Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Vec nas je blizu brojke 10,a gde je 10 tu je i 20.,gde je 20 tu je 50,itd......Ajte braco i sestre bajkeri,ovo je preliminarni spisak,ne treba klonuti duhom,nije ovo nemoguca misija....Imamo pravo da se okupimo,da resimo taj problem otvorene pljacke !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Ukoliko bilo sta bude ikada organizovano, naravno da dolazim, kao sto sam na sve dosadasnje proteste bio. :zdravo:

 

Skoro citah neki artikl na jednom satiricnom sajtu, ne znam zasto, ali dosta me podseca na stanje svesti u kome se globalno nalazimo, svi, ne samo bajkeri. :zvizduk:

 

da-li-glup-narod-uvek-zasluzuje-losu-vlast

 

Ako moderatori ili admini smatraju da link nije pozeljan jer vodi ka drugom sajtu, neka ga slobodno edituje/obrise. :care:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

neada ajmo u sup da prijavimo skup, meni bi bilo drago bar 30 motora da dodje da se slikamo pa ćemo tako mozda i trgnuti ljude

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Soony@ nema problema,ja ne zelim da u svojoj zemlji i svom gradu zivim pljackan od drzave i u strahu,kao da smo neki kriminalci ili teroristi.U vezi prijave je potrebno obavestiti MUP na opstini Stari grad,ne znam da li treba da se napise pismeni zahtev, ili je dovoljno samo usmeno ih obavestiti?Sigurno cei traziti informaciju koliko ce nas biti,od koliko do koliko vremena ce skup potrajati,ako je pred skupstinom onda postoji i vreme kad je dozvoljeno protestovati,ako je to pred poslanicko zasedanje ili u toku zasedanja tada je zabranjeno,mslim da oni ovaj mesec nemaju nikakvo zasedanje.Negde se kaze da se skup najavljuje najmanje 48 sati pre pocetka skupa,a negde pise da je to 5 dana pred skup?...Oni nastrani prajdovci odrzavaju svoj pederbal u nedelju 28,taj dan bi bio bas nezgodan,a s druge strane, jedan veci deo policije 26-tog pocinje strajk....27-septembar bi bio pogodan dan,ali je za njega mozda vec kasno,tako da razmislte svi,da se jasno vidi kada vecini odgovara i da se to ucini vec jednom.Vidi se da mnogima odgovara vikend,jer tad vecina bajkera ima slobodnog vremena, .Ja sam spreman da prijavimo skup,za bilo kad.0takoje.gif..Znaci,pitanje je samo koliko se moze ocekivati bajkera na skupu,i datum protesta.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Na ovaj način su nam poručili:možete samo da nam pop**ite!

Kada bolje razmislim, samo to i možemo.Prvi protest je vrlo lako miniran,jasno je kako i od koga kada se prelista tema od početka.Ko je njih unajmio i organizovao e to ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

 

Jedan u komentarima je napisao:"Gospodo, ne sigram se ni ja, pa necete ni Vi, makar ne jos dugo!". Mnogo bih voleo da znam ko je od politicara progurao ovo poskupljenje, za jedne se steze kais, a za druge se otpusta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Ne cudi me nimalo sto se osiguravajuca drustva tako izivljavaju,od prvog sekunda poskupljenja osiguranja je bilo jasno da su to uradili iz obesti,da bi bili jos bogatiji,olos jedna ! NBS je dozvolila poskupljenje,a zna se ko je tamo glavni.Ulazimo u domen politike,sve od toga potice. Nijedna ,ali bas nijedna vlast nije imala razumevanje za motocikliste,na primer,porez na luksuz je uveden jos 90-tih,ako se ne varam,motor je za te skotove neshvatljiva stvar,pa su pronasli takav izraz za to kao sto je "luksuz"...Mi,tzv. obicni ljudi koji volimo svoj "luksuz",treba da preduzmemo akciju jer ce biti sve gore i gore,dizace oni cene i dalje,a mi ko stoka treba to da trpimo,dok se oni izivljavaju. Idemo cista srca u ovo sto planiramo,imamo pravo na to ! Za vikend ce biti nezgodna situacija,tice se gejova i ko zna kakvih jos dogadjaja u vezi toga,tako da bi to trebalo izbeci (to je moje misljenje) . Namece nam se oktobar,najavljeno je lepse vreme,prvi vikend pada u 4. i 5. oktobar(ovaj 5-ti je veoma nezgodan za sadasnju vlast zbog simbolike,hahahha),tako da videcemo,jos je faza dogovaranja svih nas.Ocigledno raste broj pobunjenika0a-smiley.gif,sa razlogom. Ne dajmo se g.vnima !

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

A sta je to bilo 5 Okt? :stabre: Nesto se desilo!? :neznam: aaaaaaa, da. Dosao Kurta a otiso Murta!

Mozda bolje 4 Okt, da ne bude opet corak.

Kad god, DOLAZIM!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX-R 1000 K4

...Oni nastrani prajdovci odrzavaju svoj pederbal u nedelju 28,taj dan bi bio bas nezgodan,a s druge strane, jedan veci deo policije 26-tog pocinje strajk....

 

Dokle god su oni su za tebe "nastrani prajdovci koji održavaju pederbal", dotle svaki skup motorista može da bude skup bahatih točkaroša i ludih donatora organa. Kad ne vidiš paralelu između onoga za šta oni protestuju i ovoga za šta ti protestuješ, ne da ne zaslužuješ jeftiniju registraciju, već zaslužuješ da ti lajtmotiv života bude "takva nam je država".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

...Oni nastrani prajdovci odrzavaju svoj pederbal u nedelju 28,taj dan bi bio bas nezgodan,a s druge strane, jedan veci deo policije 26-tog pocinje strajk....

 

Dokle god su oni su za tebe "nastrani prajdovci koji održavaju pederbal", dotle svaki skup motorista može da bude skup bahatih točkaroša i ludih donatora organa. Kad ne vidiš paralelu između onoga za šta oni protestuju i ovoga za šta ti protestuješ, ne da ne zaslužuješ jeftiniju registraciju, već zaslužuješ da ti lajtmotiv života bude "takva nam je država".

Poredjenje ti je ono tipa odoh odmah u toalet da bacim peglu....

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

...Oni nastrani prajdovci odrzavaju svoj pederbal u nedelju 28,taj dan bi bio bas nezgodan,a s druge strane, jedan veci deo policije 26-tog pocinje strajk....

 

Dokle god su oni su za tebe "nastrani prajdovci koji održavaju pederbal", dotle svaki skup motorista može da bude skup bahatih točkaroša i ludih donatora organa. Kad ne vidiš paralelu između onoga za šta oni protestuju i ovoga za šta ti protestuješ, ne da ne zaslužuješ jeftiniju registraciju, već zaslužuješ da ti lajtmotiv života bude "takva nam je država".

 

Banconi,za mene i vecinu ljudi u Srbiji,prajdovci jesu nastrani ljudi,pomenuo sam ih samo zbog datuma i eventualnih nepogodnih okolnosti po nas zbog toga.Ne mozemo porediti nase razloge i njih,to je sramota,mi smo ogorceni zbog otvorene pljacke od strane osiguravajucih drustava,ako ti to nije ocigledno,ne mogu te ubediti.Iza LGBT populacije otvoreno stoji EU ,materijalno i logisticki,dok iza nas ne stoji niko....Zamara me ta tema,idi pa ih podrzi ako smatras da tako treba,svako ima svoje misljenje i stav .

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja