Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Oštar je mali, da ne prođe ko Biaggi...
  2. Znaš, ponašanje uslužnih radnika mi je stvarno poslednja stvar koja može da me iznervira. Ako je neko bezobrazan, napušim ga i završili smo. Što bih nosio bol u duši zbog pumpadžije. Pumpadžije laju karavani prolaze.
  3. @Nemanja88: Ne znam da li si odlgledao ceo spot ali slučaj vozi Audi R8.
  4. Ma svi ste vi isti!! Nego da vam kažem nešto ozbiljno. Ja živim u Budimpešti. Nije mi se godinama desilo da motorom stanem na pumpu a da ispred (ne pored, ispred) ne stane pumpadžija. Jedini izuzetak Shell blizu gajbe jer me znaju. Skinuo kacigu ili ne oni se nacrtaju za svaki slučaj. Ja se ne osećam omalovaženim - sipam, platim i odem a mu- čenik ostade na pumpi. U Srbiji mi se istio desilo na OMV-u kod B.Topole. Prišao momak, ja ga pitam "beže?" on kaže "beže, beže!"... Sipam, platim, ... Šta vas boli uvo da li vas pumpadžija smatra ovim ili onim?!
  5. E Viruse ovo u životu nisam čuo!!! Jesi li brzo vozio po tom makadamu? Da nije neki kamen uleteo između nečega i nečeg drugog, pa polako klizio dok se nije namestio u poziciju "blokada". Ništa drugo mi ne pada na pamet
  6. Ima repriza obe trke danas od 15 i 30 na Eurosport2.
  7. Ne razumem na šta misliš? Zašto bi se vozaču oduzeli bodovi kada bi već bio kažnjen startovanjem sa kraja grida? Sve je u redu, samo da potvrdim da sam doro razumeo.
  8. Znači vozaču se ne oduzimaju stečeni bodovi?!
  9. Da nije u ovako konfornom vodstvu (J.L) ovo bi pred kraj sezone možda i moglo da igra neku ulogu. Ovako...
  10. Ti ga poznaješ lično?
  11. Ne vidim razlog da žuri. Propustiče toliko trka da mu je i 7 mesto u prvenstvu uspeh. A rizik ogroman. Ako mu je do sponzora, može da dođe u box i da se šetka u FIAT košulji, snimaće ga kamera više nego Pedrosu i Stonera zajedno.
  12. Probaj i sa šaltanjem jednom na niže + zadnja kočnica. Nemoj da je zabodeš nego dodaj malo po malo, trebalo bi da popusti. Ovo može da ti zaattreba u krivini u kojoj ne treba da se šalta dve niže za izlazak. A izlazak je važan kao i ulazak.
  13. Zamisli pustili superpole LIVE na euorsport2. Nisam mogao da verujem. Sve jedno trebalo bi se obezbediti za sutra pošto će možda da kasni početak prenosa zbog rukometa u pesku (?!?) ili već nečeg neverovatno zanimljivog.
  14. Ovaj Šuletov definitivno iz 80ih
  15. A šta namerravaš da radiš sa starim agregatom?
  16. Pa jel makar izgubila, mater joj je%em?! Kako mrzim tenis, ne mogu da vam objasnim.
  17. 1.Stoner 2.Lorenzo 3.Dovizioso
  18. Lalajko, jel si ulovio SBK na nekom site-u? Gledao bih Superpole uživo a ne mogu od raznih HRKLJUŠA na Eurosportu.
  19. Naglo puštanje kvačila pri šaltanju, ranom, na dole i umereno doziranje zadnje kočnice da pripomogne uspoavanju zadnjeg točka do gubitka prijanjanja. Kod tebe zbog male zapremine i male inercije motora ovo sa šaltanjem možda mora malo extremnije. Probaj na nekoj zemlji prvo dok ne stekneš osećaj. I na mokrom je lakše samo terba da paziš da ne preteraš. Naravno, sve vreme kočiš prednjom da bi usporio motor za skretanje - malte ne nevezana operacija sa baratanjem zadnjim krajem. Ako probaš bez skretanja, može da se desi da zadnji kraj krene da šeta levo desno.
  20. Debon je imao jeziv udes. Preticao je jednog od ovih što se iz nepoznatih razloga VUKU po stazi malo proširio putanju i naleteo na Wilairota koji je izlazio sa staze. Otpisali su ga za sutra. Pošto se radi o manijaku, možda ih sutra demantuje.
  21. De Puniet-a u repsol umesto Pedrose, ODMAH! A Spies?! Je%aće im kevu sledeće godine.
  22. Melandri: "glupa greška, glup pad, ozbiljna povreda." nije siguran da će moći sutra da vozi. Probaće na warm-up-u
  23. Evo sad, za vreme QP u Assen-u, spikeri na motogp.com kažu da im italijanski izvor tvrdi da je "skoro sigurno" da prelazi za 15.000.000 evra godišje + ugovor za posao nakon prestanka trkačke karijere.
  24. Apsolutno ne shvatljivo. Kao početnik. Meni je posle nekoliko gledanja izgledalo kao da mu je zazvonio telefon!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja