Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14026
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Već smo je apsolvirali pre par strana. Košta 1000 E u Holandiji + da dođe do cilja. U Engleskoj su jeftinije ali dolazak takođe ozbiljna stavka. Floyd se nukao da napravi ali ga odavno nema s cenom.
  2. to crank

    Kocnice

    Kad počneš ovu operaciju sa sisicom NEMOJ da ostaneš bez ulja u rezervoaru. Kako vazduh bude napuštao klješta tako će nivo ulja da se smanjuje, tvoj glavni - usputni zadatak je da dolivaš ulje (kočionu tečnost). U suprotnom - potrajaće.
  3. Hayden ima bolje rezultate?! Zajebavaš? Pa čovek vozi iz sve snage ne pada i završava max 4. Juče ga je Stoner zamalo stigao sa 15 mesta posle 1. krivine. To je kao da kažeš Edvards i Spies su imali bolje rezultate od Rossi-a u Mugelu i Silverstoneu.
  4. Aoyami napukao pršljen (12) i neće ga biti u Assenu!
  5. EX YU - EX snovi. Sad je neće niko!
  6. Sad sam pogledao malo po netu, ipak je komplikovano.
  7. Mislio sam ne manje nego što mu piše na na dekli, ako sam dobro shvatio šta mu malverde savetuje.
  8. Camierov dugogdišnji trener. Više guru nego trener. Ketih Code o Camieru i "motoru pravljenom za male ljude"
  9. Pogledah na motogp.com i interview sa Pedrosom. Kaže, ništa ga nije bolelo nego mu je u početku bilo teško da se sastavi sa prednjim krajem a kasnije sa zadnjim. Proklizavao ("was spinning") mu zadnji točak, ne zna da li je do vozača, podešavanja, gume lii čega drugog.
  10. Arm-pump je pritisak i obamrlost koji se javljaju u podlaktici kad krv koja dolazi u mišić ne može istom brzinom da ga napusti ne bi li se osvežila kiseonikom i vratila natrag te takva, dezoksidisana ostaje u podlaktici i usporava i otežava obavaljanje radnji. Najčešće od ovoga pati motokros ekipa.
  11. Sad sam na MotoGp.com gledao interview sa Stonerom. Kaže da je ima arm-pump problem što mu se do sada nije dešavalo. Navodno nije uticalo na tempo tokom trke.
  12. Repsol je privatna firma. Jel ima neka drzavna u Moto GP? Za drustvenu svojinu ne pitam, jer znam da je to nas izum, tako da to nemaju sigurno. Mislio sam tim koji nije fabrički ;D Ma znam šta si mislio nego se zajebavam ;D
  13. Ja bih baš voleo da pređe. Čak bih i navijao za njega u tom slučaju. Dok ne počne da pobeđuje - naravno!
  14. Pa taj FIAT je krajnje sumnjiv. Navodno akcionarsko društvo a kad god upadne u bulu država dreši kesu. Iz EU kukaju, karavani prolaze...
  15. jel to ovakav zvuk? http://www.youtube.com/watch?v=w0UK0A3iHT4
  16. Neće niko na njegov motor. Zamisli Spies-a da na dve-tri trke ništa ne uradi... Samo bi napravio budalu od sebe.Sem toga siguran sam da taj motor ne bi bio baš taj motor. Zamisli da Spies pobedi dve-tri trke. Gde je tu onda magija, marsovci... Najbolje za sve je da dovedu nekog nepoznatog japanca i da ga nateraju da da besu da neće preko 3. mesta
  17. Repsol je privatna firma.
  18. Nego da se vratimo na Moto2. Elias u zadnjem krugu spasio 5 bodova. Izgleda da je neka ekipa popadala, Hernandes i još nekoliko njih. BTW jeste li videli kako vozi taj Hernandes??!! Kao da je i dalje u Supermoto prvenstvu. Poprečno ulazi u krivine. Izgleda fenomenalno ali... slab učinak.
  19. Jao majčice mila pa ovde nas ima izuzetno pronicljivih i maštovitih :o :o :o :o
  20. Stoner najbrži na warm-up-u, Aoyama se ozbiljno povredio, high-side, nije mogao da ustane pa su ga odneli. Pedrosa opet zveknuo, na kočenju mu pobegao prednji točak skoro iz vertikalne pozicije. Lorenzo drugi, Hayden treći. S obzirom da je hladno dosta dobra vremena.
  21. Ma sebe oni štimuju. Čim su toliki pomaci u vremenu po krugu znači da ima mesta za još sekundu - možda i više. Ovog vikenda!
  22. Ne može NIKAKO manje ulja sa menjanjem filtera. U manualu za K6 650 kaže 2700ml u slučaju zamene filtera. Nemoj da puniš filter, nego samo namaži gumicu sa malo ulja. Obavezno se uveri da si skinuo gumicu (O-ring) od starog filtera.
  23. S tim da je De Puniet u pretposlednjem pokusaju imao skoro 3 desetinke prednost na drugom prolazu pa naleteo na saobraćaj a onda u poslednjem opet 3 desetinke pa zveknuo. Biće danas zanimljivo!
  24. Mrzi nas da montiramo KISNE GUME!!! A i mokro je!
  25. Spremaju se za tim bez Stonera.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja