Jump to content

Moto Zajednica

MARUSHIN kacige

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ja hteo danas da uzmem flip a ono nema veličine.Drugar koji radi sa njima kaže da nova tura tek u januaru.Ako se neko zeznuo sa flipom u veličini pa hoće da je ustupi,tu san, treba mi l, ali sa  sunčanim naočarima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

Da li je neko probao kako radi antifog po hladnom vremenu i kisi,ja kod nolana imam kondezaciju i pored antifoga,ali kod extremnih uslova(noc,Mokra Gora,kisa)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

Da nije neko mozda prosao u Export autu pored MARUSHIN 888 SHIVAN BIJELE SA ZLATNIM SARAMA, kao sto ima @CHARUGA, samo bijele i kolika je cijena.... ima u louisu, kosta sada 100e nego ne znam jeli je ima u louis-ovim radnjama....!?  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

Extra brate, ja jos gledam da nije neka greska na stranici... jer je na sve ostale modele cuveno ˝resposten˝ ispisano, pa reko da ne cimam covjeka bzv., ali ipak cu ga zovnuti  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

http://www.jfmotorsport.de/marushinjp/helmets/Marushin-777NX-Mono_silver-L.jpg

 

 

Ha ha nisam ni znao da imam jednu od najsigurnijih kaciga na svetu. HAHAH    to cale uzeo na pocetku prosle godine novu novcijatu sa dva vizira za 60 70 eura.  Ja mislio taj marushin neko sranje ali me je kopkalo sto je sranje ako mog matorog a sada samo mene sluzi vec dve godine. Nikakva buka...mislim nista primetno, dihtuje vizir, izuzetno udobna, lep dizajn pogotovo sa tamnim vizirom.  Malo se poderala koza na donjem delu ali za dve godine to je nista. Pukla mi je jedna ona plastika na gornjem delu za ventilaciju jer mi je kaciga pala sa stola direktno na to. Uzeo lepak i zalepio i sad je sve ok.

 

Mislim da su kacige za svaku pohvalu  (iskustvo od dve godine nosenja i procitanih gomilu testova u zadnjih dva dana =)  )

 

pmqHk_marushin777nxmonosilver.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

danas pre par sati, oko 7 sam se dovezao kuci po ovom vremenu kakvo je bilo(jaka kisa i prlicno niska temperatura) sve pohvale za antifog, sva ventilacija zatvorena, polu zapusen nos pa disem na usta i nijednom nije zamaglio......inace u pitanju je 888

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

danas pre par sati, oko 7 sam se dovezao kuci po ovom vremenu kakvo je bilo(jaka kisa i prlicno niska temperatura) sve pohvale za antifog, sva ventilacija zatvorena, polu zapusen nos pa disem na usta i nijednom nije zamaglio......inace u pitanju je 888

 

isto vreme, ista kaciga, isti problem sa sinusima :) stvarno sam prezadovoljan... jedina zmaerka je sto je moja crna mat pa se vec vide silne ogrebotine na njoj makoliko je pazio :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Zvao sam Exportauto i rekli su mi da oni rasprodaju preostale količine Marushin kaciga, i da ih više neće prodavati. Da li neko zna ko još zastupa ovu marku kaciga?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Zvao sam Exportauto i rekli su mi da oni rasprodaju preostale količine Marushin kaciga, i da ih više neće prodavati. Da li neko zna ko još zastupa ovu marku kaciga?

 

Mislim da ih više niko ne zastupa.

Bio sam pre jedno 2 - 3 nedelje i moglo je da se probere. Verujem da može još uvek.

Cene su OK, čini mi se da 999 jednobojna košta oko 12 - 13.000 RSD. Izuzetno lagana kaciga.

Meni kalup ne odgovara, ali ne vidim razlog zašto bi to bio slučaj i sa tobom. Predlažem ti da  ih nazoveš ponovo da ih propitaš za ono što bi hteo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

valjalo bi otici i kupiti jos koji vizir za rezervu, pre svega dok su na popustu a i dok jos ima........jel imao neku iskustva sa njihovim zutim vizirima? da li rade posao i danju i nocu kao sti bi zuti trebali? moze li mi neko reci?    poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

a meni su rekli da od februara stize nova roba i da je zato popust >:O kad ono rasprodaja da se otarase.... lazovi buuuu!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja