Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. Te gume ucvrsti za lim Torban sarafima da se ne mrdaju, pa se probaj preko guma penjati.
  2. Pitanje: 1. Sta podrazumjeva, koje oblasti teoretska nastava - obuka, a sta prakticna obuka - voznja? Hvala na odgovoru, ako nije problem da ne citam cijelu Temu.
  3. Too doktore!
  4. Druze napisao si da Mitas ne pravi gume 18", a sta si mislio ne znam, nisam baba Vanga. Samo sam ti napisao da Mitas proizvodi gume 18", ali da nisu za TDM.
  5. Pravi Mitas 18" gume samo ne u dimenziji za TDM, vec uze 100/90-18. http://web.rmayer.hu/en/product-info/10090-18-mc50-tl-56h-tyre-2300000022209
  6. Forum arhiva

    Vuk

    Ta slika @sashac-a govori vise od 1000 rijeci.
  7. Evo dok se profesionalci zagrevaju na Aragonu u free practice, mi smo imali paid practice iz svog dzepa pre neki dan na Circuito de Jerez - moto GP stazi u Herezu ili Heresu (sa onim shushkavim s na kraju - bar tako izgovaraju). Par popularnih kanala su bas izbacili klipove na jutjubetu gde na istoj stazi predstavljaju novu R1 i R1M 2020, pa hajde da i ja predstavim isto R1M iako nije najnovija. Klip ima radni naziv "Kada zeleni mis lovi R1M cica macu" (i usput je streca). Cica maca od straja malo zalutala oko treceg minuta (vidi se na 360°), ali se vratila u igru i strecanje cica mace traje do 8. minuta ovog klipa. U stvarnosti, drugar vozi R1M, pa sam mu rekao da cu da ga snimam da vidi u kojim krivinama bespotrebno usporava, da bi bio brzi sledeci put. Na sledecoj stazi (na rolerkosteru) sigurno nece biti tako, vec ce Cica maca da vodi kolo, jer je on vec vozio cetiri puta tamo, a meni ce biti prvi put. kao sto standard nalaze 1080p i 360°
  8. Circuito de Jerez
  9. @lalajko Zar i ti sine Brute?
  10. @FFBikerSar Aa jooj od kad nisam bio u Makarskoj.
  11. Lijep...Nista ne diraj, sipaj gorivo, mjenjaj redovno ulje i vozi se. Da bude sa srecom.
  12. Sad prosli vikend bijah u Tuzli na Moto skupu i bila CBX 1000 sa Marvingom 6 u 2, ali ne imadoh pri ruci subler da mu uzmem mjeru. Fabricki top je na GSF-u do daljnjeg, posto je vec u najavi fabricki top od GSX-R 750 K9 koji pase na moj motor, pa mislim da cu sa njim dobiti malo ostriji zvuk. Hondu CB 500 Four sam kupio 78-me sa Dunstalom 4 u 2, pa zamjenio sa Marvingom, a i na GS 850 G sa slike sam kupio Marvin umjesto fabrickog izduva, tako da znam sta i kako bi se trebalo napraviti samo mi nedostaju tacne mjere cijevi.
  13. To ja malo drugacije kazem: Ako ne mogu nista promjeniti u zivotu, mogu barem promjeniti motor.
  14. https://papajhotel.com/2015/04/25/the-saki/
  15. @bdada Da...Tako nekako. Ako se niko ne pojavi sa kesom do kraja sezone, onda je na redu zimska zabava oko izduva, a Marving je po meni jos ne prevazidjen sto se tice zvuka. Donekle mu se moze pribliziti Dunstall, a ovo sve ostalo je blijeda kopija.
  16. Forum arhiva

    MARVING

    Potrebne mjere ( Fi ) izduvne cijevi i perforirane cijevi sa duzinom od "starog" Marvinga 4 u 1, ako neko ima pri ruci i da mu nije mrsko izmjeriti. Hvala u naprijed.
  17. I ti bas moras svasta fotografisati?!
  18. Meni izuzetno draga fotografija.
  19. Moj prvi motor koji sam ja kupio je CZ350 1975-te godine. Prvi sa desne strane.
  20. @Pingvin37 Nemam, vec pokusavam pomoci oko pronalazenja odgovarajuceg, ako ne mozes naci original. Posto i ja znam tako da kombinujem auspuhe na svojim motorima.
  21. @Pingvin37 Mozda bi kao alternativa odgovarao auspuh od Bandita 600 ili 1200?
  22. Kettenmax "Louis Special Edition" Reinigungs & Schmiergerät kaufen | Louis Motorrad & Feizeit WWW.LOUIS.DE Kettenmax "Louis Special Edition" Reinigungs & Schmiergerät bei Louis. Sichere Zahlung ✓ Kostenlose Rücksendung ✓ 2 Jahre Rückgaberecht ✓ »...
  23. Naravno, kad se takmicis s ljudima koje znas i koji ce da te zezaju za svaku sitnicu (ako su te pretekli) . Jos kad si takmicarskog duha, podseca na ono brojanje do 10 na provokaciju, koje se zavrsi na 3 i jbg udri bitangu. Jedino da budes super cvrst karakter i da sebi kazes: "bicu danas najsporiji, ali cu pogoditi svaki apex".
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja