Jump to content

Moto Zajednica

17. Moto GP Sepang, Malezija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

Rekoše na BTSportu da će se Honda žaliti na tu odluku, a navodno i Lorenco jer smatra da to nije dovoljna kazna zbog nepromenjene bodovne razlike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

 

This is where the the FIM need to make the correct decision...

 

Haha, pecaroš se javlja! Postaje pravi imač mišljenja!

 

Što bre onaj ludi Lorenzo ode s postolja, jel on normalan?! Toliko sam pokušavao da izvučem dobre osobine na videlo pred cenjeni BJB auditorijum, a on mi ovako vrača?! :tras2:

 

Deda je odustao od trke sa Lorenzom pre nego što je mahnuo rukom Marquezu, posle je samo hteo da malca nauči pameti. Izgleda, više nije šampionski materijal. Nažalost.

 

 

 

Rekoše na BTSportu da će se Honda žaliti na tu odluku, a navodno i Lorenco jer smatra da to nije dovoljna kazna zbog nepromenjene bodovne razlike.

Gotivio sam Lorenca, do ove trke, jer je vrhunski vozač, ali sada je očigledno da on nikada neće biti pravi šampion. Mogu svi da se urote protiv Rosija i neka izgubi titulu, ali on ostaje pravi šampion i bar je dao lekciju onom malom psihiću.

 

 

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Sve je to ok ali opet Spanska Dorna resava Spanske incidentne situacije koje ovaj put odlucuju ko ce da osvoji Spansku titulu pa ajde onda da samo Spanci voze motoGP i da lepo nema incidenata usporavanja i ostalog. Sve deluje kao ja cu sad tebi a ti sledeci put meni. Jebo motoGP upropastise najbolji ajde da ne preterujem najinteresantniji sampionat u zadnjih ne znam ni sam koliko godina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

 Pedrosi svaka cast,covek je pobedio,i neka je.  Lorenco odlazi za postolja,totalno nisko i van svakog komentara.  U trci pretice Markeza koji reaguje kao da se bas nista nije dogodilo ali zato Rosija ne moze da vidi ispred sebe makar i prosao kroz njega.  Nikakvi dogovori nisu bili u pitanju ?  Prosto neverovatno.  I opet o Lorencu-ako je tacno da ce se zaliti zasto se Rosiju oduzimaju samo 3 boda,onda je lik bez ikakvog morala i obraza.  Nekad je f1 bila olicenje namestanja i kalkulacija,toga u moto gp-ju nije bilo i voleo bih da mislim da nece ni biti.  Sve ovo je moje,licno miisljenje.                                                                                                                                                                                      

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

 

MotoGP title contender Jorge Lorenzo has called for "a big penalty" for his teammate Valentino Rossi in the aftermath of the Italian's clash with Marc Marquez.

Rossi and Marquez came to blows on lap seven of the Malaysian Grand Prix, the Yamaha rider forcing the Spaniard well wide into Turn 14 and making contact with the Honda rider, who crashed as a result.

Lorenzo himself completed the race in second place behind Dani Pedrosa, while Rossi took the chequered flag in third, but remains under investigation for the Marquez incident.

"I didn’t see when I was making the slowdown lap, but then I saw the accident," said Lorenzo after the race. "It was huge. I don’t know what to say. It’s clear that he took Marquez off and the regulation is fair.

"This time they need to give him a big penalty."

Lorenzo then compared the situation to the penalty that Moto3 championship contender Danny Kent incurred in qualifying for Sepang, the Briton punished for riding unnecessarily slowly to avoid other riders getting into his slipstream.

"For example with Kent in qualifying, they demote him many positions on the grid," Lorenzo said. "So for this action the penalty should be much harsher."

Provisionally, Lorenzo is set to enter the season finale seven points adrift of Rossi, but the Spaniard will be nine points in the clear if his teammate is disqualified.

"I hope I arrive at Valencia with an advantage and not a disadvantage," Lorenzo concluded.

 

http://www.motorsport.com/motogp/news/lorenzo-rossi-should-be-given-big-penalty-for-marquez-clash/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter&utm_campaign=RSS-MOTOGP&utm_term=News&utm_content=www

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ajoj snimka pa placem!!! Ahahahhahahahahahahhahahahahahaha sve citam tekst reko blokirao ga pa ovaj popizdeo i otisao u boks ali kakav pad ahahahhahahahahahahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

 Pedrosi svaka cast,covek je pobedio,i neka je.  Lorenco odlazi za postolja,totalno nisko i van svakog komentara.  U trci pretice Markeza koji reaguje kao da se bas nista nije dogodilo ali zato Rosija ne moze da vidi ispred sebe makar i prosao kroz njega.  Nikakvi dogovori nisu bili u pitanju ?  Prosto neverovatno.  I opet o Lorencu-ako je tacno da ce se zaliti zasto se Rosiju oduzimaju samo 3 boda,onda je lik bez ikakvog morala i obraza.  Nekad je f1 bila olicenje namestanja i kalkulacija,toga u moto gp-ju nije bilo i voleo bih da mislim da nece ni biti.  Sve ovo je moje,licno miisljenje.                                                                                                                                                                                      

 

Ne oduzimaju Rosiju tri boda, vec je dobio tri kaznena boda, za sta ga bas zabole, na trku pred kraj sampionata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja