Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pa to ce opet narod da plati. Delom zbog izostanka sa posla, a delom sto ce morati da dopune drzavnu kasu zbog intervencija drzavnih sluzbi.

Ne znam jel svima jasno da se policija i sve ostale drzavne sluzbe placaju od nasih para? To nisu 'njihove' pare nego nase.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Zato treba da se svi natrtimo pa da im placamo sto vise kako oni ne bi uopste morali da rade,nego da mi radimo za njih i da cutimo ?0stabre.gif0stabre.gif

 

E jes pametan,evo vidim i seljaci su cutali 0takoje.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Sta je po tebi danasnji ucinak? I mislis li da bi bilo razlike da je bilo i duplo ovoliko bajkera? Da je bilo 5x ovoliko? (jel ima toliko bajkera u srbiji?)

 

Nemoj da me razumes pogresno, ja sam na istoj strani i u potpunosti podrzavam 'ustanak' ali ne na ovakav nacin. Narod vec dovoljno placa pa mu je ovakvih akcija i previse jer ce kao sto sam rekao to opet taj isti narod da plati. Tih 100 uniformisanih sto su dosli da vas vide ce da dobiju platu od 'narodnih' para.

 

Ako ce narod da placa onda treba i da dobije nesto zauzvrat, da se vidi neki ucinak. Da se moze reci, danas smo svi izgubili dnevnicu, napravili smo indirektnih troskova par miliona ali smo zaradili na duze staze smanjenjem stope osiguranja... A danas je bilo samo troska, nazalost.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Pa to ce opet narod da plati. Delom zbog izostanka sa posla, a delom sto ce morati da dopune drzavnu kasu zbog intervencija drzavnih sluzbi.

Ne znam jel svima jasno da se policija i sve ostale drzavne sluzbe placaju od nasih para? To nisu 'njihove' pare nego nase.

 

I ta policija isto placa porez ;), delimicno se slazem sa tobom. Nepotrebno je bilo onoliko policajaca danas, meni ih je bilo zao jer neko nije znao da radi svoj poso pa je poslao vise nego sto je trebalo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

I Hanibal je izgubio citave legije vojske dok je dosao do Rima i nije ga osvojio jer je odustao,ali je njegova taktika i ubrzan raspad Rima dovela do velikih promena u nacinu ratovanja kao i u promeni rezima samog Rima.

 

U prevodu protest je politicki rat izmedju drzave i naroda.Bice zrtava i tamo i ovamo ali ako istrajemo pobedicemo jer mi smo birali vladu mi mozemo i da odredjujemo pravila 0takoje.gif

Hanibal je istrajao i ostao zapamcen,Francuzi su istrajali i imamo njihov primer.Sada cemo mi dati svoj primer.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Mislim da je neko jako dobro ocenio situaciju i poslao svega stotinjak policajaca(ako je verovati novinama) pretpostavljajuci da nece doci do vecih incidenata i ako se pogorsa, tih 100 bi izdrzalo prvo vreme dok ne stigne pojacanje. Nemoj da sumnjas u strucnost nasih glavonja koje cuvaju svoje pare.

 

Da na vreme izadju da ciste sneg ili da preduzmu mere da sprecu poplave, pomognu ljudima..to je vec nesto drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

I Hanibal je izgubio citave legije vojske dok je dosao do Rima i nije ga osvojio jer je odustao,ali je njegova taktika i ubrzan raspad Rima dovela do velikih promena u nacinu ratovanja kao i u promeni rezima samog Rima.

 

U prevodu protest je politicki rat izmedju drzave i naroda.Bice zrtava i tamo i ovamo ali ako istrajemo pobedicemo jer mi smo birali vladu mi mozemo i da odredjujemo pravila 0takoje.gif

Hanibal je istrajao i ostao zapamcen,Francuzi su istrajali i imamo njihov primer.Sada cemo mi dati svoj primer.

 

Nemoj izvlaciti iz proporcija sad :D 130 neorganizovanih bajkera poredis sa Hanibalom koji je imao taktiku.

 

I ponavaljam, vreme jeste da se ucini nesto, ali samo smisljeno i sa razradjenom taktikom. Ovo me podseca na kraj 80tih kad je Slobo drzao govore a narod samo ponavljao TAKO JE, TAKO JE.

 

Toliko od mene, ako kad krene ozbiljnije onda cu se pridruziti na ovaj ili onaj nacin. Iako ne zivim tu, osecam se povezanim i tice me se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Neko reče netreba blokirati auto put ljudi tamo prolazi nisu ništa krivi e pa baš zato što se ne bune protiv ovog harača nisu nedužni i krivi su 0ljut2.gif kada bi se svi pobinili vrlo brzo bi ovaj harač ukinut, ali lepo je 1zzz.gif i čekati da drugi rešavaju probleme. 0tuzan.gif

 

 

 

Kada bude sledeći protest ja bih rado išao ako je neko voljan da me vozi, motor nemam a kako vidim neću ga nikada ni imati, uskoro će udariti porez i na vožnju bicikla pa će neki opet trvrditi da netreba blokirati auto put .0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Zar nije bolje blokirati mozda zgradu vlade, opstine i slicno, stranacke prostorije?

 

Ubedjen sam istinski da ce neki iz vlade tek sutra ujutru cuti da je bila neka sitna pobuna i da je sve opet pod kontrolom. I to onako usput, medju nebitnim tackama.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Jedan od komentara sa sajta Telegrafa.

 

Dr_sokrates07.07.2014 - 00:10

 

Ja se divim ovim ljudima sto su izrazili nezadovoljstvo i pokrenuli nesto sto ce svima biti samo od koristi. Kada bi svi ljudi koji zive u srbiji se tako borili za svoja prava onda ovi na vrhu sto glume bogove a to nisu morali bi da se spuste na zemlju

A sve dokle god se cuti drzava ce da radi sa nama onako kako njoj odgovara!!!

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

A na Blicu ne pustaju vise komentare koji idu nama u prilog0ljut2.gif 126 komentara stoji vec 4 sata. ja sta god da napisem nece da izadje1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Drago mi je da smo ipak uspeli da izazovemo neku reakciju kod vas. Makar i ovakvu. Kao što sam napisao, iako trenutno ne živim u našoj državi osećam se povezano i smatram da imam pravo da dam svoje mišljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2362 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Dex,nema razloga deliti opet na patriote i izdajnike. Svako ima svoj razlog zašto je izašao na protest ili nije izašao. Neko je bio na moru,nekome je istekla registracija,neko se zaposlio preko SNS-a,pa nije smeo ili nije hteo.... Svejedno... Bori se kako ko zna i ume,a mi će mo znati već šta i kako. I zašto neko jeste ili nije...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Qingqi 2D

Ja sam bio sprecen da dodjem, i ako sam imao veliku zelju. 1hmm.gif

Ali eto me na svakom sledecem okupljanju, samo ako mi obaveze dozvole.

Svaka cast za ovo Juce, samo napred. 0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2362 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

I Branković nije bio izdajnik.

Jedini je on sa svojom vojskom posle boja na Kosovu nastavio da se bori protiv Turaka. I umro je u zarobljeništvu ne priznajući vlast sultana. U istoriji je nepravedno obeležen kao izdajnik od strane onih koji su preživeli bitku i priznali sultana za vladara.

...ako će mo već o Vuku Brankoviću...

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

I Hanibal je izgubio citave legije vojske dok je dosao do Rima i nije ga osvojio jer je odustao,ali je njegova taktika i ubrzan raspad Rima dovela do velikih promena u nacinu ratovanja kao i u promeni rezima samog Rima.

 

U prevodu protest je politicki rat izmedju drzave i naroda.Bice zrtava i tamo i ovamo ali ako istrajemo pobedicemo jer mi smo birali vladu mi mozemo i da odredjujemo pravila 0takoje.gif

Hanibal je istrajao i ostao zapamcen,Francuzi su istrajali i imamo njihov primer.Sada cemo mi dati svoj primer.

 

Nemoj izvlaciti iz proporcija sad :D 130 neorganizovanih bajkera poredis sa Hanibalom koji je imao taktiku.

 

I ponavaljam, vreme jeste da se ucini nesto, ali samo smisljeno i sa razradjenom taktikom. Ovo me podseca na kraj 80tih kad je Slobo drzao govore a narod samo ponavljao TAKO JE, TAKO JE.

 

Toliko od mene, ako kad krene ozbiljnije onda cu se pridruziti na ovaj ili onaj nacin. Iako ne zivim tu, osecam se povezanim i tice me se.

 

A odakle tebi informacija da smo bili neorganizovani?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Krivo mi je što sam morao da napustim kolonu pre naplatnih rampi.

Išao sam u goste, čekali nas na večeri, a usput žena rešila da im kupimo veliko ogledalo. Držala ga je uspešno sa sve onom mašnom, ali kada smo izašli na autoput, bio mi veliki rizik da izgubim ženu sa sve ogledalom.

P.S. Dok smo stigli u Miljakovac, mašna se rapala.

 

 

 

Sve više sam siguran da na forumu ima profila koji su izmišljeni, a veoma su aktivni i da rade na podrivanju i svesnom nametanju pravca mišljenja većine!!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

Sta god da kazem(napisem) protiv OVE vlasti na ovom forumu,budem ubrzo izbrisan i cenzurisan...Tako da od mene podrska i najvaznije ISTRAJNOST u zahtevima(koliko god je moguce izdrzati(finansiski i od obaveza)... :moto3: Neka nam je bog u pomoci...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

I Hanibal je izgubio citave legije vojske dok je dosao do Rima i nije ga osvojio jer je odustao,ali je njegova taktika i ubrzan raspad Rima dovela do velikih promena u nacinu ratovanja kao i u promeni rezima samog Rima.

 

U prevodu protest je politicki rat izmedju drzave i naroda.Bice zrtava i tamo i ovamo ali ako istrajemo pobedicemo jer mi smo birali vladu mi mozemo i da odredjujemo pravila 0takoje.gif

Hanibal je istrajao i ostao zapamcen,Francuzi su istrajali i imamo njihov primer.Sada cemo mi dati svoj primer.

 

Nemoj izvlaciti iz proporcija sad :D 130 neorganizovanih bajkera poredis sa Hanibalom koji je imao taktiku.

 

I ponavaljam, vreme jeste da se ucini nesto, ali samo smisljeno i sa razradjenom taktikom. Ovo me podseca na kraj 80tih kad je Slobo drzao govore a narod samo ponavljao TAKO JE, TAKO JE.

 

Toliko od mene, ako kad krene ozbiljnije onda cu se pridruziti na ovaj ili onaj nacin. Iako ne zivim tu, osecam se povezanim i tice me se.

 

A odakle tebi informacija da smo bili neorganizovani?

 

A bilo je organizovano? Ko je organizovao? Veće pre nije se još ništa znalo sem u neko vreme da se nadje na nekoj pumpi da se nešto uradi.

 

ali da ne bih ja nabijao sebi bespotrebno loša mišljenja...samo napred nastavite.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

 

 

Sve više sam siguran da na forumu ima profila koji su izmišljeni, a veoma su aktivni i da rade na podrivanju i svesnom nametanju pravca mišljenja većine!!!

 

Da ne misliš slučajno na mene? Jesam aktivan ali u svemu ostalom se ne pronalazim. Ako ipak smatraš ili sumnjaš slobodno reći. Možeš ovde a i na PP. A za koji dan može i uživo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Sta god da kazem(napisem) protiv OVE vlasti na ovom forumu,budem ubrzo izbrisan i cenzurisan...Tako da od mene podrska i najvaznije ISTRAJNOST u zahtevima(koliko god je moguce izdrzati(finansiski i od obaveza)... :moto3: Neka nam je bog u pomoci...

 

 

ovo nije politika, ovo je realnost.

Sami prosudite

 

http://vijesti365.com/31-lazno-obecanje-vuciceve-vlade/

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2362 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja ću od sad uvek da plaćam sitnom lovom. Uz to ću da odštampam flajer "Podrška motociklistima Srbije" sa zahtevima za smanjenje harača. Da zna rampas o čemu se radi,da me ne smara pitanjima.

A sledeće nedelje mo je registracija i spremio sam 10000 dinara u apoenima od 10 i 20 dinara...

;-)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja