Jump to content

Moto Zajednica

MARUSHIN kacige

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 109 postova

Video sam na internetu,kacige marke MARUSHIN,veoma mi se dopada dizajn njihovih kaciga!!! Zanima me vase misljenje o tim kacigama i ako neko zna gde mogu da se nabave!!??!  ???  ???    ???    ???  ::)  ::)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

koliko vidim u tvom predstavljanju,vozis R1,vjeruj da to nije kaciga za tvoj motor,to je niskobudjetna kaciga,koja ima samo dobar dizajn,cijenu i nista vise.Bar po mom ukusu...

Za tu cijenu mozes kupiti kvalitetniju kacigu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

koliko vidim u tvom predstavljanju,vozis R1,vjeruj da to nije kaciga za tvoj motor,to je niskobudjetna kaciga,koja ima samo dobar dizajn,cijenu i nista vise.Bar po mom ukusu...

Za tu cijenu mozes kupiti kvalitetniju kacigu

Ja imam Marusin carbon fiber kacigu zasto mislis da je to nisko budzetna kaciga.Mogu ti reci da je perfektna
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Neki dan iz busa sasvim slučajno vidim auto izljepljen sa Marushin i Spidi naljepnicama. Podaci sa automobila:

+ 381 11 30 88 866 - Export auto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Proveren podatak da je neko uzeo zastupnistvo...bice ih ove godine...samo sse bojim da nebudu cene..."na nas nacin"....i nadam se da ce biti originali a ne narucene kopije iz Kine...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

gde se nalazi Export Auto?  imas li neki telefon adresu?

 

Export auto ce ih dobiti do kraja naredne nedelje, bio sam danas, a cene jos ne znaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Bio u EXPORT-AUTU, prodavnica se nalazi u Golsvortijevoj 31. Za sada imaju ceo program SPIDI opreme, veoma veliki izbor preporucujem za pogledati. Koliko sam ih razumeo da ce MARISHIN kacige imati cenu kao u Shvabiji, tj da ce top model full carbon kacige biti oko 300 eurea, sto kapiram da jo ok cena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Juce me je pozvao vlasnik gore navedene radnje i rekao mi je da ima problem sa carinom ali da bi sredinom sledece nedelje trebalo da ima sve modele na lageru kao i skoro sve  velicine. ja sam se raspitivao za 888NX i 777NX  cene ce biti za 888 oko 200 eura a za 777 oko 170 eura isto mi je rekao da ce imati neki carbonski model za 300 eura

 

a modele mozete pogledati na

http://www.marushin-helmets.jp/

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Stgle su kacige, ima veoma veliki izbor. Po mom skromnom misljenju jedna od najinteresantnijih varijanti je full carbon kaciga od cca 1000gr (ne oseca se na glavi) po veoma pristojnoj ceni od 26.000 din. Sve cene kaciga su im ko u motoradovom katalogu tako da nije ona klasicna varijanta da placamo 50% jace nego preko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Motocikl: Naked

Juce su stigle Marushin kacige i Spidi oprema u Novi Sad.Ako nekog zanima saljem mob. od vlasnika radnje na PP da ne bi bilo EPP  :D

 

A gde se nalazi ta radnja u Novom Sad-u? Adresa i telefon bi dobro došli.Znam da je tema stara godinu dana ali nadam se radnja

još postoji  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Motocikl: Naked

Posle isprobavanja raznih kacigi,googlanja po netu i isprobavanja marushin 777 ,odluka je pala na ovu firmu. moram da priznam i 30% popusta na kacige ovog prizvođača je prilično doprinelo  ;D

 

2vrvbb5.jpg

 

 

  Što se Marushin firme tiče,mnogo je popularnija u engleskoj i nekim drugim evropskim zemljama nego kod nas. Iako ova japanska fabrika pravi kacige još od 1958 g.

 

Pošto nisam našao 777 u crnoj ili mat crnoj odlučio se za par hiljada skuplju 999nx. Nešto od specifikacija:

 

* školjka od fiberglasa / FCH technology

* Anti fog i anti scratch vizir

* unutrašnjost je vadljiva ,može da se pere( i napomenuo bi izuzeto udobna)

* težina 1300g

* zakopčavanje double-d ring

 

 

2dt0zs6.jpg         

 

2ef55yt.jpg

 

Posle mesec dana vožnje snjom,mogu reći da sam prezadovoljan kupovinom. Izuzetno udobna kaciga,ventilacija odlično urađena,buka u vožnji minimalna( upoređujući sa drugom mojom  kacigom Probiker,koja žvižduće već na 60 km/h marushin je bešumna  ;D) prilično lagana sa svojih 1,3 kg

 

Crni vizir isproban uveče,bulevarima i dobro osvetljenim ulicama vidljivost je dobra,može da se vozi.Mnogo bolja vidljivost nego sa AGV crnim vizirom. Ipak nije baš za slabo osvetljeni put van naselja.

 

Čvrstina nije isprobana,nadam se da nikad neće ::)  ali po sharp testu je prilično dobro oćenjena 

 

http://sharp.direct.gov.uk/search/results/?sort=manufacturer&dir=asc&manufacturer=0&type=0&rating=0&size=0&price=0

 

 

2m7x4x5.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja