Forum arhiva
Članovi-
Broj tema i poruka
4869 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Forum arhiva
-
@Savanda ne spamujem ovde poslao sam ti pp
-
Nista ne fali kameri. Sve dok nije ona koja snima necije dupe kako se pomera levo desno, dobra je.
-
K`o sto gledam bice tu i soba u potkrovlju.
-
@Pavke_88 Dovoljan je alu lim 1.5mm izmedju ploce i rukohvatada ( u obliku ploce sa izbusenim rupama kroz koje ce proci vijci ) da nebi doslo do uvijanja plastike prilikom zatezanja vijaka. Naravno moze izmedju lima i rukohvata parce tanke gume da se boja na rukohvatu ne osteti. Moj ex TDM sa tako montiranom plocom:
-
Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.
Forum arhiva je odgovorio članu Kum_Mixer u Moto Skupovi
Bas tako.... -
Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.
Forum arhiva je odgovorio članu Kum_Mixer u Moto Skupovi
@ThePainkiller Gdje sam ja napisao da nisu domacini ili su ovakvi ili onakvi? Samo sam konstatovao da je doslo vrijeme da svako selo pravi Moto skup kao sto su nekada pravili Vasari. Iza ove svoje subjektivne konstatacije stojim i ne libim se iznjeti koliko se god to nekome ne svidjalo. -
Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.
Forum arhiva je odgovorio članu Kum_Mixer u Moto Skupovi
Svetejeblo, znaci svako selo svoj Vasar ima. -
Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.
Forum arhiva je odgovorio članu Kum_Mixer u Moto Skupovi
Auuu druze ja to da gledam odavno vise ne bih posjecivao te manifestacije, ali znajuci da cu se naci sa normalnim i poznatim ljudima ( mozda i uz prethodni dogovor ) odem jos na po koji Moto skup, kako vec rekoh kod domacina gdje znam da cu se sigurno prijatno i lijepo osjecati. -
Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.
Forum arhiva je odgovorio članu Kum_Mixer u Moto Skupovi
@Ausländer Druze ne brine mene nista sem diskushernije i zene. Sto se tice Moto susreta sve je isto, samo njega nema. Rekoh vec da posjecujem te "vasere" zbog prijatelja i druzenja. a ostalo manje - vise. Samo mi ponekad zasmeta od pojedinaca sto gledaju sve u zivotu kroz taj jebeni dinar ( ili bilo koju drugu valutu ) , a sjednu u kafanu na po "jedno" pice, a potrose Boga , oca, kravu i tele, pa im onda ulaz na Moto skup skup. -
Ne moze u vama ostati k`o u tuki...Sta vas briga sta covjek prodaje, ako niste musterije.
-
@JoeD Evo nadjoh neku sliku da ti je jasnije kako da pricvrstis plocu za rukohvat.
-
Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.
Forum arhiva je odgovorio članu Kum_Mixer u Moto Skupovi
Ne znam sta se ima testirati u Tuzli kada je to jedan od tri najbolja, ako ne i najbolji Moto skup u regionu. -
Rukohvat se ne busi, vec se ploca stegne sarafima i "zabicama" koje dodju uz nju, ako je ploca kupljena nova.
-
Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.
Forum arhiva je odgovorio članu Kum_Mixer u Moto Skupovi
Neka je on uzivao u "Tuborgu".... Bez obzira na sve meni je zao sto nisam mogao biti na tom Moto skupu zbog ljudi - drustva. -
@štampar Znas ti znas... P.S. Imas pozdrav od Bokija, kaze da mora doci kod tebe po neki materijal.
-
@castor Ne znam stvarno zasto imas potrebu da jos uvijek potenciras i dokazujes strucnost i ljudskost toga majstora ?! Ako tebi odgovara i zadovoljan si njegovim radom i ophodjenjem prema tebi kao musteriji, znaci da je to too i neka tako ostane. I ja se ne obazirem kad mi neko kaze da hodam sa "kurvom", jer je meni lijepo sa njom i ispunjava moje zelje, pa dok je tako ja se sa njom "druzim", kad ne bude trazim drugu.
-
Cijena malo jaca, ali za cistu - nekrstenu rakiju ( bez secera ) sa tog podnevlja se isplati, ali da si gdje blize.
-
Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.
Forum arhiva je odgovorio članu Kum_Mixer u Moto Skupovi
Evo na ime ovoga sto si napisao, bez zelje za polemikom vec samo drugarski razgovor. Sinoc mi se javio drugar iz Tuzle koji me je zvao da idemo u Covic polje na Moto skup ( nisam mogao posto imam "pacijenta" u kuci sa gipsom do koljena na nozi ) i pitam ga jel` platio ulaz na Moto sukup. Kaze: Nisam niti mi je ko trazio da platim, ali sam cuo da se placalo?! Onako u sali mu rekoh da se uvijek provuce ko mastan kajis ,ali on rece da mu je iko trazio na kapiji platio bi! Medjutim prica ide dalje i on kaze da mu mozda nisu naplatili posto je dosao kao "domacin", ponjeo litar svoje domace Jabukoivace i dao momcima iz kluba na ulazu, tako da mu se to domacinski i vratilo. E sad ne znam sto ovo pisem, ako ne pomogne u razumjevanju prijateljskih - motoristickih odnosa, vjerovatno nece ni skoditi?! P.S. Ujedno da ga citiram da se "ubio" od tocenog Tuborga i pecenja za DZ. Malo li je?! -
Doci cu jednog dana i sa litrom nadam se.
-
Dok su se profesionalci mucili u Austriji, amateri su se kuvali na 35 u Italiji. Druga voznja kawe, prva u Mudjelu. Jos se privikavam na motor, ali bice nesto od toga na kraju. 360° i za obican narod 1080p P.S. Hodocasce je ucinjeno i vise je nego dobra staza Mudjelo, ali da ne bude svetogrdje bolje sam se zabavio u SPA i nekako mi je draza (za sad)
-
Bre Cale, ti kao Slovenac bolje pises na srpskom nego neki Srbi. Svaka cast.
-
Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.
Forum arhiva je odgovorio članu Kum_Mixer u Moto Skupovi
To je druga prica prijatelju, nije samo u pitanju Moto skup, vec i svako ostalo javljanje u raznim Temama na ovom Forumu. Ja sam ovdje ( na Forumu ) 12 godina i svasta sam doziovio, tako da ne bih kvario atmosveru, neka se svako sam nadje. -
Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.
Forum arhiva je odgovorio članu Kum_Mixer u Moto Skupovi
Imao si jezero za kupanje i na Moto skupu. -
Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.
Forum arhiva je odgovorio članu Kum_Mixer u Moto Skupovi
@Ausländer A ne znam druze sta bih ti vise rekao, sem da po onome sto pises kao da si prvi put na nekom Moto skupu gdje si platio ulaz, a nije bilo price o istom u sta cisto sumnjam?! Ili jednostavno taj dan nisi bio raspolozen za takav vid zabave - druzenja, pa ti je to tesko palo. Na plakatima klubova clanica MASA-a nigdje nema cijene ulaza, a isti se redovno naplacuje, pa niko ne kuka. Jbg-a ili jesi ili nisi... za takav vid zabave. Kod mene je pravilo: Bolje dati 10KM za ulaz na moto skup nego policiji za kaznu.
