Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

У земљи у којој је просечна плата 250 евра са 30% незапослених, 2500 евра је велика сума новца :zvizduk:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

gagi brate, bio si i ostao nezreo, a prošlo je dosta vremena "od kako se znamo".

Eto, moj ujak je prodao BMW 750, bio do OO. Šta misliš za koliko ga je prodao? A kolika mu je registracija?

Čuknuo ga napred, a pošto je bio neka zajebana serija, naći baš to u originalu bila igranka (skupa).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

gagi brate, bio si i ostao nezreo, a prošlo je dosta vremena "od kako se znamo".

Eto, moj ujak je prodao BMW 750, bio do OO. Šta misliš za koliko ga je prodao? A kolika mu je registracija?

Čuknuo ga napred, a pošto je bio neka zajebana serija, naći baš to u originalu bila igranka (skupa).

 

Ovo ce biti interesantno, jer ce sada cela tema da se prebaci na mene, jer Srbi uvek traze krivca u drugima, a nikada ne vide sami sebe ?

 

Samo gledaj sada po plusevima, i komentarima, kako vise niko nece znati sta pise, ali znace da treba komsiji da crkne krava.

 

Ja sam student, nisam toliko u "parama" i znam koliko moj otaca radi da bi sve ovo postojalo sto mi imamo, a ovo sto imamo je jako malo, ali opet vise od mnogih, a opet mnogo manje od mnogih.

 

I ja studiram da lepo odem u Dansku (najevce mogucnostI da cu tu otici), Norvesku, Svedsku, i ko covek radim.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

У земљи у којој је просечна плата 250 евра са 30% незапослених, 2500 евра је велика сума новца :zvizduk:

 

Pre bih rekao da je 30% zapošljenih...:stabre:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

nije meni dato par pluseva iz tih razloga, nego brate gagi ti uveseljavaš ovde, tako da je moj komentar samo neka vrsta komedije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

У коју год тему Гаги упадне, одма направи сра*е :lud:

 

-не офујем више... :Mina:

 

Предлажем да се обрише цела ова страна јер нема везе са темом.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Nisam pratio ovu temu otpocetka, ako je ovo neko vec spomenuo, onda sry. Cini mi se da ce drzava krenuti opasno da nas cepa, gde god bude mogla, pri tom ne mislim samo na bajkere, jer mora se odnekud izvaditi novac za Obrenovac i za ostale gradove. Ne znam koliko je to fer prema nama koji nismo bili ugrozeni poplavama. Ja razumem da treba da se pomogne, ali na sve nacine... :neznam: , pri tom ne zelim ni da pomislim koliko ce para dati tim nesrecnim ljudima, a koliko ce sebi da uzmu od haraca koji budu nakupili . Da li je u redu da se mi vozikamo, a da tu hiljadu - dve, koje danas naspemo u rezervoar, damo u svrhe za saniranje od poplava.Ne znam, nisam pametan... Opet je apsurd, davati stalno za njih, a ne dati sebi malo oduska. Jos jednom cu ponoviti, ne znam nisam pametan...

 

Druze u kojoj zemlji ti zivis? O cemu pricas?! Kakve bre crne pare za Obrenovac i ostale pogodnjene gradove, to je samo dobar izgovor da se ova sirotinja jos dodatno opljacka. Koliko je samo bilo akcija (sto humanitarnih, sto ovako obicnih od strane gradjana i zaposlenih po firmama) da se skupi koliko god moze para za taj nesrecni narod i gde su sve te pare otisle? Pa njima u dzep naravno. Neko mi rekao da kad je dosla popisna komisija za prijavu stete oni su sve procenili na minimum, tipa ako je ostecena cela kuca dobijes 100000, ako je voda dosla do metar kuce dobijes celih 15 hiljada , kako god da okrenes oni su prevareni i zajebani i svaka im castkako su ovo progutali, a ne bi trebali. Suma sumarum, sve je ovo jako dobar izgovor za dodatnu pljacku...

 

A sto drzava ne proglasi bankrot? Jer ce ako se ovako nastavi narod otici u k****

Island je to lepo resio. Proglasio bankrot isterao strane banke, pohapsili neke u vladi koji su uzimali kredite od tih banaka i zabole ih sve. Jos su odbili da udju u EU, a onaj Stefan File rekao da je to samar za EU jel nece da udju. Dok mi jos jedino dusu da prodamo da udjemo.

 

Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2

 

Bilo negde napisano da ce do kraja godine proglasiti bankrot (prognozirali analiticari), a i bas sam danas na poslu komentarisala sa koleginicama u kakvom smo totalnom kolapsu i kako ce ili cela stvar da eskalira ili cemo biti dozivotne ovce za sisanje.

 

Da li ste vi zaboravili na to da Automobili sa kubikazom iznad 2.0 da su upropasteni zbog velikih cena registracije ?

 

 

Moj otac prodaje Vectru C 2.2 za 2500 evra, 2004 godiste, i naravno niko nece da kupi, jer je registracija 52-53-54 hiljade dinara !!!

Dok mala Opel Corsa C sa 1.0 motorom isto godiste se prodaje za isto para ? 1neznam.gif

 

Sto se tada niko nije bunio ? Sto tada nismo nista preuzeli ?

 

Pitaj tatu i ostale vozace B kategorije. Sto se tice tvog komentara da 2500 evra nije mnogo u danasnje vreme, ja onda stvarno ne znam u kojoj zemlji ti zivis ako tebi to nije puno,. To ako si studnetnt ne sprecava te sigurno da radis, nego ti to samo los izgovor posto ocigledno kod tebe vlada crnogorski sindrom :). Ziv bio i na studiranju se opario :).

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Gagi je upravu. Postalo nam je mnogo 2.500 eura. Strasno. Koliko dugo zivimo bedno, zaboravili smo sta je normalan zivot. Minimalac treba da bude 600e, a neka normalna plata od 1.000e pa navise. Elem, to nije ova tema. Hocemo li protestovti i ove nedelje ili ne?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

2500 je i ovde na zapadu lepa cifra. Ajde da kazes da ces je zaraditi za manje od 2 meseca, ali ustedeti neces ni za godinu dana. Bar ne sa prosecnim platama onih koji su u radnom odnosu. I to pod uslovom da nisi samohrana majka ili otac koji placa alimentaciju, vec da vas ima dvoje koji zaradjujete a jedna kirija/hipoteka da se placa.

 

Mozda je off ali eto cisto poredjenja radi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ljudi mani te se Gagijeve price!Cuvajte tastature za pametnija pitanja i odgovore!

 

Nemojte vise ici u off please.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: smederevo
  • Motocikl: Fz1

ok, neka poskupe registraciju ali da sa istom tablicom mogu da vozim i auto i motor i kombi i kamion........

globa za globom0ljut2.gif0ljut2.gif0ljut2.gif

mislim da to moze u svajcarskoj bilo bo lepo i ovde tako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: smederevo
  • Motocikl: Fz1

Svaka cast ljudima koji su u ovome ucestvovali!

Nadam se da ce se protest prosiriti Srbijom, tj. za pocetak na svim naplatnim rampama, a onda I na druge nacine.

Naravno I da bude sto masivniji.

 

Velika je sramota sto se MAS u poslednjem trenutku povukao, ali srpska istorija je puna tzv. Brankovica. Pokazali su da im je cilj samo zgrtanje para.

 

Nazalost, u ovom vidu protesta ne mogu da ucestvujem, ali zbog sveukupne situacije moj protest ce biti to sto ovih dana idem da vratim tablicu. Pa ce mo se cerati.

 

Nema predaje.

 

vracam tablicu i ja i idem na proteste motorom bez tablica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

ok, neka poskupe registraciju ali da sa istom tablicom mogu da vozim i auto i motor i kombi i kamion........

globa za globom0ljut2.gif0ljut2.gif0ljut2.gif

mislim da to moze u svajcarskoj bilo bo lepo i ovde tako

 

Čini mi se i u Velikoj Britaniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Setite se registracije kombija i teretnih vozila pre neku god. Poskupelo je papreno itd.. Posle su vratili ali pare vracali nisu. Nikom nista. Pojeo vuk magarca!

 

Bio sam ja redovni učesnik kad su autoprevoznici štrajkovali sa kombijima pre jedno 4 godine. Bili smo dobro organizovani i protesti su bili istovremeno u BGD, NS, JA, NI... i uspeli smo. Vratili su cenu registracije i ušli u nižu kategoriju za putarinu !

Ali kombiji su potrebni privredi i gradu i zato je uspelo...! A motorima možemo da se vozamo kolko hoćeš, ako se ne priključe ostala vozila, pogotovu teretna, nema ništa od toga...

Al ajde, daću i ja svoj doprinos pa ću se pojaviti sledećom prilikom !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Koliko off blebetanja :ooo: a nijedan predlog za jedinstveni tekst ili parolu na transparentu iliti tabli. Svaka cast onima koji nesto konkretno predlazu! :takoje: Izgleda da cemo opet trpati pare za putarine u dzep onima protiv kojih protestujemo,paradirati u crnim prslucima ,maskirnim pantalonama i sorcevima plasiti vrabce i miseve po putevima!? :stabre:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Идеја за транс: "ДОКЛЕ ВИШЕ ДА ПЉАЧКАТЕ СВОЈ НАРОД?"

 

(Да буде једно метар-метар ипо у висину, и што дужи, 20-25м и да се рашири или на наплатним рампама или испред скупштине)

 

 

До 26-ог ћу имати мотор.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

 

 

Ja sam još 7-8 aprila dobio dojavu da će početkom maja poskupeti osiguranje a u drugom koraku i takse, ali su poplave odgodile već zabrazđeno. Po rečima iz istog izvora sve osiguravajuće kuće stoje dobro osim jedne tako da podizanje cena i nema neku čisto ekonomsku nužnost. Da li će doći do pomeranja taksi ne znam ali me ne bi čudilo. Kao učesnik prvog velikog moto skupa u Beogradu povodom istog zahteva, jeste nam udovoljeno naročito u snižavanju nameta za motore preko 1100 kubika ali je u ukupnoj sumi iznos moto registracije uvećan uvođenjem godišnje registracije za mopede ako se dobro sećam nečijeg preračuna.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Ukoliko budu trebale parole, javite se na PP. Ja radim u stampariji pa moze i na ceradama da se uradi, a moze i na foreksu, onako profi da izgleda

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Ja samo ne znam zasto se nije dogovorila jos jedna opustena voznjica... npr. sada u Subotu opet...

 

Nesto mislim ako nema vodje da ce se kontinuitetom napraviti poenta za one koji treba da cuju... vide... sta god.... a mislim i gomilica ljudi jos malo veca... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Kosjerić
  • Motocikl: Enduro

Koliko off blebetanja :ooo: a nijedan predlog za jedinstveni tekst ili parolu na transparentu iliti tabli. Svaka cast onima koji nesto konkretno predlazu! :takoje: Izgleda da cemo opet trpati pare za putarine u dzep onima protiv kojih protestujemo,paradirati u crnim prslucima ,maskirnim pantalonama i sorcevima plasiti vrabce i miseve po putevima!? :stabre:

 

 

 

1care.gif O tome ti pričam

 

Predlog za još jedan transparent: Ombudsmane, vozači su građani.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Dobio sam malo inspiracije pa mozda posluzi:

 

VOZIMO NA POLA TRAKE... VOZIMO POLA GODINE... UPOLA MANJE ZAGADJUJEMO... ZASTO DA PLACAMO VISE?

 

Napominjem! Samo mi je pala ideja na pamet :neznam: pa da se usavrsi ako se narodu svidja! :goodluck:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Ja bih voleo da se oglasi ghostmile, ako prati ovu temu On mi deluje kao covek koji ume da smisli dobru parolu za 2 sec. Mileeeeeeeeeee, pomagaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Nemam nista protiv razrada je uvek dobro dosla... nego mi od nervoze pada svasta na... :zbunjen:

 

 

:moto3::Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Meni je cudno bilo to sto je bila gomila pandura kada ste se pojavili na rampi. Ocigledno prate forum itd. pored toga sto je skup prijavljen. Uglavnom jos jedna bitna stvar mi je zapala za oko, a to je da su otvorili rapmu kada ste izvukli 200 din u dukatima. Dakle, sada na svaki put preko E-75 nosim dukate, kolima ili motorom, pa cu na tenane da brojim. Steta sto su ukinuli parice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja