Jump to content

Moto Zajednica

1. Moto GP Losail, Katar

Recommended Posts

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Alal im vera svima!

 

Ali mnogo mi je žao za Lorenca, 2/3 trke je vodio i lavovski se borio. Zaslužio je makar podijum, mada ko od prve trojice nije?

 

Ali ako ga je zaista sjebala kaciga, e onda stvarno... (a hteo sam da kupim RPHA-10)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Stvarno mi žao Lorenza, baš nije svejedno kad ideš 300+km/h i magli ti vizir. Čisto sumnjam da može promijeniti kacigu radi ugovora, ali red bi bio da ne rade sebi antireklamu i da mu to spakuju kako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

 

 

Ja pročitah naslov za Pedrosu...

‘I cannot continue racing this way’

...i ponadao se da i februar ode na pecanje, kad tuki, samo na oporavak, pa se vraća :).

 

 

Sad mi je tek sinulo! Koga ćeš sada hejtovati ??? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

Laze Lorenzo. Ja imam tu kacigu, ako nesto valja na Rpha to je taj vizir sa centralnim zakljucavnajem koje obezbedjuje ravnomeran pritisak kada je zatvoren, vizir savrseno dihtuje, i metalnom bravicom koja jako dobro drzi...nemere da otpadne ni na 450kmh

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

E nznm ali sam rasklapao nekoliko kaciga i nikako ne mogu da povjerujem i pored ove slike da mu je ono palo na nos..pa to se namucis da izvadis kad nije na glavi a kamo li kad je naglavljena :)

 

ps.doduse nisam ove najnovije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca
I meni se na hjc kacigi odlepio taj unutrasnji deo...
 
 

Laze Lorenzo. Ja imam tu kacigu, ako nesto valja na Rpha to je taj vizir sa centralnim zakljucavnajem koje obezbedjuje ravnomeran pritisak kada je zatvoren, vizir savrseno dihtuje, i metalnom bravicom koja jako dobro drzi...nemere da otpadne ni na 450kmh

 

A ti si vozio 350 kao oni na trci pa znas...  :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7077 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

sudeci po slici, najverovatnije da je taj ko mu je ubacivao postavu u kacigu zasrao stvar, to jest nije dobro zakacio gornji deo pa se vremenom otkacilo, nema drugog objasnjenja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

 

 

 

Ja pročitah naslov za Pedrosu...

‘I cannot continue racing this way’

...i ponadao se da i februar ode na pecanje, kad tuki, samo na oporavak, pa se vraća :).

 

 

Sad mi je tek sinulo! Koga ćeš sada hejtovati ??? :D

 

 

Pa bar je u HRC-u lako naci zamjenu za to :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Pa zato što su Honde bile primetne koliko i Aprilie.

 

Iskreno, mislim da sam ih primećivao i više nego što treba...Ova trka mi je samo potvrdila ono što sam i predpostavljao, a to da je MM toliko dobar, da izgleda kao da se rodio na onoj Hondi i jedino je VR46 koji može da mu pomrsi planove...Nisam neki fan MM, pa ni Rosija, ali malom kapa dole za vožnju...sa poslednje na 5_u...Mislim da će Hodna tek pokazati šta može. Dukati će nekom da pomrsi račune, u svakom slučaju, kome pitanje je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Misliš sa šeste na petu? Uz svo poštovanje ostalih takmičara (mislim na ove posle tih 6 fabričkih) niko nema ni blizu konkurentnu mašinu da bi Markezu uspeo da parira. Stigao je dosta, svaka čast mada ja mislim da je i poprilično nepošteno što je van staze asfalt a ne šljunak.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Misliš sa šeste na petu? Uz svo poštovanje ostalih takmičara (mislim na ove posle tih 6 fabričkih) niko nema ni blizu konkurentnu mašinu da bi Markezu uspeo da parira. Stigao je dosta, svaka čast mada ja mislim da je i poprilično nepošteno što je van staze asfalt a ne šljunak.

 

Ja mislim da sve novije staze ( od 2002 - 2003)prave tako da posle duzih pravaca prave zonu za isletanje sa asfaltom umesto sljunkom da bi imali vise mesta da se zaustave i da ne popasu sljunak ili pesak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Pa poenta je da "popasu" šljunak ili pesak. Izletanje sa staze je ozbiljan "fail" i nije u redu da neko ko je izleteo opušteno nastavi trku kao da se ništa nije desilo. Nije u redu prema onima koji voze bolje od njih i ne izleću sa staze. Zato šljunak pored te bezbednosne ima i taj "hendikep" aspekt koji je po meni veoma pravičan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja