Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. Legenda kaze da brizne supruge kuvaju muzevima posle 50-te godine zivota da bi ziveli duze, ali nesto ne radi sudeci po statistickim podacima o duzini zivota zena i muskaraca.
  2. Previse ima na sebi "ostecenja" za motocikl koji je presap samo 4744km.
  3. Forum arhiva

    Hrana!

    Jes da nije fotka, ali ovo moram da probam s paradajzom volovsko srce .....
  4. Ovo je ono: Pronadji uljeza?!
  5. Márquez makes the Honda work when others cannot. Said Cal Crutchlow of the Spaniard's talent: “He’d be on the podium with Aprilia. Same for the KTM. That’s the reality and if people think otherwise, they have no idea.”
  6. za titulu.... na to sam mislio
  7. .... ali uz nadu da ce za dve do dve i po godine poceti duel ZA TITULU Kvartararo vs Markez
  8. Bas je lijep motor...
  9. Ono kad ti je desna saka jos uvek na full throttle ...
  10. Vrlo cudno. Bas sad sam vrteo snimak na 1:13 - 1:15 i cuje se kao da je gas zezao.....ako je to dva puta traction control reagovao, ili je bilo neko sranje na pisti ili nesto se pokarambasilo na samom motoru.
  11. @Milanezi To je motocikl koji je mene 2008. odusevio kada sam ga probao, iako sam tada imao Z750 2008. Od tada sam imao zeljau da kupim taj motocikl, ali sticaj okolnosti me je odveo na drugu stranu do prosle godine, kada sam dosao u posjed GSF 650 SA L0 sto je isti motocikl sa manje plastike.
  12. @Milanezi U pravu si 2009. Razlika 2008. i 2009. u sari na oklopu i nijansi plave boje.
  13. Lijep motor, samo je model 2008.
  14. Boki, vidjele zabe gdje se konji potkivaju pa i one digle nogu.
  15. @sashac Ovo je tvoja musterija!
  16. Mana im je vlasnik sto napisa @drumskalisica. Ja sam imao CZ 350 tri godine ( 1975. - 1978. ) nikada nisam imao problema sa strujom ili oko struje u bilo cemu. Samo redovno uljiti filc na brijegu i kontrolisati zazor platina. Sipaj mjesavinu 2.5% i vozi Misko.
  17. Prijatelju, od mene samo dva saveta - gledajuci kako tvoja voznja evoluira...obuci se u kozu (navici ces se, a cuva sve sto treba). Drugi savet - kad vozis curu, zabrani sebi adrenalinske potere za drugim motorima, em lepo devojce, plus u helankama, a ne u pravoj opremi na motoru. S curom izleti da gledate prirodu, cak bi mozda bilo i bolje (ako nemoz' da se suzdrzis) da idete skuterom, a kad si sam u kozu i pici na ljutoj masini.
  18. @nebojsaperic Svaka cast za budzevinu koja sljaka kako treba, narocito na tom obrnutom stapu - cizmi. Kada sam ja kupio CB 500 Four 1978. imala je dva diska naprijed ( fabricki je jedan ) i imala je original nosac kljesta, kljesta i crijevo, ali neku aftermarket selnu kao drzac klijesta montiranu na cizmu. Medjutim meni to nije uljevalo povjerenje, pa sam kupio u Italiji originalnu desnu cizmu od CB 550 Four sa nosacem kljesta i montirao. Tek tada sam mirno vozio i kocio bez razmisljanja hoce li sta popustiti ili se otkinuti.
  19. Ako si ljubitelj Jawa motocikla zasto da ne?
  20. Jedan koci, a drugi simulira.
  21. @Gajo Sevojno Pa naravno, uz V4 Multistradu i novi KTM 1290 Adventure. Ali bezveze da gubis 7000 EUR posle godinu dana. Kupi lepo tog polovnjaka sa 10000km, pa za par godina se ponovi s novim polovnjakom s malom kilometrazom. Nemo' da te zlikovci navlace opet na kupovinu novog.
  22. Imas podrsku - pratim.
  23. Naravno ako si navikao onda tako. Ja samo predlazem V2 kao masinu koja se bolje "koristi" na zavojitim putevima (koje preferiras) zbog obrtnog momenta.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja