Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Srce mi se cepa sto nemam motor... Kako bih se rado pridruzio Bajkerima.... Svaka vam cast momci.... Jer ovo se tice svih ljudi,jer ova poskupljenja su vise neizdrziva !!!

 

Ne moras da imas motor da bi se pridruzio akciji! Verovatno da imas auto, tako da i tebe pogadja ovo poskupljenje! Pridruzi se kao suvozac sa nekim drugarom koji ima motor. :takoje: Dobro nam dosao!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Kosjerić
  • Motocikl: Enduro

Dobro da je akcija krenula! :takoje:

OBAVEZNO sledeci put da ponesemo neku tablu ili tranasparent na kome ce pisati ZASTO PROTESTUJEMO!!! Dovoljno je i recimo da pise NECU DA PLACAM +45%. Ovako osim bajkera, niko ne zna zasto pravimo okupljanje i ostavljamo prostora da NOVINARI PISU SVAKAKVE GLUPOSTI.

Svi koji nemaju para za gorivo da dodju u Bg i placaju putarinu, neka se okupe u svom mestu stanovanja, takodje sa transparentom sa usaglasenim tekstom.

Mislim da ce nam se tako pridruziti i ostali vlasnici motornih vozila.

 

I ja mislim da su parole i transparentni sa odgovarajućim porukama koje će privući pažnji jako bitan detalj budućih protesta.

Bilo bi dobro da svi koji imaju smisla za to i neku pametnu ideju vezano za tekst transparenta ili njegov izgled to podele ovde ili negde drugde, tako da ljudi koju krenu na protest i žele da ponesu tablu, jednostavno izaberu neki predlog koji je dobio dovoljno "plusića" i ne lupaju glavu šta da napišu. Tako dobijamo da na protestu budu poruke na transparentima koje su već dobrim delom prihvaćene.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

Pa posto nas niko ne spominje i kao da se u nedelju nista nije desilo, ja se nadam da cemo opet sad za vikend u neku akciju, ali sa jos vise motora, a bilo bi lepo i kolima i kamionima da se dodje. Mozda onda izadjemo na televizor 1oda.gif i pokrenemo i one koji ne znaju za nase akcije jel nisu na forumima na kojima se ovo organizuje. Ovi sa b92 nas nabili u emisiju zabavnog karaktera. kao da smo se sprdali u simanovcima1lud.gif treba bre u dnevniku da budemo! Ovo sto nam rade sa cenama nije nikakva zajebancija!0ljut2.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Pa posto nas niko ne spominje i kao da se u nedelju nista nije desilo, ja se nadam da cemo opet sad za vikend u neku akciju, ali sa jos vise motora, a bilo bi lepo i kolima i kamionima da se dodje. Mozda onda izadjemo na televizor 1oda.gif i pokrenemo i one koji ne znaju za nase akcije jel nisu na forumima na kojima se ovo organizuje. Ovi sa b92 nas nabili u emisiju zabavnog karaktera. kao da smo se sprdali u simanovcima1lud.gif treba bre u dnevniku da budemo! Ovo sto nam rade sa cenama nije nikakva zajebancija!0ljut2.gif

Baš sam hteo reći da nas ne uzimaju zdravo za gotovo. Kao zezali se bajkeri...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

kada se skupljamo ponovo?

26-tog treba svi da se skupimo ispred zgrade Vlade u Beogradu!

Mislim da ce to da donese znacajnije promene!

 

Jel beogradska unija motoklubova opet planira neki protest?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Procitah sve i ... pojedinci da ne traze dlaku u jajetu vec u ekipu pa put pod noge. HOcete da se provedete kao moji Obrenovcani? Zamalo se ne pobise izmedju sebe i vec se stranacki obijili. Nije iskljuceno da batina nece biti medjusobnih.

 

Tako da,svaka cast i valjda ce skontati i oni u kolima sto ostadose negodujuci da je to i ZBOG NJIH.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda gl400

LJUDI, OVO NE POGADJA SAMo BAJKERE, ovo je poskupljenje generalno, za sva motorna vozila.

 

Jel neko pokušao da kontaktira neki auto forum? Da postavi temu? Da nam se ljudi pridruže?

 

Pogađa to sve nas, NAS kao celinu, ne samo bajkere.

 

Ovako možemo da se sprdamo dokle god i da nas uzmu zdravo za gotovo. A npr kad bi se uključili oklopnjaci, pa kamiondžije, e to bi bila već druga stvar. Npr. krenemo iz Mladenovca, što bajkeri, što automobili, što kamiondžije. Na čelu bajkeri (npr 200totinjak) polako plaćaju, pa ako reše da otvore rampu i puste, dođu na red oklopnjaci, ako i njih puste, kamiondžije e ako i njih puste svi u centar, ili gde god najviše boli i polako, da stane ceo grad. Uz to sa istaknutim parolama, mislim da je to jako bitna stvar, da ljudi znaju zbog čega se sve ovo radi. Mislim da su vas vređali ili šta god da su radili na prošlom skupu baš iz tog razloga što ljudi nisu znali o čemu se tu zapravo radi.

 

Treba da se stane ovom lopovluku na rep i da kažemo dosta više. Do kad će da nas 99% naroda, zajebava 1% ove bagre (čast izuzecima, mada mislim da ih kod nas nema)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Slazem se da nas sve pogadja. Placam 3 reg godisnje i znaci mi puno! Ali moram da pitam. Kakve veze imaju naplatne rampe sa osiguranjem!?

Iza osiguranja i tih lopovcina stoje isti ljudi koji stoje i iza ovih lopovskih banaka koje operisu na nasu zalost legalno samo kod nas ovako!

Slazem se sa protestom na rampama za umanjenje putarina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda gl400

Pa ni meni baš nije najjasnije ali ako će tako da teramo, mislim da je ovako učinkovitije. Ja sam pre da napravimo žurku ispred skupštine (parlamenta, čega god) doke se lopine ne pojave i reše situaciju ili spakuju kofere

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1963 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Ako bi uspeli da se usaglasimo da se u svim vecim gradovima u isto vreme organizuje protestna voznja, Kragujevac, Cacak, Novi, Sad, Nis... tesko da bi mediji bez obzira kakvi su mogli preko toga da cutke predju. U svakom od ovih gradova, sudeci na osnovu brojnosti prilikom bozicne voznje ima bar 200-300 motordzija koji bi se odazvali, a u globalu to nije ni malo zanemarljiva cifra. Slazem se za protest pred Vladom Srbije ali u septembru kad Nemanjina postane mesto redovnih protesta, radnici, prosvetari, ovi ili oni... jer sve nesto mirise na to. Mada opet, dosadasnja praksa je pokazala da smo narod koji je uz flasu piva i uskom krugu spreman da se najebe keve do devetog kolena bilo kome, ali kad to treba javno i masovno da uradi po pravilu ispadne kilavo. Ali hajde da verujemo da ce i nama doci iz dupeta u glavu, mada nam je lakse uterati pola metra u bulju nego mikron u glavu.

Koordinisana akcija mozda ne bi bila losa za pocetak i proboj medijske blokade. Razmislite i samo vidite da ako se i kada se dogovorimo o necem slicnom bas taj dan ne morate tetki da odnesete lekove!!!!:stabre:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Ako bi uspeli da se usaglasimo da se u svim vecim gradovima u isto vreme organizuje protestna voznja, Kragujevac, Cacak, Novi, Sad, Nis... tesko da bi mediji bez obzira kakvi su mogli preko toga da cutke predju. U svakom od ovih gradova, sudeci na osnovu brojnosti prilikom bozicne voznje ima bar 200-300 motordzija koji bi se odazvali, a u globalu to nije ni malo zanemarljiva cifra. Slazem se za protest pred Vladom Srbije ali u septembru kad Nemanjina postane mesto redovnih protesta, radnici, prosvetari, ovi ili oni... jer sve nesto mirise na to. Mada opet, dosadasnja praksa je pokazala da smo narod koji je uz flasu piva i uskom krugu spreman da se najebe keve do devetog kolena bilo kome, ali kad to treba javno i masovno da uradi po pravilu ispdne kilavo. Ali hajde da verujemo da ce i nama doci iz dupeta u glavu, mada nam je lakse uterati pola metra u bulju nego mikron u glavu.

Koordinisana akcija mozda ne bi bila losa za poceta i proboj medijske blokade. Razmislite i vidite da ako se i kada se dogovorimo o necem slicnom bas taj dan ne morate tetki da odnesete lekove!!!!:stabre:

bravo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

To je ono sto ja kazem uvek kada se pominju bilo koje akcije. Bilo humanitarne bilo protesti. Onda me svi nadoje da sam negativan :lol: A ja samo znam svoj narod mnogo dobro. Cuvena je ona "ne daj boze da se Srbi sloze!"

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

A šta će biti sa onima koji u medjuvremenu treba da registruju? Sigurno neće vratiti novac. E zbog toga nije dovoljno da se samo vrate cene na staro,već neko mora za sve ovo i da odgovara. Apsana,apsana...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Setite se registracije kombija i teretnih vozila pre neku god. Poskupelo je papreno itd.. Posle su vratili ali pare vracali nisu. Nikom nista. Pojeo vuk magarca!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Da li ste vi zaboravili na to da Automobili sa kubikazom iznad 2.0 da su upropasteni zbog velikih cena registracije ?

 

 

Moj otac prodaje Vectru C 2.2 za 2500 evra, 2004 godiste, i naravno niko nece da kupi, jer je registracija 52-53-54 hiljade dinara !!!

Dok mala Opel Corsa C sa 1.0 motorom isto godiste se prodaje za isto para ? 1neznam.gif

 

Sto se tada niko nije bunio ? Sto tada nismo nista preuzeli ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Pa sto ne pitas caleta, on ima auto od 2.2 ?

 

Mozda zato sto moj Otac radi, i to ne u drzavnoj fimi, naspram mnogih ? I odrzava porodicu od nas 4 ?

 

Kako da stigne jos ista pored toga ? A ovde ima dosta ljudi koji imaju vremena na bacanje, a ne znaju da ga koriste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Pa sto ne pitas caleta, on ima auto od 2.2 ?

 

Mozda zato sto moj Otac radi, i to ne u drzavnoj fimi, naspram mnogih ? I odrzava porodicu od nas 4 ?

 

Kako da stigne jos ista pored toga ? A ovde ima dosta ljudi koji imaju vremena na bacanje, a ne znaju da ga koriste.

ne rade ništa, ne voze ništa, nemaju kintu, ali će da se bune za nekoga ko vozi auto od 2000+ ccm i 100+ ks ....???

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

Posto se vec uveliko prica o tome da nam se prikljuce i vozaci kombija i kamiona ovih dana sam razgovarao sa par prevoznika ciji vozni park prelazi 30 vozila i svi zele da nas podrze naravno uz sto manje troskove. U prevodu BUM ako zeli da ih ubaci u vatru, treba o tome da razmislja na vreme( da bi mogli da otkazu i pomere svoje obaveze i ture).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Pa sto ne pitas caleta, on ima auto od 2.2 ?

 

Mozda zato sto moj Otac radi, i to ne u drzavnoj fimi, naspram mnogih ? I odrzava porodicu od nas 4 ?

 

Kako da stigne jos ista pored toga ? A ovde ima dosta ljudi koji imaju vremena na bacanje, a ne znaju da ga koriste.

ne rade ništa, ne voze ništa, nemaju kintu, ali će da se bune za nekoga ko vozi auto od 2000+ ccm i 100+ ks ....???

 

Auto vredi 2500 evra, to nije luksuz, to je siromastvo.

 

Zar je toliko propalo drustvo, da je sada 2500 evra OGROMNA suma novca ?

 

Auto star 10 godina je auto star 10 godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja