Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • lone wolf, 517 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

I sam mislim da se nije ozbiljno pristupilo ovom protestu,ali u zajedničkom nam je interesu,od viška protesta ne može da boli glava jelte. :) Ajde ako neko ko je član MAS-a i čita ovu temu neka se raspita malo oko detalja da ga uozbiljimo do nedelje koliko može.

 

Malo pre sam poslao poruku Radiobyke-u na fb-u koji su jedni od organizatora ovog protesta sa pitanjem u koliko će sati biti skup i zamolio ih da se priključe našoj temi.

Promenio član CAJA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Odlican predlog!U nedelju svi u Beograd na protest,a mi nas i dalje nastavljamo da organizujemo za svaki slucaj!

 

Tako je.

 

a sad mogu i kurta i murta da budu organizatori..................

 

kako je sa nekima lako manipulisati, posle se samo bunite i kukate...............

stavio bi ovog lika da bude glavni i odgovorni za organizaciju...............

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Ovaj "MAS-ov" protest je sprdnja, niti je dato vreme, niti definisani zahtevi i nacin protesta a ni na njihovom forumu nema nikakve diskusije

 

Pa kada je MAS u pitanju uvek je to tako i bilo. Treba mnogo "ne ljutiti" nadlezne, a ujedno i "smiriti" bajkere, jedno na drugo, kisela voda, nikad nista konkretno.

 

Ali sto da ne, treba se odazvati, bice odlicno kao pred-protest, i da se iskristalisu zahtevi i odnosi snaga.

Ne zaboravite da osiguranja nisu drzavne kompanije, vec privatne firme vec izvesno vreme, prema tome nece ni vlast da sebe previse kompromituje stiteci ih protiv svojih glasaca.

U svakom slucaju, ne treba "vezivati" protest za jednu konkretnu organizaciju, vec istupiti kao bajkeri-nezadovoljni gradjani.

A moto organizacije da propagiraju, strukturisu i kanalisu protest kao portparoli istih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

A uostalom ko misli da je bolje ne uraditi nista, jer "znate oni nece da popuste", neka slobodno bude pasivan, i nastavi da glumi da ga to ne dotice.

Moje je misljenje da je u krajnjoj liniji bolje i 15 bajkera ispred skupstine, nego nista, pa ako treba i svake nedelje u organizaciji nekog drugog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Evo jedan poster na brzaka sa sažetim zahtevima(koliko sam video po forumu to se najviše traži).Ako imate bilo kakve sugestije recite,vreme ću naknadno dodati jer ga nisam mogao naći ni na forumu MAS-a.

 

protest-Copy.jpg

 

P.S. Imam i PDF-verziju ako zatreba za štampanje.

 

:zdravo:

 

Odlican plakat1care.gif,ali ako ti nije problem da umesto Protest Motociklista stavis Protest Bajkera!mislim da ce tako lepse i mocnije zvucati.

 

Sve u svemu idemo 6-tog,pa cemo se tamo konkretno sve izdogovarati o daljim planovima!

Pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Samo nam treba ovakav plakat pa će da nam povećaju ne samo osiguranje nego i registraciju. Ovi bajkeri na fotki ovako oklopljeni, svi u crnom, bez lica, izgledaju kao neka paravojska. Kao Orke iz Gospodara prstenova. Bolje je staviti neku cicu na skuteru, sa tekstom kako svi mi koji se prevozimo na dva točka pomažemo da se smanje gužve u radno vreme, doprinosimo bezbednijem saobraćaju, štedimo gorivo i slično.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1963 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Cena auto osiguranja mora na reviziju

Gorica Avalić | 03. 07. 2014. - 18:53h | Foto: N. Marković |

Svako povećanje cena obaveznog auto-osiguranja veće od pet odsto mora javno da se obrazloži. A drastično jučerašnje poskupljenje od 45 odsto niko nije obrazložio.

 

Zahtev Udruženja osiguravača Narodna banka je odobrila u aprilu, sa početkom primene za 90 dana, odnosno 1. jula. Ipak, javnost je za poskupljenje saznala tek sredinom juna, petnaestak dana pre stupanja nove cene na snagu. Iako je pitanje drastičnog povećanja minimalne premije pokrenulo višestruke osude te odluke, niko u Narodnoj banci još nije objasnio koji ih je tačno argument Udruženja osiguravača ubedio da je ono neophodno.

 

Zanimljivo je da je tada NBS odbila povećanje od 20 odsto, a da je samo godinu i po dana kasnije dala zeleno svetlo za duplo veći skok cene.

- Ako se nešto drugo želi pokriti premijom osiguranja, onda je moje pitanje, kao vozača, zašto bi vozači snosili troškove nekih drugih šteta koje se pojavljuju na ovim prostorima - kaže Vujanić.

Kartelsko dogovaranje cena zabranjeno je Zakonom o zaštiti konkurencije, ali su osiguravajuće kuće uspele da u Zakon o obaveznom osiguranju u saobraćaju proguraju član koji im to, ipak, dozvoljava, pa su, drugi put od tada, udruženja dogovorila minimalnu cenu premije koja je ista za sve kuće.

 

Taj zakon usvojen je u julu 2009. godine, a nacrt je radila Narodna banka Srbije, sektor za nadzor nad radom osiguravajućih društava. Odredba, koja je u suprotnosti sa Zakonom o zaštiti konkurencije, najpre je prošla kroz službe Ministarstva finansija ministarke Diane Dragutinović, a zatim je zakon usvojila Skupština.

Ta odredba je omogućila da se osiguravači udruže u kartel.

 

 

- Ono što je neverovatno je to što su i zakonodavci znali da je takva odredba suprotna pravilima koja važe u zemljama EU i svim razvijenim zemljama. Zato u zakonu piše da će ta odredba važiti prva tri meseca po ulasku Srbije u EU, kada će ukidanje konkurencije opet biti zabranjeno. Kako objasniti da se jedna takva odredba našla u zakonu, ako ne lobiranjem određene grupe - kaže Čedomir Radojčić iz Komisije za zaštitu konkurencije.

 

 

Zaboravili komisiju

 

U Komisiji za zaštitu konkurencije objašnjavaju za „Blic“ da privrednici često lobiraju za zakonska rešenja koja im odgovaraju i da u tome najčešće i uspevaju. Problem je u tome što Vlada i ministarstva od Komisije ne traže mišljenje o nacrtima zakona. To kaže Milan Vujanić, profesor Saobraćajnog fakulteta. Stručnjaku koji je izneo ubedljive podatke u korist teze da su postojali svi uslovi da osiguranje pojeftini, smeta i konspiracija koja prati ceo slučaj i kartelski dogovor između osiguravajućih kuća, kao i potez Narodne banke Srbije koja je novi cenovnik odobrila. - Morali bi da se preispitaju razlozi za poskupljenje - tvrdi Vujanić.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

ČEMU ONDA OSNOVNO OSIGURANJE SLUŽI UOPŠTE

 

služi da bi se isplatila steta onome koga si udario. a onda osiguranje od tebe naplati nahnadno ili ne naplati..zavisno od sposobnosti advokata recimo i drugih faktora....ali onaj koji je ostecen biva isplacen bez obzira. ovim se izbegavaju malverzacije gde steta ne moze da se naplati od pocinioca (pobegao iz zemlje, nema nsita na svom imenu, nece da plati ec bira zatvorsku kaznu itd). premija (cena polise) je cena rizika da li ce osiguravajuca kuca uspeti da naplati stetu od pocinioca ili ne...

 

ukratko: osnovno osiguranje ne osigurava tebe vec trece lice.

Da ali zbog čega ja onda plaćam ogromno osnovno osiguranje, ako će oni meni pored tih para, uredno da naplate i Štetu koju sam naneo , zar pare koje plaćamo u obliku osnovnog osiguranja nemaju upravo tu svrhu, To znači da ti OsDr dva puta uzme pare, jednom kada reg.motor i drugi put ako napraviš nekom štetu, možda sam ja glup ali meni to liči na pljačku, no zaista ako već postoji tema, izvinjavam se nisam video, Obavezno za septembar zakazati ozbiljan protest, a ko Ima da plaća,super neka plaća(imamo i mi na guzove) i ko nema ali nema ni muda za protest , šta mu ja mogu, Vredi pokušati, Cilj države koja je u stvari postala samo medijator NWO, je da nas sve pretvore u apatične, "miroljubive" i poslušne robove, koji se neče buniti VIŠE NIKADA, po pitanju bilo čega, a ovo je idealna prilika da se od nečega počne, Neka Admin ugasi moju temu, a mogu i ja

Još jednom se izvinjavam, zaista nisam video da je Mikulanac već pokrenuo priču....

P.S

nema veze...6-og protest, ali smatram da mora imati neku reprekusiju, da se zaustavi saobračaj makar na 10 Minuta, kao Upozorenje(bez neke vrste ometanja njihove slatke dnevne Rutine, nećemo ništa postići e to i ja mogu da tvrdim), a ako to ne izazove ni jednu reakciju pljačkaša koji žele da nas orobe, onda za Septembar , kada se već svi vrate sa Odmora i Sl, Napraviti Skup...Bajkera, i Kamiondžija tvrdim da su i oni pošizeli, naročito ovi manji koji imaju po jedan dva kamona, Najavi se Skup, Ako se dozvola ne dobije, ide se bez dozvole i gotovo.

Jeli ima negde napisano šta se planira činiti tokom protestnog olupljanja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Po meni najveca greska je ta sto nije radni dan. Jeste, rade ljudi, ali zrtvovati jedan dan, koji maksimalno 2000 dinara kosta, i to da su postene plate od 40.000 dinara, sto je retko gde u Srbiji. A ustedite 5000, vredi zrtvovanja, a jos bi napravili glavobolju vlastima kada bi blokirali saobracaj u Beogradu u radnom danu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350

ČEMU ONDA OSNOVNO OSIGURANJE SLUŽI UOPŠTE

 

služi da bi se isplatila steta onome koga si udario. a onda osiguranje od tebe naplati nahnadno ili ne naplati..zavisno od sposobnosti advokata recimo i drugih faktora....ali onaj koji je ostecen biva isplacen bez obzira. ovim se izbegavaju malverzacije gde steta ne moze da se naplati od pocinioca (pobegao iz zemlje, nema nsita na svom imenu, nece da plati ec bira zatvorsku kaznu itd). premija (cena polise) je cena rizika da li ce osiguravajuca kuca uspeti da naplati stetu od pocinioca ili ne...

 

ukratko: osnovno osiguranje ne osigurava tebe vec trece lice.

Da ali zbog čega ja onda plaćam ogromno osnovno osiguranje, ako će oni meni pored tih para, uredno da naplate i Štetu koju sam naneo , zar pare koje plaćamo u obliku osnovnog osiguranja nemaju upravo tu svrhu, To znači da ti OsDr dva puta uzme pare, jednom kada reg.motor i drugi put ako napraviš nekom štetu, možda sam ja glup ali meni to liči na pljačku, no zaista ako već postoji tema, izvinjavam se nisam video, Obavezno za septembar zakazati ozbiljan protest, a ko Ima da plaća,super neka plaća(imamo i mi na guzove) i ko nema ali nema ni muda za protest , šta mu ja mogu, Vredi pokušati, Cilj države koja je u stvari postala samo medijator NWO, je da nas sve pretvore u apatične, "miroljubive" i poslušne robove, koji se neče buniti VIŠE NIKADA, po pitanju bilo čega, a ovo je idealna prilika da se od nečega počne, Neka Admin ugasi moju temu, a mogu i ja

Još jednom se izvinjavam, zaista nisam video da je Mikulanac već pokrenuo priču....

P.S

nema veze...6-og protest, ali smatram da mora imati neku reprekusiju, da se zaustavi saobračaj makar na 10 Minuta, kao Upozorenje(bez neke vrste ometanja njihove slatke dnevne Rutine, nećemo ništa postići e to i ja mogu da tvrdim), a ako to ne izazove ni jednu reakciju pljačkaša koji žele da nas orobe, onda za Septembar , kada se već svi vrate sa Odmora i Sl, Napraviti Skup...Bajkera, i Kamiondžija tvrdim da su i oni pošizeli, naročito ovi manji koji imaju po jedan dva kamona, Najavi se Skup, Ako se dozvola ne dobije, ide se bez dozvole i gotovo.

Jeli ima negde napisano šta se planira činiti tokom protestnog olupljanja.

 

 

 

Osiguravajuce kuce ne mogu da naplate stetu od krivca, osim u slucaju ako je bio pod dejstvom alkohola, droga, nije imao adekvatnu kategoriju ili ako je u trenutku udesa imao zabranu.

 

Jedva cekam protest, zivog me zanima kako ce mediji to da proprate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 517 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Samo nam treba ovakav plakat pa će da nam povećaju ne samo osiguranje nego i registraciju. Ovi bajkeri na fotki ovako oklopljeni, svi u crnom, bez lica, izgledaju kao neka paravojska. Kao Orke iz Gospodara prstenova. Bolje je staviti neku cicu na skuteru, sa tekstom kako svi mi koji se prevozimo na dva točka pomažemo da se smanje gužve u radno vreme, doprinosimo bezbednijem saobraćaju, štedimo gorivo i slično.

 

A dobro ja sam prvi u "orka" fazonu. :D Pošto nisam imao sa nikim da se konsultujem u vezi ovoga uradio sam na svoju ruku,sliku sam uzeo sa moto berze jer su sa istom najavili ovaj protest pa reko biće prepoznatljivija.Cijna grupa su mi bili motociklisti/bajkeri gde bi videli osnovne informacije i došli na protest a vladi(ili kome već) bi se valjda predali zahtevi sa detaljnim razlozima tj. ovo što si ti naveo na kraju.

 

Sve u svemu nije problem nađi mi neku drugu sliku,lako ćemo to prepraviti/dodati...jedino mi ovde problem premalo vremena da se konsultujem sa svima kako bi došli do nekog kompromisnog rešenja. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

ČEMU ONDA OSNOVNO OSIGURANJE SLUŽI UOPŠTE

 

služi da bi se isplatila steta onome koga si udario. a onda osiguranje od tebe naplati nahnadno ili ne naplati..zavisno od sposobnosti advokata recimo i drugih faktora....ali onaj koji je ostecen biva isplacen bez obzira. ovim se izbegavaju malverzacije gde steta ne moze da se naplati od pocinioca (pobegao iz zemlje, nema nsita na svom imenu, nece da plati ec bira zatvorsku kaznu itd). premija (cena polise) je cena rizika da li ce osiguravajuca kuca uspeti da naplati stetu od pocinioca ili ne...

 

ukratko: osnovno osiguranje ne osigurava tebe vec trece lice.

Da ali zbog čega ja onda plaćam ogromno osnovno osiguranje, ako će oni meni pored tih para, uredno da naplate i Štetu koju sam naneo , zar pare koje plaćamo u obliku osnovnog osiguranja nemaju upravo tu svrhu, To znači da ti OsDr dva puta uzme pare, jednom kada reg.motor i drugi put ako napraviš nekom štetu, možda sam ja glup ali meni to liči na pljačku, no zaista ako već postoji tema, izvinjavam se nisam video

 

sve to ima jako dobrog smisla.

zamisli sebe u sitaciji da ti motor stoji parkiran na parkingu i naleti sleper i pokupi ga. totalna steta.

vozac ode na sud i kaze necu da platim i izabere da odlezi to u zatvoru.

ko ce tebe onda isplatiti? ko ce tebi vratiti taj motor? da li bi i onda imao isti stav?

zbog toga postoji osiguranje...

a kao sto je kolega napisao osiguranje naplacuje od pocinioca stete ako oceni da je pocinilac namerno izazvao nesrecu ili da je pod dejstvom opijata.

 

sto se tice visine premije polise..pa realno svaki udarac u bilo koje vozilo pri brzini od 50-60 km na sat ce napraviti stetu koja prelazi nekoliko puta tvoju premiju koju si platio za polisu osiguranja.

 

treba protestvovati zbog visine poreza na upotrebu vozila (seseljev porez) a ne zbog visine polise (porez zna biti nekoliko puta veci od polise ako je vozilo novo) jer u principu placas porez na nesto sto je vec oporezovano (pdv).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Organizator treba da obavesti Tv stanice poput Studia B i B-92 i jos neke,da taj dogadjaj isprate kamerama,da vidi narod,ovo se tice svih koji voze bilo sta na motorni pogon,pa i samih novinara.Ako treba mi da zovemo licno tv stanice,moze i to,ali je mnogo ozbilljnije je da to urade organizatori. Uzgred,zasto jos nije odredjena satnica protesta ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 517 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Preuzeto sa MAS-a,stvarno smo nebeski narod ::),što se mene tiče bolje nikako nego ovako navrat nanos.

 

"

 

ZBOG MALO VREMENA DA SE SVI NAŠI ZAHTEVI PREDAJU PRE PROTESTA - NAJAVLJENI PROTEST MAS-A SE ODLAŽE

 

Povodom poskupljenja osiguranja motornih vozila koje su u proseku veće za 40% i ostalih ne pogodnosti

koje utiču na motocikliste, organizovaće se protest bajkera ali ne u ranije najavljenom terminu,

nego ćemo naknadno objaviti termin koji će pre toga biti najavljen i ostvaren u zakonskim okvirima

koja će nam pružiti pravnu i bezbedonosnu sigurnost koja nam je potrebna da bi ostvarili naša prava.

Radi se na pravnom nacrtu svih naših zajedničkih zahteva koje bi zajedno sa našim prijateljima iz SMS-a i BJB-a,

prosledili nadležnima a njihovo eventualno neprihvatanje naših zajedničkih zahteva će zahtevati organizovan zajednički protest.

 

P.S.

 

Otvoreni smo za sve vrste predloga i saradnje sa svim moto organizacijama i pojedincima da bi ostvarili naša prava.

 

MOTO ASOCIJACIJA SRBIJE

 

"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Tresla se gora rodio se mish, drzte se vi vaseg protesta i batalite ove iz MAS.0ljut2.gif

 

Hahahaha tipicna MAS ujdurma, sapnuli im drugari iz MUP-a da smire malo strasti dok se pokret ne urusi sam od sebe. :lol:

 

Idemo dalje, pripremamo 26.-ti.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ako jos neko spomene da treba da kontaktiramo MAS za pomoc oko organizacije naseg protesta zakljucacu temu odma!Sami cemo sve odraditi!Hvala Bogu ima nas i niko nije mali!Lepo mi nastavljamo da se drzimo nase price i sledece nedelje ce dopis o nasim zahtevima biti predat nadleznem organima i sam skup ce biti prijavljen pa nas nista nece spreciti da nasu zamisao pretvorimo u delo!

Zato sam i rekao da bude 26-i da sve lepo na tenane organizujemo!

Idemo mi dalje!!!!!!!!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 517 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

UPDATE će da me utepate. :lol:

 

Malo pre sam tek dobio odgovor od MO Radiobyke rekli su mi da će biti protesta.

 

Ovo je bio odgovor za satnicu i šta bi se radilo.

 

 

" Skup ce biti u 16:30h na Zmajevoj pumpi, plan je da se ponese 200 din u kovanicama od dinar , a za ostalo se dogovaramo na mestu dogovora :) "

 

Na moj odgovor da na sajtu MAS-a piše da je odloženo dobijam sledeće:

 

" Protesta ce biti, jer BUM i RadioByke su organizatori, a MAS se dodatno prikljucio, i ako oni odustaju, odustaju za sebe, sto ne utice na ostale koji hoce da dodju. "

 

:neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Bez obzira na odluku MAS-a da odustane iz cele priče,protest se ne odlaže.Molim vas samo da dodjete i da ponesete dvestotinak dinara u kovanicama od jednog ili dva dinara.Mislim da ostatak priče znate.pozz

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Ode MAS´ u propas˙.1zvizduk.gif

 

Đubre, svaka ti dala na upornosti! 0takoje.gifVIše da nas je takvih, izguraćemo naša prava. Kad se setim da sam jedva skupio za registraciju sad u maju, mogu zamisliti šta će biti dogodine, ako ovi đilkoši povećaju osiguranje...1hmm.gif

 

Tiha voda, breg roni. Polako da pripremamo između nas taj protest 26-tog, pa da kažemo i pokažemo bagri šta imamo...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

A koju rampu blokiramo? Kod Simanovaca? Da znam gde da dodjem.. Ili da dodjem kod Zmaja pa odatle svi do naplatne rampe...

 

Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

A koju rampu blokiramo? Kod Simanovaca? Da znam gde da dodjem.. Ili da dodjem kod Zmaja pa odatle svi do naplatne rampe...

 

Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2

 

najbolje je da dodjes u pola 5 na zmaj i da idemo svi zajedno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Preuzeto sa MAS-a,stvarno smo nebeski narod ::),što se mene tiče bolje nikako nego ovako navrat nanos.

 

"

 

ZBOG MALO VREMENA DA SE SVI NAŠI ZAHTEVI PREDAJU PRE PROTESTA - NAJAVLJENI PROTEST MAS-A SE ODLAŽE

 

Povodom poskupljenja osiguranja motornih vozila koje su u proseku veće za 40% i ostalih ne pogodnosti

koje utiču na motocikliste, organizovaće se protest bajkera ali ne u ranije najavljenom terminu,

nego ćemo naknadno objaviti termin koji će pre toga biti najavljen i ostvaren u zakonskim okvirima

koja će nam pružiti pravnu i bezbedonosnu sigurnost koja nam je potrebna da bi ostvarili naša prava.

Radi se na pravnom nacrtu svih naših zajedničkih zahteva koje bi zajedno sa našim prijateljima iz SMS-a i BJB-a,

prosledili nadležnima a njihovo eventualno neprihvatanje naših zajedničkih zahteva će zahtevati organizovan zajednički protest.

 

P.S.

 

Otvoreni smo za sve vrste predloga i saradnje sa svim moto organizacijama i pojedincima da bi ostvarili naša prava.

 

MOTO ASOCIJACIJA SRBIJE

 

"

 

mudra odluka. nije to samo tako, ajde idemo pa cemo videti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja