Jump to content

Moto Zajednica

17. Moto GP Sepang, Malezija

Recommended Posts

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

U potpunosti se slažem definitivno ga je kar..o celo vreme. Pogledaj samo zaostatke po sektorima od kako ga je JL obišao. A i kad je sve tako kako kažeš zašto Horhe nije stigao Pedrosu definitivno da su Honde imale bolji ritam definitivno je JL na relativno lak način obišao MM. Definitivno je MM na nož ulazio u Rossija u svakom obilaženju. Definitivno ga  je i Rossi obišao u toj krivini i otišao preširoko može se ladno reći da je isforsirao i morao da koči mali ga je definitivno udario kacigom u koleno na šta je ovaj reagovao. Postavi se u situaciju da tebe neko u krivini klepi opo nozi šta bi uradio pa logično da bi refleksno odradio kolenom. Kad sve ovako pogledaš čemu kazna?

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ne mislim da ga je pustio. Rosi je vozio 110% odsto, ništa manje ni Markez. Jako je podcenjivački reći da se Markez poigravao sa njim.

 

A ako i jeste (mada mislim da nije), pa onda Valentino Rosi ni ne zaslužuje titulu. Jebeš poigravanje sa šampionom.

 

Malo me nervira trend povlađivanja Rosiju. Jeste da je na zalasku karijere, jeste da bi bilo super da uzme desetu titulu ali po meni mora debelo da je zasluži, kao i svako, uostalom. Mnogo je srećnih okolnosti zbog kojih je Rosi trenutno prvi na tabeli.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Opet, ne odlucuje tvoj dojam ko zasluzuje ili ne tu titulu. Poeni to odredjuju.  

Vale je vozio svoju trku, da li 110 odsto ili 95 odsto, to isto mi ne znamo. Ne bi bilo prvi put da stigne nekog u zavrsnoj fazi nakon sto je kaskao.

Dalje, ako mislis da MM nije pustio Lorenca i onda se upustio u ono maltretiranje, onda nismo gledali istu trku. Pritom, matis znas? Rosiju je dovoljno da zavrsi iza Lorenca da uzme vazu na kraju.

Konacno, zasto prica o povladjivanju Rosiju?

Ako autsajder u prvenstvu da sve od sebe da sa staze skine glavnog kandidata za titulu, zasto se prica o povladjivanju kada taj kandidat za titulu smakne autsajdera pa popije poslednje mesto na gridu u odlucujucoj trci, dakle, prakticno popije oduzimanje sanse da se za istu bori.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Tako je. Jbg druze Robine ne moze Markez da se poigrava ni sa kim jednostavno Rosi je imao sta da izgubi a Markez nije. Mislim da bi za krug ili dva Markez onim tempom uvukao jos jednog-dva vozaca u borbu sa Rosijem.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2496 postova
  • Lokacija: Zemun

Opet, ne odlucuje tvoj dojam ko zasluzuje ili ne tu titulu. Poeni to odredjuju.  

 

Ako autsajder u prvenstvu da sve od sebe da sa staze skine glavnog kandidata za titulu

 

 

a kako to sad ovde ti odlucujes ko je glavni kandidat za titulu?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Vrlo prosto odlučuje. Ima xx poena više od drugoplasiranog kandidata za titulu. Obojica su jedini koji mogu da je osvoje, s tim što Rosi ima koji poen više, te ga to dovodi na prvo mesto. Ili, jednog od glavnih i jedinih kandidata za ovogodišnju titulu. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Pa jednostavno je Rossi je prvi u generalnom plasmanu pre trke. Lorenzo drugi i da obe trke ppobedi a Rossi bude drugi ovaj uzima titulu čista matematika. Markez nema šansu da ih stigne i to ti je to. Pa nije Pedrosa glavni kandidat. Čemu ovakvi komentari stvarno ne razumem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2496 postova
  • Lokacija: Zemun

pa valjda je to rivalstvo najvece jer prvo moras pobediti timskog kolegu da bi bio bolji od ostalih - ako im tim daje podjednake uslove za borbu naravno.

 

 

Pa jednostavno je Rossi je prvi u generalnom plasmanu pre trke. Lorenzo drugi i da obe trke ppobedi a Rossi bude drugi ovaj uzima titulu čista matematika. Markez nema šansu da ih stigne i to ti je to. Pa nije Pedrosa glavni kandidat. Čemu ovakvi komentari stvarno ne razumem

 

 

ali ako si pratio videces da rossi ima problema da bude i treci u zadnjih nekoliko trka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

 

Opet, ne odlucuje tvoj dojam ko zasluzuje ili ne tu titulu. Poeni to odredjuju.  

 

Ako autsajder u prvenstvu da sve od sebe da sa staze skine glavnog kandidata za titulu

 

 

 

a kako to sad ovde ti odlucujes ko je glavni kandidat za titulu?

Jesi li ti ozbiljan?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Rosi jeste išao da ga blokira, ali mali šupak se zabo u njega, kao da je hteo da ga obori, zato je Deda i podigao nogu više da se odbrani, nego da ga obori...Voleo bih da pada kiša, da onaj veći šupak od MM vozi kao veverica ili da ga neko od Italijana odvali. Nešto se kao raduje, a razmišlja koliko će da kazne Rosija i ode magarac sa postolja, jer je bio žedan?? Utisak u boxu, Markezov ćale koji vrišti kao Damjanov Zelenko :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

 

Kako može kolenom da pritisne ručicu kočnice, zar oni nemaju štitnike ručki?

 

Ma lupeta gluposti. Jedino da ga je udarac u kacigu poremetio pa da je stisnuo kocnicu mada to toliko glupo zvuci... Pa kaciga mu je bila na njegovom kolenu kako je mogao sad udariti kocnicu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

 

 

Kako može kolenom da pritisne ručicu kočnice, zar oni nemaju štitnike ručki?

 

 

Ne znam, jedino možda pod nekim nezgodnim uglom je moguće. Mada je i to malo verovatno u ovom slučaju.

 

1.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Dva ključna pasusa, van navijačkih strasti, rekao bih trezvena ocena situacije (ne govorim o samoj kazni!):

 

“Finally, we actually believe there is fault on both sides. Despite what Marquez said we think he was deliberately trying to affect the pace of Valentino. However he didn't actually break any rules. Whatever we think about the spirit of the championship, according to the rule book he didn't make contact. His passes were clean. He rode within the rules. 

“Valentino reacted to what he saw as provocation from Marquez and unfortunately his reaction was a manoeuvre that was against the rules. It's irresponsible riding causing a crash. We believe the contact was deliberate. He says he did not want Marquez to crash, but he did want to run him wide.”

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

 

JA VI SE tocrank :)

Ceka, smislja, sada ocekujem kracu pripovetku ali u stilu ce da napise jednu kratku recenicu :D

 

 

Puni maksima da raspali po rosiju... :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Otvoreno kazem ,Rosijev sam fan , no posto sam i sam (davno ) vozio trke, a i gledajuci usporeni snimak mislim Da je Zvalavi Hobit preterao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja