-
Broj tema i poruka
1292 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: lemy
-
Porez se ne placa ali mislim da treba da ipak podneses poresku prijavu ppi4 obrazac (mislim da sada može i on line ali nisam siguran). Oni ce ti onda izdati resenje u kome stoji da si oslobodjen placanja poreza. Ovo ti treba zbog sup-a jer nije njihivo da znaju da li treba ili ne treba plaćati porez. U sup ides sa kupoprodajnim ugovorom, resenjem poreske i starom saobracajnom. Oni ce ti izdati novu saobracajnu. Tablice bi trebalo da ostanu iste jer je isto registraciono podrucje. Najbolje to resi odmah...
-
Ja sam imao sličan priblem. Kupio novi akumulator i sve fercera. Stari je prvo ispraznila usb uticnica. Ja sam ga posle dopunio ali nije to to, otišao je u duboko praznjenje. Tesko je palio, trokirao, radio na jednom cilindru i sl gluposti...
-
Ma dovoljan je, nego mi zinulo dupe za nesto modernije, jace. Klasična bajkerska boljka. A opet ne bih da ostanem bez zicanih tockova pa mi je caponorde pored bmw gs jedini resenje inace bih uzeo vstrom 650. Klasicna bolest, TA mi skroz ispravan i sa njim prelazim godišnje 1.500 km, a ja gledam nesto jace za sta cu morati da dobro doplatim...
-
Makina spremna za put oko sveta, steta sto prodaja ide slabo. I druge aprilie stoje mesecima po oglasima... Hoces me naterati da prodam transalpa
-
Za pismene Alibaba stavio i uputstvo samo sto me sada buni zica koja je oznacena sa Stop. Sta to znaci?
-
Ovo je isto kao na mom faru samo su boje drugacuje. Sada kada malo razmislik ne secam se da sam video poziciono svetlo. Verovatno jedan deo dioda preuzima tu ulogu, tako da ovo ima smisla. Svakako mi je stigao i relej za led pa cu za vikend da eksperimentisem. Hvala na idejama
-
Ko zna, mozda si u pravu. I ja licno bi na motor koji ide u saobracaj stavio odvojeno migavce zbog vidljivosti ali ovo ide na neki bobber projekat koji ce se ponekad provozati po selu posto od registracije verovatno nema ništa
-
To mi je drago cuti da mogu da probam, pa cu nabosti kombinaciji. Plasio sam se da nema u pozadini neke elektonike. Nisam slikao jer nema sta da se vudi. Migavci su u sklopu fara u obliku reda djioda Evo slike sa neta
-
Zdravo, treba mi savet da ne spalim Djenku. Kupio sam za neki moj projekat far koji u sebi ima integrisane led migavce. To nebi bilo problem da nemam 3 zice iz svakog migavca a imam 2 zice na motoru da povezem, plus i minus. Cemu sluze 3 zice u ovom slucaju i kako da povezem?
-
Sto se tice tih delova ima kod cika Alija manje vise sve. Svi ti motocikli imaju iste ili slicne delove samo treba videti sta ti treba, premeriti i baciti se u potragu. Npr € 22,78 | For Suzuki Hyosung Kawasaki EN GS Prince Models Motorcycle rear sprocket 39 41 43 Teeth 428 chain modification speed-raising https://s.click.aliexpress.com/e/cgAhjtnS
-
Koja je cena za prenji blatobran?
-
Usisna grana karburatora sa kinroad xt150-16
lemy je odgovorio članu AleksandarBeograd u Kineska Imperija
Ali expres, skoro sigurni ima. Vidi koji ti je model karburatora pa trazi. Tipa carburator pz26 manifold, rubber.... Evo primera € 6,02 9%OFF | Motorcycle carburetor intake manifold pipe joint for Honda 125cc CG125 CG 125 ZJ125 ZJ 125 Replacement https://s.click.aliexpress.com/e/bfNyeXSY -
Treba mi za kineski coper guma 140 ili 150 širine 15inc. Ako neko ima neka ponudi, bitno je da nije previse potrosena, iskockana i stara, takvu imam i da je tubeless
-
Za te pare realno ne mozes da promasis.. DR je vise offroad orjentisan. Napred 21 inc tocak, manje oklopa, malo lakši, verovatno i nesto mekse ogibljenje. Oko ti treba za asfalt po meni nema dileme, freewind, noviji, moderniji, bolja zastita od vetra...
-
Malo da osvezim temu, pojavio se sveti gral u oglasima https://www.polovniautomobili.com/motori/14420514/aprilia-caponord-reli-raid
-
Ja sam jednu ispravio cekicem. Lagano par udaraca i isparavio. Vec sam bio kupio drugu i montirao pa nisam imamo sta da izgubim. Bila je kriva onako, ni malo ni puno, pad u mestu. Sigurno da dosta zavisi od legure i stepena iskrivlja. Probaj pa vidi. Svakako je verovatno opisana
-
Kupio bih ako neko ima unutrasnju gumu za 15 inc tocak. Konkretno mi treba za gumu 140/80-15. Prevideo sam kada sam kupovao spoljasnju da guma nije tubeless a vec ceo projekat bobbera je pri kraju i nesto mi se ne menja sada guma jer je blatobran napravljen po njoj a i sara mi odgovara.. Zvao sam sve moguce radnje nigde nema, samo u jednoj moze da se poruci po ludackoj ceni. Nije mi bitno da li je nova, polovna, moze i busna, samo da nije previše trula. Motor nece u ozbiljan saobraćaj, samo da drzi vazduh. 0642000155 Mile
-
Radilo se malo i za praznike. Namontirani tockovi, ne finalno posto moram jos gume da sredim i razvucena struja. Struju sam testirao i sve radi sto me iznenadilo . Ostaje id krupnih stvari da sredim sedište, rezervoar i korman. Umesti kormana cu verovatno staviti na kraju heblove posto korman kakav hocu tesko mogu da nadjem a da ne košta puno. Oko rezervoara i sedista ima jos dosta posla ali tu sam bar nacisto kako treba da izgleda.
-
Video sam i ja tog u Banovcima. Jeste jeftin ali ne svidja mi se sto su zbice zardjale prilicno a posebno sto se na tabli vidi po srafovima da je skidana x puta. To onako sa slike sto sam video a uzivo bilo koje vozilo u oglasi izgleda prilicno losije. Takodje nema bocne kofere a ko kupuje ovakav motor obicno zeli da putuje. Realno je jeftin i vredi tih para sigurno ali ako kupujes na duze staze ja bih sa ovim iskustvom uvek uzeo primerak da ne moram da se patim sa nekim detaljima. Ona u tehnodromu sam isao da gledam i nije bas kako na slici (nisam iznenadjen). Desna strana je izguljena, verovatno je imao blazi pad na tu stranu pa je to zamzano a na slici se nevidi. Ima I neku sajllicu sto viri a ne znam od cega je i nije me briga nego mmi govori da je nesto cackano. ukupno motor deluje ok, ima svu dodatnu opremu ali moralo bi malo da se radi da bude cakum pakum. opet dolazimo da nije sto je neko pomenuo da ovakav motor mora da kosta oko 3.500 eur kako god okrenes Kada samo kod Tehnodroma imaju Varadera 2001 mislim i po mom skromnom znanju deluje dobar , sve na svom mestu, nista poderano i pocepano, sitne ogrebotine po rezervoaru od upotrebe. A na kraju najbolje je uvek kupiti na forumu, Imas onaj @PaPaja sto prodaje. Da nije plave boje ja bih ga ozbiljno razmatrao za sebe
-
Bio sam u petak u Auto Radu. Skinuti rol barovi , nosaci kofera i ksenoni. Ostao top case Givi maxia. Kao za inat od stajanja zalepio automat migavaca ili prekidac, uglavnom migavac se upali posle nekoliko minuta. Ali vec sam bio krenuo pa kako bude. Epilog, pitam ga ja da li sa skinem top case, kaze ne, vidi se da je fabricki . Svetla nisu ni gledali mogao je komotno sa ksenonima, migavce isto. Proverili samo brojeve motora, dimenzije guma i kocnice. Napravili par fotki i ajd vozi. Sutradan malo otoplilo i proradili i migavci
-
Evo da se i ja pohvalim mojom izvedbom. Ovo mi je drugi primerak. Naravno kanalizaciona cev, ofarbana. Prva izvedba je bila sa folijom ali to nije sada bitno. Bitan je polozaj, sada mi je ispod kofera. Prva verzija je bila kao i kod kolege ali nije dugo potrajala. Razlog je offroad voznja ako se vozi. Meni je tocak prilikom prelaska potoku podivao neki kamen i otkinuo nosace (bukvalno su iskidani a bili su od relativno debelog aluminijuma). Naravno ja nisam primetio i ostao sam bez dosta alata. Tako ako neko planira da vozi po krupnom kamenju nije bas najbolji polozaj, a za asfalt je naravno ok.
-
Auuu, ja sam zakazao kod njih za petak. Rekli mi da poskidam sve, kao mora da bude u fabrickom stanju. Verovatno se i oni plase ako tak opitas pa imaju isti odgovor. Ostao mi jos produzeni vizir i neka kutija za alata to sam mislio danas da skinem, ali ne diram onda nista. Samo onda da ga operem
-
Pitao, jos je kod njega. Ako te bude interesovalo javi se da ti posaljem slike i njegov kontakt. Kofer je u BG u Resniku
