Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Ja sam zakasnio, dosao sam na rampu oko 11:15 i tada je vec bila kolona do Bubanj pijace... Na pumpi je bilo 20-ak motora, i posle pravac Batocina :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

Da bas tako mnogi su shvatili ovo kao poziv za zurku pa se maltene niko nije ni pojavio ali ok za sada je nereseno 1-1 ali necemo odustati i vise se protesti ili kako god nazvali neprave paralelno sa nekim skupom da neispadne ponovo kako skupljamo ljude za zurke itd ok ostanite na temi ubrzo nove informacije ili kako god ih zvali

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

A da se desi jedna spontana voznja, radnim danom, od skupstine pa Brankov most - Palata federacije - Sava centar - Gazela- kneza Milosa - skupstina? Uz postovanje propisa,naravno.:aha: Ovako bismo ih uskratili za koju 1000e za putarinu! :hej: Samo razmisljam. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Kada se SVI povežu, možda nešto i bude od protesta...Ovi neće sa ovim, ovaj hoće sa ovim, pa valjda za isti cilj se svi bore? Treba organizovati toliko moćan skup, da 3 dana pre protesta NOVINE odbrojavaju, da svi čekaju kao zapete puške kada će protest početi i naravno šta će se promeniti, sve ostalo je sprdnja, što reče kolega...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Nisam te bas najbolje razumeo. Pa valjda je i poenta da se prijavi i da se zahtevi odnesu na pravu adresu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

@r6djura-Druze ajde da prijavimo skup(protest)!Onda se lepo sjatimo u Beograd,zakrcimo ga do jaja i bice drukcija prica!Vidis i sam da od naplatnih rampi nema leba.Moramo udariti tamo gde ce malo vise da ih zaboli...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Sabac/Austria
  • Motocikl: Z800 ; ZXR750H1

ljudi kasno sam se ukljucio u temu ali ako zelite da "blokirate" naplatne rampe, predlazem vam nedelju i to ceo kooridor od nisa so subbotice jer tada ima najvise guzve zbog vracanja nasih gradjana koji su na prinudnom radu u inostranstvu.

 

Kakva grupa od 6 motora ... neka oni dokazu da ste zajedno!!! slucajno se zadesili svi tu...

 

PS: sa kojom osnovom oni mogu da zabrane prolazak motora kroz pojedine trake??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1896 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Sto vise tema odmice to sam vise siguran da su neki ovde prisutni samo da uguse ovaj bunt. Prave se neke nebulozne akcije samo da bi se demoralisali ljudi. Jos par takvih i svi ce biti u fazonu boli me vise k... da idem da protestujem kad od organizacije nema nista. Koji je to protest kad ljudi idu na zurku u Batocinu? Pravi se guzva uzimajuci kartice!!!!!! Prvo se najavi da ce te akcije biti pa onda ti koji najave ih nema danima. Zainteresovani pitaju odakle se krece. Niko nista ne odgovara.

Interesantno je i to da o akcijama najvise pricaju ljudi koju su se pojavili ovde na forumu bas kad se otvorila ova tema. Svi postovi su im iz ove teme.

 

Kad hocete da zatrete neku ideju to se najlakse postize ne tako sto cete je ucutkivati nego tako sto cete dati jos 100 novih ideja da ljudi ne budu fokusirani.

 

Djubre toxictrace@ ako hoces da pravis pravi protest dogovaraj se sa ljudima samo uzivo nikako sa laznim profilima koji verovatno kuckaju iz MUPa i primaju platu za to. Kad se dogovoris uzivo sve i organizujes (naravno ako hoces da se upustas u to) onda objavi ovde i to je to.

 

Necu vise da se mesam u temu. Srecno bilo i ako se bude organizovalo nesto ozbiljno dolazim kao sto sam dosao i za protest za smanjenje registracije pre par godina. Ovako jos par promasenih skupljanja i vise nikog nece interesovati ova tema. Sluzbe su odradile posao vrhunski. Cestitke.

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

sto ne volim teoriju zavere. mi smo samo sitne ribe u ovom moru plavom. sve mi se nesto cini da se u bumu nisu dogovorili oko protesta. realno singidunum ima 30i vise motora. da ne spominjem arhangele. pa samo da se pojave svi iz buma koji voze motor pod obavazno imace preko 250 motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Krivo mi je što sam morao da napustim kolonu pre naplatnih rampi.

Išao sam u goste, čekali nas na večeri, a usput žena rešila da im kupimo veliko ogledalo. Držala ga je uspešno sa sve onom mašnom, ali kada smo izašli na autoput, bio mi veliki rizik da izgubim ženu sa sve ogledalom.

P.S. Dok smo stigli u Miljakovac, mašna se rapala.

 

 

 

Sve više sam siguran da na forumu ima profila koji su izmišljeni, a veoma su aktivni i da rade na podrivanju i svesnom nametanju pravca mišljenja većine!!!

 

 

 

 

Sve više sam siguran da na forumu ima profila koji su izmišljeni, a veoma su aktivni i da rade na podrivanju i svesnom nametanju pravca mišljenja većine!!!

 

 

na moj citat citiram Revoluciju

 

"to se desva zato sto u svakoj ozbiljnijoj organizaciji postoje kontrolori kriticne mase....cim nesto krene na tu stranu oni lome.....ne dozvoljavaju da se narodni bunt iskristalise...cim neko da neki predlog , oni daju jos deset.....jako je tesko izabrati dobro kad je izbor veliki...onda je izbor ko se najbolje izreklamirao, a ne onaj ko je najbolji..."

 

 

Sto vise tema odmice to sam vise siguran da su neki ovde prisutni samo da uguse ovaj bunt. Prave se neke nebulozne akcije samo da bi se demoralisali ljudi. Jos par takvih i svi ce biti u fazonu boli me vise k... da idem da protestujem kad od organizacije nema nista. Koji je to protest kad ljudi idu na zurku u Batocinu? Pravi se guzva uzimajuci kartice!!!!!! Prvo se najavi da ce te akcije biti pa onda ti koji najave ih nema danima. Zainteresovani pitaju odakle se krece. Niko nista ne odgovara.

Interesantno je i to da o akcijama najvise pricaju ljudi koju su se pojavili ovde na forumu bas kad se otvorila ova tema. Svi postovi su im iz ove teme.

 

Kad hocete da zatrete neku ideju to se najlakse postize ne tako sto cete je ucutkivati nego tako sto cete dati jos 100 novih ideja da ljudi ne budu fokusirani.

 

Djubre toxictrace@ ako hoces da pravis pravi protest dogovaraj se sa ljudima samo uzivo nikako sa laznim profilima koji verovatno kuckaju iz MUPa i primaju platu za to. Kad se dogovoris uzivo sve i organizujes (naravno ako hoces da se upustas u to) onda objavi ovde i to je to.

 

Necu vise da se mesam u temu. Srecno bilo i ako se bude organizovalo nesto ozbiljno dolazim kao sto sam dosao i za protest za smanjenje registracije pre par godina. Ovako jos par promasenih skupljanja i vise nikog nece interesovati ova tema. Sluzbe su odradile posao vrhunski. Cestitke.

 

 

UBAČENIH IMA SIGURNO. TO SAM JOŠ DAVNO NAPISAO

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

UBAČENIH IMA SIGURNO. TO SAM JOŠ DAVNO NAPISAO

 

Apropo - na forumu sam nesto manje od 10 godina a utisak je da su oni ovde vec bili i pre nego sam dosao, pa samo opusteno.:neznam::moto3::nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Sto vise tema odmice to sam vise siguran da su neki ovde prisutni samo da uguse ovaj bunt. Prave se neke nebulozne akcije samo da bi se demoralisali ljudi. Jos par takvih i svi ce biti u fazonu boli me vise k... da idem da protestujem kad od organizacije nema nista. Koji je to protest kad ljudi idu na zurku u Batocinu? Pravi se guzva uzimajuci kartice!!!!!! Prvo se najavi da ce te akcije biti pa onda ti koji najave ih nema danima. Zainteresovani pitaju odakle se krece. Niko nista ne odgovara.

Interesantno je i to da o akcijama najvise pricaju ljudi koju su se pojavili ovde na forumu bas kad se otvorila ova tema. Svi postovi su im iz ove teme.

 

Kad hocete da zatrete neku ideju to se najlakse postize ne tako sto cete je ucutkivati nego tako sto cete dati jos 100 novih ideja da ljudi ne budu fokusirani.

 

Djubre toxictrace@ ako hoces da pravis pravi protest dogovaraj se sa ljudima samo uzivo nikako sa laznim profilima koji verovatno kuckaju iz MUPa i primaju platu za to. Kad se dogovoris uzivo sve i organizujes (naravno ako hoces da se upustas u to) onda objavi ovde i to je to.

 

Necu vise da se mesam u temu. Srecno bilo i ako se bude organizovalo nesto ozbiljno dolazim kao sto sam dosao i za protest za smanjenje registracije pre par godina. Ovako jos par promasenih skupljanja i vise nikog nece interesovati ova tema. Sluzbe su odradile posao vrhunski. Cestitke.

A kako mislis da se covek sastane sa par stotina ili hiljada ljudi pa da se ponaosob izdogovara???

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Ljudi, ima dosta udruženja i sajtova sa istom tematikom. Još pre nekoliko strana sam napisao da treba izabrati čoveka koji će predstavljati ljude sa ovog foruma. Preneti reč na ostale forume da odrade isto. 15-20 izabranih, lepo sednu, dogovore uslove i na svim sajtovima imamo dgovor šta i kako dalje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1896 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

 

A kako mislis da se covek sastane sa par stotina ili hiljada ljudi pa da se ponaosob izdogovara???

 

Ne sa par stotina ljudi nego sa 5-6 njih koji bi organizovali i prijavili protest itd. Znaci mislim na organizatore a ne na ucesnike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

UBAČENIH IMA SIGURNO. TO SAM JOŠ DAVNO NAPISAO

 

Apropo - na forumu sam nesto manje od 10 godina a utisak je da su oni ovde vec bili i pre nego sam dosao, pa samo opusteno.:neznam::moto3::nanana:

forum tada nije ni postojao. A član si od 2011, tako ti stoji u profilu.

 

Ali to i nije bitno.

 

Išao sam po skupovima, dešavanjima, klubovima... Na svadbi mi je bio deo foruma koje sam upoznao preko foruma...

 

A onda se saberem, ima likova koji opasno pišu, imaju respect od ostalih, a u stvari ih niko ne poznaje.

 

papapaparanoja?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1963 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Hajde da mnogo ne pametujemo. Apsolutno je tacno da nekakva organizacija mora da postoji da bi protest bilo koje vrste uspeo i dobio, sto je jos vaznije u ovo vreme, medijski prostor, ali sve to je za dzaba kada kod vecine onih koje direktno pogadja poskupljenje osiguranja, registracija, goriva, poreza... ne postoji svest da ih neko laze i konstantno krade. A da stvar bude tragicnija vecina ceka da neko drugi resi njihove probleme i izbori se za nesto. Kada vecina, bilo da je rec o vlasnicima motocikala, automobila, kamiona... postane svesna da je za nekog koga krase gradjanske vrline nedopustivo da ti bilo ko zavlaci ruku u dzep i uz to ti jos vredja inteligenciju mocicemo da govorimo o nekom pomaku. Kada je rec o otimacini ne postoje izgovori da se na nju odgovori glasno i masovno i da se na ulicu izlije par hiljada ljudi, a kada se to desi mocicemo da pricamo o nekakvom pritisku na osiguravajuca drustva i vlast koja im je omogucila da nas pljackaju. Pamtim kada sam osamdesetih boravio u Holandiji da je BP ili neko drugi podigao cenu goriva za nekih tricavih desetak ili dvadeeset centi, i da su Holandjani bojkotovali pumpe te kompanije, pa je za manje od sedam dana vracena je stara cena. Hajde da budemo posteni prema sebi i vidimo koliko je nas spremno da ne kupuje gorivo, hleb, secer ili da ne registruje motor, auto ili kamion po novoj ceni osiguranja? Da se odrekne voznje uzivanja ili u slucaju kamiondzija ne radi, primera radi, nekoliko meseci dok ovima iz osiguranja ne dodje iz bulje u glavu?

Jesmo li sposobni za tako nesto???0stabre.gif

E kad to budemo raskrstili sami sa sobom onda cemo tek moci da govorimo o nekom masovnom protestu. Samo sve mislim da ce, njih minimum 80 posto, naci neko opravdanje za neprikljucivanje bojkotu. Uostalom zar je to uopste cudno kad u ovoj zemlji, kako ovih dana negde procitah, postoje ljudi spremni da vec deset godina svakodnevno idu na posao i ne primaju platu, kao ona nesrecnica iz Nisa.

U najkracem vlasti ovde u Srbistanu ili bilo gde na svetu rade samo ono sto joj se dozvoljava!!!!3gaa.gif

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Arso, ne mozes tako da pricas, ja mogu da se odreknem registracije motora jer mi on nike nuzan kao auto ili nekome kamio sa cime hrani porodicu. Ali svakako moze taj kamio recimo da mu se pokvari na sred gazele :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

Ljudi vidim da ovde ima samo podrivanja kao sto rekoh radiobyke na fejsu prenosi sve oko protesta koji nazalost ovaj put nije uspeo poenta price je bila da se krene u voznju sa prve pumpe posle naplatne rampe i niko nije zvao na zurku arhangela ali je isla tema da se ljudi skupe da isprate one koji bi isli ja sad naznam dali treba da se crta sta i kako ali ako neko kaze da se dodje i da ispratimo bajkere neznaci da idemo na zurku a svaki protest ili ti skup mora da se prijavi pa onda iz policije odobre rutu ili ne ili je promene i ako hoces da to bude po zakonu da nepadne hapsenje i ostale egzibicije moras to i da postujes

Rezime nejede se sve sto leti i na tarabi svasta pise nekada treba malo bolje procitati text dublje

kada vas neko pozove na neki skup a sve vreme se radi o protestu pa jbg trebali da se i nacrta to sto sam povremeno na ovoj temi je samo zato sto sam puno vise na profilu gde ima puno puno vise bajkera nego ovde sada kako god hocete ali ako vas sta zanima ili imate volje da se ovo istera do kraja samo radiobyke pozdrav drustvo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

А шта ће бити са овим протестом заказаним за 26 што ђубре организује? Јел још увек важи тај протест или се одустало?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ja vise nisam pametan sta da se radi po tom pitanju!Vec 2 vikenda odjednom osvane poziv da se blokiraju naplatne rampe i onda odziv bude i vise nego slab!Ja sam krenuo da pravim plakat ali vidim da je malo zainteresovanih ljudi + bum pravi neke proteste o kojima mi nista neznamo,pa nisam pametan sta da radim!1neznam.gif

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja