Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. Prelepa je Spanija, a ti lokalni putevi imaju super asfalt. Svaka cast na izboru destinacije.
  2. @bdada Mislim da ce ti ova slika pojasniti nacin kacenja nosaca torbi na TDM 3VD.
  3. @LuckyVladano Tako je...To pise i na sajtu.
  4. @bdada Onda si ti imao neki jajasti lancanik.
  5. U kojem smislu lancanik nije bio u centru. Jel `u odnosu na osovinu ili po pravcu lanca?
  6. Nije lepa, ali je za mene fotografija dana. Oprostaj od Aprilije...smrc[emoji24][emoji24]. Nadam se jednog dana da cu se vratiti nekoj RSV4 RF.
  7. Vozis TDM u 5-toj na 3500rpm ko` po loju.
  8. Vidis i za 3VD po godistima od 91-ve do 95-te mozes naci fabricki razlicite odnose prenosa, uslovljene snagom motora i vjerovatno konfiguracijom terena drzava u koje se izvozi? Ok probao si i po onoj narodnoj: Jedan probo. pa se usrao?! Kad se vec "igras" odnosom prenosa sto ne probas prenos 16/44 ili 17/44 evo od mene imas zadnji lancanik 44 zuba, ako ti odgovara poklonicu ti ga.
  9. Taj fabricki prenos ocito ne odgovara @Astral-u, ako sam dobro razumio, pa bi trebao probati neku drugu kombinaciju koju nudi CMS.
  10. @ThePainkiller Ako grijesim ja, zasto grijesi CMS OEM part lista i nudi ovu skalu zupcanika - prenosa koje mozes kombinovati na TDM-u?
  11. Pogledaj spektar prenosa za TDM 850 4TX 2001. prednjeg i zadnjeg zupcanika, a sve je isto za sve tipove TDM-a 850 od 3VD 1991. do 4TX 2001. Prednji: JT FRONT SPROCKET 520.16 for TDM850 2001 4TX8 GERMANY 114TX-332G1 - order at CMSNL WWW.CMSNL.COM ✓Good to order: JT FRONT SPROCKET 520.16 ✓Manufacturercode: 5810002570 ✓OEM Tsubaki part Zadnji: JT REAR SPROCKET 867.43 for TDM850 2001 4TX8 GERMANY 114TX-332G1 - order at CMSNL WWW.CMSNL.COM ✓Good to order: JT REAR SPROCKET 867.43 ✓Manufacturercode: 5810005356 ✓OEM Tsubaki part
  12. @Astral Ne znam koliko sam vec puta napisao iz 8-mo godisnjeg iskustva posjedovanja TDM 850 da je najbolji - optimalniji odnos prenosa 16/44 zuba.
  13. @bdada Kada je staklo u pitanju to vise nije bitno, ali prednji su vecinom kratki, a zadnji ovako i onako.
  14. XJ 600 XJ 900 FZR 600 FZR 750 FZR 1000 itd.
  15. Oni koji vole bez kurtona ne kupe kurve, a oni koji kupe kurve sa kurtonom neka se zapitaju sta i sa kim rade.
  16. Staza Pau Arnos (Po Arno) na jugozapadu Francuske, odmah pored Pireneja i kod Baskije. Volim staze koje su valovite, to daje posebnu draz kada vozite po njima, sto zbog krajolika, sto zbog voznje koja je nekako posebno dinamicna zbog uzbrdo-nizbrdo. Ovo je ujedno i "oprostajni snimak" za Apriliju, posto je Kawa ZX 6R spremna za sledecu voznju. Tesko mi da se odvojim, jer je motor stvarno nesto posebno i nadam se da cu se jednog dana vratiti, ali o tom potom. As usual, sto bi rekli Englezi 1080p 360°
  17. Bravo, samo napred.
  18. Ajd sad ozbiljno, sto ga ne stavis tamo u oglase? Mislim ko ce da se cima iz Srbije da dovozi Hondu NC750 za 6400€, kojih inace ima dosta u Srbiji relativno dobro ocuvanih, i koje mogu da kupe direkt bez izvoza, col tabli, prevoza, carine i ostalih zackoljica? Jedino da ponudis konkurentniju cenu da bi ga dovezli, ali onda tebi ne cini posao posto si u CH cenovnom rangu, po onome sto sam na brzaka video na sajtu za male oglase.
  19. @bdada Rebrastu obavezno.
  20. Koga interesuje dobar provod kod dobrih domacina neka izvoli doci.
  21. Ovo je za Riplija?!
  22. U Brckom gdje radim tehnicki ( "BrckoGas" ) za motocikl, radnik tehnickog tjera motocikl na valjke i to jos uz kulturno upozorenje da bi mogao pasti , ako vlasnik pokusa da odradi test kocnica na valjcima. Vjerovano su imali takva iskustva, pa su sami poceli raditi taj dio posla.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja