) prestaju sa uvozom kaciga,sve preostale modele prodaju u pola cene.Model koji sam ja kupio je koštao 18 444din.

Ostalo je još tri komada od ovog modela,ali samo "L" veličina i siva boja.Meni to odgovara,jer imam obim glave 60.5cm i šišam se na ćelavo ;)

Izuzetno lepo napravljena,odlična postava koja se skida,lep dizajn(bar meni),anti-fog,anti-scratch vizir,kopča je dobro rešena.

Topla preporuka :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Mislim da sa sajta nećete puno saznati,jer su predstavljeni svi modeli,a njima je ostalo samo par komada u radnji.Treba otići,videti,probati i ako odgovara kupiti ;) Ja tako uradio,i uspešno se ponovio :)

Pošto sam se ja odmah zalepio za ovaj flip-up model,nisam zapamtio koji su ostali modeli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Danas sam svratio...ostalo je jos jako malo robe po smesnim cenama...malo je falilo da kupim jos jednu kacigu iako mi netreba.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Simpatican dizajn, ali treba pogledati video ??? ??? ??? ???

Ja definitivno necu kupiti ovo >:( >:(

Ala je napljuva ovaj a ja se bas nalozio na nju... Jel moguce da je tako lose izrade ako je (AKO JE) Japanska i jel sme onako da se ugiba, verujem da zubima ne bi bilo prijatno ako bi me neko isekao pa ga preletim i sletim na bradu a ona se ugibne onoliko? Koja joj je cena uopste kod nas, mat-crne ili ove sa sarama?

Pozdrav 80

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

Juče sam se nenadano ponovio,pazario sam Marushin M400 silver kacigu,sa flip-up sistemom za neverovatnu cenu od 8 850din ;D

Pošto momci iz Golsvortijeve ulice (BG) prestaju sa uvozom kaciga,sve preostale modele prodaju u pola cene.Model koji sam ja kupio je koštao 18 444din.

Ostalo je još tri komada od ovog modela,ali samo "L" veličina i siva boja.Meni to odgovara,jer imam obim glave 60.5cm i šišam se na ćelavo ;)

Izuzetno lepo napravljena,odlična postava koja se skida,lep dizajn(bar meni),anti-fog,anti-scratch vizir,kopča je dobro rešena.

Topla preporuka :)

 

 

Imam ja istu samo crnu i mogu ti reći da je solidna kaciga. Dobro si pazario.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

neznam kakve veze ima koliko se uvija  ??? pa na tom delu i treba da bude flexibilna da upije deo udarca a da ne pukne , i ne testira se kaciga tako koliko ja znam , poenta je da sachuva lice od ogrebotina a lobanju od pucanja ... a ja u tvrdu kacigu glavu ne bi stavio jer bi prvim padom dobio potres mozga ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800FI

E drugari, ja danas bio u Expo autu, ostalo im jos par komada. Pazario sam 888 RS, izgleda mnogo dobro a i kvalitetno :)

Sad, posto sam ja magarac, uspeo sam da slomim jedan deo vizira, posto sam 100 puta stavljao i skidao vizir. Slomio sam konkretno zabicu jednu. E sad, posto oni prestaju da prodaju moto opremu, jel ima neko ideju gde mogu da kupim vizir za marushin kacige?

 

Ah, da. Zaboravih da kazem da im je popust 50%  :o

 

888 RS sam platio 10300 umesto 20600 kolika im je bila cena :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Viziri su univerzalni za Marushin kacige,,....ja sam kada sam bio tamo kupio rezervni vizir za smesnih 900,00 din na popustu....jesi li ih pitao imaju li jos ako ne naruci preko e-baya ili preko Sekule iz Luisa.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

aaa bedak, vec nedeljama se nakanjujem da odem da uzmem jedan zuti ili crveni vizir....jel nema neki konkretno koji si trazio?ili ne maju upste vise vizira?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

neznam kakve veze ima koliko se uvija  ??? pa na tom delu i treba da bude flexibilna da upije deo udarca a da ne pukne , i ne testira se kaciga tako koliko ja znam , poenta je da sachuva lice od ogrebotina a lobanju od pucanja ... a ja u tvrdu kacigu glavu ne bi stavio jer bi prvim padom dobio potres mozga ;)

Upravo zato sam postavio ? na kraju recenice, ne znam da li je to opasno jer pri nekoj prosecnoj brzini kad bi mojih blizu 100kg tresnulo licem ne znam koliko bi se ugibnula, zato pitam jel to sme onako meko da bude, i jel znate ima li ih jos tamo, koja im je cena ako ste videli, ajde brzo ljudi rasprodace se sve, ako vec nisu?

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja