Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

Chika Jimi ako si kum na svadbi provedi svatove kroz bubanj potok, pa onda da se mladenci slikaju na naplatnoj rampi i eto veselja i protesta u isto vreme :-D

 

Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Hahahahahaha..... SJAJNA ideja!!! :takoje:

 

Mogu da predlozim kumu ali ce me u top staviti! Ako ikako bude usput (a na zalost po planu nije) skrecem na stranputicu!

 

OBECAVAM! :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV, Yamaha yz 250f, Piaggio Zip

juce sam se vracao u bg i video sam da su na prva 3 ili 4 naplatna mesta na rampi bubanj potok u pravcu iz nisa stavili znak za zabranu prolaska motocikila. kada sam pito zasto je to postaljeno rekli su da bi rasteretili guzvu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Vidim ja da ce nam uvaliti da hocemo da rusimo drzavu,izazivamo nerede,krvoprolice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Odzaci
  • Motocikl: Yamaha 535

juce sam se vracao u bg i video sam da su na prva 3 ili 4 naplatna mesta na rampi bubanj potok u pravcu iz nisa stavili znak za zabranu prolaska motocikila. kada sam pito zasto je to postaljeno rekli su da bi rasteretili guzvu.

 

Jel to ima "posebna traka" za motocikliste zarad bržeg prolaska il ja nisam dobro rauzmeo.1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV, Yamaha yz 250f, Piaggio Zip

juce sam se vracao u bg i video sam da su na prva 3 ili 4 naplatna mesta na rampi bubanj potok u pravcu iz nisa stavili znak za zabranu prolaska motocikila. kada sam pito zasto je to postaljeno rekli su da bi rasteretili guzvu.

 

Jel to ima "posebna traka" za motocikliste zarad bržeg prolaska il ja nisam dobro rauzmeo.1neznam.gif

 

nema, samo su zabranili pristup pojedinim rampama jasnim znakom. pretpostavljam da su se pripremili da ne mozemo da blokiramo sve rampe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

A sto se onda ne promeni ( na licu mesta) ciljana naplatna rampa za neku recimo gde to nisu tako uredili a ne sve ovde da im serviramo, i jel moze malo detaljnije kako doci do mesta polaska za nas sa manjim rezervoarima dosta bitno koliko ima km do te Daki pumpe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Ako sam ja dobro razumeo, svi se nalazimo u 11:15 na pumpi DAKI (kao ona posle Sava Centra- pre Arene) na auto-putu?

I onda, vracamo se nazad?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

Izgleda da se skupljamo na toj pumpi i ko hoce ide za batocinu na zurku, a ko nece moze da se iskljuci na prvom izlazu i ide kuci.

to znaci da mi treba da napravimo guzvu samo prilikom uzimanja kartica?1neznam.gif jel ima neko ko je upucen u detalje? da ne skupljam sicu po prodavnicama bzvz kad necemo placati putarinu...0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

Ko cita ovo sada znace sutra u 11 h proci kroz bubanj potok naplatnu rampu i sto duze otezati sa pakovanjem kartice to je cilj sledece skup je na prvoj pumpi nemozete pogresiti posle ko hoce na zurku , ko nece na prvom iskljucenju nazad to je to pozz i vidimo se sutra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

NS koliko nas ima?

 

Uz svu želju da na bilo koji način naudim ovom krvožednom režimu neću biti sa vama u subotu.Neke obaveze sam uspeo da odložim a neke potpuno ne planirane na žalost nisam.Bio sam spreman i kolima da idem ali obaveze me drže u Novom Sadu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

NS koliko nas ima?

 

Uz svu želju da na bilo koji način naudim ovom krvožednom režimu neću biti sa vama u subotu.Neke obaveze sam uspeo da odložim a neke potpuno ne planirane na žalost nisam.Bio sam spreman i kolima da idem ali obaveze me drže u Novom Sadu.

 

Nazalost i vreme godisnjih odmora pa na moju veliku zalost ovih dana niasm ni blizu NS jer svakako se necu pomiriti sa ovakvom deracinom a za cega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

Ja se upravo vratio sa ''protesta''. prvi sam dosao na Daki petrol i cekao ostale. znaci od 11h do 11:45h je doslo nas 10 sa motorima1neznam.gif nas troje se smorilo cekajuci i odemo kuci. ovo je bas bilo sranje. oni nas lepo sacekali pre kucica i delili nam kartice u ruke. nije se moglo preterano odugovlaciti, samo da skines rukavice, ubacis u dzep i pali1jok.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

nisam bio na letovanj sam. ali bih rado prokomentariso, prvo djuro nemozes ti sam da izguras pricu. moras da aktiviras i druge. nesto nisam primetio da se bilo ko od njih cimao da skupi ljude, ili mozda gresim. nadaam se da u bum-u nisu ispale svadje vec samo losa organizacija i da ce sve biti ok sledeci put. i ne vezuj proteste za zurke i skupove ovo je vec drugi da propada ako se nevaram prvi je bio planiran za bike rok misiju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja