Ma svi ste vi isti!!
Nego da vam kažem nešto ozbiljno. Ja živim u Budimpešti. Nije mi se godinama desilo da motorom stanem na
pumpu a da ispred (ne pored, ispred) ne stane pumpadžija. Jedini izuzetak Shell blizu gajbe jer me znaju.
Skinuo kacigu ili ne oni se nacrtaju za svaki slučaj. Ja se ne osećam omalovaženim - sipam, platim i odem a mu-
čenik ostade na pumpi.
U Srbiji mi se istio desilo na OMV-u kod B.Topole. Prišao momak, ja ga pitam "beže?" on kaže "beže, beže!"...
Sipam, platim, ...
Šta vas boli uvo da li vas pumpadžija smatra ovim ili onim?!