Ma to sto ja hocu je blesavo. Hocu da pocnem da radim motogymkhanu, ali moram da imam registrovan motor, pa onda gledam da je registracija dovoljno mala, da nije neka velika investicija i da motor opet moze da se proda za priblizne pare, posto ga izbubecam.
S druge strane ako mi dune (mada ne verujem posto sam batalio voznju po putu) da se neki put provozam sa drugarima ipak je bolje 500cc nego 250cc (koji bi bili laksi za gymkhanu, ali su prdavci i relativno skupi).
Inace, bas sam probao i drugi ER5 i imam isti utisak sto se tice "vrtenja u prazno". Cekajuci sad neku CB500 mrzi me, a mogu da dobijem ovaj od poznanice za dzabalesku (500 jevreja), tako da ga na kraju mozda i uzmem, sredim kocnice, stavim crash bar i udri.